Νάρκισσοι και ψωνισμένοι... - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 37 of 37
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    4,537
    ειστε ολοι σκουληκια! εγω ειμαι το φως του κοσμου...ειστε τσοκαριες κ ειστε απλα ενα τιποτα....... απορω γιατι ασχολουμαι μαζι σας!!!! ΧΑΑΧΑΧΑΧΑ!!! (κ παλι εννοειται πλακα κανω..)

  2. #32
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by anxious4ever View Post
    ειστε ολοι σκουληκια! εγω ειμαι το φως του κοσμου...ειστε τσοκαριες κ ειστε απλα ενα τιποτα....... απορω γιατι ασχολουμαι μαζι σας!!!! ΧΑΑΧΑΧΑΧΑ!!! (κ παλι εννοειται πλακα κανω..)
    Εμείς οι κοινοί θνητοί θα έπρεπε να ντρεπόμαστε που σου απευθύνουμε τον λόγο.:Ρ
    χαχαχαχαχα
    Καλησπέρες.

  3. #33
    Banned
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    3,250
    Quote Originally Posted by anxious4ever View Post
    πιστευω πως οι ναρκισσοι δεν ειναι ατομα που μπορουν ευκολα να συναναστραφουν με ανθρωπους..
    παρα μονο με ανθρωπους με υψηλες θεσεις...ειναι ματαιοδοξοι κ ψαχνουν να χτιζονυ τη ζωη τους πανω σε αλλους κ οχι να δουλεψουν γι αυτο..ειναι διαταραχη κ χρηζει θεραπειας..δεν ειναι απλο.
    ολοι εχουμε ναρκισσιστικα κομματια μεσα μας ..αλλα οχι την διαταραχη.
    πχ μερικες φορες χαιρομαστε οταν μας θαυμαζουν κ κανουμε κατι πολυ καλα..κ αυτο ναρκισσιστικο ειναι ..αλλα με την διαφορα οτι εμεις το εχουμε δουλεψει για να εχουμε αυτο το αποτελεσμα..πχ εγω που κανω χορο..οταν βγω στη σκηνη κ με θαυμασει το κοινο τοτε ναι νιωθω οτι εκφραζω την ναρκισσιστικη μυο πλευρα..αλλα δεν ειμαι ωραιοπαθης..παντα νιωθω ταπεινη κ μετρια..αν ειχα την διαταρραχη θα νομιζα οτι εγω ειμαι κ καμια αλλη στον κοσμο.
    ειναι μεγαλο πακετο να εχει την διαταραχη..υποφερουν πραγματικα απο στρες επειδη φοβουνται μη τσαλακωθουν...συνηθως οι ναρκισσοι ειναι επιθετικοι στον λογο τους κ εριστικοι..
    δνε εχουν σταθερες σχεσεις κ δουλειες..
    τωρα ενας αντρας πχ που ειναι κουκλος κ ξερει οτι ειανι κουκλος κ νιωθει ομορφα με αυτο..σε καμια περιπτωση δεν θα τον ελεγα ναρκισσο..αν ομως ηταν εριστικος κ επιθετικος επειδη ειναι ομορφος πολυ..εκει ναι δεν θα μπορουσα να επικοινωνησω μαζι του..
    εγω πχ που ειμαι ΚΟΥΚΛΑΡΑ,ΑΔΥΝΑΤΗ, ΚΟΡΜΑΡΑ Κ ΘΕΑ...τι σχεση εχω εγω τωρα κ καθομαι μιλαω μαζι σας μου λετε?????*( πλακα κανω..οχοχο)
    Δεν νομίζω ότι έχει σχέση πόσο δουλειά έχεις ρίξει σε κάτι....και όμορφος να γεννήθηκες , που δεν έχεις κάνει καμία δουλειά δλδ απλα στο έδωσε η φύση, πάλι χαίρεσαι που είσαι αρεστός ή που κάνεις κάτι καλά κλπ....ε ποιος θέλει να τον βρίζουν? λογικό αυτό, μέτρο βασικά να υπάρχει........

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by Mara.Z View Post
    ... γιατι ειμαστε εδώ?

    Αυτη την απορια εχω κι εγω πολλες φορες τελευταια ...............μαλλον συνηθεια ...η μαζοχισμος .....
    Last edited by Macgyver; 14-10-2016 at 21:57.

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    4,537
    Quote Originally Posted by WhyAlwaysMe? View Post
    Εμείς οι κοινοί θνητοί θα έπρεπε να ντρεπόμαστε που σου απευθύνουμε τον λόγο.:Ρ
    χαχαχαχαχα
    Καλησπέρες.
    φυσικα ...απορω πως ΤΟΛΜΗΣΕΣ ......αλλα τεσπα...θα σεα φησω να μου μιλας για να μαθαινεις.....αντε!
    *καλησπερα περα για περα*

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by cube View Post
    Οι γονείς φταίνε, σε μεγαλώνουν σαν θεό/ θεά, πρίγκηπα κλπ και βγαίνεις ότι να ναι....αν και δεν ξέρω κατά πόσο υποφέρουν αυτοί, τους γύρω τους θα πληγώνουν, δεν λέω για την διαταραχή, δεν γνωρίζω , στα ''ψώνια'' αναφέρομαι.......
    Αγαπητη Κιουμπ , κι μενα ετσι με μεγαλωσαν οι γονεις μου , αλλα δεν βγηκα ψωνιο , απλα με αρκετη αυτοπεποιθηση , αλλη ιστορια ειναι το να βγεις ψωνιο , ειναι στην ιδιοσυγκρασια του καθενος , και τα ' ψωνια ' εχουν μια ευθραυστη αυτοπεποιθηση , που φλερταρει με τον ναρκισσισμο , που εχει διαβαθμισεις , δεν ειναι τον εχεις η δεν τον εχεις ........η σεμνοτης , δειχνει αυτογνωσια , που την αποκτας σε μεγαλυτερη ηλικια ...........ο ναρκισσισμος , δειχνει παντελη ελλειψη αυτογνωσιας .....

  7. #37
    Banned
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    3,250
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Αγαπητη Κιουμπ , κι μενα ετσι με μεγαλωσαν οι γονεις μου , αλλα δεν βγηκα ψωνιο , απλα με αρκετη αυτοπεποιθηση , αλλη ιστορια ειναι το να βγεις ψωνιο , ειναι στην ιδιοσυγκρασια του καθενος , και τα ' ψωνια ' εχουν μια ευθραυστη αυτοπεποιθηση , που φλερταρει με τον ναρκισσισμο , που εχει διαβαθμισεις , δεν ειναι τον εχεις η δεν τον εχεις ........η σεμνοτης , δειχνει αυτογνωσια , που την αποκτας σε μεγαλυτερη ηλικια ...........ο ναρκισσισμος , δειχνει παντελη ελλειψη αυτογνωσιας .....
    ...το λέω από την άποψη , άντε το μαλώνω το μαλώνω και ύστερα το μετανιώνω....δεν ξέρω αν κατάλαβες....να είναι οι γονείς σου δούλοι σου , ''ότι θέλει το παιδί, μην στεναχωρηθεί το παιδί , '' πως να το πω........έτσι μεγάλωσες? ε όλα μετράνε για να φτιάξεις χαρακτήρα....

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Similar Threads

  1. Ναρκισσιστική οικογένεια / νάρκισσος γονιός / αδέρφια νάρκισσοι
    By heman in forum Ναρκισσιστική Διαταραχή Προσωπικότητας
    Replies: 0
    Last Post: 30-08-2014, 16:22

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •