Απορίες σχετικά με τους άντρες και τη συμπεριφορά τους μέσα στις ερωτικές σχέσεις... - Page 21
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 21 of 29 FirstFirst ... 111920212223 ... LastLast
Results 301 to 315 of 433
  1. #301
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    οπως σου ειπα ενα πραγμα πρεπει να το πιστευεις για να γινει αν δε πιστευεις τιποτα υπαρχει περιπτωση να ερθει κοντα σου?

    αρα η πιστη ελκει τους αλλους...

  2. #302
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    2,911
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post

    αρα η πιστη ελκει τους αλλους...
    ειναι σα να λες :
    πειναω! θα μου πεσει η μπουκια στο στομα, εξ ουρανου. Δεν θα απλωσω το χερι μου να κανω τιποτα.
    Αλλα οσο πεινασμενος και να εισαι, η πιστη δεν ειναι αρκετη για να ελκυσει το φαγητο! Χρειαζονται πραξεις!!

  3. #303
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Μάρα.θα μπορούσα να σου στείλω πμ?

  4. #304
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    μου χει συμβει και αυτο πχ συμπαθω τις γατες και αυτες ολο με ακολουθουν και μου μιαουριζουν στα ποδια μου σα να διαβαζουν το μυαλο μου...ισως δεν εχεις καταλαβει ακομα τη δυναμη που εχει το πνευμα.

  5. #305
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    2,911
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    μου χει συμβει και αυτο πχ συμπαθω τις γατες και αυτες ολο με ακολουθουν και μου μιαουριζουν στα ποδια μου σα να διαβαζουν το μυαλο μου...ισως δεν εχεις καταλαβει ακομα τη δυναμη που εχει το πνευμα.
    ωραια... αφου το πιστευεις αυριο μην μαγειρεψεις!
    εχε πιστη, κανε διαλογισμο και η τροφη θα σου ερθει σαν μαννα εξ ουρανου κατευθειαν στο στοματακι σου. Μη σου πω οτι θα χορτασεις μονο με την πιστη.

  6. #306
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by WhyAlwaysMe? View Post
    Μάρα.θα μπορούσα να σου στείλω πμ?
    χαχαχα ευκαιρια να δοκιμασεις και την υπομονη σου

  7. #307
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    χαχαχα ευκαιρια να δοκιμασεις και την υπομονη σου
    Όχι,κάτι άλλο θέλω να της πω.
    Επειδή μιλήσαμε για ένα θέμα το πρωί.

  8. #308
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by Mara.Z View Post
    ωραια... αφου το πιστευεις αυριο μην μαγειρεψεις!
    εχε πιστη, κανε διαλογισμο και η τροφη θα σου ερθει σαν μαννα εξ ουρανου κατευθειαν στο στοματακι σου. Μη σου πω οτι θα χορτασεις μονο με την πιστη.
    γιατι δε σου χει τυχει να σαι εξω και να σου δωσουν δωρεαν κανενα διαφημιστικο κουτακι με αναψυκτικο? χαχαχαχα

  9. #309
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    2,911
    Το resume ειναι οτι οι σχεσεις προϋποθετουν προσπαθεια και παρε-δωσε... δεν μπορουμε να τα εχουμε ολα ετοιμα και στρωμενα.

  10. #310
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by Mara.Z View Post
    Το resume ειναι οτι οι σχεσεις προϋποθετουν προσπαθεια και παρε-δωσε... δεν μπορουμε να τα εχουμε ολα ετοιμα και στρωμενα.
    αν μπορουσες να φανταστεις τι προσπαθεια ειχα καταβαλει στο παρελθον θα καταλαβαινες γιατι μου ερχονται τωρα ολα ετοιμα το μονιμο λαθος που κανεις ειναι οτι νομιζεις οτι ολα ειναι θεμα τυχης και συμπτωσης ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΚΑΘΑΡΟΥ ΜΥΑΛΟΥ ΣΕ ΣΥΝΔΙΑΣΜΟ ΜΕ ΤΗ ΘΕΛΗΣΗ ολα τα υπολυπα ειναι ραπανακια για την ορεξη περιτυλιγματα ενως δηθεν τελειου πακετου που δεν υπαρχει και φαντασιωσεις οτι θα βρεθει ο ιδανικος συντροφος που δεν υπαρχει πουθενα αν δε το ξερεις το αεροπλανο απογειωνεται παντα κοντρα στον ανεμο και ΠΟΤΕ με ευνοικο ανεμο.
    με τις φωτογραφιες και την εικονα δε πετυχαινεις τιποτα που θα κρατησει για πολυ

  11. #311
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    πχ αν δε το εχεις καταλαβει ως τωρα τα παντα ειναι θεμα ορθης αντιληψης καθε φορα που αποτυγχανεις σε ενα πραγμα αυτο σημαινει οτι κατι σου ξεφυγε κατι δεν ειχες προσεξει καλα κατι συνεβει και δε το ειδες μονο οταν ο ανεμος σου παει κοντρα θα μπορεσεις να το δεις να το προσδιορισεις και να καταλαβεις τι ακριβως ειναι ΑΦΟΥ ΑΝ ΔΕ ΚΟΙΤΑΣ ΤΙ ΣΟΥ ΠΑΕΙ ΚΟΝΤΡΑ ΔΕ ΘΑ ΤΟ ΥΠΕΡΒΕΙΣ ΠΟΤΕ ΑΥΤΟ σου ειχε περασει ποτε απ το μυαλο? και ομωσ αν το σκεφτεις καλυτερα θα δεις οτι ετσι ειναι...

  12. #312
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    2,911
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    ΑΦΟΥ ΑΝ ΔΕ ΚΟΙΤΑΣ ΤΙ ΣΟΥ ΠΑΕΙ ΚΟΝΤΡΑ ΔΕ ΘΑ ΤΟ ΥΠΕΡΒΕΙΣ ΠΟΤΕ

    χαχαχα αυτο ακριβως λεω και εγω οταν τονιζω να σηκωθειτε απο τον υπολογιστη και να βγειτε εξω να γνωρισετε κοπελες. Εγω δεν ειπα ποτε οτι δυσκολευομαι να βρω συντροφο ή οτι δεν εχω συντροφο ή οτι ψαχνω συντροφο. Ειπα μονο οτι δεν εμπιστευομαι το ιντερνετ επειδη υπαρχει κρυφτουλι πισω απο την οθονη. Και λογω συγκεκριμενων δεδομενων ειπα φιλικα μια γνωμη στον Κυκνο. Μη συμπεραινεις αλλα αντι αλλων.....

  13. #313
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by Mara.Z View Post
    ποιος ειπε αυτη την ανοησια? μισογυνης ηταν! γιατι ειδικα σημερα οι 40αρες ειναι κουκλαρες. Δεν ειναι οπως την εποχη των γιαγιαδων μας με τον κοτσο, τη σταφιδιασμενη επιδερμιδα και το παχος ελεφαντα... Υπαρχουν και 45αρες και 50αρες κουκλαρες προσεγμενες, με τα λεφτα τους, τις δουλειες τους, τα ταξιδια τους...
    ε οκ φιλε Macgyver μην τα ισοπεδωνουμε ολα....
    ς.
    Δεν θυμαμαι να ζητησα την γνωμη σου , για το τι θακανω με τα προσωπικα μου ....................ουτε με ξερεις , ουτε σε ξερω .........ουτε ξερεις αν ειμαι χαζος , η πονηρος ...........

  14. #314
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by Mara.Z View Post
    και αυτες θα τους φανε τα λεφτα, αν οι αντρες αυτοι πιστευουν οτι μια 25αρα μπορει να αγαπησει εναν 15ετη μεγαλυτερο της, θα τους φορτωσουν και 2-3 κουτσουβελα για διατροφη, και μετα,οταν τους ξεφορτωθουν, θα το ριξουν στην ευκολη ζωη με γκομενο της ηλικιας τους στην υγεια του πρωην !
    Αν οι αντρες αυτοι ειναι λιγο πονηροι, θα ζησουν με την 25αρα την ανεμελια και την ξεγνοιασια που δεν εζησαν σε εκεινες τις ηλικιες γιατι σπουδαζαν /δουλευαν σαν σκυλια να κανουν λεφτα, θα βρουν και μια του κυκλου τους να κανουν ενα παιδι οταν ερθει η ωρα τους και μετα το διαζυγιο, θα ξαναγυρισουν στην αδεσμευτη ανεμελη ζωη.
    Καλε εσυ εφτιαξες ολοκληρο σεναριο !! σαν πολυ μαλ@κες δεν τους εχεις τους αντρες ? απο την μια παραπονιεστε οτι οι αντρες ειναι οι ΄κακοι ΄της υποθεσης , απο την αλλη, τους παρουσιαζετε ως θυματα , παρτε μια αποφαση πλεον ......

  15. #315
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    2,911
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Δεν θυμαμαι να ζητησα την γνωμη σου , για το τι θακανω με τα προσωπικα μου ....................ουτε με ξερεις , ουτε σε ξερω .........ουτε ξερεις αν ειμαι χαζος , η πονηρος ...........
    Δεν ειπα καμια γνωμη για τα προσωπικα ΣΟΥ, δεν ειμαι αδιακριτη.
    Απαντησα σε μια ρηση που ειπες για τις 40αρες! pleaseeee διαβαζε πιο προσεκτικα αυτα που γραφω!! Με αγαπη!!!

Page 21 of 29 FirstFirst ... 111920212223 ... LastLast

Similar Threads

  1. Μισω τους αντρες
    By unlucky in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 27
    Last Post: 24-08-2019, 01:16
  2. Replies: 67
    Last Post: 30-08-2015, 19:56
  3. σχετικα με το πως οι ανθρωποι γνωριζονται μεταξυ τους..
    By αλεξανδρος_77 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 12
    Last Post: 01-07-2013, 21:23
  4. Σχετικά με τη λειτουργία και τους στόχους της κοινότητας
    By NikosD. in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 801
    Last Post: 08-11-2009, 15:52

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •