Εχει καποια διαταραχη η απλα παρτακιας; - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 31 to 45 of 63
  1. #31
    Quote Originally Posted by Αλαφροίσκιωτος View Post
    Ωραια αυτος ειναι psycho και κωλοπαιδο,εσυ τι του βρηκες ειπαμε?Αποκλειεται να μην φαινοταν εξ αρχης οτι ειναι νουμερο.
    Δεν φαινοταν με τιποτα βρε τι λεμε;

    Ισα ισα στην αρχη και για ενα αρκετο διαστημα ελεγες ενα καλο παιδι που με γουσταρει μ αγαπαει. Μετα ξεκιναγε να ειναι μια καλος μια να σε ψιλογραφει αλλα δεν χωριζεις μια σχεση επειδη απαντησε στο μηνυμα σου μετα απο 2 ωρες ενω την επομενη σου δειχνει οτι σε λατρευει.

    Μετα το γραψιμο χειροτερευε αν το χωριζες σε παρακαλαγε να τα ξαναβρειτε σου εσπαγε λιγο λιγο τα ορια σου αλλα την αλλη εδειχνε φουλ ερωτευμενος για να σε κραταει στο παιχνιδι.

    Μεχρι να αρχισεις να υποψιαζεσαι κ να χοντραινει το πραγμα ειχες επενδυσει χρονο στναισθηματα επισης δημιουργουσε τοσο μπερδεμα η συμπεριφορα του που δεν ηξερες πως να αντιδρασεις. Ταυτοχρονα σε μειωνε σε μορφη πλακας νομιζω σου εκανε κανονικη πλυση εγκεφαλου. Σιγουρα θα ηταν πολλες που την εκαναν και τον παρατησαν αλλα.κ πολλες που τα ανεχτηκαν οπως εγω οπως και πολλα παραπανω

  2. #32
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Εδω με ξεπερασες μακραν σε επιεικεια , σε ειχα για πιο αυστηρη ........
    Καλο μηνα Μακ, ποσο αδειος παιζει να νιωθει ενας ανθρωπος χωρις ενσυναισθηση για τον πονο που προκαλει ; αραγε ποιοι παραγοντες τον εκαναν ετσι ;
    Ετσι σκεφτομαι οταν γνωριζω τετοιους χαρακτηρες. Δεν εχω εξηγησει τα γιατι. Απλως γνωριζω οτι η επαφη με τετοια μυαλα καταστρεφει καθε ιχνος ανθρωπιας σε οποιον συναναστραφεται συχνα ενα τετοιο χαρακτηρα.
    "Make sure your worst enemy isn't you"

  3. #33
    Δεν σκεφτομαι να ξαναγυρισω. Ξερω οτι δεν κανει κ θα ναι τα ιδια και χειροτερα. Κοιτα παλιοχαρακτηρες ξερω πολλους πχ πολλους που απατανε και αν τους πιασουν τους επιασαν. Αυτος επιδιωκε να τον πιασεις( εφοσον ηξερε οτι εισαι ερωτευμενη μαζι του).

    Πχ με μειωνε συνεχεια σε μορφη πλακας δεν εισαι αρκετα ομορφη πλουσια πετυχημενη. Εκανα στα ψεματα μια φορα οτι με πειραξε το πετυχημενη που οκ δεν ειμαι ο προεδρος σε πολυεθνικη αλλα για την ηλικια μου εχω μια καλη δουλεια με προαγωγες κτλ. Μολις καταλαβε οτι με πειραξε αυτο μου χτυπαγε οσο μπορουσε αυτο.

    Τωρα πχ ειναι η μονη φορα που δεν εχει παρακαλεσει. Μπορει να το κανει γιατι τον ξεσκεπασα γιατι μπορει να μ ειχε βαρεθει γιατι εχει νεα θυματα που μπορει να τα δουλεψει καλυτερα αλλα και γιατι επειδη ηξερε οτι ημουν ερωτευμενη μαζι του κ εμαθα οτο εχει αλλες να μου δειξει οτι ειναι αδιαφορος αρα εγω νομιζει θα ποναω πολυ τωρα και θα ζηλευω

  4. #34
    Quote Originally Posted by astanapane View Post
    Δεν σκεφτομαι να ξαναγυρισω. Ξερω οτι δεν κανει κ θα ναι τα ιδια και χειροτερα. Κοιτα παλιοχαρακτηρες ξερω πολλους πχ πολλους που απατανε και αν τους πιασουν τους επιασαν. Αυτος επιδιωκε να τον πιασεις( εφοσον ηξερε οτι εισαι ερωτευμενη μαζι του).

    Πχ με μειωνε συνεχεια σε μορφη πλακας δεν εισαι αρκετα ομορφη πλουσια πετυχημενη. Εκανα στα ψεματα μια φορα οτι με πειραξε το πετυχημενη που οκ δεν ειμαι ο προεδρος σε πολυεθνικη αλλα για την ηλικια μου εχω μια καλη δουλεια με προαγωγες κτλ. Μολις καταλαβε οτι με πειραξε αυτο μου χτυπαγε οσο μπορουσε αυτο.

    Τωρα πχ ειναι η μονη φορα που δεν εχει παρακαλεσει. Μπορει να το κανει γιατι τον ξεσκεπασα γιατι μπορει να μ ειχε βαρεθει αλλα και γιατι επειδη ηξερε οτι ημουν ερωτευμενη μαζι του κ εμαθα οτο εχει αλλες να μου δειξει οτι ειναι αδιαφορος αρα εγω νομιζει θα ποναω πολυ τωρα και θα ζηλευω
    Ωραια και καλα τα Mind games και τα παιχνιδια εξουσιας αρκει και οι παικτες να εχουν απολυτη συνειδηση οτι προκειται για παιχνιδι αρα μετα δε μπαινει στο τραπεζι το με πληγωσες κτλ. Αναλυση στον χαρακτηρα του δεν κανω κυκλοφορει αρκετα το ειδος. Μεγαλομανια, μυθομανια, αντιστροφη θυτη θυματος και διαφορες αλλες τεχνικες που υγιεις δεν θα τις πω. Απο την αλλη δεν αναιρω οτι υπαρχουν πολλοι με τετοια στοιχεια, αλλοι στον υπερθετικο βαθμο και αλλοι σε μικροτερο.

    Δε λεει... να το πω πολυ απλα, κανεις μια σχεση για να αλληλο εξελισεσαι με τον αλλον, μπορει οχι με τελειο συγχρονισμο αλλά η μειωση της προσωπικοτητας και η προκληση τοσο εντονων αμφιθυμικων αισθηματων δεν δημιουργει ζευγος αλλά εχθρους και ανταγωνισμο.

    Γερο στομαχι, γερα νευρα και ορεξη να εχει κανεις δηλαδη οπως το εθεσες να ξυπναει και με αλλη προσωπικοτητα καθε ημερα.

    Εφοσον εχεις κατακτησει προσωπικους στοχους δεν σου χρειαζεται ενας δρακουμελ να σε τσιτωνει να του αποδειξεις κατι...
    "Make sure your worst enemy isn't you"

  5. #35
    Quote Originally Posted by astanapane View Post
    Δεν φαινοταν με τιποτα βρε τι λεμε;

    Ισα ισα στην αρχη και για ενα αρκετο διαστημα ελεγες ενα καλο παιδι που με γουσταρει μ αγαπαει. Μετα ξεκιναγε να ειναι μια καλος μια να σε ψιλογραφει αλλα δεν χωριζεις μια σχεση επειδη απαντησε στο μηνυμα σου μετα απο 2 ωρες ενω την επομενη σου δειχνει οτι σε λατρευει.

    Μετα το γραψιμο χειροτερευε αν το χωριζες σε παρακαλαγε να τα ξαναβρειτε σου εσπαγε λιγο λιγο τα ορια σου αλλα την αλλη εδειχνε φουλ ερωτευμενος για να σε κραταει στο παιχνιδι.

    Μεχρι να αρχισεις να υποψιαζεσαι κ να χοντραινει το πραγμα ειχες επενδυσει χρονο στναισθηματα επισης δημιουργουσε τοσο μπερδεμα η συμπεριφορα του που δεν ηξερες πως να αντιδρασεις. Ταυτοχρονα σε μειωνε σε μορφη πλακας νομιζω σου εκανε κανονικη πλυση εγκεφαλου. Σιγουρα θα ηταν πολλες που την εκαναν και τον παρατησαν αλλα.κ πολλες που τα ανεχτηκαν οπως εγω οπως και πολλα παραπανω
    Ποσο καιρο μεινατε μαζι δηλαδη?

    Μου ειναι δυσκολο να πιστεψω οτι ειχε αλλες 3 παραλληλα με σενα και κρυβοταν τοσο καλα.Εδω αλλοι και αλλοι με πολυ λιγοτερα ελαττωματα και φαινονται.

    Πιστευω εθελοτυφλουσες γιατι αυτος μπορει να ηταν ομορφος ή να σε κερναγε κλπ.

  6. #36
    Εγω δεν εκανα mind games αυτος ναι...

    Λες οτι κυκλοφορουν πολλοι του ειδους του, εμενα ηταν η πρωτη φορα που πετυχα καποιον τετοιο η τουλαχιστον τοσο εντονα ωστε να φρικαρω.

    Τωρα η σε γυαλα ημουν η χαζη η τυχερη

  7. #37
    Ειμασταν 3 χρονια. Εναμισο χρονο καλα σχετικα με τα ψιλογραψιματα τις εξαφανισεις καποιες ωρες οπου πιθανων να ηταν με αλλη αλλα εγω εχαφτα οτι μου ελεγε. Επισης εκανε και το καλο πχ δεν σημαινει οτι οποτε δεν απανταγε ηταν με αλλη. Πχ του ειχα στειλει κατι δεν απανταγε και τον πηρα τηλ να δω γιατι δεν απανταει και μου μιλαγε μια χαρα κ οτι δεν το ειδε.

    Εμαθα οτι τις κοπελες τις συναντουσε κυριως το βραδυ που εγω κοιμομουν νωρις λογο δουλειας η κοιμοταν σπιτι τους. Κανα δυο ηταν και απο αλλη πολη που πηγαινε λογω ταξιδιων λογω δουλειας και παει λεγοντας

  8. #38
    Η μια για παραδειγμα ηταν πρωην του καψουρα μαζι του με την οποια ειχε σχεση παλια αλλα χωρισανε βεβαια δεν εκοψε επαφη συναντιοντουσαν πιο αραια αλλα της ελεγε οτι την αγαπαει και αυτη πιστευε οτι θα τα ξαναβρουν, η αλλη ηταν σε αλλη πολη οπου μαλιστα της ελεγε οτι θελει να το πανε σοβαρα και η αλλη ηταν καινουργια τελευταιου εξαμηνου στην ιδια πολη μ εμενα που την εβλεπε κυριως βραδυ γιατι ειχε δουλειες τη μερα

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,663
    "''Εχει κάποια διαταραχή ή απλά παρτάκιας"; Τι σημασία έχει;

  10. #40
    Το θεμα δεν ειναι αν ειχε 3 4 η 15 παραλληλα. Πολλοι εχουν. Το θεμα ειναι οτι ηθελε να δημιουργησει ενα χαος γυρω του στεναχωρια τσακωμους.

    Πχ μπορει παρασκευη βραδυ να γνωριζε τους γονεις μιας κοπελας ως γαμπρος να ηταν το καλυτερο παιδι ολοι χαρουμενοι κ ευτυχισμενοι και σαββατο πρωι να ανεβαζε φωτογραφια μ εμενα στο facebook να φιλιομαστε για να το δει η αλλη και οι συγγενεις της και να φρικαρουν.
    (Κ εγω κ η αλλη κοπελα να μην γνωριζουμε τιποτα). Και μετα να παιρνει την αλλη κοπελα και να της λεει χιλια δυο ψεματα πχ μου εσπασε τους κωδικους κ ανεβασε η πρωην τις φωτο.

  11. #41
    Quote Originally Posted by astanapane View Post
    Ειμασταν 3 χρονια. Εναμισο χρονο καλα σχετικα με τα ψιλογραψιματα τις εξαφανισεις καποιες ωρες οπου πιθανων να ηταν με αλλη αλλα εγω εχαφτα οτι μου ελεγε. Επισης εκανε και το καλο πχ δεν σημαινει οτι οποτε δεν απανταγε ηταν με αλλη. Πχ του ειχα στειλει κατι δεν απανταγε και τον πηρα τηλ να δω γιατι δεν απανταει και μου μιλαγε μια χαρα κ οτι δεν το ειδε.

    Εμαθα οτι τις κοπελες τις συναντουσε κυριως το βραδυ που εγω κοιμομουν νωρις λογο δουλειας η κοιμοταν σπιτι τους. Κανα δυο ηταν και απο αλλη πολη που πηγαινε λογω ταξιδιων λογω δουλειας και παει λεγοντας
    Τρια χρονια?

    Ε καλα,σιγουρα εθελοτυφλουσες τοτε,δεν σου φταιει κανεις.

    Τα θελες και τα παθες.

  12. #42
    Quote Originally Posted by Αλαφροίσκιωτος View Post
    Τρια χρονια?

    Ε καλα,σιγουρα εθελοτυφλουσες τοτε,δεν σου φταιει κανεις.

    Τα θελες και τα παθες.
    Πιθανων. Απλα γινεται τοση πλυση εγκεφαλου που εκεινη τη στιγμη δεν το καταλαβαινεις

  13. #43
    Και ο Γκεμπελς ο ιδιος να ηταν ο αλλος,σε 3 χρονια ειναι υπεραρκετο για να τον μαθεις.Απλως εθελοτυφλουσες γιατι πιθανον ηταν ωραιος ή φοβοσουν να εισαι μονη.

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Σίγουρα είναι πολυ έξυπνος πάντως ο φίλος σου.

  15. #45
    Quote Originally Posted by kerasi View Post
    Σίγουρα είναι πολυ έξυπνος πάντως ο φίλος σου.
    Πολυ εξυπνος δεν θα ελεγα. Απλα εξυπνος.

    Χειριστικος και με πολυ θρασος.

Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast

Similar Threads

  1. Βιβλιο για δωρο σε καποια που εχει καταθλιψη.
    By mpoufos in forum Αγαπημένα Βιβλία Ψυχολογίας
    Replies: 30
    Last Post: 20-01-2017, 17:30
  2. Θέλω απλά να βγάλω κάποια πράγματα από μέσα μου
    By Πηνελόπη Κονιτοπούλου in forum Αυτοανάλυση - Τα εσώτερα μας...
    Replies: 6
    Last Post: 11-06-2016, 23:54
  3. Ερωτεύτηκα κάποια που έχει σχέση
    By Χρίστος in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 17
    Last Post: 15-06-2013, 00:57
  4. Είναι απλά ευγενικός μαζί μου ή έχω κάποια ελπίδα?
    By flower22 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 9
    Last Post: 22-10-2011, 16:37
  5. ΜΗΠΩΣ Ο ΣΥΝΤΡΟΦΟΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΜΟΡΦΗ ΨΥΧΩΣΗΣ
    By lena8999 in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 12
    Last Post: 07-04-2009, 00:45

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •