γουσταρω τον κολλητο μου
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 20
  1. #1

    γουσταρω τον κολλητο μου

    καλησπερα παιδια ! ειμαι σε σχεση εδω και καιρο με το αγορι μου, ομως απο τοτε που εφυγα φοιτητρια μου αρεσει πολυ ο κολλητος μου , ο οποιος σαφως γνωριζει οτι εχω σχεση .. εμεις σαν φιλοι , εδω και μια βδομαδα βγαινουμε καθε μερα , χθες πηγαμε σε ενα παρκο κι αρχισε να με χαιδευει στα μαλλια , να σημειωσω οτι ποτε δεν εχω κανει μαζι του κι σημερα οπως το εφερε η κουβεντα μου ειπε οτι κι εκεινου του αρεσω αλλα οτι δεν πρεπει να ειμαστε μαζι επειδη εχω σχεση... θελω τοσο πολυ να κανω μαζι του αλλα δεν ξερω τι να κανω με το αγορι μου το οποιο σαφως το αγαπαω (αλλα εχει φυγει ο ερωτας απο μεσα μου λογω της αποστασης)... δεν θελω να τον προδωσω , ουτε να τον κερατωσω ... τι να κανω ?? εχω πελαγωσει , ειμαι τοσο μπερδεμενη :'(

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    Quote Originally Posted by maria pap View Post
    καλησπερα παιδια ! ειμαι σε σχεση εδω και καιρο με το αγορι μου, ομως απο τοτε που εφυγα φοιτητρια μου αρεσει πολυ ο κολλητος μου , ο οποιος σαφως γνωριζει οτι εχω σχεση .. εμεις σαν φιλοι , εδω και μια βδομαδα βγαινουμε καθε μερα , χθες πηγαμε σε ενα παρκο κι αρχισε να με χαιδευει στα μαλλια , να σημειωσω οτι ποτε δεν εχω κανει μαζι του κι σημερα οπως το εφερε η κουβεντα μου ειπε οτι κι εκεινου του αρεσω αλλα οτι δεν πρεπει να ειμαστε μαζι επειδη εχω σχεση... θελω τοσο πολυ να κανω μαζι του αλλα δεν ξερω τι να κανω με το αγορι μου το οποιο σαφως το αγαπαω (αλλα εχει φυγει ο ερωτας απο μεσα μου λογω της αποστασης)... δεν θελω να τον προδωσω , ουτε να τον κερατωσω ... τι να κανω ?? εχω πελαγωσει , ειμαι τοσο μπερδεμενη :'(
    e re kopelia τι να κανεις χωρισε τον....μην το σκεφτεσαι απο τη στιγμη που σκεφτεσαι τον κολλητο σου...τελος πρεπει να χωρισεις...
    κριμα να κοροιδευεις και τον αλλον..
    απλα θες σεξ με τον καινουργιο..δεν εισαι καθολου μπερδεμενη..αμα σου εδινε φιλακι θα ανταποδιδες...ετσι δεν ειναι?
    και κατι ακομα ο ερωτας δεν φευγει ποτε λογω αποστασης απλως δεν ταιριαζατε..ασε που μπορει να εχεις και κερατο λογω αποστασης και να μην το ξερεις...
    οποτε παρε τηλ τον κερατα..ουπς σορυ χαχαχαα πλακιτσα το αγορι σου ενοω και πες του να χωρισετε και μετα παρε τον κολλητο σου και βγεκα για ποτο..και πες του τη συμβαινει....

    Δικαιο?τι λες?

  3. #3
    οχι δεν θελω σεξ με τον καινουριο , απλα μου αρεσει.. και ναι ειμαι μπερδεμενη γτ το αγορι μου μου τα εχει δωσει ολα κι δεν μπορω να του το κανω αυτο , να τον χωρισω δλδ και καταπιεζω το μεσα μου :(

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    Quote Originally Posted by maria pap View Post
    οχι δεν θελω σεξ με τον καινουριο , απλα μου αρεσει.. και ναι ειμαι μπερδεμενη γτ το αγορι μου μου τα εχει δωσει ολα κι δεν μπορω να του το κανω αυτο , να τον χωρισω δλδ και καταπιεζω το μεσα μου :(
    ρε κοπελα μου συναισθηματικα εισαι αλλου....τι να το κανεις το αγορι σου?
    τελειωσε...η σχεση θα βρεις αλλη....ξερεις ποσες σχεσεις θα λες τα ιδια και ποσους ερωτες θα ζησεις?ουυυυ και τοτε θα με θυμηθεις ειδες που μου τα ελεγε ο νικ και δεν τον πιστευα?
    ας σου εχει δωσει οτι θελει το αγορι σου.....τετελεσται...εφοσον σου αρεσει αλλος...ειναι καλυτερο και για τους δυο σας να χωρισετε...
    Δεν μπορω να καταλαβω γτ εισαι μπερδεμενη?ξεκαθαρα δεν λες οτι σου αρεσει ο κλητος σου?μαλλον εισαι μικρουλα ακομα...και επειδη εχεις ενα δεσιμο με το αγορι νομιζεις οτι θα κοπει η καρδια σου...αλλα ακου εμενα που σου λεω....καλυτερα να ζησεις αυτο με τον κολλητο σου μην αφηνεις απωθυμενα γτ θα σε κυνηγανε....

    και κατι ακομα με το αγορι σου μενεις μακρυα?

  5. #5
    ναι εγω σπουδαζω αθηνα κι εκεινος ειναι στην συρο

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    Quote Originally Posted by maria pap View Post
    ναι εγω σπουδαζω αθηνα κι εκεινος ειναι στην συρο
    και εχεται αλλα 3-4 χρονια σχολης?
    καθε ποτε τον βλεπεις δλδ?και πσοα χρονια εχις σχεση μαζι τ?

  7. #7
    εχω εναμισι χρονο σχεση μαζι του , ειμαι πρωτοετης , κι εχουμε αποφασισει να ερχεται μια φορα τον μηνα να τον βλεπω :(

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    Quote Originally Posted by maria pap View Post
    εχω εναμισι χρονο σχεση μαζι του , ειμαι πρωτοετης , κι εχουμε αποφασισει να ερχεται μια φορα τον μηνα να τον βλεπω :(
    μαλιστα για αρχη εισαι πολυ μικρουλα...θα σου πω οτι η φοιτικη ζωη θα σε αποροφησει...και λυπαμαι που στο λεω..αλλα γουσταρεις τον κολλητο σου επειδη σου λειπει το αγορι σου...και νιώθεις ενα κενο μεσα σου και θες αναπληρωση και αυτη την βρηκες στον κολλητο σου...δλδ οποιονδηποτε και να εβγαινες κατα πασα πιθανοτητα θα τον γουσταρες...δεν εχεις και πολλες εμπειριες φανταζομαι?
    οποτε ακου ασε τον κολλητο λιγες μερες μην βγεις μαζι.....αλλους φιλους εχεις?

    και 2ον το ξερεις και εσυ οτι αυτη η σχεση μαλλον θα τελειωσει?δεν γινεται με μια φορα το μηνα να βγουνε 4 χρονια...εχεις αναγκη για αγκαλιες?συναισθηματα?αγαπ η?στηριξη?βολτες μ το αγορι και ολα αυτα ετσι δεν ειναι? φαντασου λιγο την ζωη σου να κυλαει ετσι τα επομενα 4 χρονια θα σ αρεσε?να εχεις ελειψη συντροφικοτητας στην ουσια?

  9. #9
    ισως να μου λειπει η σχεση μου οπως ειπες και να απορροφαμαι αλλου , αλλα σε αυτο που ανεφερες οτι οποιον εβλεπα θα τον γουσταρα κιολας δεν ισχυει , δεν ενθουσιαζομαι με το παραμικρο ..φιλους εχω , αυτο με την συντροφικοτητα ποσο ισχυειιι :(

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    Quote Originally Posted by maria pap View Post
    ισως να μου λειπει η σχεση μου οπως ειπες και να απορροφαμαι αλλου , αλλα σε αυτο που ανεφερες οτι οποιον εβλεπα θα τον γουσταρα κιολας δεν ισχυει , δεν ενθουσιαζομαι με το παραμικρο ..φιλους εχω , αυτο με την συντροφικοτητα ποσο ισχυειιι :(
    ε καλα δεν ειπα και με τον 1 λετσο του δρομου οτι θα ενθουσιαζοσουνα..αλλα πανω κατω καταλαβες τι ενοουσα...
    ε ωραια αμα εχεις και αλλους φιλους γειωσε λιγο τον κολλητο και βγεκα χωρις αυτον καμια εβδομαδα να ξεκαθαρισεις κιολας την κατασταση...μπορει να μην τον γουσταρεις και απλα να σε εχει γοητευσει λιγο...μπορει να μοιαζει στο αγορι σαν ανθρωπος εννοω και να τον βλεπεις στα ματια του...μπορει με το αγορι σου να εχει τελειωσει και να νιώθεις αλλη αγαπη οχι ερωτικη πλεον...

    με το αγορι σου εισαι ερωτευμενη?

  11. #11
    δεν θα ελεγα οτι ειμαι ερωτευμενη με το αγορι μου ..κοιτα να δεις τι παθαινω , οταν ειναι μαζι μου ειμαι ερωτευμενη τρελα μαζι του , οταν ειναι μακρια ομως νιωθω μια ξενερα μεγαλη κι καθολου ερωτευμενη

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    Quote Originally Posted by maria pap View Post
    δεν θα ελεγα οτι ειμαι ερωτευμενη με το αγορι μου ..κοιτα να δεις τι παθαινω , οταν ειναι μαζι μου ειμαι ερωτευμενη τρελα μαζι του , οταν ειναι μακρια ομως νιωθω μια ξενερα μεγαλη κι καθολου ερωτευμενη
    για αρχη θα ηθελα να ρωτησω πως προσδιοριζεις τον ερωτα για το αγορι σου?και κατι αλλο σου λειπει τωρα?

    εσυ προς τα που κλεινεις να τον χωρισεις και να κανεις κατι με τον φιλο?

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    Τα κορίτσια μεγάλωσαν με καντυ καντυ που ήθελε δυο άντρες ένω τα αγόρια με χελονωνιτζακια που ήθελαν πίτσα
    Αυτό
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Πρεπει με τον κολλητό σου να το δεις πως είναι πρακτικά, γιατι δεν μπορείς να εμπιστευτείς τοσο εύκολα, μπορεί να μην τραβήξει. Με το φίλο σου μπορείς να κάνεις μια συζήτηση οτι δεν σε καλύπτει αυτο λογω απόστασης αλλα μπορείτε να μείνετε φίλοι, να κρατήσετε μια επαφή. Αυτο που παθαίνεις δηλαδη το χουν πάθει πολλές φίλες μου που περασαν σε αλλη πόλη.

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    161
    Καλό θα ήταν να μας διευκρίνιζες πόσο κολλητός σου είναι! Πόσα χρόνια γνωρίζεστε, πόσο συχνά κάνετε παρέα, τι γνωρίζει για σένα κ την προσωπική σου ζωή κλπ!!

    Μου χει τύχει να γουστάρω την κολλητή μου κι αυτή εμένα αλλά το κόψαμε γρήγορα (αφού κάναμε ότι κάναμε μερικές φορές για να πω την αμαρτία μου). Αλλιώς συμπεριφέρεται ο άνθρωπος σαν φίλος κ αλλιώς στην σχέση. Πιστεύω είσαι ευάλωτη συναισθηματικά αυτή την εποχή, νιώθεις μοναξιά κ στο πρόσωπο του κολλητού σου βρίσκεις ένα αποκούμπι. Στο τέλος θα χάσεις κ την σχέση σου κ τον κολλητό σου! Αν είσαι έτοιμη να τα θυσιάσεις και τα δύο, ρίσκαρε το! Εγώ με τη συγκεκριμένη, αν κ δεν είμαστε κολλητοί πλέον, λόγω υποχρεώσεων, διατηρούμε μια καλή επαφή κ όποτε μπορούμε τα λέμε! Η φιλία παρέμεινε...

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ ΑΠΟΡΡΙΦΘΗΚΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΟΛΛΗΤΟ ΤΟΥ. ΤΙ ΝΑ ΤΟ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΣΩ;
    By ANTONIAK in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 15
    Last Post: 05-12-2013, 16:53
  2. Έχω να μιλήσω με κολλητό μου εδώ και 2 χρόνια λόγο δικού μου σφάλματος
    By Deleted-Member-06-11-2014a in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 11
    Last Post: 14-11-2013, 12:20
  3. Μπερδεμα με το κολλητο του
    By eleana011 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 14
    Last Post: 26-03-2013, 01:24
  4. ερωτευτηκα τον κολλητο μου
    By evel94 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 17
    Last Post: 04-04-2012, 14:31
  5. Φιλια και ερωτας, τι γινεται αν ερωτευτεις τον κολλητο σου
    By george002 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 13
    Last Post: 21-08-2006, 21:46

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •