επιπεδο φορουμ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 12 12311 ... LastLast
Results 1 to 15 of 180
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721

    επιπεδο φορουμ

    Τοχα ανοιξει εγω το θρεντ , αλα κλειδωθηκε .................οποτε το ανοιγω εκ νεου .....ως παλαιοτερος , βλεπω οτι τα εναπομειναντα μελη , ουδεμια σχεση εχουν με τα παλαια , δεν μιλω για ολους-ες , αλλα για ανοητα θρεντς , ανοητες συζητησεις , ειρωνειες , και ολα τα συνεπακολουθα ....................εγω πλεον , αρνουμαι να συμμετασχω σε οιοδηποτε θρεντ , αν δεν αλλαξει κατι , η διαχειρηση δειχνει ανημπορη να κανει κατι , δεν μπορει να μπαναρει ολα ταμελη , θα μεινουν 10-12 αξιολογα , παρολα αυτα , θα κρατησω σταση αναμονης , να δω αν η διαχειρηση , πραματι ενδιαφερεται να κρατησει ζωντανο το φορουμ , στο οποιο ευελπιστω ...........................
    δεν απαντησω σε οιουδηποτε ειδους ερωτηση/παρατηρηση , κανενος , ειναι μια δηλωση που κανω ............που τελικα απαντω !!!!
    Last edited by Macgyver; 08-08-2016 at 09:33.

  2. #2
    Μακ ποια θεωρεις οτι ηταν η καλυτερη περιοδος του φορουμ αυτου;Μπορω να πω οτι και γω ακομα εχω δει μια μικρη πτωση του επιπεδου σε σχεση με πριν 2,5 χρονια που γραφτηκα

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,766
    Εμένα πάντως μου αρέσει τώρα περισσότερο το φόρουμ από παλιά. Και υπάρχουνε μέλη όπως πχ η Μάρα που μπορείς να κάνεις πολύ ωραίες συζητήσεις μαζί του σε σχέση με τα παλιά μέλη.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    2,191
    Quote Originally Posted by δελφίνι View Post
    Εμένα πάντως μου αρέσει τώρα περισσότερο το φόρουμ από παλιά. Και υπάρχουνε μέλη όπως πχ η Μάρα που μπορείς να κάνεις πολύ ωραίες συζητήσεις μαζί του σε σχέση με τα παλιά μέλη.
    Φυσικά η Μάρα είναι πολύ καλή,γιατί είναι η μόνη που υπομένει αγόγγυστα να της λες κάθε μέρα οτι έκλεψες τον γκόμενο της φίλης σου πριν 20 χρόνια.
    Και όχι μόνο αυτό,αλλά σου απαντάει κιόλας....

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,766
    Quote Originally Posted by Diana1982 View Post
    Φυσικά η Μάρα είναι πολύ καλή,γιατί είναι η μόνη που υπομένει αγόγγυστα να της λες κάθε μέρα οτι έκλεψες τον γκόμενο της φίλης σου πριν 20 χρόνια.
    Και όχι μόνο αυτό,αλλά σου απαντάει κιόλας....
    Ναι βρήκα κάποιον να συζητήσω επιτέλους αυτό το θέμα σε βάθος και με έκανε να αισθανθώ πολύ όμορφα. Άρε Μάρα θεά . Τρως πολλά παλιά μέλη.....

    Επίσης διαβάζοντας παλιότερα θέματα πριν το 2010 διαπίστωσα ότι τα τότε μέλη ήτανε λίγο ψώνια, συγνώμη κιόλας, ενώ κάποια τωρινά είναι πιο συγκροτημένα και δεν έχουνε πάρει τόσο ψιλά τον αμανέ όσο τότε.

  6. #6
    Χαχαχαχαχα

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    2,911
    χαχα Ευχαριστω για τα καλα λογια!!!
    Σας αγαπω !!!

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by Αλαφροίσκιωτος View Post
    Μακ ποια θεωρεις οτι ηταν η καλυτερη περιοδος του φορουμ αυτου;Μπορω να πω οτι και γω ακομα εχω δει μια μικρη πτωση του επιπεδου σε σχεση με πριν 2,5 χρονια που γραφτηκα

    Η καλυτερη περιοδος ηταν απο αρχες 13 , τοτε γραφτηκα , μεχρι και τα μεσα 15 ........... υπηρχαν παντα καυγαδες , εγω καυγαδιζα κυριως , με συγκεκριμενα μελη , 3 , καποιας ηλικιας ομως , αλλα ειχαν την πλακα τους , δεν το ξεφτιλιζαμε , αισθανομαι οτι μου λειπουν αυτα ............... εχω καλες αναμνησεις απο το φορουμ , εκανα πολλες φιλιες , αλλα τωρα , εχει πεσει δραματικα ο μεσος ορος ηλικιας , και οντας σχεδον 55 , δεν εχω την ιδια οπτικη γωνια με ενα παιδι 25 ετων , δεν εχω να πω κατι , φυσιολογικο ειναι , ασχετα αν συνεχιζω τα πμ. ς , με τα μελη που προτιμω ,και με προτιμουνε , οπως εχω ακομα σχεσεις φιλικες με την 20χρονη , κλεισαμε χρονο , μαλιστα , χρονο + ..........

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    2,911
    Παντως αυτο που μου εκανε εντυπωση ειναι οι σχετικα light περιπτωσεις εδω στις συζητησεις. Εκτος απο δυσκολες περιπτωσεις στις ενοτητες ψυχωσεις και κακοποιηση, να προσθεσω και καταθλιψη, ολες οι αλλες συζητησεις ειναι τυπου Κοσμοπολιταν...

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    2,363
    Χαιρετε τοσο παλιο, εγω εχω δεν εχω 5 μερες εδω μεσα!!

  11. #11
    Banned
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    3,250
    Βασικά τα σβήνω γιατί διαφωνώ με τα γραφόμενά μου!
    Last edited by cdeleted29517; 08-08-2016 at 00:31.

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    2,911
    Quote Originally Posted by cube View Post
    Όλα με μέτρο δεν χρειάζονται?
    σαφως ολα με μετρο!

  13. #13
    Quote Originally Posted by Mara.Z View Post
    Παντως αυτο που μου εκανε εντυπωση ειναι οι σχετικα light περιπτωσεις εδω στις συζητησεις. Εκτος απο δυσκολες περιπτωσεις στις ενοτητες ψυχωσεις και κακοποιηση, να προσθεσω και καταθλιψη, ολες οι αλλες συζητησεις ειναι τυπου Κοσμοπολιταν...
    Μαζευει πιο πολυ μπουγιο η επιλυση των ερωτικων

    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Η καλυτερη περιοδος ηταν απο αρχες 13 , τοτε γραφτηκα , μεχρι και τα μεσα 15 ........... υπηρχαν παντα καυγαδες , εγω καυγαδιζα κυριως , με συγκεκριμενα μελη , 3 , καποιας ηλικιας ομως , αλλα ειχαν την πλακα τους , δεν το ξεφτιλιζαμε , αισθανομαι οτι μου λειπουν αυτα ............... εχω καλες αναμνησεις απο το φορουμ , εκανα πολλες φιλιες , αλλα τωρα , εχει πεσει δραματικα ο μεσος ορος ηλικιας , και οντας σχεδον 55 , δεν εχω την ιδια οπτικη γωνια με ενα παιδι 25 ετων , δεν εχω να πω κατι , φυσιολογικο ειναι , ασχετα αν συνεχιζω τα πμ. ς , με τα μελη που προτιμω ,και με προτιμουνε , οπως εχω ακομα σχεσεις φιλικες με την 20χρονη , κλεισαμε χρονο , μαλιστα , χρονο + ..........
    Το οτι δεν σου κανουν μανουρα πια αυτα τα ατομα ειναι θετικο οχι αρνητικο.
    Οσο για τις ηλικιες,λογικο οταν η θεματολογια περιστρεφεται γυρω απο τα ερωτικα,να ειναι μικρος ο ΜΟ ηλικιας,γιατι ενας πιτσιρικας συνηθως το πιο σοβαρο που τον απασχολει ειναι αυτο.

  14. #14
    Ασχετο,ενας χρηστης που μου αρεσε να διαβαζω ηταν ο Αντρεας MPR.Ξερετε τι εγινε;

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by Αλαφροίσκιωτος View Post
    Ασχετο,ενας χρηστης που μου αρεσε να διαβαζω ηταν ο Αντρεας MPR.Ξερετε τι εγινε;

    Kι μενα μαρεσε , αποχωρησε ομως , στην ' μεγαλη αποδραση ' απο το φορουμ , με τους υπολοιπους ενδιαφεροντες χρηστες........

Page 1 of 12 12311 ... LastLast

Similar Threads

  1. ΕΠΙΠΕΔΟ ΤΟΥ FORUM
    By deleted-member17-03-2016 in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 254
    Last Post: 07-09-2016, 15:37
  2. επιπεδο φορουμ
    By Macgyver in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 86
    Last Post: 15-02-2016, 13:48
  3. ποσο ρολο παιζει το μορφωτικο επιπεδο
    By Macgyver in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 54
    Last Post: 07-02-2014, 10:40
  4. Μορφωτικό επίπεδο
    By Dimitriou in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 52
    Last Post: 24-09-2011, 16:06
  5. Ψυχική ασθένεια και κοινωνικο-οικονομικό επίπεδο.
    By genesis in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 17
    Last Post: 02-06-2007, 17:59

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •