Την γνώρισα σε νοσοκομείο και την θέλω - Page 6
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 6 of 6 FirstFirst ... 456
Results 76 to 83 of 83
  1. #76
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    2,911
    Quote Originally Posted by papresa View Post
    Αυτό με μπέρδεψε, λέτε να άφησε παράθυρο; Το σκέφτομαι από χθες...
    Με αφορμή την υγεία του πατέρα της (ξέρετε τις φιλικές σχέσεις που χτίζονται στα κρεβάτια νοσοκομείων), θα επικοινωνώ που και που μαζί της, θα την ρωτάω και για τα δικά της ανεργία και άλλα περίεργα... και που ξέρεις... Αν δεν μου έχει βρεθεί κάτι άλλο.
    ε ναι! εννοείται ότι άφησε λίγο περιθώριο... είναι σα να σου είπε δεν ξέρω, δεν μπορώ να αποφασίσω εδώ και τώρα, θέλω χρόνο...
    αφορμές έχεις, σύστησέ της και γιατρούς να καταλάβει ότι συμπαραστέκεσαι... δες πως παει και ο πατέρας της και αν στρώσει η υγεία του, εγώ θα έλεγα σε 2-3 μήνες να κάνεις μια διακριτική κρούση για ένα ποτάκι...
    Dream bigger.Work harder.Complain less.Look for opportunities.Focus on effort.Be grateful!

  2. #77
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,786
    νηματοθετη, εσυ εκανες οτι ακριβως επρεπε. της ειπες οτι υπαρχει ενδιαφερον εκ μερους σου και το ξερει. δεν μπορεις να κανεις κατι περισσοτερο ουτε χρειαζεται. απλα κρατα μια μικρη επαφη με διαφορες αφορμες . συγχρονως ψαχνε και για αλλες σχεσεις που σε ενδιαφερουν οπως κανει ολος ο κοσμος αντρες και γυναικες

  3. #78
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,856
    συμφωνω απολυτα με ιματζιν.
    πολυ καλα εκανες και της γνωστοποιησες οτι ενδιαφερεσαι.
    ΔΕΝ σε δεσμευει σε τπτ, ουτε κι εκεινην η κουβεντα που ειπες περι μη αναμιξης, πραγματικα σαν να μην το ειπες. ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ.
    συνεχισε την ζωη σου χωρις να πονταρεις σε αυτην την ιστορια μιας και η κοπελα εχει σχεση, κρατα μια επαφη χαλαρα και ωραια κι αν κατι αλλαξει, ξανασχολεισαι.

  4. #79
    Banned
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    70
    Mara z πας καλά; Τι κρούση για ποτάκι εδώ λέει ότι έχει δεσμό η κοπέλα! Μια δεσμευμένη κοπεπα ΔΕΝ πρέπει να έχει φίλους άντρες γιατί πέφτει κέρατο!

  5. #80
    Banned
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    70
    Εχει σχέση;;; Και κρατά ακόμα την επικοινωνία μαζί σου;;;!!!Και δεν την χώρισε ο φίλος της;;;Εδω παραλίγο να πέσει κέρατο! Ο κόσμος χάλασε πολύ πάντως! Κοψε επικοινωνία ΧΤΕΣ αν έχεις ηθικές αρχές!Εγώ σου είπα ότι μπορεί να είναι δεσμευμένη αλλά εσύ οοοοχι το δικό σου τον χαβα!Χάλασε ο κόσμος τελικά!

  6. #81
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    2,911
    Quote Originally Posted by Antonis76 View Post
    Mara z πας καλά; Τι κρούση για ποτάκι εδώ λέει ότι έχει δεσμό η κοπέλα! Μια δεσμευμένη κοπεπα ΔΕΝ πρέπει να έχει φίλους άντρες γιατί πέφτει κέρατο!
    φίλε μου πάρα πολύ καλά! αφού η ίδια του είπε ότι εδώ και λίγους μήνες έχει μια περίεργη σχέση...
    Δεν του είπε ότι είναι σε σχέση χρόνων, δεν του είπε ότι είναι παντρεμένη κλπ.
    Νέα κοπέλα είναι, ε τα έχει περίεργα με κάποιον, γιατί να μην προσπαθήσει ο φίλος μας εδώ λίγο και διακριτικά?
    Γιατί να το δέσει κόμπο ότι απέτυχε και να εξαφανιστεί?
    Για να χαλαρώσουμε λίγο... μια κρούση σε ενα 3μηνο πχ για έναν χαλαρό καφέ ή ένα ποτάκι με αφορμή πχ την ανάρρωση του πατέρα της μου φαίνεται μια χαρά. Εστω φιλικά. Μην τρελαθούμε κιόλας ότι πάμε για καφέ ή για ένα ποτάκι μόνο με υποψήφιους γκομενους ή με άτομα που ντε και καλά ενδιαφερόμαστε ερωτικά...
    Για μένα το πιο σοβαρό είναι η φάση στην οποία βρίσκεται, που είναι τελείως ξενερωτική για γνωριμίες... απο τη δική μου εμπειρία θυμάμαι ότι για χρόνια δεν είχα κέφια να βγω, κι όποτε έβγαινα, έβγαινα με το ζόρι και με καλή παρέα...αφήστε τα κιλά που είχα πάρει τότε...Εξαρτάται όμως πως το βιώνει η ίδια, τί ευθύνες έχει αναλάβει, τί βοήθεια και συμπαράσταση έχει από το οικογενειακό της περιβάλλον...
    Dream bigger.Work harder.Complain less.Look for opportunities.Focus on effort.Be grateful!

  7. #82
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Ρε συ Μαρα , καθεσαι κι ασχολεισαι με την γνωμη του εκαστοτε ? αγνοησε τον , κι εγω το διαβασα , και λεω σιγα μην ασχοληθω ..................βεβαια εχεις το δικαιωμα να κανεις αυτο που θελεις .........

  8. #83
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    18
    Λοιπόν, όλα τελείωσαν, όπως είπα και προχθές, το "περίεργη σχέση" με μπέρδεψε περισσότερο, το σκέφτηκα από δω κι από εκεί. Αποφάσισα να την ρωτήσω. Θέλεις να σε περιμένω, περιμένεις κάτι να ξεκαθαρίσει, τι εννοούσες περίεργη; Όχι μου λέει η κοπέλα, είμαι αλλού. ΟΚ, της λέω, σου εύχομαι τα καλύτερα.

Page 6 of 6 FirstFirst ... 456

Similar Threads

  1. Αιγινήτειο νοσοκομείο
    By χωρίς ελπίδα in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 6
    Last Post: 16-12-2019, 21:29
  2. Μαλλον γνωρισα αλλον ανθρωπο...
    By andriana76 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 17
    Last Post: 31-12-2015, 12:34
  3. Γνώρισα ένα παιδί που μου αρέσει!
    By δελφίνι in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 104
    Last Post: 23-08-2015, 10:17
  4. στο νοσοκομειο..
    By sunset in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 13
    Last Post: 20-03-2010, 17:01
  5. ΟΤΑΝ ΓΝΩΡΙΣΑ ΤΟΝ ΘΑΝΑΤΟ
    By MOONFLOWER in forum Απώλεια, Πένθος
    Replies: 136
    Last Post: 20-01-2010, 22:36

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •