ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΒΑΖΑΝΙΖΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΛΩΒΙΣΜΕΝΟΙ ΣΤΟΝ ΙΔΙΟ ΤΟΥΣ ΤΟΝ ΕΥΑΤΟ.............
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 4 of 4
  1. #1
    Member
    Join Date
    May 2007
    Posts
    74

    ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΒΑΖΑΝΙΖΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΛΩΒΙΣΜΕΝΟΙ ΣΤΟΝ ΙΔΙΟ ΤΟΥΣ ΤΟΝ ΕΥΑΤΟ.............

    Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΗ ΜΑΣ ΜΑΣ ΑΝΗΚΕΙ
    ΑΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΚΙΟΛΑΣ ΚΑΤΙ ΜΗΝ ΑΦΗΝΟΥΜΕ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΝΑ ΜΕΝΟΥΜΕ ΠΙΣΩ.................


    ΑΣ ΑΝΑΚΑΛΥΨΟΥΜΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΑΣ, ΤΙΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΤΟΥ. ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΤΙΣ ΑΝΤΟΧΕΣ ΜΑΣ ΤΑ ΘΕΣΟΥΜΕ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΥΣ ΣΤΟΧΟΥΣ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΡΩΤΑ ΚΑΙ ΠΟΡΕΙΑ.............


    ΙΣΩΣ ΤΟΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΜΙΑ ΗΛΙΟΛΟΥΣΤΗ ΜΕΡΑ .................. ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΡΧΕΤΑΙ ............................

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    121
    μόλις πήτα ένα αγχωλυτικό και αισθάνομαι τύψεις που το έκανα γιατί σπάνια το πέρνω μόνο όταν νιώθω ότι δεν μπορώ να ανταπεξέλθω μόνη μου. Και είναι δύσκολο να σκέφτεσαι ότι για μια αφορά ακόμη δεν τα κατάφερες να νικήσεις το μυαλό σου . Αυριο θα έχω μια δύσκολη μέρα και απαιτητική και δεν ξέρω πως θα τα καταφέρω και γι αυτό είμαι τόσο αγχωμένη από σήμερα. Απαιτώ από τον εαυτό μου να λειτουργεί όπως παλιά αλλά δεν ανταποκρίνεται. Και πρέπει να αποδεχθώ ότι είμαι άρρωστη ίσως έτσι να είναι καλύτερα

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    athina
    Posts
    3,863
    εγω δεν μπορω καν να παρω αγχωλιτικο..αχ.. μου προκαλει ψωριαση...

    φλυ...
    Μην πιεζεισ τοσο πολυ τον εαυτο σου...δεν μπορουμε παντα να ανταπεξερχομαστε..
    ..λιγο λιγο..
    σημερα..πληρωσε τον οτε..
    αυριο..την δεη....
    οχι ολα μαζι... οταν ενα λεωφοριο φευγει..και δεν το προλαβαινεισ μην ανησυχεισ...θα ερθει αλλο...

    κανε βολτε..κοιμοιισου..ακου το σωμα σου..

    μακια
    ...Η μονη μας υποχρεωση..... ειναι να σωσουμε τα ονειρα μας...


    ..ελπιδα ειναι η αισθηση που εχεισ οτι αυτο που νιωθεισ να σε βαραινει τωρα,δεν θα κρατησει για παντα....

    ..Μονο στα ηρεμα νερα καθρεφτιζεται κατι χωρις ν αλλαζει μορφη.
    Μονο σ ενα ηρεμο μυαλο υπαρχει η καθαρη αντιληψη του κοσμου...

  4. #4
    Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    50
    FLY, να μια από τις δικές μου τεχνικές:

    Σήμερα μείνε όσο αγχωμενη θέλεις και μπορείς. Με ή χωρίς αγχολυτικό - δικό σου θέμα, δεν θα κάνει και πολύ διαφορά.
    Μην σπαταληθείς σήμερα να πολεμήσεις το φόβο. Άστον να κάνει παιχνίδι... Και τι έγινε? Μαθημένα τα βουνά από χιόνια ;-)

    Και πίστεψέ με:
    ΑΥΡΙΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΝΤΑΞΕΙ...
    ...ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΕΝΤΑΞΕΙ! ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •