Συνειδητοποιήσεις μετά απο βιασμό - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 79
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,679
    Τα ψυχοφάρμακα είναι απαραίτητα πάντως να ξέρεις
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,679
    Για να μη τρομάζεισ όλοι μου λένε ότι είναι ιδέα μου έχω ψύχωση παίρνω φάρμακα πάω και σε γιατρό
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  3. #18
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    24
    Ποιοι να σε σκοτώσουν και γιατί? Σε δηλητηρίασαν για να σε βιάσουν εννοείς?

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,679
    Όχι νομίζω μου έδωσαν ναρκωτικά για να με σκοτώσουν δυο τρεις φορές μου είπε μια κοινωνική λειτουργός κάποτε σε μια ομάδα που είχα πάει ότι κάτι σοκολάτες που έτρωγα μικρός είχαν δηλητήριο και από τότε απότρελάθηκα εντελώς δηλαδή μπορεί να είχαν κάτι μέσα γιατί έβγαλα ψύχωση στην πορεία και μετά πίστευα ότι μου βάζουν ναρκωτικά στον καφέ και τέτοια αλλά όλοι μου λένε ιδέα μου δεν γίνονται αυτά τσάμπα ναρκωτικά δεν έχει για κανένα έτσι λένε όλοι που ξέρουν άρα έχω ψύχωση καραμπινάτη απλά είναι μερικά ανεξήγητα που γίνανε κι ακόμα δεν μπορώ να τα εξηγήσω συγνώμη μην τρομάζεισ απλά αυτή είναι η ψύχωση μου συγνώμη και πάλι
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  5. #20
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    24
    Μη ζητάς συγνώμη, δε τρομάζω. Όλοι μας έχουμε τα θέματά μας. Άλλοι χρειάζονται φαρμακευτική αγωγή άμεσα και άλλοι το παλεύουν διαφορετικά.
    Όσο για τα τσάμπα ναρκωτικά, έχεις δίκιο! Γιατί να δώσει ο άλλος τα λεφτά του να σε δηλητηριάσει αν δεν έχει κανένα όφελος από αυτό.

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,752
    εαν δεν υπαρχουν ιχνη σωματικης βιας επανω στο σωμα σου ειναι σαφες οτι βιασμος δεν υφισταται.
    για γραψε μας ο ιατροδικαστης τι ειπε για αυτο;;
    ετσι απο περιεργεια

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,679
    Δεν ξέρω μωρέ όλοι αυτά μου λένε είμαι άρρωστος τελικά και δεν μπορώ να το δεχτώ όλοι αυτά μου λένε
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  8. #23
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    24
    Ειναι σαφές οτι ο βιασμός υπήρξε.
    Τι εισαι εσυ δικηγόρος?

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,752
    Quote Originally Posted by nastaz View Post
    Ειναι σαφές οτι ο βιασμός υπήρξε.
    Τι εισαι εσυ δικηγόρος?
    μην αρπαζεσαι ρωτησα τι ειπε ο ιατροδικαστης
    αυτο και τιποτα αλλο

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    3,806
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    μην αρπαζεσαι ρωτησα τι ειπε ο ιατροδικαστης
    αυτο και τιποτα αλλο
    Με συγχωρείς που επεμβαίνω αλλά ειπες χοντρή μαλακια. Πολύ χοντρή και απαράδεκτη και επεμβαίνω από φόβο μηπως φέρνει σε επιπλέον δύσκολη θέση και ψυχολογική επιβαρυνση την θεματοθετρια και δε βρει τα λόγια/το τρόπο/το θαρρος να στο πει, nastaz με συγχωρείς και εσύ αν σε ενοχλεί αυτό γιατί πιστεύω και ελπίζω πως εισαι σε θεση απο μονη σου να πεις δύο σταρατα λογακια αν κρινεις ότι χρειάζεται. Απλά είναι τραγικο για εμένα να νιώθει κάποιος ότι πρέπει και να εξηγηθεί/δωσει λογαριασμό για μία τραυματική του εμπειρία και να φορτωθεί τη καχυποψία των άλλων και ενοχές από πάνω. Α στο διαολο δηλαδή...
    Και ποιος ιατροδικαστής ρε Νικ; Έχουμε κάνα πτώμα; (Δε πιστεύω και ότι το λέω ) κάποια αγωγή; Ξέρουμε αν κινείται νομικά η nastaz? Και πραγματικά είσαι ο δικηγόρος των τυπαδων; Για ψυχολογική υποστήριξη μπήκε ή κοπέλα λες να έμπαινε για ψυχολογική υποστήριξη κάποια που λέει μαλακιες για κάποιο λόγο; Για ποιο λόγο;
    Και το άλλο που με βγάζει από τα ρούχα μου:

    Αν δεν υπάρχουν σημαδια σωματικής βίας δεν υφίσταται βιασμός λέει...ΤΙ??
    Ή χειροτερη και βασανιστικοτερη κακοποίηση δεν αφήνει σημάδια, σκεψου πριν μιλησεις άλλη φορά.

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,752
    καλα, μπορει να εχεις δικιο σταματαω

  12. #27
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    24
    Ευχαριστώ Ναταλια.
    Δεν είπα δυο σταράτα λογάκια γιατί αν πώ αυτά που σκέφτομαι θα με κάνουν ban.

    Νομίζω ήμουνα ξεκάθαρη στο αρχικό μου μήνυμα ότι δε θέλω να μπω σε λεπτομέρειες.
    Επίσης αν είσαι άσχετος μη πετάς μα*****ς. Δε χρειάζεται να πας στην ιατροδικαστή μαύρη απο μελανιές για να διαγνώσει βιασμό.
    Βασικά δε σου απολογηθώ κιόλας.


    Άκου "έτσι από περιέργεια"...!
    Αυτά θα τα πω στη κατάθεσή μου, και στους δικηγόρους.
    Και αφού το κάθαρμα μπει μέσα θα σου πω σε ποιο κελί να τον επισκεφτείς να ρωτήσεις ότι θέλεις "από περιέργεια"!!
    Last edited by nastaz; 11-08-2016 at 22:57.

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,752
    προκαλεις ενω βλεπεις οτι κανω την παπια.............

  14. #29
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    24
    προκαλώ κι'απο πάνω? να την κάνεις τη πάπια. και να ρίξεις τον εγωισμό σου να ζητήσεις συγνώμη

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,367
    Nastaz, δεν ξέρω αν θα σε βοηθήσω καθόλου μ' αυτά που θα πω αλλά σκέφτομαι ότι ίσως αν δεις ότι δεν είσαι μόνη σου να σε βοηθήσει αυτό...κι εμένα προσπάθησε κάποιος να μου φερθεί έτσι, δεν θα αναφερθώ περισσότερο γιατί ταράζομαι κι είναι και νύχτα και θα με πιάσει πάλι φόβος και δεν θα μπορώ να κοιμηθώ αλλά να ξέρεις ότι δεν είσαι μόνη σου κι ότι κι εγώ πέρασα και περνάω δύσκολα κι εγώ δεν μπορώ να εμπιστευθώ εύκολα τους άντρες, επίσης τις απόπειρες τις έχω κάνει πράξη προφανώς αποτυχημένη αλλά είναι φρικτό να περιμένεις την στιγμή που θα πεθάνεις ολομόναχη γιατί κανείς δεν ξέρει τι έκανες, είναι τρομαχτικό μετά να σε τρέχουν στο νοσοκομείο και να γίνεται χαμός για να σε προλάβουν...αυτά συνοπτικά, μην το κάνεις, δεν αξίζει γι' αυτούς...δεν αξίζουν την ζωή σου...δεν μπορείς να ξέρεις, ίσως να βρεθεί κάποιος στο μέλλον που θα το κάνει να μην πονάει πια τόσο πολύ...
    Ότι χρειαστείς πες μου, θα χαρώ να βοηθήσω αν μπορώ...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 20
    Last Post: 06-06-2011, 20:13
  2. ΓΙΑ ΤΟΝ ΒΙΑΣΜΟ ΜΟΥ
    By BrokeN_DoLL in forum Κακοποίηση
    Replies: 55
    Last Post: 09-01-2011, 12:21
  3. Συνειδητοποιησεις
    By vincent in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 7
    Last Post: 31-05-2009, 17:33
  4. Σεξ μετα απο βιασμο
    By vythos in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 7
    Last Post: 28-02-2008, 10:37

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •