ελευθερη σχεση!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 17
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Posts
    9

    ελευθερη σχεση!

    Γεια σας με λενε κανονικα μαρια..(εχω βαλει ψευτικο ονομα εδώ) είμαι από Αθηνα και εδώ και 3 μηνες ειχα ελευθερη σχεση με ένα παιδι..εγω 18 αυτος 29..Τον γνωρισα μεσω facebook..Στην αρχη δεν μου αρεσε πολύ βγηκαμε για καφε και μου ζητησε ελευθερη σχεση και εγω συμφωνησα εκεινος ειχε χωρισει πριν καιρο από μια σχεση 3 χρονια και εγω από μια σχεση 6 μηνων.. συμφωνήσαμε αλλα εμενα δεν μου πολυαρεσε βγηκαμε άλλες 2 φορες και την 4η πηγαμε σπιτι του και καναμε σεξ..απο εκεινη την στιγμη ενιωσα καπως αλλιως..εκεινος ολη μερα μυνηματα με ελεγε "μικρη μου, μωρο μου, ομορφια μου και αλλα τετοια" μιλούσαμε με τις ωρες παντα εστελνε εκεινος..με ελεγε τρελο μου ελεγε πως του αρεσω παρα πολύ και ότι του βγαζω κατι καλο..λεει πως τον τραβηξα γιατι παθιαζομαι με το κάθε τι..Μιλουσαμε για τα παντα δεν περνουσε μερα που να μην μιλούσαμε..Μεχρι που περναει ενας μηνας..εγω ενιωθα από κοντα αγκαλιες ολη ωρα φιλια..με πειραζε συνεχεια και του νευριαζα και μετα με αγκαλιαζε και με φιλουσε..ένα μηνα λοιπον μετα ειχε εξαφανιστεί..Του εστειλα να δω αν είναι καλα και μου ειπε πως τελειωσε ότι είχαμε γιατι μαλλον θα τα ξανα εβρισκε με την πρωην εγω του ειπα πως νιωθω και μετα τον αφησα..Προσπαθησα να το ξεχασω και εψαχνα κατι καινουριο αλλα μια εβδομαδα μετα μου στελνει να μου πει πως δεν εγινε τιποτα με την πρωην και να ξανα πηγαινα..Δεχτηκα ξανα πηγα όλα όπως πριν βγεναμε κιολας μεχρι που ενιωθα ακομα πιο πολλα και αυτό μου εκανε κακο..Φαινοταν πως δεν με ηθελε μονο για το σεξ, όταν είχαμε τσακωσθει του ειπα "δεν θελω να με βλέπεις σαν μια τρυπα" και εκεινος ειχε νευυριασει παρα πολυ και μου απαντησε "αν πιστευεις αυτό σηκω και φυγε τωρα" γενικα ακομα και όταν ημουν αδιαθετη βρισκόμασταν χωρις να κανουμε κατι..απλα να με εβλεπε και να τον εβλεπα και να μιλούσαμε..μεχρι που αποφασισα να το τελειωσω γιατι δεν μου αρεσε ότι γινοταν..και του ειπα να το τελειώσουμε δεν απαντησε στο μυνημα μου και 5 μερες μετα με επριζε να ξανα βρεθουμε.. μεχρι που λυγισα ξανα, περασαν 2 μηνες ειπε ακομα και στην μανα του για εμενα..και σε μια γνωστη μου Της ειπε πως βγαινει μαζι μου..Μου φαιροταν λες και ημουν η κοπελα του..ζηλευε όταν του ελεγα για αλλον και ζηλευα και εγω όταν μου ελεγε για άλλη, αλλα είχαμε πει πως δεν θα πηγαίνουμε με αλλους και εγω ειδικα που πρωτη φορα μπηκα σε ένα τετοιο πραγμα δεν θα εκανα τιποτα με αλλον ακομα κι αν δεν είναι σχεση..ουτε αυτος θα εκανε και ουτε εκανε διοτι μαθαινα από γνωστους για το τι κανει..μου πετουσε μπιχτες πολλες πως αν σταματούσαμε θα τον πειραζε πολύ..ειχα μεινει 2 φορες σπιτι του, φαγαμε παιξαμε πλεις τεισον και γενικα περνούσαμε πολύ ομορφα κοιμομασταν αγκαλια και εκεινος μου χαιδευε τα μαλλια..τα μηνηματα τα πολλα ειχαν σταματησει μονο από κοντα τα εκανε αυτά..εκανε και δυο δουλειες και γενικα δεν ειχε ορεξη για ομιλιες, μεχρι που πριν μερες του εστειλα και δεν απαντησε..και μετα από 2 μερες μου στελνει λεγοντας μου να σταματήσουμε πως δεν θελει να σταματήσουμε αλλα πρεπει και να μην ρωτησω το γιατι..εγω του ειπα πως αφου θες ετσι ας γινει και πως ακομα νιωθω..το διαβασε και δεν απαντησε και μου εστειλε μετα και μου ειπε να βρισκόμασταν την επομενη μερα για τελευταια φορα δεχτηκα και πηγα..ηταν ψυχρα γενικα το μονο που εκανε ηταν να με παρει αγκαλια στον καναπε και να μου χαιδευει τα μαλλια..κοντεψα να βαλω τα κλαμματα αλλα δεν το εκανα..ποτε δεν εκατσα να του πω ξεκάθαρα ακριβως το τι νιωθω σε αυτό το θεμα είμαι πολύ εγωιστρια δεν θελω να ριχνω τα μουτρα μου δεν θελω να δωσω στον αλλον να καταλαβει πως είμαι τρελα ερωτευμενη και να το εκμεταλευτει περισσοτερο..λεω μονο τα τυπικα, του ειχα δειξει πως δεν με νοιαζει η σχεση απλα να περναμε καλε και πως νιωθω απλα κατι χωρις περαιτέρω εξηγήσεις..καναμε σεξ, ηταν ψυχρο το κλιμα ουτε πειραγματα ουτε αγκαλιες ουτε φιλια τιποτα..Επρεπε να φυγει και όταν ετοιμαζόμασταν τον ρωτησα γιατι θελει αυτος να σταματήσουμε μου ειπε άλλη φορα θα σου πω του λεω "μα δεν θα υπαρξει άλλη φορα" μου λεει ""θα δουμε" του λεω "μην μου λες θα δουμε δεν μαρεσει αυτό που κανεις" μου λεει "παμε βιαζομαι" του λεω "αν και εχω ψιλοκαταλαβει γιατι" μου λεει "αυτό που καταλαβες είναι..Αλλα κρατα το για τον εαυτο σου" του λεω "πως εισαι τοσο σιγουρος πως λεμε το ιδιο πραγμα? μπορει να είναι κατι διαφορετικο" μου λεει "αυτό είναι που σου λεω..καποια στιγμη θα σου στειλω να σου πω τον λογο" και του απαντησα "ωραια την επομενη φορα αν θα στειλεις να εχεις κατι σοβαρο να μου πεις όχι για ότι γινετε ολο αυτόν τον καιρο (εννοωντας το σεξ)" μου λεει¨"ενταξει" για να μην σας μπερδεψω εγω ειχα καταλαβει 2 πραγματα παιδια 1) δεν θελει να κολλησω παραπανω και 2) νιωθει εκεινος..Σκεφτηκα και το ενδεχομενο να γυρισε στην πρωην αλλα θα μου το ελεγε σιγουρα, επισης αν ηταν με την πρωην γιατι να μου πει να βρισκόμασταν για τελευταια φορα? και γιατι να μου πει "δεν θελω να σταματήσουμε αλλα δεν πρεπει?" παιδια ισως είμαι φαντασιοπληκτη ισως κανω σεναρια στο μυαλο μου αλλα δεν ξερω τι άλλο να σκεφτω και το να νιωθει το θεωρω αδυνατον..τωρα δεν μιλαμε εδώ και 5 μερες δεν ξερω τι να κανω αν θα ξανα στειλει μυνημα..Ξερω πως τον θελω και δεν θελω να δινω ελπιδες τον εαυτο μου και να φαω τα μουτρα μου, και πιστευω πως ουτε το ιδιο πραγμα νομιζουμε και οι δυο..ισως επειδή είμαι απεσιοδοξη και δεν περιμενω κατι..συγνωμη αν σας κουρασα θα ηθελα πολύ να ακουσω την γνωμη σας η κατι παρομοιο ευχαριστω πολυ
    Last edited by elenipapadak; 03-09-2016 at 16:19. Reason: ερωτικο

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Μήπως ξέρεις γιατι είχε χωρίσει με την πρώην; στο περίπου εστω, ποιος ειναι ο λόγος.

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Posts
    9
    από ότι ξερω γιατι εκεινη τον πιεζε κ και τον θυμοταν οποτε ηθελε αυτή..Τον χωρισε και μετα τον ηθελε πισω αλλα αυτος δεν ηθελε ειχε βαρεθεί από ότι μου χει πει..

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Αυτή η τελευταία συνομιλία που γράφεις, ποτε έγινε; πριν πόσο καιρό;

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Aμα μου ζηταγε η κοπελα μου ελευθερη σχεση , θα εγραφα τονομα /τηλεφωνο της , σολες τις αντρικες τουαλεττες , οτι η ταδε επιθυμει ελευθερη σχεση ........

  6. #6
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Posts
    9
    Πριν καμία εβδομαδα

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    514
    Μάλιστα επειδή διαπιστώνω ότι δεν είναι το στυλ σου αυτό, κακώς δέχτηκες ελεύθερη σχέση με τον τύπο. Θεωρώ ότι να ξαναμιλήσετε και μπορείς να τον εμπιστευτείς να του πεις να ξεκινήσετε σχέση όπως όλοι άνθρωποι! Τι βλακείες είναι αυτές? Παντρεμένοι είστε ? Εγω να κάνω ελεύθερη σχέση χαχαχα!! που είμαι παντρεμένη , εσεις για ποιο λόγο???

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Eγω πάντως κλείνω στην άποψη οτι μαλλον κατι παίχτηκε με την πρώην, οπου εκει υπάρχει ένα βαθύτερο δέσιμο, ας έγινε κάποια ένταση. Μένετε κοντά σχετικά;

  9. #9
    Banned
    Join Date
    May 2015
    Location
    Ακριβώς πίσω σου!!!
    Posts
    838
    Πολύ Χτυποκάρδια στο Μπεβερλι Χιλς βλέπει η νηματοθετρια....
    Ή έχεις σχέση ή δεν έχεις...
    Δηλαδή άμα εγώ κάνω ελεύθερη σχεση και παράλληλα έχω άλλες ελεύθερες σχέσεις η κοπέλα θα έχει φάει κέρατο ή όχι;;;

  10. #10
    Quote Originally Posted by elenipapadak View Post
    από ότι ξερω γιατι εκεινη τον πιεζε κ και τον θυμοταν οποτε ηθελε αυτή..Τον χωρισε και μετα τον ηθελε πισω αλλα αυτος δεν ηθελε ειχε βαρεθεί από ότι μου χει πει..
    Σε εχει για καβατζα οταν δεν εχει κατι αλλο.Οταν θελουμε καποια πολυ,ή ειμαστε ερωτευμενοι μαζι της,δεν της προτεινουμε ελευθερη σχεση.

    ΥΓ Φαντασου να σου αρεσε κιολας.
    Last edited by Αλαφροίσκιωτος; 04-09-2016 at 13:19.

  11. #11
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Posts
    9
    Για καβατζα δεν νομίζω..μπορεί να έχει όσες γκομενες θέλει γιατί να ασχολείται μαζί μου 3 μήνες και τωρα; είσασταν σαν ζευγάρι, ναι σχετικά κοντά μένουμε..ευχαριστώ όσους μου έδωσαν σοβαρές απαντήσεις, εάν ήταν η πρώην θα μου το έλεγε σίγουρα, θα μου το ξεκοβε τελείως όχι να μου λέει θα δούμε..

  12. #12
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Posts
    9
    Το παιδί το γνώρισα μέσο facebook από την αρχή είπαμε ελεύθερη σχέση..δεν νομίζω να με ερωτεύτηκε η Ννα τον ερωτεύτηκα από την αρχή εγώ γη κ εγώ ελεύθερη σχέση ζητούσα στην αρχή μετά ένιωσα..άρα αυτό που λες δεν στεκει δεν με ήξερε ούτε κάναμε παρέα στην αρχή για κάρο και μετά μου ζήτησε ελεύθερη σχέση μόλις γνωριστηκαμε το ειπαμε

  13. #13
    Quote Originally Posted by elenipapadak View Post
    Για καβατζα δεν νομίζω..μπορεί να έχει όσες γκομενες θέλει γιατί να ασχολείται μαζί μου 3 μήνες και τωρα;
    Γιατι εχεις γινει το σιγουρακι του και ξερει οτι ανα πασα στιγμη εισαι διαθεσιμη.Οταν ενας αντρας θελει πραγματικα μια γυναικα δεν την γραφει για μερες,ουτε ειναι μια ετσι την αλλη γιουβετσι.
    Ειδικα τους πρωτους μηνες μιας σχεσης εισαι στα μελια με τον αλλον δεν τον γραφεις.

    Quote Originally Posted by elenipapadak View Post
    Το παιδί το γνώρισα μέσο facebook από την αρχή είπαμε ελεύθερη σχέση..δεν νομίζω να με ερωτεύτηκε η Ννα τον ερωτεύτηκα από την αρχή εγώ γη κ εγώ ελεύθερη σχέση ζητούσα στην αρχή μετά ένιωσα..άρα αυτό που λες δεν στεκει δεν με ήξερε ούτε κάναμε παρέα στην αρχή για κάρο και μετά μου ζήτησε ελεύθερη σχέση μόλις γνωριστηκαμε το ειπαμε
    Αν ηταν γενικα σε φαση για σχεση ή τελος παντων ηθελε να προσπαθησει να κανει κανονικη σχεση μαζι σου,δε θα στο προτεινε αυτο.Θα στο αφηνε φλου.

    Για να στο ξεκαθαρισε απο την αρχη σημαινει οτι δεν ηθελε κατι παραπανω,οποτε και συ κακως δεθηκες και περιμενες πραγματα.

    Απλως μετα μπηκε ο εγωισμος του και τον πειραζε η πιθανοτητα να πηγαινεις εσυ με αλλους.Κτητικοτητα απλα.Ειναι και μια αλλη κοπελα που αυτες τις μερες ανοιξε θεμα εδω και λεει οτι εκανε ελευθερη σχεση με καποιον και μετα αυτος ζηλευε.

    Κατα τη γνωμη μου επρεπε να το δεις σαν ξεπετα και τιποτα παραπανω.

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Στο φβ τι κίνηση βλέπεις; τι νεότερο βλέπεις;

  15. #15
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    27
    και μετά λένε ότι οι γυναίκες είναι περίπλοκες και δεν ξέρουν τι θέλουν..:confused:
    από τα λεγόμενα σου πιστεύω ότι όλο αυτό ξεκίνησε και από τους δύο σας απλά για να περάσετε καλά.. εκείνος όμως είχε αφήσει και ένα κομμάτι του πίσω στην πρώην για το οποίο δεν μπορείς να είσαι σίγουρη για το αν υπάρχει ακόμα.
    το γεγονός ότι ενώ είχε ξεκινήσει όλο αυτό μεταξύ σας και αυτός μόλις του κουνήθηκε λίγο η πρώην γύρισε τρέχοντας σε εκείνη δείχνει σίγουρα ότι τουλάχιστον στην αρχή τα συναισθήματα του για σένα ήταν μηδαμινά.. ίσως στην πορεία όμως να απόκτησε μερικά και να του είχες γίνει ανάγκη όμως από φόβο να μην πληγωθεί (ίσως φοβόταν ότι θα τον παρατήσεις πιο πολύ) δεν σου το έδειχνε ξεκάθαρα.. ίσως και για αυτό να σε χώριζε αυτός κατά διαστήματα γα να σε έχει στο τρέξιμο και να γίνεις δεδομένη για εκείνον..
    από την άλλη βέβαια μπορεί απλά να ήταν ένα κάφρος που είχε ανάγκη να ικανοποιήσει τις ανάγκες του και έτσι βρήκε παιχνίδι να παίζει μαζί σου..
    Ξέρω πως είναι να είσαι με έναν τέτοιο άνθρωπο.. που δεν ξέρεις αν σε θέλει πραγματικά..δεν μπορείς να τον καταλάβεις.. που μπαίνει και βγαίνει από την ζωή σου όποτε του καπνίσει χωρίς να σου πάρει την άδεια και εσύ κάθε φορά τον καλωσορίζεις γιατί τον αγαπάς και δεν μπορείς να του κλείσεις την πόρτα στα μούτρα όπως του αξίζει..
    να ξέρεις ότι αν είναι από αυτούς θα την έχει βρει για τα καλά μαζί σου και όποτε του κ@υλώνει θα επιστρέφει πίσω σε σένα... θα σ παίρνει ότι καλό έχεις καταφέρει να μαζέψεις, θα σε αδειάζει και θα την κάνει πάλι με αλαφρά πηδηματάκια όπως και κάθε άλλη φορά.. αφήνοντας ένα ερείπιο πίσω του να προσπαθεί να σώσεις ότι έχει απομείνει. Γιατί έτσι την βρίσκουν αυτοί οι τύποι.. για αυτό κοίταξε να προχωρήσεις και αν δεν βρίσκεις κάποιον να σε ικανοποιεί προχώρα μόνη σου και όταν ξανά γυρίσει ο μάγκας (τ στο υπογράφω ότι θα ξανά γυρίσει... όσο και αν το θες μην πας να τον βρεις.. πες του ΌΧΙ.. πες του ότι είσαι σε άλλη φάση πλέον... και επειδή μόλις ακούσει το όχι θα τσούξει ο κώλος του και θα έρθει να σε βρει και καλά για να σε διεκδικήσει βρες όσο κουράγιο έχεις και κλείσε του την 'πόρτα' στα μούτρα.. θα κλάψεις πολύ κλείνοντας την πόρτα και θα το μετανιώσεις αλλά πίστεψε με πιο πολύ θα το μετανιώσεις και θα μισήσεις τον εαυτό σου αν του κάνεις για ακόμα μια φορά τη χάρη και παίξεις το παιχνίδι του..

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. ελευθερη σχεση..βοηθεια
    By elenipapadak in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 71
    Last Post: 11-03-2016, 16:23
  2. Ελεύθερη σχέση. Ελπίζω να γίνει κάτι περισσότερο ενώ εκείνος ζητάει να κάνουμε τρίο..
    By axinos in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 98
    Last Post: 10-12-2014, 16:44
  3. "ελεύθερη σχέση"- τι είναι αυτό?
    By mama in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 75
    Last Post: 07-11-2014, 08:49
  4. Ελεύθερη σχέση με το σκύλο μου
    By the_downward_spiral in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 5
    Last Post: 26-01-2013, 03:13
  5. ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΔΕΣΜΑ...
    By fterwto in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 110
    Last Post: 14-01-2013, 11:39

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •