Που είναι η αυστηρότερη διαχείριση;
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 6 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 83
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,369

    Που είναι η αυστηρότερη διαχείριση;

    Υποτίθεται ότι κάναμε δημοψήφισμα και η πλειοψηφία αποφάσισε να γίνει αυστηρότερη η διαχείριση αλλά δεν το βλέπω να εφαρμόζεται ιδιαίτερα αυτό...
    Συνεχίζετε να επιτρέπεται σε συγκεκριμένα μέλη που δεν σέβονται κανέναν και τίποτα να καταστρέφουν θέματα για να κάνουν chat και το κέφι τους...νομίζετε ότι αυτό είναι σωστό; Ελπίζω να πάρω απάντηση, ευχαριστώ!
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  2. #2
    Super Moderator
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    382
    Κύκνε,

    πίστεψε με, είναι πολύ πιο αυστηρή η διαχείριση πλεόν. Στατιστικά, έχουμε πολλα-πολλα-πολλα-πλάσιο αριθμό προειδοποιήσεων από ότι παλιά. Δεν το παράδειγμα του.. .εαυτού σου. Τόσα χρόνια, δεν είχε προειδοποιήσεις. Τώρα ήδη βλέπω μερικές στο προφίλ σου.

    Καταλαβαίνω βέβαια πως ίσως η τρέχουσα αυστηρότητα δεν είναι η επιθυμητή για σένα.
    Δεν έχω κάτι άλλο να σχολιάσω.

  3. #3
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Aeon,αν και off topic,σου έστειλα ένα πμ το πρωί.
    Ελπίζω να το είδες.
    Ευχαριστώ.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Εγω εχω φαει σε μια βδομαδα 3 παρατηρησεις ,ειναι αυστηρη η διαχειρηση ,και καλως ..........

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by Aeon View Post
    Κύκνε,

    πίστεψε με, είναι πολύ πιο αυστηρή η διαχείριση πλεόν. Στατιστικά, έχουμε πολλα-πολλα-πολλα-πλάσιο αριθμό προειδοποιήσεων από ότι παλιά. Δεν το παράδειγμα του.. .εαυτού σου. Τόσα χρόνια, δεν είχε προειδοποιήσεις. Τώρα ήδη βλέπω μερικές στο προφίλ σου.

    Καταλαβαίνω βέβαια πως ίσως η τρέχουσα αυστηρότητα δεν είναι η επιθυμητή για σένα.
    Δεν έχω κάτι άλλο να σχολιάσω.
    Κυκνε , τι βλεπω , παρατηρησουλες , παρατηρησουλες ? και διαμαρτυρεσαι ?

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    3,250
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Υποτίθεται ότι κάναμε δημοψήφισμα και η πλειοψηφία αποφάσισε να γίνει αυστηρότερη η διαχείριση αλλά δεν το βλέπω να εφαρμόζεται ιδιαίτερα αυτό...
    Συνεχίζετε να επιτρέπεται σε συγκεκριμένα μέλη που δεν σέβονται κανέναν και τίποτα να καταστρέφουν θέματα για να κάνουν chat και το κέφι τους...νομίζετε ότι αυτό είναι σωστό; Ελπίζω να πάρω απάντηση, ευχαριστώ!
    Σωστό δεν είναι αλλά γίνεται , δεν είμαστε στρατιώτες.......ούτε και εσύ είσαι...
    Εμένα δεν μ΄αρέσουν οι αναφορές και όλο αυτό το ανακάτεμα με την διαχείριση.......
    Τα μέλη μπορούν να τα βρουν μεταξύ τους θεωρώ.........αν υπάρχει καλή διάθεση , ας πω το άλλο με τον τοτό τώρα........

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,369
    Quote Originally Posted by Aeon View Post
    Κύκνε,

    πίστεψε με, είναι πολύ πιο αυστηρή η διαχείριση πλεόν. Στατιστικά, έχουμε πολλα-πολλα-πολλα-πλάσιο αριθμό προειδοποιήσεων από ότι παλιά. Δεν το παράδειγμα του.. .εαυτού σου. Τόσα χρόνια, δεν είχε προειδοποιήσεις. Τώρα ήδη βλέπω μερικές στο προφίλ σου.

    Καταλαβαίνω βέβαια πως ίσως η τρέχουσα αυστηρότητα δεν είναι η επιθυμητή για σένα.
    Δεν έχω κάτι άλλο να σχολιάσω.
    Ναι, δεν είχα γιατί έκανα υπομονή με κάτι όντα αλλά αυτή εξαντλήθηκε πλέον, όντως...τουλάχιστον μπορείς σε παρακαλώ να κλειδώσεις το θέμα μου μπας κι ηρεμήσω από όσους δεν κατοικείται το τελευταίο πάτωμα; Θα το εκτιμούσα πολύ, ευχαριστώ!

    Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης.
    Last edited by Aeon; 31-08-2016 at 14:10.
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,369
    Quote Originally Posted by cube View Post
    Σωστό δεν είναι αλλά γίνεται , δεν είμαστε στρατιώτες.......ούτε και εσύ είσαι...
    Εμένα δεν μ΄αρέσουν οι αναφορές και όλο αυτό το ανακάτεμα με την διαχείριση.......
    Τα μέλη μπορούν να τα βρουν μεταξύ τους θεωρώ.........αν υπάρχει καλή διάθεση , ας πω το άλλο με τον τοτό τώρα........
    Ε ωραία, συνεχίστε εσείς να κάνετε το λάθος, εγώ στην αρχή μίλησα ευγενικά αλλά με γράψανε και συνεχίζουν άρα δεν βλέπω καμιά καλή διάθεση...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  9. #9
    Banned
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    3,250
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Ε ωραία, συνεχίστε εσείς να κάνετε το λάθος, εγώ στην αρχή μίλησα ευγενικά αλλά με γράψανε και συνεχίζουν άρα δεν βλέπω καμιά καλή διάθεση...
    Δεν έχω δει ποτέ να έχεις καλή διάθεση αν μου επιτρέπεις με τα μέλη..........

  10. #10
    Banned
    Join Date
    May 2015
    Location
    Ακριβώς πίσω σου!!!
    Posts
    838
    Quote Originally Posted by cube View Post
    Δεν έχω δει ποτέ να έχεις καλή διάθεση αν μου επιτρέπεις με τα μέλη..........
    Την πάτησες....Τώρα θα σε πλακώσει στις αναφορές....

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,369
    Quote Originally Posted by cube View Post
    Δεν έχω δει ποτέ να έχεις καλή διάθεση αν μου επιτρέπεις με τα μέλη..........
    Ίσως να έπρεπε να διαβάσεις καλύτερα το σημείο στο θέμα μου στο οικογένεια, σχέσεις και σεξουαλικότητα που τους ζήτησα ευγενικά να σταματήσουν τους καβγάδες και τα off topic αλλά με γράψανε οπότε ναι, πλέον δεν έχω καμία καλή διάθεση τώρα έχεις δίκιο...πάει, πέταξε, αρκετά τα ανέχτηκα!
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  12. #12
    Banned
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    1,022
    Το πρόβλημα σου κύκνε είναι ότι όλοι προσπαθούν να σε βοηθήσουν και όταν καμμιά φορά ξεφεύγει η συζήτηση όπως είναι λογικό εσύ καταφέρεσαι εναντίων άλλων μελών χρησιμοποιώντας τα προβλήματα τους για να τους την πεις.πχ λες την δελφίνι ανήθικη,τον macgyver κοίτα τα χάλια σου κτλ ενώ αυτοί δεν σε έχουν πει με ανάλογους χαρακτηρισμούς χρησιμοποιώντας τα όσα έχεις γράψει κατά καιρούς εδώ μέσα

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,369
    Quote Originally Posted by περαστικός View Post
    Την πάτησες....Τώρα θα σε πλακώσει στις αναφορές....
    Μπα, στην cube δεν έχω λόγο να κάνω γιατί μπορεί να μην μου αρέσει αυτό που λέει αλλά ξέρει να μιλάει σε αντίθεση με μερικούς που μόνο να βρίζουν ξέρουν...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,369
    Quote Originally Posted by admforall View Post
    Το πρόβλημα σου κύκνε είναι ότι όλοι προσπαθούν να σε βοηθήσουν και όταν καμμιά φορά ξεφεύγει η συζήτηση όπως είναι λογικό εσύ καταφέρεσαι εναντίων άλλων μελών χρησιμοποιώντας τα προβλήματα τους για να τους την πεις.πχ λες την δελφίνι ανήθικη,τον macgyver κοίτα τα χάλια σου κτλ ενώ αυτοί δεν σε έχουν πει με ανάλογους χαρακτηρισμούς χρησιμοποιώντας τα όσα έχεις γράψει κατά καιρούς εδώ μέσα
    Όχι, δεν είναι καθόλου λογικό να ξεφεύγει η συζήτηση. Δεν φταίω εγώ αν μερικοί δεν ξέρουν τι θα πει πειθαρχία κι επίσης όπως είπα και στην cube ζήτησα ευγενικά στην αρχή να πάψουν τα άσχετα αλλά με γράψανε εκεί που δεν πιάνει μελάνι κι έκλαιγα από το χάλι που κατάντησε το θέμα, τουλάχιστον ας το κλειδώσουν να ηρεμήσω...κι αν εσύ ανθρώπους σαν αυτούς τους θεωρείς ηθικούς οκ, εγώ άτομα που προδίδουν τους φίλους τους και που δεν σέβονται τους νόμους δεν τα εκτιμώ...
    Τέλος μην νομίζεις ότι όλοι ήθελαν να βοηθήσουν, η Mara π.χ. αυτή ναι, ήθελε να βοηθήσει η δελφίνι αντιθέτως μόνο πρόβλημα προσπαθούσε να μου προκαλέσει...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  15. #15
    Banned
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    1,022
    Εσύ εδώ μέσα 9 χρόνια τώρα,έχεις βοηθήσει κάποιον? Η περιμένεις μόνο να σε βοηθάνε οι άλλοι? Γιατί ξέρεις η βοήθεια όταν πρόκειται για μη επαγγελματική σχέση δηλαδή γιατρου-ασθενή πρέπει να είναι συνήθως αμφίδρομη..

Page 1 of 6 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 2
    Last Post: 24-10-2012, 19:11
  2. Προς τη διαχειριση
    By λιλιουμ in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 74
    Last Post: 21-04-2012, 23:07
  3. ΠΡΟΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ
    By Gypsy Cello in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 31
    Last Post: 15-08-2011, 23:45
  4. Που είναι η διαχείριση;
    By whitecandle in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 875
    Last Post: 23-08-2010, 17:29

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •