Giati simera oles tin exoun dei toso gomenes?
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 47
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    122

    Giati simera oles tin exoun dei toso gomenes?

    Γεια σας θα θέσω ένα θέμα κ αμα γουσταρετε αναπτυξτε το. Γιατι ολες οι γυναικες την δεκαετια που διανυουμε ειναι καβαλημενες? Γουστάρουν να κάνουν σεξ ή γουστάρουν πιο πολυ να ρίχνουν χιλόπιτες κ να μας αφήνουν stand by? Γιατι οποιαδήποτε πατσαβούρα με ενα τυπικο μακιγιαζ το παίζει γκόμενα? Αυτα... εγω ασχολούμαι πλεον μονο με αντικειμενικα ομορφες γιατι κ οι ασχημες στην εποχη μας το ιδιο καβαλημενες ειναι να μην πω κ περισσοτερο γιατι υπαρχει τετοια σαβουρογαμια εκει εξω που ακομα κ τα μπαζα εχουν αγαπησει τον καθρεφτη τους. Δεν ξερω τι παιζει στο εξωτερικο αλλα εδω στην Ελλαδα εχει γινει αφορηρη η κατασταση κ πλεον το one night stand έχει καταντησει πιο απιθανο απο το να σε χεσει πεσριστερι πριν απο επαγγελματικο ραντεβου... Περιμενω τις αποψεις σας.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    beyond the realms
    Posts
    482
    Originally posted by Phil_85
    οι γυναικες
    καβαλημενες?
    γουστάρουν
    να μας αφήνουν
    πατσαβούρα
    το παίζει γκόμενα?
    εγω ασχολούμαι
    καβαλημενες ειναι
    τετοια σαβουρογαμια
    τα μπαζα
    το one night stand έχει καταντησει πιο απιθανο
    χεσει πεσριστερι






    γι\'αυτό.
    Οι γυναίκες δεν θέλουν γκρίνια, ισοπέδωμα, και κλισέ.

    Κανένας άνθρωπος.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    122
    Oύτε οι αντρες γουσταρουν μια απο τις πολλες ψωνισμενες να εχουν αποψη σ αυτο το θεμα.

    Υπάρχουν δυο είδη αποψεων. Οι σωστές κ οι γυναικείες.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    229
    Φίλε τα ίδια λένε και οι γυναίκες για μας. Και ο λόγος; ΜΜΕ... Δες λίγο κυρίως πρωινές και μεσημεριανές εκμπομπές και τα περιοδικά τι προβάλλουν και θα καταλάβεις...

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    beyond the realms
    Posts
    482
    Originally posted by Phil_85
    Oύτε οι αντρες γουσταρουν μια απο τις πολλες ψωνισμενες να εχουν αποψη σ αυτο το θεμα.

    Υπάρχουν δυο είδη αποψεων. Οι σωστές κ οι γυναικείες.



    Αν θες το αναλύεις αυτό. Δεν κατάλαβα. Καμμία από τις δύο προτάσεις.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    122
    Δεν καταλαβα αυτο με τα ΜΜΕ που λες. Εγω σου λεω μεσα απο τις εμπειριες τις δικιες μου κ του στενου περιβαλλοντος μου.Τι εννοεις οτι τα μεσα εχουν να κανουν με αυτο? 2)Ουτε εγω καταλαβα το μηνυμα σου με αυτες τις λεξεις που απομονωσες.Τι θες να πεις?

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    128
    Βοηθάει αν το βλέπει κανείς συναγωνιστικά παρά ανταγωνιστικά το όλο θέμα.

    Η γυναίκα είναι η ομορφιά της ζωής και οφείλουμε να τις αγαπάμε όλες γιαυτό που είναι.

    Καθεμία είναι μοναδική και όλες κρύβουν μέσα τους την ανάγκη για μια αγκαλιά.

    Είναι τόσο γλυκά πλάσματα, πώς μπορείς να μιλάς εχθρικά για αυτά?

    Τη φροντίδα σου θέλουν, όχι τα σκληρά σου λόγια. Να τις κάνεις να νιώθουν όμορφα για τον εαυτό τους...Να τις κάνεις να νιώσουν ΓΥΝΑΙΚΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    122
    ΟneiroPaul mi mou peis oti eisai andras k grafeis tetoia pragmata?
    Siga min theloun oles oi ginaikes agapi. Mono afto de deixnoun oi perissoteres....Agapane oi idies toso poli ton εαυτο τους που δεν εχουν αναγκη να τους δειξουμε εμεις κατι τετοιο. Τις μισω ολες εκτος απο 2,3 κοπελες που ξερω οι οποιες ως εξαιρεση επιβεβαιωνουν τον κανονα. Ολες την παρτη τους κοιτουν το μ...ί τους κ τιποτα αλλο. Μονο οι πλουσιες κ ομορφες γκομενες οι οποιες ειναι κ οι πιο ακομπλεξαριστες μετρανε στην εποχη μας. Με τετοιες γκομενες μονο εχω καλες εμπειριες...

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    beyond the realms
    Posts
    482
    Να έχεις υπόψιν σου Phil οτι λαμβάνουμε από τους άλλους αυτό ακριβώς που εκπέμπουμε εμείς οι ίδιοι.

    Γιατί τόση αντίδραση? Νομίζω οτι οι εμπειρίες σου δεν είναι και τόσες (βάση του 85) ώστε να είσαι τόσο αφοριστικός. Καλά σου τά\'πε ο/η OneiroPaul. Ισχύει για όλους.

    Αφού λοιπόν τη βρήκες την άκρη με τις ομορφες και πλούσιες που είναι το πρόβλημα? Μείνε εκεί και άσε τις άλλες να ξύνονται.


    εδιτ: να το κοιτάξεις αυτό το \"τις μισώ όλες\"

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    122
    Ναι ρε φιλε εκει εχω μεινει κ τις εχω αφησει αλλα μου τη δινουν οταν τις γνωριζω...λες κ ειναι ολες ιδιες, πολυ τυποποιηση ρε συ εγω γουσταρω ατομα πιο ελευθερα πιο ψαγμενα, αυτες οι γκομενες επειδη δεν εχουν τιποτα να πουλησουν, ουτε εμφανιση ουτε πνευμα αμυνονται κ πουλανε στυλ και το παιζουν δυσκολογαμητες.Κ οι 9 στις 10 ηλικιας 18-23 ετσι ειναι... Δε τις μισω ακριβως αλλα μου προκαλουν αηδια. Τελος παντων αμα ειχες ζησει αυτα που εχω ζησει ισως να καταλαβαινες...

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    5,668
    μήπως κολλας μονο στην εικονα? σ αυτο που φαινεται?

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    athina
    Posts
    3,863
    Ξερεισ..σημασια εχει και ποιοσ εισαι εσυ... γιατι ελκυυσ ατομα παρομοια σου...ετσι οπωσ μιλασ εδω..γινεσαι και φενεσαι αντιπαθητικοσ...

    βεβαια...εχεισ μπει σε ενα φορουμ με ατομα πιο ευαισθητα και με προβληματα υγειασ...ατομα, που εχουν νιωσει απορριψη, πονο και θλυψη...
    που εχουν αναγκαστει να ψαξουν τον εαυτο τουσ , να αποεδεχτουν πραγματα αλλα πανω απ ολα να προσπαθησουν..και να μαθουν να προσπαθουν..ισωσ για τα παντα...
    ..να παρατηρουν και να βλεπουν περα απο την εικονα...

    οκ πολλεσ γυναικεσ και ανδρεσ ομωσ ειναι \"καπωσ\" εκει εξω.. ουτε κι εγω θα τουσ εκανα παρεα... ειναι μαλλον επειδη δεν θελουν να διαφερουν , δεν τουσ νοιαζει να διαφερουν αλλα και φοβουνται να διαφερουν γιατι καμια φορα η διαφορετικοτιτα φερνει την απορριψη...

    γινονται λοιπον κλειστομυαλοι αδικοι και στασιμοι και απορριπτουν εκεινοι πρωτοι...

    κολλανε ταμπελιτσεσ και διαλεγουν τουσ ανθρωπουσ με χαζα και φθηνα κριτηρια τυπου\" τροποσ ντυσηματοσ\"

    καμια φορα σκευτομαι πωσ πριν 15-20 χρονια που η πλειοψηφια στην Αθηνα ηταν πανω κατω συην ιδια οικονομικη κατασταση...και ολοι ντινομασταν πανω κατω με τα ιδια..οι ανθρωποι κοιταζανρ ποιο βαθεια...ισωσ κανω και λαθοσ...μια και τοτε ημουν πολυ μικρουλα...

    phil85..ισωσ αν πασ για καφε σε κανενα μεροσ περα απο την κηφισια, και την γλυφαδα να συνατησεισ αλλο κοσμο..

    αλλα και παλι εφοσων λεσ πωσ τωρα πια προσεχεισ μονο τισ αντικημενικα ομορφεσ και πλουσιεσ ..και οχι τισ πραγματικα ομορφεσ...

    εκεινεσ με τισ ατελειεσ που τισ κανουν γοητευτικεσ και διαφορετικεσ...και οχι απλα αντικημενικα ομορφεσ....

    ..μαλλον και απο διπλα σου να περασουν.. δεν θα τισ δεισ... γιατι εχεισ σταματησει να κοιτασ πραγματικακαι μαλλον δεν σε νοιαζει να τισ δεισ και ολασ... , αλλα και να δινεισ ευκαιριεσ... σκεψου αν εχεισ γινει τοσο ανυπομονοσ και αδικοσ τωρα που εισαι...23?...τι θα γινει αργοτερα...

    τι να σου πω, καλη
    τυχη.
    ...Η μονη μας υποχρεωση..... ειναι να σωσουμε τα ονειρα μας...


    ..ελπιδα ειναι η αισθηση που εχεισ οτι αυτο που νιωθεισ να σε βαραινει τωρα,δεν θα κρατησει για παντα....

    ..Μονο στα ηρεμα νερα καθρεφτιζεται κατι χωρις ν αλλαζει μορφη.
    Μονο σ ενα ηρεμο μυαλο υπαρχει η καθαρη αντιληψη του κοσμου...

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    1,139
    Phil, για όρισε pls την έννοια της λέξης γκόμενα και μετά το συζητάμε. Εγώ προσωπικά γκόμενα θεωρώ μια ωραία γυναίκα και ίσαμε εδώ.

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    391
    Originally posted by liberchild
    Phil, για όρισε pls την έννοια της λέξης γκόμενα και μετά το συζητάμε. Εγώ προσωπικά γκόμενα θεωρώ μια ωραία γυναίκα και ίσαμε εδώ.
    Κατά τας ... γραφ... εε \"γραμματικάς\" :

    γκόμενα : <--- go-men-να <----- go-(with)-men !!!!

    (----> και ίσως οχι κατ΄ανάγκη \"ωραία\" -οπτικά τουλάχιστον ... )

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    482
    Δε καταλαβαίνω πως έχεις συνδέσει το ότι επειδή πολλές γυναίκες δεν επιθυμούν να κάνουν one night stand είναι καβαλημένες. Επειδή εσύ έχεις αυτή την οπτική για το σεξ, ποιος είπε ότι την έχουν και άλλοι; Μα ούτε καν οι περισσότεροι άντρες δεν την έχουν αυτή την οπτική (τουλάχιστον αυτοί που γνωρίζω).

    Εσύ θέλεις κάτι από τους άλλους αλλά οι άλλοι δεν έχουν τις ίδιες επιθυμίες με σένα. Είναι αυτοί όλοι οι παράξενοι επειδή δε σου κάνουν το χατήρι;

Page 1 of 4 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •