ποια ειναι τα σημαδια που εκπεμπει καποιος οταν ειναι ερωτευμενος; - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 34
  1. #16
    Administrator
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    1,033
    Phil_85,
    για ποιο λόγο βρίσκεσαι σε αυτό το φόρουμ?
    Είσαι σίγουρος ότι τριγυρνάς στο κατάλληλο φόρουμ για σένα?
    Να χαρείς.
    Το φόρουμ αυτό, δεν υποκαθιστά τη θεραπεία με τον ψυχολόγο ή τον γιατρό σας. Απευθυνθείτε σε ειδικό, αν κάνετε σκέψεις που μπορούν να αποδειχθούν επικίνδυνες για τον εαυτό σας ή τους άλλους.

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    122
    Νομιζω οτι δεν εβρισα κανεναν ουτε τον προσεβαλλα super administrator. Εχεις εξουσια. Μπραβο σου.....

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    676
    phil, το να ρωτας ετσι στο ξεκαρφο και αδιακριτα αν καποια ειναι παρθενα, και μετα απο παραπονο της ιδιας να λες κι απο πανω οτι ειναι φοβερο μωρο αντι να εξηγησεις οτι εστω τη ρωτησες για καποιο συγκεκριμενο λογο, εχει μια δοση αγενειας! καλα εκανε ο administrator και σου εκανε παρατηρηση και μαλιστα το εκανε με κοσμιο τροπο!

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    122
    katholou ksekarfoto den itan... ti rotisa gia na kano diagnosi .... popo ti xounta einai afti...

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    676
    Originally posted by Phil_85
    katholou ksekarfoto den itan... ti rotisa gia na kano diagnosi .... popo ti xounta einai afti...
    διαβασε καλυτερα το παραπανω ποστ μου, λεω:
    ...το να ρωτας ετσι στο ξεκαρφο και αδιακριτα αν καποια ειναι παρθενα, και μετα απο παραπονο της ιδιας να λες κι απο πανω οτι ειναι φοβερο μωρο αντι να εξηγησεις οτι εστω τη ρωτησες για καποιο συγκεκριμενο λογο.....
    δηλαδη δεν στην ειπα (τοσο πολυ) επειδη ρωτησες αν ειναι παρθενα (αν και θα μπορουσες να το πεις λιγοτερο αποτομα), αλλα επειδη δεν το ρωτησες με καποια επεξηγηση, κι ετσι φανηκε καπως..., και μαλιστα οταν παραπονεθηκε η ιδια δεν εκανες και καποια προσπαθεια να εξηγησεις, δηλαδη να πεις \'\'σε ρωτησα αν εισαι παρθενα γι αυτο κι αυτο το λογο και κακως το πηρες στραβα\'\', οποτε ετσι κι αλλιως (και να μην το ειχες σκοπο) φανηκε ειρωνικο και περιπαιχτικο το ποστ σου.

    Τεσπα εγω δεν ειμαι χουντα εδω μεσα, εγω σιχαινομαι τις χουντες, οπως και τους μπατσους. Απλα τη γνωμη μου λεω, και οπως σε κρινω εγω, δεν εχω κανενα προβλημα να με κρινεις κι εσυ ή ο οποιοσδηποτε.

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    IΣΩΣ ΤΟ ΠΑΛΙΚΑΡΙ ΑΠΛΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΧΑΒΑΛΕ. ΙΣΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΠΟΝΕΣΕΙ ΠΟΤΕ ΤΟΥ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΑ ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ. ΕΞΑΛΛΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΜΙΚΡΟΣ ΑΚΟΜΑ
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

  7. #22
    Administrator
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    1,033
    Originally posted by Phil_85
    katholou ksekarfoto den itan... ti rotisa gia na kano diagnosi .... popo ti xounta einai afti...
    phil,
    σε παρακαλώ,
    διάβασε πάλι τους όρους χρήσης της κοινότητας και για τα greeklish και (κυρίως) για τις διαγνώσεις.
    Υπό ποια ιδιότητα θα κάνεις διάγνωση?
    Το φόρουμ αυτό, δεν υποκαθιστά τη θεραπεία με τον ψυχολόγο ή τον γιατρό σας. Απευθυνθείτε σε ειδικό, αν κάνετε σκέψεις που μπορούν να αποδειχθούν επικίνδυνες για τον εαυτό σας ή τους άλλους.

  8. #23
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    5
    παιδια συγγνωμη που πηρε η μπαλα ολο το φορουμ απλα απογοητευτηκα απο καποιες απαντησεις σαν του phill_85...Το ξερω οτι το προβλημα μου δεν ειναι ουσιαστικα προβλημα απλα την δεδομενη στιγμη ηθελα να ακουσω καποιες αποψεις γενικα πανω στο θεμα..εξαλλου μην ξεχναμε οτι ο κλαδος της ψυχολογιας ασχολειται και με θεματα οπως ο ερωτας και μαλιστα σε μεγαλο βαθμο!Πιστευω οτι τα παντα θα μπορουσαν να γινουν μια καλη αφορμη για επικοδομιτικη συζητηση και ανταλλαγη διασπαρτων γνωσεων που μπορει να εχει ο καθενας απο μας...:)

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    ΠΟΙΟΣ ΣΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ; ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΕ ΟΔΗΓΗΣΕΙ ΜΙΑ ΕΡΩΤΙΚΗ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ; ΤΟ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΧΑΒΑΛΕ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

  10. #25
    Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    52
    Originally posted by MANTHES
    ΠΟΙΟΣ ΣΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ; ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΕ ΟΔΗΓΗΣΕΙ ΜΙΑ ΕΡΩΤΙΚΗ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ;
    Οπα λίγο ρε παιδιά!!?? Τι είναι αυτά που διαβάζω??? Ενα κοριτσάκι ρωτάει να μάθει αν την γουστάρει ένα παιδί... μέχρι εκει όμως!!! Προφανώς είναι μικρή και απλά θέλει να πιάσει κουβεντούλα για τον \"έρωτά\" της....Απλά!... ΤΙ ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ ΘΑ ΔΩΣΟΥΜΕ ΣΕ ΑΥΤΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΖΗΤΗΜΑ ΠΙΑ??? Όλοι πεταγόμαστε σαν τσουτσου, να κάνουμε τις διαγνώσεις μας...! ΜΑΝΤΗΕS, βάλε σε παρακαλώ πολύ \"Λουκία η αγριόγατα, ή Χουανίτα η μυξοπαρθένα\" στην τηλεόραση και κάνε εκει διαγνώσεις...ακου εκει, \"ΠΟΙΟΣ ΣΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ; ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΕ ΟΔΗΓΗΣΕΙ ΜΙΑ ΕΡΩΤΙΚΗ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ;\" Το πρόβλημά της ΔΕΝ είναι σημαντικό, ΟΧΙ!!!
    Βεβαίως αξίζει συζήτηση αλλα ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ!!! Γιατί πετάγεσαι και του δίνεις τέτοιες διαστάσεις??? Διαβάζει μετά το κοριτσάκι και λέει : ωχ, αμάν , πόσο σημαντικό πρόβλημα έχω, ωχ, πόσο σοβαρό πρόβλημα έχω στη ζωή μου, κ τέτοια.... και μετά διαβάζει πιο κάτω \"ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΕ ΟΔΗΓΗΣΕΙ ΜΙΑ ΕΡΩΤΙΚΗ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ;\" και ταράσσεται και πανικοβάλλεται και εγκλωβίζεται χωρίς λόγο σε ένα ΜΗ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ το οποίο το κάνεις και καλά ΣΟΒΑΡΟ, με την δήθεν αποψή σου!! Ουστ ρε...


    \"Everything is alright, all we need is some direction\"

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    ΠΑΝΕ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΕΙ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΣΕ ΜΕ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΕΛΩ. ΒΡΕ ΖΟΡΙ ΠΟΥ ΤΡΑΒΑΕΙ Ο ΚΑΘΕ ΑΠΙΘΑΝΟΣ
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    2,541
    Originally posted by Μαντω
    παιδια συγγνωμη που πηρε η μπαλα ολο το φορουμ απλα απογοητευτηκα απο καποιες απαντησεις σαν του phill_85...Το ξερω οτι το προβλημα μου δεν ειναι ουσιαστικα προβλημα απλα την δεδομενη στιγμη ηθελα να ακουσω καποιες αποψεις γενικα πανω στο θεμα..εξαλλου μην ξεχναμε οτι ο κλαδος της ψυχολογιας ασχολειται και με θεματα οπως ο ερωτας και μαλιστα σε μεγαλο βαθμο!Πιστευω οτι τα παντα θα μπορουσαν να γινουν μια καλη αφορμη για επικοδομιτικη συζητηση και ανταλλαγη διασπαρτων γνωσεων που μπορει να εχει ο καθενας απο μας...:)
    εχεις μεγαλη καρδια και πραγματικα θαυμασιο τροπο να μην πτοεισαι απο ανθρωπους που προσπαθουν να σου σπασουν τα νευρα....για τους δικους τους λογους. αλλωστε για να μπεις σ ενα φορουμ δεν προυποθετει ψυχικη καλλιεργεια , για να κατακτησεις ομως τις καρδιες η το μυαλο των ανθρωπων που ασχολουνται μ αυτο προυποθετει...για μενα τουλαχιστον...ειναι η πρωτη φορα που γραφω αλλα η νιοστη φορα που διαβαζω εκφρασεις ανθρωπων και πραγματικα συγκινουμαι χαιρομαι ραγιζει η καρδια μου γελω..κτλ. με την σκεψη και τις καταθεσεις πολλων ανθρωπων εδω μεσα...
    εγω θα ηθελα να ρωτησω τους συμφορουμιτες το εξης...πως γινεται να εχεις διαισθηση για την ερωτικη διαθεση καποιου /ας ... σε ποσους συμβαινει αυτη η διαισθηση να ειναι σχεδον αλανθαστη και σε αλλους να πεφτει εξω συνεχως?

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    676
    Originally posted by researcher
    Originally posted by Μαντω
    εχεις μεγαλη καρδια και πραγματικα θαυμασιο τροπο να μην πτοεισαι απο ανθρωπους που προσπαθουν να σου σπασουν τα νευρα..... αλλωστε για να μπεις σ ενα φορουμ δεν προυποθετει ψυχικη καλλιεργεια , για να κατακτησεις ομως τις καρδιες η το μυαλο των ανθρωπων που ασχολουνται μ αυτο προυποθετει...
    ΣΙΓΑ ΡΕ ΦΙΛΕ! πλακα μας κανεις? με 2-3 posts της μαντως καταλαβες οτι εχει μεγαλη καρδια και δεν πτοειται απ τους αλλους? πως φαινεται οταν ο αλλος ψαχνει για γκομενα...

    υ.γ. μαντω δεν εχω τιποτα μαζι σου, απλα τσαντιστηκα λιγο οταν εγραψες για ολο το φορουμ απο μια μεμονωμενη απαντηση. το θεμα καλα εκανες και το ανοιξες, ειναι ενδιαφερον, αλλωστε γι αυτο ειναι η θεματικη αυτη ενοτητα.

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    2,541
    μμμ...σωστα susperia ισως ειχα μια υπερβολη στην εκφραση μου γιατι δεν μπορω να γνωριζω την κοπελα απο τοσο λιγα μυνηματα, απλα συνεχισε να μιλα χωρις να βρισει και αυτο μου φανηκε τουλαχιστον ευγενικο.

    τωρα γιατι το βρισκεις αυτο διαθεση γκομενοψαξιματος ειναι αλλο θεμα...

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    676
    νταξει μωρε... υπερεβαλλα κι εγω λιγο.
    Ετσι απλα πεταξα μια κουβεντα κι εγω...

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •