να το πω οτι πηγε να με φιλησει?
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 10 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 149
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864

    να το πω οτι πηγε να με φιλησει?

    Γεια σας το προβλημα μου ειναι το εξης...

    ενας φιλος μου γνωρισε μια κοπελα πριν 3μηνες αυτη κοντα στα 22...

    απο τις πρωτες φορες που βγηκαμε μαζι..αυτη η κοπελα με κοιταζε πολυ εντονα...σε σημειο να νιώθω αβολα...πολλες φορες με κοιταζε για 1-2 λεπτα με ενα περιεργο βλεμα ,καπως σαν να βαριοτανε...
    Δεν εδωσα σημασια...λεω ετσι θα κοιταει...και οποτε την ξαναεφερε μαζι μας παλι κοιταγε ............πριν δυο εβδομαδες ,και καθως πηγαινα για καφε..σε ενα στενο που εχει 5 καφετεριες μαζι...αυτη δουλευε εκει...και εγω πηγα λιγο ποιο διπλα,ετσι οπως μ ειδε που περναγα ,μ ελεγε να κατσω εκει π δουλευει..αλλα τις ειπα με περιμενουν ποιο κατω..και πριν παω να φυγω μου λεει να περασω απο την δουλεια της μολις σχολασει και να την παρω με το αμαξι να βγουμε....και εγω τις λεω για αυτες τις δουλειες ειναι το αγορι σου, οχι εγω...και μου λεει ΓΕΛΩΝΤΑΣ εγω ειμαι free δεν εχω δικο μου...Εκεινη την μερα ηξερα οτι ο φιλος μου δουλευει μεχρι αργα.....τις λεω οχι εχω δουλειες και φευγω...

    πριν κατι μερες παμε στο μαγαζι που δουλευει βραδυ αυτη, μεγαλη παρεα...οπως χαιρετιομαστε ερχεται και μου λεει στο αυτι ...εισαι οτι ποιο σεξυ υπαρχει.....τελοσπαντων γελαω εγω...και δεν απανταω...
    μετα απο λιγο ερχεται και αντι να παει να χορεψει με το αγορι της...ερχεται σε μενα και μου τρυβοταν παλι δεν δινω σημασια λεω τα κανει για να την σπασει στον φιλο μου....μετα απο λιγο παω στην μπαρα(ηταν μεγαλο μαγαζι και δεν φαινοταν το τραπεζι μας απο την μπαρα...δλδ οι αλλοι δεν βλεπανε)εμφανιζεται και αυτη ερχεται μπροστα μου τρυβοταν και χορευε και γυρναει ξαφνικα με πιανει με τα δυο της χερια στο κεφαλι και πλησιαζει να με φιλησει....αλλαζω γρηγορα κατευθυνση και φευγω απο την μπαρα.......μετα απο λιγο παω τουαλέτα και την βλεπω οπως παω να βγω στις αντρικες στην νηπτηρα,παω να φυγω και με πιανει απο το χερι...και παει να με ξαναφιλησει...την σπρωχνω και εφυγα....πηγα μετα στους φιλους μ και τους λεω παω κεντρο την κανω.....γτ αλλιως θα γινοταν σκηνικο.....

    τωρα το θεμα μου ειναι να το πω στον φιλο μου η οχι?αυτος ειναι πολυ ερωτευμενος μαζι της...και εχουν κανει σχεση εδω και 1μιση μηνα....

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    3,806
    Εσύ θα ήθελες να σου πει ο φιλος σου σε αντίστοιχη περίπτωση;
    Επίσης πως τον κοβεις υπάρχει περίπτωση να τσατιστει μαζί σου αν του το πεις και να βγεις ο κακός της υπόθεσης; Αν θεωρείς σωστό το να του το πεις ποσο σε νοιάζει αν του τη βιδωσει μαζί σου;

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    Quote Originally Posted by Natalia_sups View Post
    Εσύ θα ήθελες να σου πει ο φιλος σου σε αντίστοιχη περίπτωση;
    Επίσης πως τον κοβεις υπάρχει περίπτωση να τσατιστει μαζί σου αν του το πεις και να βγεις ο κακός της υπόθεσης; Αν θεωρείς σωστό το να του το πεις ποσο σε νοιάζει αν του τη βιδωσει μαζί σου;
    ναταλι καιρο εχουμε να τα πουμε :p
    ενοειται πως θα ηθελα....
    σιγουρα θα τσαντιστει πιστευω..γτ θα νομιζει πως εγω επεζα μπαλα μαζι της και την προκαλεσα...επισης παιζει να μην με πιστεψει γιατι μιλαει ολη την ωρα γι αυτη και λεει ποσο καλη κοπελα ειναι...ασε που δεν τον εχω ξαναδει τοσο ενθουσιασμενο ποτε...και επισης μπορει να βγω εγω οντως ο κακος της υποθεσης ...και αυτη να αρχισει να τ λεει μαλακιες πως δεν συμβαινει τιποτα...
    πραγματικα δεν ξερω τι να κανω....
    απο τη μια σκεφτομαι οτι επειδη ειναι και μικρουλα ακομα 22..ισως να ενθουσιαστηκε μαζι μου......
    δεν ξερω....

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,626
    Αν προκειται για ονειρο, να ΜΗΝ το πεις γιατι ο φιλος σου θα νομιζει οτι την γουσταρεις για να βλεπεις τετοια ονειρα.
    Αν προκειται για αληθινο περιστατικο, φυσικα να το πεις για να ξερει ο φιλος τι του γινεται.
    Ειναι λιγο περιεργο να σου λεει αυτη οτι ειναι φρι και δεν εχει "δικο της" ενω εχουν σχεση. Ειναι πολυ απλο να ξερεις απο τον φιλο οτι τα εχουν.
    Επισης ειναι περιεργο να την πεφτει σε σενα. Ειναι βεβαιο οτι θα τα πεις στον φιλο σου εφοσον στην επεσε εκεινη. Η μονη περιπτωση να ηταν βεβαιη για την σιωπη σου, θα ηταν να την κυνηγουσες εσυ...

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    Αν προκειται για ονειρο, να ΜΗΝ το πεις γιατι ο φιλος σου θα νομιζει οτι την γουσταρεις για να βλεπεις τετοια ονειρα.
    Αν προκειται για αληθινο περιστατικο, φυσικα να το πεις για να ξερει ο φιλος τι του γινεται.
    Ειναι λιγο περιεργο να σου λεει αυτη οτι ειναι φρι και δεν εχει "δικο της" ενω εχουν σχεση. Ειναι πολυ απλο να ξερεις απο τον φιλο οτι τα εχουν.
    Επισης ειναι περιεργο να την πεφτει σε σενα. Ειναι βεβαιο οτι θα τα πεις στον φιλο σου εφοσον στην επεσε εκεινη. Η μονη περιπτωση να ηταν βεβαιη για την σιωπη σου, θα ηταν να την κυνηγουσες εσυ...
    λες να προκειται για ονειρο?:p
    ναι αλλα αμα του το πω θα νομιζει οτι εγω την προκαλεσα...οποτε δεν ξερω τι να κανω...δλδ ειμαι σιγουρος οτι δεν προκειται να πιστεψει οτι αυτη μ την επεσε...γτ νομιζει πως ειναι η ιδανικοτερη γυναικα στον κοσμο
    το φρι μου το ειπε γελωντας......και βεβαια ηξερα οτι εχουν σχεση...και αυτη το ηξερε οτι μου το ειχε ο φιλος μου...
    δεν νομιζω να την νοιάζει η σιωπη μου remedy ....αλλιως δεν θα εκανε τετοια πραγματα ,τοσο χυμα...και κυριως στο ιδιο μαγαζι που ηταν και το αγορι της....και εγω εμεινα μαλακας δεν το πιστευα...

    περα απο κατι μαλακιες που τις πεταγα αλλα πανω στην πλακα ..ενοειται πως δεν τις εχω δωσει αλλο δικαιωμα...και ουτε την κηνυγησα ποτε....

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,626
    Quote Originally Posted by nick190813 View Post
    λες να προκειται για ονειρο?:p
    ναι αλλα αμα του το πω θα νομιζει οτι εγω την προκαλεσα...οποτε δεν ξερω τι να κανω...δλδ ειμαι σιγουρος οτι δεν προκειται να πιστεψει οτι αυτη μ την επεσε...γτ νομιζει πως ειναι η ιδανικοτερη γυναικα στον κοσμο
    το φρι μου το ειπε γελωντας......και βεβαια ηξερα οτι εχουν σχεση...και αυτη το ηξερε οτι μου το ειχε ο φιλος μου...
    δεν νομιζω να την νοιάζει η σιωπη μου remedy ....αλλιως δεν θα εκανε τετοια πραγματα ,τοσο χυμα...και κυριως στο ιδιο μαγαζι που ηταν και το αγορι της....και εγω εμεινα μαλακας δεν το πιστευα...

    περα απο κατι μαλακιες που τις πεταγα αλλα πανω στην πλακα ..ενοειται πως δεν τις εχω δωσει αλλο δικαιωμα...και ουτε την κηνυγησα ποτε....
    Αν την ειχες προκαλεσει εσυ, η αν ειχατε κατι μαζι, δεν θα του το ελεγες. Απλο.. θα εκμεταλλευοσουν την κατασταση και θα εκανες την κινεζα.
    Για να το πεις, η λες αληθεια, η την κυνηγουσες εσυ κι εφαγες χιλοπιτα και θες να την εκδικηθεις.
    Ε η περιγραφη αυτη δεν εχει καμια σχεση με το να την κυνηγουσες. Ειναι ξεκαθαρα τα πραγματα.
    Σκεψου και το αλλο. Αν του το πεις μαλλον θα σε πιστεψει. Αν ομως αυτη παρεξηγησε κανενα χαμογελο σου και πει πριν απο σενα οτι μαλλον την γουσταρεις, τοτε δεν θα σε πιστεψει ουτε στην δευτερα παρουσια οτι σε στριμωχνε αυτη.
    Εξαλλου σιγα την σχεση που εχουν 2 μηνες. Πες το να ξερει με τι κοπελα θελει να μπλεξει.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    3,806
    Quote Originally Posted by nick190813 View Post
    ναταλι καιρο εχουμε να τα πουμε :p
    ενοειται πως θα ηθελα....
    σιγουρα θα τσαντιστει πιστευω..γτ θα νομιζει πως εγω επεζα μπαλα μαζι της και την προκαλεσα...επισης παιζει να μην με πιστεψει γιατι μιλαει ολη την ωρα γι αυτη και λεει ποσο καλη κοπελα ειναι...ασε που δεν τον εχω ξαναδει τοσο ενθουσιασμενο ποτε...και επισης μπορει να βγω εγω οντως ο κακος της υποθεσης ...και αυτη να αρχισει να τ λεει μαλακιες πως δεν συμβαινει τιποτα...
    πραγματικα δεν ξερω τι να κανω...
    απο τη μια σκεφτομαι οτι επειδη ειναι και μικρουλα ακομα 22..ισως να ενθουσιαστηκε μαζι μου......
    δεν ξερω....
    Ναι πραγματι... Πάντως εσυ πρέπει να αποφασισεις πόσο διατεθειμένος είσαι να ρισκάρεις να παρεξηγηθεί ο φίλος σου/να στραβωσει η φιλία σας...αν και θα ήταν χαζος να σου στραβωσει για πολύ...σαν προσωρινή παρορμητική αντίδραση το καταλαβαίνω...αν μου έλεγε φιλη κάτι αντιστοιχο δεν θα γουσταρα πολύ να βλέπω τη φάτσα της μετά...αλλά στη τελική θα τα βρίσκαμε...
    Σκεψου τα πιθανά σενάρια και ζύγισε τα...
    Εγώ τεινω στο να το πεις πάντως.

  8. #8
    Όσο πιο ξεκάθαρος είσαι τόσο πιο πιθανό να κρατήσεις μια σχέση.
    Όσο κρατάς μυστικά τόσο ανοιγεις παράθυρα να χαλάσεις τη φιλία σου.
    Και στην τελική καλύτερα να ξενερώσει και να του περάσει παρά να το μάθει κάποτε και να πει οτι ο φίλος του δεν τον προστάτευσε και αρα τι φίλος είναι. Εκεί το γυαλί δεν ξανακολλάει. Οπωσδήποτε να τοο πεις!

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    Αν την ειχες προκαλεσει εσυ, δεν θα του το ελεγες. Απλο.. θα εκμεταλλευοσουν την κατασταση και θα εκανες την κινεζα.
    Για να το πεις, η λες αληθεια, η την κυνηγουσες εσυ κι εφαγες χιλοπιτα και θες να την εκδικηθεις.
    Ε η περιγραφη αυτη δεν εχει καμια σχεση με το να την κυνηγουσες. Ειναι ξεκαθαρα τα πραγματα.
    Σκεψου και το αλλο. Αν του το πεις μαλλον θα σε πιστεψει. Αν ομως αυτη παρεξηγησε κανενα χαμογελο σου και πει πριν απο σενα οτι μαλλον την γουσταρεις, τοτε δεν θα σε πιστεψει ουτε στην δευτερα παρουσια οτι σε στριμωχνε αυτη.
    Εξαλλου σιγα την σχεση που εχουν 2 μηνες. Πες το να ξερει με τι κοπελα θελει να μπλεξει.
    δεν ειναι τοσο απλο το θεμα...σκεψου μετα να φοβουνται να φερουν μια κοπελα να μου την γνωρισουν?αν και δεν μ αρεσει να βγαινω με ζευγαρακια...σκεψου να υπαρχει δυσπιστια προς το προσωπο μου?
    αυτη η κοπελα αμα ηταν θα τον ειχε χωρισει....οποτε αμα πω κατι εγω θα πει σιγουρα μαλακιες...
    γι αυτο δεν ξερω πως να κινηθω...
    Μα η βρωμα ειναι και πολυ ομορφη .....
    το ξερω οτι η σχεση τους ειναι μικρη ,αλλα αυτος κανει σαν μουρλος...εχει πιασει μελια το μυαλο του...και δεν ξερω αλλα ειμαι σιγουρος οτι αμα δεν με πιστεψει θα παιξουμε και μπουνιες μετα....
    να το πρωτα σε εναν αλλο φιλο μου λες?τουλαχιστον σε περιπτωση που του πω...να ξερει οτι το ειχα πει και ποιο πριν σε καποιον αλλον?για να μην νομιζει πως του τ εκρυβα και επεζα παιχνιδι πισω απο την πλατη τ?η λες αυτος ο αλλος να τον πιασει να του το πει?

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    2,202
    Οχι να μην του το πεις....γιατί θα βγεις ο κακός της υποθεσης και κυρίως σε μία φάση που αυτός είναι ερωτευμένος μαζί της!
    Θα χάσεις τον φίλο σου ή θα σε βλέπει εχθρικά από δω και στο εξής,για μία κοπέλα που εσένα δεν σε ενδιαφέρει να την διεκδικήσεις από τον φίλο σου!

    Εξάλλου της έδωσες το μήνυμα ότι δεν γουστάρεις σκηνικά-οπότε αφύ μπορείς εύκολα να το αντιμετωπίσεις γιατί θα πρέπει και να στεναχωρήσεις τον φίλο σου και να βγεις εσύ ο κακός;
    Αν αυτή είναι τέτοια,αργά ή γρήγορα ο φίλος σου θα το καταλάβει και θα την σουτάρει..!!!

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    Quote Originally Posted by Natalia_sups View Post
    Ναι πραγματι... Πάντως εσυ πρέπει να αποφασισεις πόσο διατεθειμένος είσαι να ρισκάρεις να παρεξηγηθεί ο φίλος σου/να στραβωσει η φιλία σας...αν και θα ήταν χαζος να σου στραβωσει για πολύ...σαν προσωρινή παρορμητική αντίδραση το καταλαβαίνω...αν μου έλεγε φιλη κάτι αντιστοιχο δεν θα γουσταρα πολύ να βλέπω τη φάτσα της μετά...αλλά στη τελική θα τα βρίσκαμε...
    Σκεψου τα πιθανά σενάρια και ζύγισε τα...
    Εγώ τεινω στο να το πεις πάντως.
    κοιτα το μονο θετικο ειναι οτι δεν ειμαστε και κολλητοι ,αλλα ειμαιστε πολυ καλη φιλοι....
    εχω σκεφτει ολα τα πιθανα σεναρια....αλλα εχω κολησει ,δεν μου βγαινει ουτε να το πω ,ουτε να το κρυψω...
    το ξερω πως το σωστο ειναι του πω....

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    Quote Originally Posted by Magdalinx View Post
    Όσο πιο ξεκάθαρος είσαι τόσο πιο πιθανό να κρατήσεις μια σχέση.
    Όσο κρατάς μυστικά τόσο ανοιγεις παράθυρα να χαλάσεις τη φιλία σου.
    Και στην τελική καλύτερα να ξενερώσει και να του περάσει παρά να το μάθει κάποτε και να πει οτι ο φίλος του δεν τον προστάτευσε και αρα τι φίλος είναι. Εκεί το γυαλί δεν ξανακολλάει. Οπωσδήποτε να τοο πεις!
    μα το θεμα ειναι ας ξενερωσει με την γκομενα δεν με νοιαζει..αλλα σκεψου μετα αυτη να του πει δεν εγιναν ετσι...και αμα ηταν δεν θα στο ελεγε ποιο νωρις?και τετοιες μαλακιες...
    και να υπαρχει δυσπιστια προς το προσωπο μου..η να φοβουνται να μ γνωρισουν μια κοπελα....
    για αυτο δεν του το εχω πει....δεν ξερω τι μπορει να γινει...θελει πολη σκεψη....
    αλλα τοσα χρονια φιλη ειμαστε λες να πιστεψει αυτην? ξερω εγω ειναι μες τα μελια τωρα....

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,626
    Quote Originally Posted by nick190813 View Post
    δεν ειναι τοσο απλο το θεμα...σκεψου μετα να φοβουνται να φερουν μια κοπελα να μου την γνωρισουν?αν και δεν μ αρεσει να βγαινω με ζευγαρακια...σκεψου να υπαρχει δυσπιστια προς το προσωπο μου?
    αυτη η κοπελα αμα ηταν θα τον ειχε χωρισει....οποτε αμα πω κατι εγω θα πει σιγουρα μαλακιες...
    γι αυτο δεν ξερω πως να κινηθω...
    Μα η βρωμα ειναι και πολυ ομορφη .....
    το ξερω οτι η σχεση τους ειναι μικρη ,αλλα αυτος κανει σαν μουρλος...εχει πιασει μελια το μυαλο του...και δεν ξερω αλλα ειμαι σιγουρος οτι αμα δεν με πιστεψει θα παιξουμε και μπουνιες μετα....
    να το πρωτα σε εναν αλλο φιλο μου λες?τουλαχιστον σε περιπτωση που του πω...να ξερει οτι το ειχα πει και ποιο πριν σε καποιον αλλον?για να μην νομιζει πως του τ εκρυβα και επεζα παιχνιδι πισω απο την πλατη τ?η λες αυτος ο αλλος να τον πιασει να του το πει?
    Οχι βρε. Τρελαθηκες; αν αρχισεις να το συζητας εδω κι εκει τοτε ειναι που θα βεβαιωθει οτι ειναι δικες σου σαχλαμαρες.δηλαδη αν εισαι μυθομανης και λες ψεματα, επειδη θα τα πεις και παραεξω θα γινουν αληθειες; ;)
    Το μονο που θα προσφερει το παραεξω κουτσομπολιο θα ειναι να βγεις η κατινα της ιστοριας.
    Η θα τον πιασεις και θα του πεις αναλυτικα τι εγινε η δεν θα ξαναβγεις με το ζευγαρι κι αν αυτη συνεχισει το βιολι θα πεις ΣΕ ΑΥΤΗΝ οτι θα μιλησεις στον φιλο.
    Αν σου περασει απ το μυαλο να της κατσεις, μη τυχον και του πεις τπτ. Κανει μπαμ οτι προσπαθεις να τον ξενερωσεις για να τον απομακρυνεις.

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    Quote Originally Posted by Diana1982 View Post
    Οχι να μην του το πεις....γιατί θα βγεις ο κακός της υποθεσης και κυρίως σε μία φάση που αυτός είναι ερωτευμένος μαζί της!
    Θα χάσεις τον φίλο σου ή θα σε βλέπει εχθρικά από δω και στο εξής,για μία κοπέλα που εσένα δεν σε ενδιαφέρει να την διεκδικήσεις από τον φίλο σου!

    Εξάλλου της έδωσες το μήνυμα ότι δεν γουστάρεις σκηνικά-οπότε αφύ μπορείς εύκολα να το αντιμετωπίσεις γιατί θα πρέπει και να στεναχωρήσεις τον φίλο σου και να βγεις εσύ ο κακός;
    Αν αυτή είναι τέτοια,αργά ή γρήγορα ο φίλος σου θα το καταλάβει και θα την σουτάρει..!!!
    και εγω αυτο πιστευω οτι θα βγω ο κακος της υποθεσης....
    λες να του απλα εχε το0 νου σου στην κοπελα σου γτ μου φενεται ανοιχτη με τους αντρες?η να μην πω τιποτα και απλα να τους αποφευγω?

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    Οχι βρε. Τρελαθηκες; αν αρχισεις να το συζητας εδω κι εκει τοτε ειναι που θα βεβαιωθει οτι ειναι δικες σου σαχλαμαρες.δηλαδη αν εισαι μυθομανης και λες ψεματα, επειδη θα τα πεις και παραεξω θα γινουν αληθειες; ;)
    Το μονο που θα προσφερει το παραεξω κουτσομπολιο θα ειναι να βγεις η κατινα της ιστοριας.
    Η θα τον πιασεις και θα του πεις αναλυτικα τι εγινε η δεν θα ξαναβγεις με το ζευγαρι κι αν αυτη συνεχισει το βιολι θα πεις ΣΕ ΑΥΤΗΝ οτι θα μιλησεις στον φιλο.
    Αν σου περασει απ το μυαλο να της κατσεις, μη τυχον και του πεις τπτ. Κανει μπαμ οτι προσπαθεις να τον ξενερωσεις για να τον απομακρυνεις.
    καλα μαλλον δεν θα του πω τπτ και δεν θα ξαναβγω αμα ειναι και αυτη μαζι τους....δεν πιστευεις πως ειναι η καλυτερη λυση?
    οχι δεν προκειται να κανω κατι μαζι της....
    αλλα τουλαχιστον αμα ειναι να βγω εγω ο κακος της ιστοριας να μην της ριξω και ενα μανικι?χαχχα πλακα κανω...

Page 1 of 10 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. Τι μπορει να πηγε στραβα?
    By flower22 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 18
    Last Post: 29-06-2013, 13:14
  2. ο πατέρας μου πήγε να με πνίξει...
    By arktos in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 104
    Last Post: 24-12-2009, 12:57
  3. Που πήγε το γέλιο;
    By must...live... in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 18
    Last Post: 21-03-2008, 12:45
  4. Mε έχει πάρει από κάτω,δεν έχω φιλήσει ποτέ...
    By Absolut in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 40
    Last Post: 18-12-2006, 01:50

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •