Απορίες σχετικά με τους άντρες και τη συμπεριφορά τους μέσα στις ερωτικές σχέσεις... - Page 13
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 13 of 29 FirstFirst ... 3111213141523 ... LastLast
Results 181 to 195 of 433
  1. #181
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Καλημέρα αρχάγγελε! :)

    Μου κάνουν πολύ καλό τα όσα λες, με ηρεμούν και με καθησυχάζουν κι αυτό είναι πολύτιμο για μένα κι όλοι έχετε συμβάλλει σ' αυτό και σας ευχαριστώ! :D

    Κοίτα, είναι αλήθεια ότι την έχουμε αυτή την πονηράδα που λες αλλά προσωπικά δεν την έχω χρησιμοποιήσει ποτέ ως τώρα τουλάχιστον γιατί δεν μου αρέσει να εκμεταλλεύομαι τους ανθρώπους ειδικά με τέτοιο τρόπο...το πιο πονηρό που έχω σκεφτεί ποτέ μου είναι ότι το κλάμα είναι δυνατό όπλο νομίζω αλλά άχρηστη σκέψη μιας και προφανώς δεν μπορώ να κλάψω κατά παραγγελία... :p

    οχι οχι οχι οχι, αυτη τη πονηρια πρεπει κατα τη γνωμη μου να την χρησιμοποιεις με τροπο και σκοπο που δεν θα θιξει θα προσβαλει και θα εκμεταλευτει τους αλλους, να στο πω λιγο αλλιως αν το πεξεις λιγο χαζη και ο αλλος σου ανοιχτει και σου πει πραγματα που δεν θα σου ελεγε ε αυτο ειναι μεν πονηρια αλλα δεν ειναι καλο ? γιατι μπορει ο αλλος πχ να σου πει οτι ειναι πολυ νευρικος τυπος ενω στο επαιζε οτι ειναι το αντιθετο.... αρχιζεις λιγο να καταλαβενεις τι πρεπει να κανεις και πως συνδεονται ολες οι εννοιες ? σκεψου οτι υπαρχουνε πολλα μικρα παραθυρακια και εσυ θα εισαι σωστη οταν τα βρεις αυτα και θα εισαι και χαρουμενη!!!

  2. #182
    ητανε γενικα σε μικρη ηλικια οποτε σιγουρα σκευτοτανε οτι επρεπε να αποκτησει εμπειρια με διαφορετικες γυναικες, ειμαι σιγουρος οτι σκευτοτανε οτι θα καθησες σε αλλους και στην τελικι γιατι να μην κατσεις και σε αυτον ? ητανε κατι το οποιο θα τον εκανε μαγκα να εχει παει και μαζι σου ( μεσα στο μυαλο του το νομιζε αυτο, προσωπικα τους λυπαμαι γιατι πρεπει να ητανε και λιγο περιφανεψιαρης!) βρηκε μια κοπελα και προσπαθησε να σε πιεσει παρα πολλυ γιατι ηξερε οτι αν ειναι αρρενωπος και δεν δεχετε το οχι οτι θα του κατσεις! επισης ητανε πολυ εγωιστης μαθημενος ετσι απ τους γονεις του οποτε ειχε μαθει να παιρνει οτι θελει, και φαινετε οτι δεν ειχε παιδεια δεν ητανε σπουδαγμενος ουτε σπουδαζε καπου γιολο εχω ρεντα σημερα! αυτο σκευτικε οτι θα κατσεις σε αλλους και γιατι να μην κατσεις και σε αυτον αυτος δηλαδη ειναι ο μαλακας? ειδικα αν σου ειχε κανει καποια χαρη πχ να σε παει καπου με το αμαξι και τετοια... επισης ειχε μαθει σιγουρα απο την οικογενεια του ισως και απο τη φιλη σου να περνει πραγματα τα οποια δεν τα αξιζει!!!!
    Last edited by den_katalavenw...; 19-08-2016 at 16:22.

  3. #183
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    1,239
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Αχ, όσο ακούω τέτοια τόσο γαληνεύω... :) Ηρεμεί λίγο η ψυχή μου...
    Πάντως πρέπει να είναι πολύ καλοί οι άνθρωποι που δεν χρησιμοποιούν βία ενώ τους είναι πανεύκολο...έχουν συνείδηση...

    Ενας σωστος αντρας θα χρησιμοποιησει βια μόνο για να προστατεψει αυτο που αγαπαει, κι αυτο αν καμια αλλη μεθοδος δεν πιανει!!!!
    Υπάρχουν άνθρωποι στον κόσμο που προτιμούν την μοναξιά, αλλά κανένας που να μπορεί να την αντέξει

  4. #184
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    1,239
    Quote Originally Posted by den_katalavenw... View Post
    οχι οχι οχι οχι, αυτη τη πονηρια πρεπει κατα τη γνωμη μου να την χρησιμοποιεις με τροπο και σκοπο που δεν θα θιξει θα προσβαλει και θα εκμεταλευτει τους αλλους, να στο πω λιγο αλλιως αν το πεξεις λιγο χαζη και ο αλλος σου ανοιχτει και σου πει πραγματα που δεν θα σου ελεγε ε αυτο ειναι μεν πονηρια αλλα δεν ειναι καλο ? γιατι μπορει ο αλλος πχ να σου πει οτι ειναι πολυ νευρικος τυπος ενω στο επαιζε οτι ειναι το αντιθετο.... αρχιζεις λιγο να καταλαβενεις τι πρεπει να κανεις και πως συνδεονται ολες οι εννοιες ? σκεψου οτι υπαρχουνε πολλα μικρα παραθυρακια και εσυ θα εισαι σωστη οταν τα βρεις αυτα και θα εισαι και χαρουμενη!!!

    Ακριβως αυτο.
    Υπάρχουν άνθρωποι στον κόσμο που προτιμούν την μοναξιά, αλλά κανένας που να μπορεί να την αντέξει

  5. #185
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,390
    Quote Originally Posted by den_katalavenw... View Post
    ητανε γενικα σε μικρη ηλικια οποτε σιγουρα σκευτοτανε οτι επρεπε να αποκτησει εμπειρια με διαφορετικες γυναικες, ειμαι σιγουρος οτι σκευτοτανε οτι θα καθησες σε αλλους και στην τελικι γιατι να μην κατσεις και σε αυτον ? ητανε κατι το οποιο θα τον εκανε μαγκα να εχει παει και μαζι σου ( μεσα στο μυαλο του το νομιζε αυτο, προσωπικα τους λυπαμαι γιατι πρεπει να ητανε και λιγο περιφανεψιαρης!) βρηκε μια κοπελα και προσπαθησε να σε πιεσει παρα πολλυ γιατι ηξερε οτι αν ειναι αρρενωπος και δεν δεχετε το οχι οτι θα του κατσεις! επισης ητανε πολυ εγωιστης μαθημενος ετσι απ τους γονεις του οποτε ειχε μαθει να παιρνει οτι θελει, και φαινετε οτι δεν ειχε παιδεια δεν ητανε σπουδαγμενος ουτε σπουδαζε καπου γιολο εχω ρεντα σημερα! αυτο σκευτικε οτι θα κατσεις σε αλλους και γιατι να μην κατσεις και σε αυτον αυτος δηλαδη ειναι ο μαλακας? ειδικα αν σου ειχε κανει καποια χαρη πχ να σε παει καπου με το αμαξι και τετοια... επισης ειχε μαθει σιγουρα απο την οικογενεια του ισως και απο τη φιλη σου να περνει πραγματα τα οποια δεν τα αξιζει!!!!
    Καλησπέρα! :)

    Σχετικά με το προηγούμενο ποστ σου δεν κατάλαβα πως να το παίξω χαζή, με τι τρόπο γίνεται αυτό δηλαδή, πες μου ένα παράδειγμα...
    Σχετικά με το τωρινό, ήταν 23 χρονών τον θεωρείς μικρό; Επίσης για το να σκέφτηκε ότι θα έχω καθίσει σε άλλους δεν θα έπρεπε λογικά να σκεφτεί το αντίθετο μιας κι ήμουν μόνο 16 χρονών; Τότε δεν ήταν όπως είναι σήμερα...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  6. #186
    παλι 23 μικρος ειναι με την εννοια οτι δεν εχει ωριμασει τελειως μερικοι δεν ωριμαζουνε γρηγορα, δεν εχει αναπτυξει τη προσωπικοτητα του!

  7. #187
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,390
    Quote Originally Posted by den_katalavenw... View Post
    παλι 23 μικρος ειναι με την εννοια οτι δεν εχει ωριμασει τελειως μερικοι δεν ωριμαζουνε γρηγορα, δεν εχει αναπτυξει τη προσωπικοτητα του!
    Κι έπρεπε να την πληρώσω εγώ; Πολύ μυαλό θέλει για να υπολογίσει ότι είμαι ανήλικη; Δεν τα έχω μ' εσένα, μην με παρεξηγήσεις μ' αυτόν έχω νεύρα...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  8. #188
    δεν σε παρεξηγω, κανενας δεν πρεπει να σε παρεξηγει γιατι ειναι φυσιολογικο να εχεις νευρα οταν καποιοι σε εκμεταλευονται και σε αδικουνε...
    τι εγινε ομως με αυτον τον δευτερο τον 23χρονο ?

  9. #189
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,390
    Quote Originally Posted by den_katalavenw... View Post
    δεν σε παρεξηγω, κανενας δεν πρεπει να σε παρεξηγει γιατι ειναι φυσιολογικο να εχεις νευρα οταν καποιοι σε εκμεταλευονται και σε αδικουνε...
    τι εγινε ομως με αυτον τον δευτερο τον 23χρονο ?
    Δεν είναι δεύτερος, το ίδιο πρόσωπο είναι...ίσως να σε μπέρδεψα εγώ, να μην είπα κάτι καλά...αυτός που μου ρίχτηκε ενώ ήταν με την φίλη μου είναι ο 23χρονος κι εγώ ήμουν 16...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  10. #190
    Πιο πολυ κινδυνευεις να μεινεις μονη σου στη ζωη λογω των φοβιων σου παρα να βιαστεις,πιστεψε με.

  11. #191
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,776
    Quote Originally Posted by Αλαφροίσκιωτος View Post
    Πιο πολυ κινδυνευεις να μεινεις μονη σου στη ζωη λογω των φοβιων σου παρα να βιαστεις,πιστεψε με.
    Βρήκε ο Φίλιππος τον Ναθαήλ!!!

  12. #192
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,390
    Quote Originally Posted by Αλαφροίσκιωτος View Post
    Πιο πολυ κινδυνευεις να μεινεις μονη σου στη ζωη λογω των φοβιων σου παρα να βιαστεις,πιστεψε με.
    Ναι, το καταλαβαίνω...για να δω όμως αν σκεφτόμαστε το ίδιο...εσύ μάλλον εννοείς ότι επειδή είμαι και φαίνομαι πολύ συγκρατημένη λόγω των φοβιών μου όπως λες θα αποθαρρύνω όποιον με πλησιάζει;
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  13. #193
    Aυτο δεν κανεις ηδη;

  14. #194
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,390
    Quote Originally Posted by Αλαφροίσκιωτος View Post
    Aυτο δεν κανεις ηδη;
    Κοίτα όσον αφορά το ότι είμαι επιφυλακτική και συγκρατημένη ναι αλλά δεν ξέρω πως φαίνεται αυτό από την πλευρά των αντρών, το βλέπουν δηλαδή κι αποθαρρύνονται ή μπορεί απλά να σκεφτούν ότι είμαι ντροπαλή; Γιατί και χωρίς να είχαν συμβεί αυτά δεν ήμουν ποτέ σούπερ άνετη...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  15. #195
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,390
    Πάντως αλαφροϊσκιωτε έχει λίγες νύχτες που δεν κοιμάμαι καλά αλλά χθες ήταν το αποκορύφωμα, νύσταζα αλλά δεν μπορούσα να κοιμηθώ με τίποτα, φοβόμουν...πήρα το γιατρό και μου είπε να πάρω κι άλλο seroquel το βράδυ...άντε να δω τι θα γίνει απόψε...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

Page 13 of 29 FirstFirst ... 3111213141523 ... LastLast

Similar Threads

  1. Μισω τους αντρες
    By unlucky in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 27
    Last Post: 24-08-2019, 01:16
  2. Replies: 67
    Last Post: 30-08-2015, 19:56
  3. σχετικα με το πως οι ανθρωποι γνωριζονται μεταξυ τους..
    By αλεξανδρος_77 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 12
    Last Post: 01-07-2013, 21:23
  4. Σχετικά με τη λειτουργία και τους στόχους της κοινότητας
    By NikosD. in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 801
    Last Post: 08-11-2009, 15:52

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •