αυπνιες συνέχεια
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 3 of 3
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    2

    αυπνιες συνέχεια

    για σας παιδιά ,αντιμετωπίζω και γω το ίδιο πρόβλημα .εδώ και εναμιση μήνα οχι όλα τα βράδια ,μπορεί να το πάθω μόνο ένα βράδυ και τα υπόλοιπα να κοιμάμαι μπορεί τρία συνεχόμενα ,ενώ με παίρνει ύπνος κανονικά και σχεδόν αμέσως ξυπνάω καταμεσής της νύχτας άλλες φορές στις 3 άλλες στις 4 άλλες στις 5 και η δεν με ξαναπαίρνει υπνος και το μονο που κάνω είναι να στριφογυρίζω ασκόπως στο κρεβάτι μου η με παίρνει μετά από δυο ώρες ,το πρωι σηκώνομαι για την δουλειά στις εξιμιση οπόταν καταλαβαίνεται πως παω ........το μεσημερι προσπαθώ να κοιμηθώ λίγο άλλες φορές το καταφέρνω άλλες όχι ,σημειωτέον ότι πριν οχτώ μήνες γέννησα ....παιδιά νομίζω ότι τρελαίνομαι έχω δοκιμάσει χάπια βαλεριάνας ρόφημα πασιφλόρας αταραξ μόνο καποια βράδια γιατι φοβάμαι και τον εθισμό τι με συμβουλεύεται να κάνω

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    294
    1ον να σου ζησει το μωρο!και 2ον γιατι δεν μπορεις να κοιμηθεις,σε απασχολει κατι?εχεις αγχος και γιατι?υπομονη!!!!θα βρεθει η λυση!προς το παρον χαλαρωσε!

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    2
    se eyxaristo gia tin apantisi sou ,me apasxolei ligo kai to oikonomiko pou den einai kai sta kalitera tou ,den tha elega oti me apasxolei kati allo idiaitera i douleia paei kala to paidi mou einai mia xara voitheia exo ti na sou po etsi xafnika me epiase ......esy to exeis perasei .....

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •