Μετανάστευση στην Αγγλία. - Page 11
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 11 of 11 FirstFirst ... 91011
Results 151 to 157 of 157
  1. #151
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,389
    Quote Originally Posted by tktk View Post
    Το ήξερα πως δεν είσαι πραγματική χριστιανή! Ωστε όσοι ασπάζονται τον χριστιανισμό είναι ανώμαλοι;Αν αυτή η ανήθικη δυτική άποψη δεν αξίζει ban τότε τι αξίζει;
    Άσε μας ρε τρολ τικιτάκα που όλα τα ξέρεις εσύ...ευτυχώς που δεν φτιάχνεις εσύ τους κανόνες εδώ μέσα αλλά ούτε και στην κοινωνία...
    Κι ουδέποτε είπα ότι οι χριστιανοί είναι ανώμαλοι, εσύ όμως που υποστηρίζεις τη βία είσαι...
    Για σένα πήγαινε το ποστ μου κι όχι για το δελφίνι...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  2. #152
    Banned
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    1,022
    Quote Originally Posted by tktk View Post
    Οι δυτικοί επειδή βλέπουν πως έγινε ο κόσμος τους προσπαθούν απεγνωσμένα να δικαιολογήσουν τα αδικαιολόγητα!
    Σε ξαναρώτησα και δεν πήρα απάντηση.Για ποιον λόγο ήρθες στο δικό μας μπουρδέλο και δεν έμεινες στο δικό σου? τι σε ώθησε να έρθεις εδώ στο δικό μας μαγαζί?

  3. #153
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    101
    Quote Originally Posted by admforall View Post
    Σε ξαναρώτησα και δεν πήρα απάντηση.Για ποιον λόγο ήρθες στο δικό μας μπουρδέλο και δεν έμεινες στο δικό σου? τι σε ώθησε να έρθεις εδώ στο δικό μας μαγαζί?
    Μπας και σας μεταπεισω!Μάλλον όμως έπρεπε ναακουσω τους αλλους Αιγύπτιους που μου είπαν ότι οι δυτικοί δεν μεταπείθονται με τίποτα!

  4. #154
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by tktk View Post
    Μπας και σας μεταπεισω!Μάλλον όμως έπρεπε ναακουσω τους αλλους Αιγύπτιους που μου είπαν ότι οι δυτικοί δεν μεταπείθονται με τίποτα!
    Σαν την Αίγυπτο όμως πουθενά,ε?

  5. #155
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    1,026
    Don't feed the troll

  6. #156
    Banned
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    1,022
    Quote Originally Posted by tktk View Post
    Μπας και σας μεταπεισω!Μάλλον όμως έπρεπε ναακουσω τους αλλους Αιγύπτιους που μου είπαν ότι οι δυτικοί δεν μεταπείθονται με τίποτα!
    Να μας μεταπείσεις? Ξέρεις τι είπε ο Χριστός? "Όστις θέλει οπίσω μου ακολουθείν, απαρνησάσθω εαυτόν και αράτω τον σταυρόν αυτού, και ακολουθείτω μοι». "
    Αμα θέλουμε πάμε μόνοι μας.Το κοράνι είναι αυτό που θεωρεί όλους τους άλλους άπιστους και ότι πρέπει να μεταπειστούν..Μπορεί να δηλώνεις χριστιανός αλλά στην ψυχή και στο μυαλό έχεις την λογική των φανατικών μουσουλμάνων

  7. #157
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2018
    Location
    This fish has left the forum. 08/2019
    Posts
    350
    Quote Originally Posted by δελφίνι View Post
    Σκέφτομαι ότι μιας και δεν βρίσκω εδώ δουλειά σαν νοσηλεύτρια να πάω στην Αγγλία να δουλέψω ως νοσηλεύτρια μιας και εκεί έχουνε το καλύτερο σύστημα υγείας και στα αγγλικά έχω το proficiency. Δεν ξέρω όμως πως θα είναι να ζεις στην Αγγλία σε μια ξένη χώρα και θα είναι κάτι πρωτόγνωρο για μένα και δεν ξέρω αν θα τα καταφέρω στην δουλειά μου γιατί εδώ δεν είχα και μεγάλη επιτυχία σε αυτήν την δουλειά και με διώχνανε όπου και αν πήγαινα. Ελπίζω εκεί που το σύστημα είναι καλύτερο να τα καταφέρω. Εσάς ποια είναι η γνώμη σας;;; Αν έχετε εμπειρία με μετανάστευση στο εξωτερικό να μου την πείτε επίσης!
    πανε χρονια απτο ποστ αλλα θα σκασω.....
    το καλυτερο συστημα? το χειροτερο ναι. το καλυτερο..αν τα μετρησεις αναποδα ναι. μεσος μισθος νοσηλευτων 23,000 λιρες. καλη τυχη.
    ειναι κακο και για τους ασθενεις (πεθαινουν απτην ασχετοσυνη) αλλα και για τους εργαζομεους (αστεια λεφτα για ατελειωτες ωρες)

Page 11 of 11 FirstFirst ... 91011

Similar Threads

  1. ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΣΗ
    By lavie in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 20
    Last Post: 08-06-2015, 09:53
  2. Εργασία στην Αγγλία.
    By δελφίνι in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 41
    Last Post: 28-11-2014, 15:20
  3. μεταπτυχιακο ψυχολογιας στην αγγλια
    By γιωτα in forum Σχολές Ψυχολογίας
    Replies: 1
    Last Post: 20-06-2007, 00:49
  4. Μεταπτυχιακά ψυχολογίας στην Αγγλία
    By troop in forum Σχολές Ψυχολογίας
    Replies: 2
    Last Post: 04-09-2005, 21:59

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •