ΠΤΥΧΙΟ ΚΑΙ ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑΤΡΟΥ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 7 of 7
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    196

    ΠΤΥΧΙΟ ΚΑΙ ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑΤΡΟΥ

    ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ .ΖΗΤΩ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΓΙΑΤΙ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΣΕ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΑΛΛΑΓΗΣ ΓΙΑΤΡΟΥ .ΕΒΛΕΠΑ ΜΙΑ ΣΤΑΣΙΜΟΤΗΤΑ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΡΚΕΤΟ ΨΑΞΙΜΟ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ ΚΑΙ ΓΝΩΣΙΑΚΗ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΜΕ ΕΝΑΝ ΝΕΟ ΑΞΙΟΛΟΓΟ ΓΙΑΤΡΟ.ΟΠΩΣ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΟΣΟΙ ΔΙΑΒΑΖΟΥΝ ΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΜΟΥ ΠΑΣΧΩ ΑΠΟ ΒΑΡΙΑ ΙΔΨ .ΣΥΝΕΧΩΣ ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΤΙ ΠΡΟΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΟΥ.ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥΣ ΜΕ ΛΕΞΕΙΣ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΛΛΑ ΚΙ ΕΓΩ ΤΑ ΠΑΙΡΝΩ ΩΣ ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΕΙΣΕΙΣ Η ΜΑΛΛΟΝ ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΘΑΝΑΤΟΥ.ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ Η ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ ΨΥΧΩΣΗΣ .ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΚΟΛΛΗΣΕ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΩ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΞΗΣ .ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΑΔΡΑΝΕΙΑΣ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΕΝΑ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΤΟ ΕΠΙΣΗΜΟ ΧΑΡΤΙ.ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΠΩΣ ΤΗ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΧΑΡΤΙ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ . ΣΗΜΕΡΑ ΛΟΙΠΟΝ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΟΥ ΞΥΠΝΗΣΑ ΜΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΣΥΝΕΧΩΣ ΙΔΕΟΛΗΨΙΕΣ ΘΑΝΑΤΟΥ .ΣΕ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΠΕΡΙΠΟΥ 5 ΛΕΠΤΩΝ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ 5-6 ΦΟΡΕΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥΣ ΛΕΞΕΩΝ Η ΤΡΑΓΟΥΔΙΩΝ ΠΟΥ ΑΚΟΥΓΑ ΚΑΙ ΤΑ ΤΑΙΡΙΑΖΑ ΜΕ ΤΗ ΛΕΞΗ ΠΕΘΑΙΝΩ Η ΘΑΝΑΤΟΣ .ΜΟΥ ΧΕΙ ΚΟΛΛΗΣΕΙ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΣΥΝΕΒΗ ΕΠΕΙΔΗ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ Η ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΤΟ ΧΑΡΤΙ ΤΟΥ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΥ.ΔΗΛΑΔΗ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΗΝΥΜΑ ΠΩΣ ΘΑ ΣΥΜΠΕΣΕΙ Η ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΘΑΝΑΤΟΥ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ .ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΑ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΣΥΓΧΥΣΗ ΚΙ ΑΥΤΗ Η ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΜΕ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ .ΕΛΠΙΖΩ ΜΕ ΤΟ ΝΕΟ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ .ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΟΜΟΝΗ ΣΑΣ.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    2,911
    να σε ρωτήσω, τα μαθήματα πώς κατάφερες και τα πέρασες??? εκεί δεν έκανες συνδυασμούς περίεργους??
    Dream bigger.Work harder.Complain less.Look for opportunities.Focus on effort.Be grateful!

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    196
    Quote Originally Posted by Mara.Z View Post
    να σε ρωτήσω, τα μαθήματα πώς κατάφερες και τα πέρασες??? εκεί δεν έκανες συνδυασμούς περίεργους??
    Οταν εχω κατι να κανω πχ να διαβασω η κατι αλλο ειμαι καλύτερα και ξεχνιέμαι κάπως ...γι αυτο τα πέρασα

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    2,911
    Δηλαδή εσένα οι σκέψεις οι περίεργες σε πιάνουν στην αδράνεια...
    Τοτε γιατί δεν ασχολείσαι με κάτι??

    Εμένα τα περίεργα με πιάνουν όταν πρόκειται να διαβάσω...
    Dream bigger.Work harder.Complain less.Look for opportunities.Focus on effort.Be grateful!

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    196
    Quote Originally Posted by Mara.Z View Post
    Δηλαδή εσένα οι σκέψεις οι περίεργες σε πιάνουν στην αδράνεια...
    Τοτε γιατί δεν ασχολείσαι με κάτι??

    Εμένα τα περίεργα με πιάνουν όταν πρόκειται να διαβάσω...
    Αυτο προσπαθώ αλλα επιμένει το πρόβλημα ...εμενα η αδράνεια με στρεσάρει ...ειναι ανάλογα με το τι αγχώνει τον καθένα απ οτι φαίνεται

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    2,911
    ίσως η αδράνεια σε αγχώνει για κάποιο λόγο...
    αφού μπορείς, άνετα γεμίζεις το χρόνο σου με δραστηριότητες.
    Εχεια ταυτίσει τη ζωή με την κίνηση μήπως? οπότε όταν είσαι αδρανής, νιώθεις ότι θα πεθάνεις?
    Dream bigger.Work harder.Complain less.Look for opportunities.Focus on effort.Be grateful!

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    196
    Quote Originally Posted by Mara.Z View Post
    ίσως η αδράνεια σε αγχώνει για κάποιο λόγο...
    αφού μπορείς, άνετα γεμίζεις το χρόνο σου με δραστηριότητες.
    Εχεια ταυτίσει τη ζωή με την κίνηση μήπως? οπότε όταν είσαι αδρανής, νιώθεις ότι θα πεθάνεις?
    Ισχύει αυτο που λες όπως επισης δυστυχώς εχω ταυτίσει τον υπνο με το θάνατο καθώς στον υπνο νιώθω και ειμαι αδρανής δεν εχω τον έλεγχο και με αγχώνει το αν θα ξυπνήσω ...φοβάμαι δηλαδή την ανακοπή καρδιάς

Similar Threads

  1. Συμβουλοι ψυχικής υγείας χωρίς κανένα πτυχίο
    By varkoudio in forum Εμπειρίες Ψυχοθεραπείας - Ψυχολογική & Ψυχιατρική Υποστήριξη
    Replies: 24
    Last Post: 30-06-2015, 18:40
  2. Αναζήτηση γιατρού
    By apathy in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 8
    Last Post: 19-12-2009, 21:19
  3. αλλαγη γιατρου.
    By ferro in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 395
    Last Post: 30-08-2009, 15:51
  4. Μετά το πτυχίο τι?
    By thaleia in forum Σχολές Ψυχολογίας
    Replies: 2
    Last Post: 30-08-2005, 02:00

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •