Συνειδητοποιήσεις μετά απο βιασμό - Page 6
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 6 of 6 FirstFirst ... 456
Results 76 to 79 of 79
  1. #76
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,389
    Quote Originally Posted by Natalia_sups View Post
    Υπεπεσε στην αντιληψη μου σημερα ένα πρότζεκτ της yoko ono που νομίζω ότι μπορεί να βρουν ενδιαφέρον ή βοηθητικό γυναίκες του φόρουμ με τραυματικές εμπειρίες και νομίζω πως ταιριάζει να βάλω το λινκ σε αυτό το θέμα από το να ανοιξω καινούριο...δεν ξέρω ποια είναι η πολιτική του φόρουμ με τα λινκ αλλα πιστεύω και η διαχείρηση θα το βρει καλή ιδέα ως κομμάτι της έκφρασης και της διαδικασίας επούλωσης όσων γυναικών θέλουν να συμμετάσχουν...ριξτε μία ματιά, δεν χάνετε κάτι

    http://m.huffpost.com/gr/entry/11987908
    Πολύ καλή ιδέα Ναταλία! Ευχαριστώ!
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  2. #77
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    712
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    ρε κοριτσακι τι βαθμο εχεις τι βαθμο εχεις στα μαθηματικα;;;ο νομος καλα κανει και τιμωρει τον βιασμο. αυτο που δεν εχεις καταλαβει ειναι οτι θα πρεπει να τον αποδειξεις
    Εσύ τι βαθμό είχες και δεν μπορείς να καταλάβεις ότι σε αυτό το θέμα μιλάμε για μια περίπτωση βιασμού -όπου η κοπέλα μάλιστα έχει κινήσει ήδη όλες τις νομικές διαδικασίες- και μιλάς ακόμα για αποδείξεις;

  3. #78
    Member
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    Ελλάδα - Αμερική
    Posts
    42
    Είναι αρκετά εγωιστικό να βάλεις τέλος στη ζωή σου κοπέλα μου. Πρέπει να καταλάβεις ότι το παρελθόν ανήκει στο παρελθόν όποιο και αν είναι αυτό. Σίγουρα τα τραύματα σου θα είναι υπαρκτά αλλά πρέπει να προχωρήσεις μπροστά! Θα σου δώσω μια πρόκληση, γράψε ένα βιβλίο.

  4. #79
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    239
    Quote Originally Posted by Terry View Post
    Είναι αρκετά εγωιστικό να βάλεις τέλος στη ζωή σου κοπέλα μου. Πρέπει να καταλάβεις ότι το παρελθόν ανήκει στο παρελθόν όποιο και αν είναι αυτό. Σίγουρα τα τραύματα σου θα είναι υπαρκτά αλλά πρέπει να προχωρήσεις μπροστά! Θα σου δώσω μια πρόκληση, γράψε ένα βιβλίο.
    Ego nomizw oti einai kalu idea auti....isos ama grapseis thn istoria sou na mporeis na bohthiseis polu kosmo..

Page 6 of 6 FirstFirst ... 456

Similar Threads

  1. Replies: 20
    Last Post: 06-06-2011, 20:13
  2. ΓΙΑ ΤΟΝ ΒΙΑΣΜΟ ΜΟΥ
    By BrokeN_DoLL in forum Κακοποίηση
    Replies: 55
    Last Post: 09-01-2011, 12:21
  3. Συνειδητοποιησεις
    By vincent in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 7
    Last Post: 31-05-2009, 17:33
  4. Σεξ μετα απο βιασμο
    By vythos in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 7
    Last Post: 28-02-2008, 10:37

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •