Την ερωτεύτηκα, της αρέσω αλλά έχει σχέση - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 16 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 31 to 45 of 237
  1. #31
    Banned
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    1,022
    Ε λογικά από την στιγμή που έχει σχέση,δε θα μπορεί να βγαίνει όποτε θέλει χωρίς να δώσει λογαριασμό για το που πάει..Οπότε βγαίνει όταν ξέρει ότι την παίρνει..Γιατί μου φαίνεται λίγο δύσκολο να λέει στον σύντροφο της ότι βγαίνει με τον άρη..

  2. #32
    Banned
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    3,250
    Quote Originally Posted by admforall View Post
    Ε λογικά από την στιγμή που έχει σχέση,δε θα μπορεί να βγαίνει όποτε θέλει χωρίς να δώσει λογαριασμό για το που πάει..Οπότε βγαίνει όταν ξέρει ότι την παίρνει..Γιατί μου φαίνεται λίγο δύσκολο να λέει στον σύντροφο της ότι βγαίνει με τον άρη..
    Ναι η αλήθεια είναι ότι ξέχασα ότι έχει σχέση!! Αλλά και πάλι με παρέα είπε βγαίνουν....

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    φιλε δεν της αρεσες την πλακα της εκανε ετσι οπως μας τα λες..
    καλυτερα παρατα την και βρες αλλη να σ περασει κιολας

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    161
    Quote Originally Posted by nick190813 View Post
    φιλε δεν της αρεσες την πλακα της εκανε ετσι οπως μας τα λες..
    καλυτερα παρατα την και βρες αλλη να σ περασει κιολας
    Αυτό θα κάνω μάλλον από δω κ πέρα... αδιαφορία και γράψιμο! Και αν ενοχλήσει ξανά που θα ενοχλήσει θα της πω ότι είναι να της πω κι από κει θα φανούν οι προθέσεις της! Εσύ γιατί λες όμως ότι έκανε την πλάκα της;

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    220
    χμμμμ με τη σειρα μου να σου πω και γω οτι βρισκομαι σε σχεση κ μου εχει συμβει να με ερωτευθει καποιος ο οποιος κ μενα δ μ περασε απαρατηρητος η αληθεια ειναι ..κ μαλιστα βγαιναμε σε πλαισιο παρεας μ στελνε δειλα δειλα μερα παρα μερα η με παιρνε τηλ ..( εγω με τον δικο μ ειχαμε αποσταση ) ωσπου καποια στιγμη μ το ειπε στα ισια κ απο τοτε μπερδευτηκαν καπως τ πραγματα ! για μενα αν πραγματικα εισαι ερωτευμενος μαζι της γτ σγρα αυτο ειναι λγ εικονικο τη ζεις απ εξω δν εχετε παρε δωσε οπως ενα ζευγαρι γ ν ξερεις αν ταιριαζετε γνκοτερα(μπορει ν χετε αρκετα κοινα ενδιαφεροντα αυτο δν σημαινει οτι στη καθημερινοτητα σας θα τα βρισκατε )κ αν σου προσφερει αυτα π περιμενεις απο μια κοπελα..ειναι πολλα τα θεματα π πρεπει ν 3εψαχνισεις αν εχεις την προθεση να προχωρησεις..και φυσικα αν βλεπεις οτι απο μερια της δε τραβαει καθολου ερωτικα ενω σε κραταει φιλικα για μενα ξεκοψε το.θα εισαι ο μονος π θ ταλαιπωρεισαι .....εκεινη δ χαλασε τη ζαχαρενια της !
    what is normal for the spider is chaos for the fly

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    4,537
    Quote Originally Posted by admforall View Post
    Αnxious εσύ όταν αυτός ο τύπος εξαφανιζόταν,εσύ του έστελνες μήνυμα να μάθεις τι κάνει και γιατί χάθηκε? Εμένα αυτό μου κάνει εντύπωση.Ο aris προσπαθεί να απομακρυνθεί.Πάνω που πάει να την ξεχάσει και δεν ξαναστέλνει,του στέλνει πάλι αυτή και έτσι η επικοινωνία συνεχίζεται.Αν είναι καλά με την σχέση της,τι στο καλό θέλει και ενδιαφέρεται για το τι κάνει και γιατί χάθηκε ο άλλος? Εγώ προσωπικά λοιπόν πιστεύω ότι στη σχέση της δε περνάει και τόσο καλά και στο τέλος αν δεν είναι ο aris θα είναι κάποιος άλλος που θα χωθεί και κατά πάσα πιθανότητα ο aris να βρεθεί στη θέση να του περιγράφει εκείνη τι κάνει με το νέο της αμόρε και να αναρωτιέται "τι στο καλό θέλει απο εμένα?" και ξαναστέλνει αφού βρήκε άλλον?
    δυσ υχως εμενα δεν σταματαγε να στελνει...ειχαμε επικοινωνια σχεδον καθε μερα λογω φιλιας..

  7. #37
    Κατα τη γνωμη μου παιζει μαζι σου για να παρει αυτοπεποιθηση.Αμα σε ηθελε τοσο πολυ θα τον παρατουσε και θα πηγαινε μαζι σου.

    Μην ασχολεισαι αλλο και χανεις χρονο με τετοιες ιστοριες.

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    4,537
    Quote Originally Posted by Αλαφροίσκιωτος View Post
    Κατα τη γνωμη μου παιζει μαζι σου για να παρει αυτοπεποιθηση.Αμα σε ηθελε τοσο πολυ θα τον παρατουσε και θα πηγαινε μαζι σου.

    Μην ασχολεισαι αλλο και χανεις χρονο με τετοιες ιστοριες.
    συμφωνω .. ετσι ειναι!

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    161
    Δεν νομίζω ότι είναι άτομο που παίζει μαζί μου για την αυτοπεποίθηση της. Δόξα το Θεό έχει μπόλικη, είναι όμορφη, την κολλάνε αρκετοί πιστεύω ενώ και στη δουλειά της τα πάει περίφημα. Απλά πιστεύω ότι έπεσα σε λάθος timing, είναι με κάποιον άλλον που έχει παρελθόν μαζί του και νιώθει πράγματα γι αυτόν. Απλά συμπαθεί κι εμένα και δεν θέλει να με χάσει από τη ζωή της ή τουλάχιστον να με απογοητεύσει. Μπορεί να είναι όπως η anxious που ένιωθε τύψεις, ποιος ξέρει;

    Θα προσπαθήσω πάντως να ξεκόψω μαζί της τουλάχιστον μέχρι να ξεκαθαρίσουν μέσα μου τα πράγματα και μετά αν μπορώ να την δω φιλικά έχει καλώς! Γιατί και σαν χαρακτήρας είναι άτομο καλό, με βοηθάει όπου μπορεί ενώ συνεργαζόμαστε κιόλας! Ήδη έχουμε να τα πούμε μερικές μέρες κ όταν επικοινωνήσει ξανά θα της τα πω πάλι στα ίσια.... κοπελιά ξέρεις πως νιώθω για σένα, δεν μπορώ να σε δω φιλικά κ από τη στιγμή που εσύ είσαι σε σχέση καλύτερα να ξεκόψουμε για ένα διάστημα... κ από κει και πέρα ότι βρέξει ας κατεβάσει!!! Με κούρασε όλη αυτή η κατάσταση, ότι είναι να γίνει ας γίνει!

  10. #40
    Με τη συμπεριφορα της δειχνει να σε εχει για καβατζα ή θαυμαστη ομως.Ασε που δειχνει κακο χαρακτηρα,γιατι ουτε εσενα θα σου αρεσε να σαι στη θεση του αγοριου της και να κανει τετοια με αλλους.

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    4,537
    δεν δειχνει κακο χαρακτηρα..ολοι μπορει να την πατησουμε καποιες στιγμες στη ζωη..
    ναι μπορει να μπερδευτουμε..μπορει να ενδωσουμε..πολλα μπορει..το θεμα ειναι να μην κοροιδευεις κ να εισαι ειλικρινης.
    αστην κοπελα στην θεση που εχει διαλεξει..κ οταν σε παρει τηλ απλα ξηγησου ωριμα κ σωστα..
    δεν ειναι δικαιο ουτε για εσενα να περιμενεις καποια να αποφασισει..ουτε κ για τον ανθρωπο της.
    τιμια κ ωριμα εξηγησε της ξεκαθαρα.
    κ αυτη με τη σειρα της θα σου πει τι νιωθει.
    οπως κ να χει υπρτερουν τα συναισθηματα που νιωθει για τον δεσμο της, αν ηταν αλλιως θα ηταν μαζι σου κ οχι με τον αλλον.
    εσυ καλα σκεφτεσαι πολυ καλα μαλιστα να της πεις αυτα που θελεις να πεις.
    ετσι πρεπει να κανεις..
    κ οχι να συντηρεις μια σχεση με την σκεψη οτι αν κ οποτε..
    δεν ειναι κ ηθικο.
    νευριαζω κ μονο που το σκεφτομαι γιατι το επαθα κ γω.
    κ ηταν κοροιδια στην δικη μου περιπτωση..γιατι ο αλητης απλα ελεγε οτι θελει να μαστε φιλοι..δεν ηρθε ποτε να ξηγηθει κ να μου πει εγω σε βλεπω ερωτικα κ δεν μπροω να σε δω φιλικα..αντιθετως οταν του ελεγα "νιωθεις ερωτικα κ δεν κρυβεται " με εβγαζε τρελλη οτι κ καλα νομιζω..κ οτι μπορει να με δει ανετα φιλικα..
    με τρελλανε ρε! ηταν πολυ χαλιας .
    εσυ τουλαχιστον ξηγιεσαι..

  12. #42
    Quote Originally Posted by anxious4ever View Post
    δεν δειχνει κακο χαρακτηρα..ολοι μπορει να την πατησουμε καποιες στιγμες στη ζωη..
    ναι μπορει να μπερδευτουμε..μπορει να ενδωσουμε..πολλα μπορει..το θεμα ειναι να μην κοροιδευεις κ να εισαι ειλικρινης
    Ειναι πολυ ευκολο να μην δωσεις θαρρος και ελπιδες σε ατομα που δε σε ενδιαφερον.Οσοι το κανουν (να συντηρουν καβατζες και θαυμαστες),το κανουν συνειδητα,για αυτο το θεωρω κακο στοιχειο του χαρακτηρα.

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    161
    Θα ακολουθησω την ανικητη τακτικη της αδιαφοριας! Αρκει οταν επικοινωνησει ξανα να βρω το κουραγιο να την γραψω τελειως αλλιως αντε παλι απ την αρχη!

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    161
    Αυτο ακριβως σκεφτομαι να κανω anxious! Οταν ξαναμιλησουμε να της τα πω παλι στα ισια! Σε γουσταρω αλλα εσυ δεν εισαι διαθεσιμη οποτε πρεπει να κοψουμε καθε επαφη για ενα διαστημα μεχρι να ξεκολλησω! Μου αρεσει να ξηγιεμαι ντομπρα κ οχι να κρυβομαι! Το θεμα ειναι αν μπορεσω να κοψω καθε επαφη μαζι της... ξερω οτι αυτο ειναι κατα βαθος το σωστο αλλα καρδια ειναι αυτη, δεν την κανεις τοσο ευκολα κουμαντο!!!

  15. #45
    Mην το κανεις σαν τακτικη για να την κερδισεις,αλλα γιατι αυτο πρεπει να κανεις.
    Εισαι γεννημενος το 83 πρωτα απ ολα?

Page 3 of 16 FirstFirst 1234513 ... LastLast

Similar Threads

  1. ερωτέυτηκα ενώ έχω σχέση
    By elirene in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 32
    Last Post: 09-05-2017, 19:18
  2. Ερωτεύτηκα κάποια που έχει σχέση
    By Χρίστος in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 17
    Last Post: 14-06-2013, 23:57
  3. Ερωτεύτηκα, ενώ είμαι σε σχέση
    By Deleted20082014 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 33
    Last Post: 20-12-2012, 01:53
  4. εδω μας εχει βγει το ονομα αλλα δεν με απασχολει
    By keep_walking in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 12
    Last Post: 19-09-2010, 11:17
  5. Δεν εχει καμμια λογικη αλλα...
    By keep_walking in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 27
    Last Post: 10-01-2010, 19:48

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •