ο αντρας μου πηγαινει και με αντρες - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 72
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    2,911
    Πιστευεις σοβαρα τωρα οτι ενω παει με τραβεστι δεν εχει υπαρξει ποτε στο ρολο του παθητικου?
    εγω προσωπικα δεν το πιστευω. Τοτε ποιος ο λογος να παει με τραβεστι??
    ισα ισα που οι αντρες που πανε με τραβεστι πανε ακριβως για να εκτονωσουν τη βιαιοτητα που κρυβουν μεσα τους, ενα παιχνιδι ρολων ειναι και αντιστροφης τους.

    Αρα το προβλημα σου ειναι η ελλειψη οριων. Ειναι πολυ σοβαρο!
    Το εχετε συζητησει? εχετε παει σε καποιον ειδικο?
    Απο εκει και περα αν ο ιδιος δεν ειναι διατεθειμενος να δουλεψει τα στοιχεια του αυτα (και από οτι διαβαζω εχει βεβαρημενο ιστορικο, πρωην χρηστης ουσιων, εξαιρετικα εντονη σεξουαλικοτητα, πληρωμενο σεξ, βιαιοτητες, τραβεστι) δεν ξερω εσυ ποσο διατεθειμενη εισαι να το δουλεψεις.
    Αυτα τα στοιχεια προφανως τα γνωριζες απο την αρχη της σχεσης σας, ποσο καιρο ειστε μαζι?

  2. #17
    και βέβαια δε το διαχειριζομαι.αν το διαχειριζωμουν δε θα έγραφα εδώ.πως να φύγω όμως χωρίς λεφτά δουλειά και παιδί.αν ήμουν μόνη μου θα έφευγα.δε είναι απλό.πιστεύω όμως ότι κάποια στιγμή θα χωρισω

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    2,911
    Αυτος μπορει να εργαζεται?? οικονομικα πως ειναι?
    εσυ εχεις καποιους να σε υποστηριξουν??

    Καταλαβαινεις πιστευω οτι ενα περιβαλλον με τετοιες αποκλινουσες προσλαμβανουσες δεν ειναι και ό,τι καλυτερο για ενα μικρο παιδι...

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    2,911
    Ισως μπορεις να βρεις καποιο χωρο φιλοξενιας για κακοποιημενες γυναικες, ισως στο χαμογελο του παιδιου, ισως καποιο ιδρυμα για σενα και το παιδι σου, αν δεν υπαρχει κανεις απο οικογενεια/κοινωνικο περιβαλλον που να μπορει να σε υποστηριξει...
    Το παιδι παει σχολειο?

    Μπορεις να χωρισεις και ο τυπος να πληρωνει μια διατροφη για το παιδι εφοσον εργαζεται και μπορει να σας συντηρησει οικονομικα.
    Το οτι δεν εχεις λεφτα, δουλεια, δεν ειναι δικαιολογια για να ανεχεσαι τη βιαιοτητα και τις ορεξεις του. Αφου ειναι πρωην χρηστης και παει με τραβεστι, αρα συναναστρεφεται με ατομα του περιθωριου, μπορει να κολλησει καμια αρρωστεια, που να μεταδοθει σε σενα ή στο παιδι. Για να εκδηλωθει μια ηπατητιδα ή aids, μπορει να περασουν ως και 6 μηνες...

  5. #20
    δε ειναι λυση για μενα να παω σε ενα ιδρυμα.ουτε για το παιδι μου.το παιδι ειναι 10 μηνων.σιγουρα δε ειναι δικαιολογια το οτι δε εχω λεφτα.αυτος ειναι καλα οικονομικα.ομως σιγουρα αν φυγω δε θα μου δωσει διατροφη που να ειναι αρκετη για να συντηρουμαστε.οι παρεες του ειναι πολυ νορμαλ.οταν γννωριστηκαμε εκοψε παρεες απο το περιθωριο.αυτα ηταν στο παρελθον.απλα εχω μια υποψια οτι μπορει να εγινε κατι μια φορα οσο ειμαστε μαζι.γενικα δε θελει να βγααινει χορις εμενα.σπανια το κανει

  6. #21
    πιστευω οτι δε εχει υπαρξει παθητικος.εχω καποιους λογους να το πιστευω.εγω γνωριζα καποια πραγματα απο την αρχη.οχι ολα.του εχω πει για το θεμα που εχει οτι ειναι βιαιος να παρει βοηθεια.δε το δεχεται.λεει οτι εγω ειμαι τρελη.αυτος ειναι μια χαρα.

  7. #22
    Quote Originally Posted by dimitra79 View Post
    ανακαλυψα προσφατα οτι ο αντρας μου στο παρελθον ειχε εμπειριες με αντρες τραβεστι εχοντας το ρολο του ενεργητικου.δε ξερω πως να το διαχειριστω.δε ξερει οτι το εμαθα.σε θεωρητικες κουβεντες λεει οτι ο αντρας που ειναι ενεργητικος ειναι παντα αντρας ακομη και αν εχει εμπειρια με αντρα.γενικα αυτο που τον χαρακτηριζει στη ζωη του ειναι η βια και η επιθετικοτητα.αυτο ομως δε το περιμενα με τιποτα.εχει την εικονα του απολυτου αρσενικου.ειμαι χαλια απο τοτε που το εμαθα.αυτο σημαινει οτι εχει και ομοφυλοφυλικες τασεις ή απλα επειδη ειχε παντα εντονη σεξουαλικη ζωη και βιαιο χαρακτηρα δοκιμαζει τα παντα?
    Τι σχεση εχει η βιαιοτητα με το οτι πηγαινει με αντρες?Ας πηγαινε σε συνδεσμο ποδοσφαιρικης ομαδες να παιζει μπουνιες.

    Οποιος αντρας εχει οποιαδηποτε ερωτικη σχεση με αλλο αντρα,ειναι ομοφιλοφυλος.Τελεια και παυλα.

    Αν εισαι ΟΚ με αυτο,εμεις τι να πουμε.

    Εγω δεν καταλαβα τι σε τραβηξε σε αυτον τον ανθρωπο και τον παντρευτηκες.

  8. #23
    ενας ανθρωπος ειναι πολλα πραγματα.αυτος ειναι πολυ δυναμικος και δυνατος αντρας.ειναι πολυ εξυπνος πολυ ικανος .ενιωθα οτι μπορω να συζητησω τα παντα μαζι του και οτι μπορω να στιριχτω για ολα πανω του.οικονομικα ,οτιδηποτε.οταν τον γνωρισα εγω δεν ηταν ουτε χρηστης ουτε ειχε καμια σχεση με περιθωριο.εβλεπα βεβαια οτι ειναι νευρικος και βιαιος αλλα με γοιτευσε με αλλα πραγματα και νομισα οτι μπορουμε να εχουμε μια φισιολογικη ζωη.

  9. #24
    Banned
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    183
    Quote Originally Posted by dimitra79 View Post
    Δε ζητάω κάτι.γράφω το πρόβλημα μου όπως κάνουν όλοι εδώ γιατί δε μπορώ να τα πω στις φίλες μου.πρέπει να τα πω κάπου.να ακούσω και καμιά γνώμη
    Τι θα ηθελες να γινει τωρα? Φοβασαι να του μιλησεις? Καλα κανεις κ το λες αλλα για μενα το κυριο προβλημα δεν ειναι με ποιον/ποια πηγε.Το προβλημα ειναι αυτο καθαυτο το ψεμα που υπαρχει αναμεσα σας.

  10. #25
    δε μπορω να του μιλισω.τι να του πω ?αν το πω αυτο πρεπει να φυγω κιολας να χορισω.δε υπαρχει κατι μετα να γινει

  11. #26
    τα γραφω τωρα και δε πιστεω οτι αυτα μπορει να σημβαινουν σε μενα .ειναι σαν εφιαλτης.και ερχεται και μιλαμε και εγω κανω σαν να ειναι ολα κανονικα.

  12. #27
    Banned
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    183
    Ο λογος που μενεις ειναι επειδη νιωθεις ακομα πραγματα γιαυτον τον ανθρωπο? Δεν εχεις αποστασιοποιηθει ψυχικα και σωματικα μετα απο τις αποκαλυψεις αυτες? Πως θα κανεις μια ζωη υπομονη ξεροντας και υπομενοντας χωρις να μιλας?

  13. #28
    νιωθω ακομα πραγματα δυστυχοσ.νιωθω και θυμο και οργη αλλα μετα μου περναει και νιωθω ακομα οτι ειναι ο ανθρωπος μου .δε ξερω αν θα κανω υπομονη μια ζωη οπως λες.δε νομιζω οτι θα τα καταφερω.νομιζω οτι θα φυγω καποια στιγμη.απλα νιοθω απωγνοση και οτι μου εχει καταστρεψει τη ζωη.οτι μαζι του δε μπορω αλλα δε μπορω και μακρια του.ειμαι πολυ μπερδεμενη

  14. #29
    Banned
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    183
    Πρεπει να δοσεις χρονο στον εαυτο σου να δεις τι οντως θες να κανεις γιατι εισαι θολωμενη αυτη τη στιγμη.

  15. #30
    δε μπορω να καταλαβω πως ενας τοσο εξυπνος ανθρωπος δε καταλαβαινει ποσο κακο μου κανει.του εχω μιλισει πολλες φορες για το θεμα της επιθετικοτιτας του .δεν εχει αλλαξει.

Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 67
    Last Post: 30-08-2015, 19:56
  2. αντρας και σεξ
    By melinakii in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 6
    Last Post: 05-04-2015, 14:28
  3. Ο αντρας μου δεν με θέλει ...
    By Tixi in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 37
    Last Post: 28-11-2013, 12:21
  4. ο αντρας μου δεν με θελει πια.
    By kokkinos kyknos in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 90
    Last Post: 31-07-2012, 01:30
  5. Εγώ, η κολλητή μου και ο άντρας της...
    By x-ray in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 12
    Last Post: 21-01-2010, 16:36

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •