speed dating - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 22 of 22

Thread: speed dating

  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    Quote Originally Posted by imagine View Post
    ... Στη δικιά μου ζωή οι μεγαλύτεροι έρωτες ξεκίνησαν μέσα από γνωριμία. Τα 15 πρώτα λεπτά μάλλον οδηγούσαν στο "Μ αυτόν? Μπα.."
    και στην δικη μου, το ιδιο.
    και στις δυο μεγαλες μου σχεσεις, η γνωριμια ξεκινησε σαν εντονη αμοιβαια ερωτικη/ σεξουαλικη ελξη μεν, αλλα με επιπολαιο χαρακτηρα, θα ελεγα.
    ημουν βεβαιη και για τους δυο οτι θα ειναι κατι πολυ προσωρινο.
    τελικα επεσα εξω.
    κρατησε για χρονια και ειμαι ακομα πολυ ευτυχισμενη με τον αγαπημενο μου και ζουμε πλεον μαζι, εδω και πολυ καιρο.:o

  2. #17
    Member
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    30
    Σε αυτά τα speed dating πως εξασφαλίζει κάποιος ότι δεν είναι στημένα από κάποιον που θέλει να βγάλει φράγκα;

    π.χ. τα θηλυκά που παρουσιάζονται σε αυτές τις εκδηλώσεις πράγματι αναζητούν ή απλά είναι κράχτες της επιχείρησης;;;

    Πάντως σε αντίστοιχη περίπτωση έμαθα από γνωστή μου, που εργάζεται σε πασίγνωστη εταιρεία τηλεφωνικών πληροφοριών, ότι ταυτόχρονα εργάζονται και ως κράχτες για πασίγνωστο site γνωριμιών με σκοπό να έλκουν κορόιδα άντρες για να πληρώνουν συνδρομές.

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    430
    Quote Originally Posted by Anxious_ View Post
    Σε αυτά τα speed dating πως εξασφαλίζει κάποιος ότι δεν είναι στημένα από κάποιον που θέλει να βγάλει φράγκα;

    π.χ. τα θηλυκά που παρουσιάζονται σε αυτές τις εκδηλώσεις πράγματι αναζητούν ή απλά είναι κράχτες της επιχείρησης;;;

    Πάντως σε αντίστοιχη περίπτωση έμαθα από γνωστή μου, που εργάζεται σε πασίγνωστη εταιρεία τηλεφωνικών πληροφοριών, ότι ταυτόχρονα εργάζονται και ως κράχτες για πασίγνωστο site γνωριμιών με σκοπό να έλκουν κορόιδα άντρες για να πληρώνουν συνδρομές.
    Χμμ... Νά'ναι κάνα site των ριλέησιονς;...΄Το επιχείρημά σου σωστό είναι πάντως!

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    315
    Quote Originally Posted by Αλαφροίσκιωτος View Post
    Μαλακια μου ακουγεται

    μα ειναι !!!!!
    [I]Love...[/I]

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    315
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Ποια η γνωμη σας για το περιφημο speed dating ...........καθεται η υποψηφια , και ενας ενας , περνανε οι υποψηφιοι μνηστηρες , για 1 λεπτο νομιζω , και μεσα σε αυτο το διαστημα , πρεπει να ' πεισουν ' την υποψηφια για την καταλληλοτητα τους ...........................αρκει 1 λεπτο ? η ειναι φαινομενο της εοχης , που ολα γινιονται γρηγορα .......

    στο συγκεκριμενο site που αναφερεσαι 1ον πρεπει να πληρωσεις και 2ον δεν ειναι δυνατον να αποφασισεις για εναν ανθρωπο μεσα σε 15' ...ΕΛΕΟΣ!!!!
    Υπαρχουν πολλα sites γνωριμιων που δεν χρειαζεται να πληρωσεις και εγω μεσα απο αυτα εχω κανει πολλες μακροχρονιες σχεσεις..
    Απλως πρεπει να ξερεις πλεον να διαχειριζεσαι τα blind dates και να δηλωσεις αυτο που ζητας ....
    [I]Love...[/I]

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    4,537
    Quote Originally Posted by WhyAlwaysMe? View Post
    Τυχερούλα!!!!
    Μακάρι να είστε πάντα ευτυχισμένοι μαζί!
    Καλησπέρες!
    καλησπερα why!! αχ μακαρι ναιιιιιιι!!!!!!! ειναι το μωρο μου!!

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by anxious4ever View Post
    καλησπερα why!! αχ μακαρι ναιιιιιιι!!!!!!! ειναι το μωρο μου!!
    Εσυ μη μιλας καθολου , προκαλεις τον φθονο , γιατι ολοι θα θελαμε ναμαστε στη θεση σου , και δεν ειμαστε , μουρχεται να σε ......................πνιξω , που εισαι και ανξιους !

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •