Που είναι η αυστηρότερη διαχείριση; - Page 6
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 6 of 6 FirstFirst ... 456
Results 76 to 83 of 83
  1. #76
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Τι να κάνω για το πρώτο αλαφροίσκιωτε; Δεν νομίζω πως υπάρχει κάτι, νομίζω πως είναι θέμα τύχης...εσύ τι λες;
    Πραγματικα δεν ξερω.Αν δεν εχεις παρεες και δουλεια ειναι πολυ δυσκολο.Μονο ισως αν γραφτεις σε καποιο συλλογο/λεσχη για καποιο χομπυ που εχεις.Δε θεωρω οτι ειναι μονο τυχη,πρεπει να εισαι σε περιβαλλον που να ευνοει τη συναψη σχεσης αλλα και εσυ να εισαι ανοιχτη.

    Έβαλα πληθυντικό γιατί συμπεριέλαβα και τους γονείς μου μέσα...άλλη άσχημη εμπειρία ήταν το bullyuing που υπέστην στο σχολείο αν και δεν με κυνηγάει τόσο όσο το άλλο γεγονός αλλά μιας και με ρώτησες είπα να το αναφέρω...μερικές φορές έφαγα κι εκεί ξύλο αλλά οκ, τα παιδάκια δεν μπορούν να χτυπήσουν κι ιδιαίτερα δυνατά...
    Ασχημο πακετο.Λες παιδακια,δηλαδη στο δημοτικο?
    Σαν ενηλικη,στο δρομο,στην καφετερια,στα ΜΜΜ κλπ,ειχες θεμα ποτε?

  2. #77
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,589
    Quote Originally Posted by Αλαφροίσκιωτος View Post
    Πραγματικα δεν ξερω.Αν δεν εχεις παρεες και δουλεια ειναι πολυ δυσκολο.Μονο ισως αν γραφτεις σε καποιο συλλογο/λεσχη για καποιο χομπυ που εχεις.Δε θεωρω οτι ειναι μονο τυχη,πρεπει να εισαι σε περιβαλλον που να ευνοει τη συναψη σχεσης αλλα και εσυ να εισαι ανοιχτη.



    Ασχημο πακετο.Λες παιδακια,δηλαδη στο δημοτικο?
    Σαν ενηλικη,στο δρομο,στην καφετερια,στα ΜΜΜ κλπ,ειχες θεμα ποτε?
    Θα πάω μόλις με χρειαστούν σ' ένα καταφύγιο ζώων να βοηθήσω...προς το παρόν χρειάζονται βοήθεια με προωθήσεις γατακίων στο ίντερνετ για να τους βρούνε σπιτάκι...μου αρέσουν πολύ τα ζώα κι εκτός από τη βοήθεια που θα προσφέρω ίσως να γνωρίσω και κάποιον ευαίσθητο αφού λογικά ευαίσθητοι θα πηγαίνουν να βοηθήσουν τα ζωάκια...
    Έχεις δίκιο για το ανοιχτή και θεωρώ ότι βοηθήθηκα αρκετά από τις απαντήσεις σας στο θέμα περί σχέσεων που είχα ανοίξει...

    Ναι, στο δημοτικό ευτυχώς μετά δεν συνεχίστηκε αλλά θυμάμαι μια φορά που μου έριχναν σφαλιάρες πέντε έξι αγόρια μαζί και με είχαν απειλήσει ότι αν το πω στον δάσκαλο θα μου κάνουν χειρότερα αλλά εγώ το είπα και δεν με ξαναενόχλησαν, υπήρξαν και περιστατικά καβγάδων με κορίτσια που με πληγώνουν και που τότε με φόβιζαν και δεν τολμούσα να τις χτυπήσω κι εγώ χώρια που μου είχε μάθει η μαμά μου ότι δεν χτυπάμε τα άλλα παιδάκια οπότε τις έτρωγα...
    Ως ενήλικη μου είχαν τύχει ένα δυο περιστατικά ψιλοπαρενόχλησης στα λεωφορεία αλλά τότε ούτε κι εγώ ξέρω πως (θαύμα ήταν αυτό για μένα) βρήκα το θάρρος να τους πω να μαζέψουν τα κουλά τους...ίσως θύμωσα και γι' αυτό...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  3. #78
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    2,911
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post

    Ως ενήλικη μου είχαν τύχει ένα δυο περιστατικά ψιλοπαρενόχλησης στα λεωφορεία αλλά τότε ούτε κι εγώ ξέρω πως (θαύμα ήταν αυτό για μένα) βρήκα το θάρρος να τους πω να μαζέψουν τα κουλά τους...ίσως θύμωσα και γι' αυτό...
    αυτο που γινοταν στα λεωφορεια-τρολευ της Αθηνας παλιοτερα δεν υπηρχε...ολοι οι ανωμαλοι εκει μεσα.
    ως φοιτητρια ειχα παθει ΣΟΚ - πηγαινα οσο πιο μπροστα μπορουσα, διπλα στον οδηγο χαχαχαχα
    Μια φορα ετυχε να ειμαι τοσο κουρασμενη/ζαλισμενη που δεν πηρα χαμπαρι εναν βλαμμενο, κοιμομουν ορθια σχεδον, και αυτος ειχε απλωσει το ξερο του και το καταλαβα οταν πηγα να κατεβω οποτε τον ειδα.
    Κυκνε αμα γραψουμε τις εμπειριες μας απο Αθηνα, σελιδες ολοκληρες θελουμε.
    Dream bigger.Work harder.Complain less.Look for opportunities.Focus on effort.Be grateful!

  4. #79
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Θέλω να κάνω μια ερώτηση και ελπίζω κάποιος να ξέρει.
    Υπάρχει δυνατότητα να κάνω αναφορά γενικά κάποιο μέλος,και όχι συγκεκριμένα σε κάποιο/κάποια σχόλια του?
    Ευχαριστώ.

  5. #80
    Banned
    Join Date
    May 2015
    Location
    Ακριβώς πίσω σου!!!
    Posts
    838
    Quote Originally Posted by WhyAlwaysMe? View Post
    Θέλω να κάνω μια ερώτηση και ελπίζω κάποιος να ξέρει.
    Υπάρχει δυνατότητα να κάνω αναφορά γενικά κάποιο μέλος,και όχι συγκεκριμένα σε κάποιο/κάποια σχόλια του?
    Ευχαριστώ.
    Δεν είμαι σίγουρος αν γίνεται αυτό ..
    Θες να σου στείλω πμ για να το "ψάξουμε ";

  6. #81
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by περαστικός View Post
    Δεν είμαι σίγουρος αν γίνεται αυτό ..
    Θες να σου στείλω πμ για να το "ψάξουμε ";
    Εντάξει,φτάνει.
    Ασχολήσου τώρα με άλλα μέλη.
    Last edited by WhyAlwaysMe?; 02-09-2016 at 00:37.

  7. #82
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,589
    Quote Originally Posted by Mara.Z View Post
    αυτο που γινοταν στα λεωφορεια-τρολευ της Αθηνας παλιοτερα δεν υπηρχε...ολοι οι ανωμαλοι εκει μεσα.
    ως φοιτητρια ειχα παθει ΣΟΚ - πηγαινα οσο πιο μπροστα μπορουσα, διπλα στον οδηγο χαχαχαχα
    Μια φορα ετυχε να ειμαι τοσο κουρασμενη/ζαλισμενη που δεν πηρα χαμπαρι εναν βλαμμενο, κοιμομουν ορθια σχεδον, και αυτος ειχε απλωσει το ξερο του και το καταλαβα οταν πηγα να κατεβω οποτε τον ειδα.
    Κυκνε αμα γραψουμε τις εμπειριες μας απο Αθηνα, σελιδες ολοκληρες θελουμε.
    Καλημέρα Mara!

    Τόσο χάλια; Να κι ένα θετικό που δεν μένω Αθήνα αν κι εκεί είναι η αγάπη μου... ♥
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  8. #83
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by περαστικός View Post
    Δεν είμαι σίγουρος αν γίνεται αυτό ..
    Θες να σου στείλω πμ για να το "ψάξουμε ";
    Πρεπει να γραψεις κατι , οχι , δεν μου αρεσει ο ταδε , μια αιτια που στεκει , αλλιως μην στειλεις τιποτα , εγω μπορει να μην σε ' πηγαινω ' πχ. , δεν μπορω να κανω αναφορα επειδη δεν σε πηγαινω , κατι επιληψιμο πρεπει να γραψω .....

Page 6 of 6 FirstFirst ... 456

Similar Threads

  1. Replies: 2
    Last Post: 24-10-2012, 19:11
  2. Προς τη διαχειριση
    By λιλιουμ in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 74
    Last Post: 21-04-2012, 23:07
  3. ΠΡΟΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ
    By Gypsy Cello in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 31
    Last Post: 15-08-2011, 23:45
  4. Που είναι η διαχείριση;
    By whitecandle in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 875
    Last Post: 23-08-2010, 17:29

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •