Απορίες σχετικά με τους άντρες και τη συμπεριφορά τους μέσα στις ερωτικές σχέσεις... - Page 29
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 29 of 29 FirstFirst ... 19272829
Results 421 to 433 of 433
  1. #421
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    απο που εβγαλες ολα αυτα τα συμπερασματα δε μπορω να καταλαβω αντρες ειναι δεν ειναι ο τζακ ο αντεροβγαλτης το εχετε χοντρυνει πολυ το ολο θεμα αν ηταν ολα ετσι οπως τα λετε ολες θα ηταν 90 κιλα και θα εβγαιναν εξω με μαυρα ματια και οι αλλες μισες θα ταν στο κατ.

  2. #422
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,766
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Δελφίνι, εσύ τα έκανες σκατά σιγά μην σε λυπηθώ κιόλας και στην τελική δεν θα μου πεις εσύ τι θα κάνω, τσακίσου από εδώ που το κάνεις επίτηδες για να μ΄εκνευρίζεις και μετά μου το παίζεις καλό κορίτσι κι αθώα περιστερά...
    Μου θυμίζεις την ελληνική ταινία με την Αλίκη Βουγιουκλάκη "η αγάπη μας" και τον Δημήτρη Παπαμιχαήλ! χαχαχαχα


    https://www.youtube.com/watch?v=lxzpgaFBP-Y


    Καλό κορίτσι είμαι βρε δεν το παίζω αλήθεια στο λέω!!! Πίστεψέ με επιτέλους!!!

    Ε τα έκανα λίγο σκατά αλλά ανθρώπινα είναι όλα!!! Εσύ τι άνθρωπος είσαι επιτέλους??? Λυπήσου με που υποφέρω!!!

  3. #423
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,367
    Quote Originally Posted by δελφίνι View Post
    Μου θυμίζεις την ελληνική ταινία με την Αλίκη Βουγιουκλάκη "η αγάπη μας" και τον Δημήτρη Παπαμιχαήλ! χαχαχαχα

    Καλό κορίτσι είμαι βρε δεν το παίζω αλήθεια στο λέω!!! Πίστεψέ με επιτέλους!!!

    Ε τα έκανα λίγο σκατά αλλά ανθρώπινα είναι όλα!!! Εσύ τι άνθρωπος είσαι επιτέλους??? Λυπήσου με που υποφέρω!!!
    Εσύ με λυπάσαι που με έκανες να κλαίω με τα άσχετα που έγραφες και που δεν σταματάς; Όχι. Εγώ γιατί να σε λυπηθώ;
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  4. #424
    Banned
    Join Date
    May 2015
    Location
    Ακριβώς πίσω σου!!!
    Posts
    838
    Quote Originally Posted by δελφίνι View Post
    Μου θυμίζεις την ελληνική ταινία με την Αλίκη Βουγιουκλάκη "η αγάπη μας" και τον Δημήτρη Παπαμιχαήλ! χαχαχαχα

    Καλό κορίτσι είμαι βρε δεν το παίζω αλήθεια στο λέω!!! Πίστεψέ με επιτέλους!!!

    Ε τα έκανα λίγο σκατά αλλά ανθρώπινα είναι όλα!!! Εσύ τι άνθρωπος είσαι επιτέλους??? Λυπήσου με που υποφέρω!!!
    Εγώ πιστεύω ότι είσαι καλός άνθρωπος, άμα δεν ήσουν τότε απλά δεν θα είχες καθόλου ενοχές για ο, τι έγινε...

  5. #425
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,766
    Quote Originally Posted by περαστικός View Post
    Εγώ πιστεύω ότι είσαι καλός άνθρωπος, άμα δεν ήσουν τότε απλά δεν θα είχες καθόλου ενοχές για ο, τι έγινε...
    Είμαι βρε καλέ μου περαστικέ είμαι!!!!

  6. #426
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,766
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Εσύ με λυπάσαι που με έκανες να κλαίω με τα άσχετα που έγραφες και που δεν σταματάς; Όχι. Εγώ γιατί να σε λυπηθώ;
    Άντε σε λυπάμαι και εγώ και δεν το συνεχίζω!!!

  7. #427
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,367
    Quote Originally Posted by δελφίνι View Post
    Άντε σε λυπάμαι και εγώ και δεν το συνεχίζω!!!
    Οκ τότε, σταματάω κι εγώ γιατί αυτό είναι το σωστό και προσπαθώ όσο μου επιτρέπουν οι αδυναμίες μου να το κάνω...
    Πάντως αν μου επιτρέπεις μια συμβουλή: πάνε κι εξομολογήσου για να πάρεις την ευλογία του παπά και του Θεού και μην το ξανασκεφτείς πια, εγώ έτσι έκανα όταν θεώρησα ότι είχα κάνει κάτι πολύ λάθος ακόμα κι αν το έκανα στον εαυτό μου...ουφ! (αναστεναγμός ανακούφισης)
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  8. #428
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    εγω δε πιστευω οτι υπαρχει κατι που δε σε ενοχλει αλλιως ανοιξε ενα θεμα γραφοντας ΠΡΟΣΟΧΗ ΠΡΟΣΟΧΗ μονο εγω θα μιλαω εδω και εσεις απλως θα απαντατε σε αυτα που λεω.
    Σωστος ................................

  9. #429
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,766
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Οκ τότε, σταματάω κι εγώ γιατί αυτό είναι το σωστό και προσπαθώ όσο μου επιτρέπουν οι αδυναμίες μου να το κάνω...
    Πάντως αν μου επιτρέπεις μια συμβουλή: πάνε κι εξομολογήσου για να πάρεις την ευλογία του παπά και του Θεού και μην το ξανασκεφτείς πια, εγώ έτσι έκανα όταν θεώρησα ότι είχα κάνει κάτι πολύ λάθος ακόμα κι αν το έκανα στον εαυτό μου...ουφ! (αναστεναγμός ανακούφισης)
    Το εξομολογήθηκα τότε που το έκανα. Ελπίζω να το ξεχάσω μια ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ!!!

  10. #430
    Member
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    Ελλάδα - Αμερική
    Posts
    42
    Λοιπόν άκου. Πρέπει να αλλάξεις εσύ πρώτα. Εάν κάποιος σήκωσε χέρι πάνω σου και το δέχτηκες τότε έχω να σου πω κάτι με όλο το σεβασμό. Έχεις πολύ χαμηλή αυτοπεποίθηση και αυτό γιατί δεν έχεις ανοίξει βιβλίο. Πρέπει να διαβάσεις βιβλία αυτοβοήθειας οπωςδήποτε θεωρώ ότι θα σε βοηθήσουν να κατανοήσεις τον εαυτό σου, άρα και τους άλλους. Εάν θέλεις να αλλάξουν τα πράγματα για σένα, άλλαξε εσύ πρωτα.
    Επίσης αν θέλεις μπορείς να κάνεις subscribe στο κανάλι μου, μιλάω για τέτοια θέματα και αν θες να αναλύσω κάτι απλά μου κάνεις σχόλιο εκεί.
    Το βίντεο διαγράφηκε από τη διαχείριση (σπαμ-διαφήμιση)

  11. #431
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    239
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Καταλαβαίνω ότι είναι λίγο υπερβολικό αλλά φοβήθηκα πολύ...και μου έχει μείνει τραύμα, δεν μπορώ εύκολα να προχωρήσω με κάποιον γιατί νομίζω ότι θα μου κάνει κακό, ότι π.χ. θα του ζητήσω να σταματήσει (γιατί μερικές φορές μου έρχεται στο μυαλό αυτός ο μαλάκας που λες και μπλοκάρω αυτομάτως και πανικοβάλλομαι) και δεν θα μου δώσει σημασία όπως δεν μου έδινε κι αυτός...έχει τύχει μέχρι και τα κλάματα να βάλω σε παρόμοια φάση απ' το φόβο μου και τις αναμνήσεις...
    Kati paromeio egine kai se emena prin xronia. Den tha mpw se polles leptomeries, alla me to zori enas pou gnoriza me biase....Me ekane kairo na to ksexasw..Kai opios andras kai ean me pliasiaze meta den tou edina simaseia kai apofeuga giati fovomouna....Alla den einai oloi h andres to idio....(Pigena eidi se eidiko kai bohthise auto) Alla gnorisa ena andra kai tou eipa thn alitheia . Tou eipa oti fovamouna ekeini th stigmi kai mpori kai na mhn antexa kiolas. Eixa mia idea sto mialo mou oti kai ean erxotane auti h stigmi tha trelenomouna, th anxonomouna, kai tha etrexa ekso apo to diamerisma tou san treli klegontas..Ekane ypomoni mazi mou kai to kseperasa siga siga ...euxomai na to kseperaseis giati einai polu duskolo na ponas kai na exeis teties skepseis exetias enos blaka, ..min ton afiseis na sou katastrepsi th zwh etsi to skeftika ego...


    Den einai oloi h andres to idio, opos kai h alli eipane den einai oles h gynekes to idio...

  12. #432
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    239
    Quote Originally Posted by Mara.Z View Post
    Καλημερα!!!!

    Κυκνε και εγω 37 ειμαι, σε νιωθω... Παιδι ιδεατα και εγω θα ηθελα ΑΛΛΑ σκεφτομαι απο την αλλη οτι ειναι μια τεραστια ευθυνη και 24 ωρη απασχοληση, δεν μπορεις να παρεις κανενα ρεπο... Και δεν ειμαι γεννημενη για σπιτι, νοικοκυριο και μεγαλωμα παιδιων, τα βαριέμαι!...Θελω να ταξιδεψω παρα πολυ, οταν ξεμπερδεψω με τη δουλεια θελω να κανω 2ο πτυχιο, και αλλα επισης που εχω ονειρευτει και θελω πολυ να κανω, οποτε που χρονος για παιδι??

    Και αντρα να βρεις, ας ειναι καλος για μια σχεση και για σπιτι. Γιατι απο συναισθηματικη καλυψη μην περιμενεις πολλα... οι αντρες σκεφτονται και λειτουργουν διαφορετικά !!!
    Kai ego etsi niothw ...alla einai meres pou tha h8ela ena pedi ...

  13. #433
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    239
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post

    Κοίτα για άντρα εγώ αν βρω θα βρω κάποιον ευαίσθητο σαν κι εμένα αλλιώς δεν θα κάνουμε χωριό...
    Όμως τι εννοείς ότι λειτουργούν διαφορετικά; Αν και μια αγκαλιά να σε πάρει ο άλλος παίρνεις δύναμη, εγώ τουλάχιστον...
    Fisika kai litourgoun h andres diaforetika......alla ama se agapaei kai se katalaveni akoma kai mia agkalia na se pari o allos opos eipes einai arketo ...

Page 29 of 29 FirstFirst ... 19272829

Similar Threads

  1. Μισω τους αντρες
    By unlucky in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 27
    Last Post: 24-08-2019, 01:16
  2. Replies: 67
    Last Post: 30-08-2015, 19:56
  3. σχετικα με το πως οι ανθρωποι γνωριζονται μεταξυ τους..
    By αλεξανδρος_77 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 12
    Last Post: 01-07-2013, 21:23
  4. Σχετικά με τη λειτουργία και τους στόχους της κοινότητας
    By NikosD. in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 801
    Last Post: 08-11-2009, 15:52

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •