ΧΩΡΙΣΜΟΣ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 12 12311 ... LastLast
Results 1 to 15 of 167
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    78

    ΧΩΡΙΣΜΟΣ

    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ. ΕΙΜΑΙ 23 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΧΩΡΙΣΑ. ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΜΑΖΙ 4,5 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΜΑΛΙΣΤΑ ΜΕΝΑΜΕ ΚΑΙ ΜΑΖΙ. ΤΟΝ ΓΝΩΡΙΣΑ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΠΟΥ ΣΠΟΥΔΑΖΑ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙ ΟΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΡΩ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΕΚΕΙ. ΑΛΛΑ ΞΑΦΝΙΚΑ ΜΕ ΧΩΡΙΣΕ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ ΝΑ ΜΑΖΕΨΩ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΓΥΡΙΣΩ ΠΙΣΩ. ΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΜΑΖΙ ΗΤΑΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΠΙΤΙ ΔΟΥΛΕΙΑ. ΠΑΝΤΑ ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΖΗΤΟΥΣΑ ΝΑ ΒΓΟΥΜΕ ΗΤΑΝ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΟΣ ΜΑΛΙΣΤΑ ΔΗΛΩΝΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΓΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΝΥΧΤΑΕΙ ΓΤ ΤΑ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ. ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΧΩΡΙΣΑΜΕ ΔΕΝ ΜΑΖΕΥΕΤΑΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΜΑΘΑΙΝΩ. ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΟΥΜΕ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΔΕΝ ΕΧΩ ΟΡΕΞΗ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΙΠΟΤΑ. ΘΕΛΩ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΝΑ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ. ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΤΟ ΝΙΩΘΩ ΞΕΝΟ ΔΕΝ ΝΙΩΘΩ ΑΝΕΤΑ. ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ ΠΟΛΥ . ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΟΥ ΛΕΙΠΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΜΙΛΗΣΑΜΕ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ. ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΙΠΟΤΑ. ΘΕΛΩ ΑΠΛΑ ΝΑ ΚΛΕΙΣΤΩ ΣΤΟ ΚΑΒΟΥΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙ. ΑΛΛΙΩΣ Η ΖΩΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΟΗΜΑ. ΟΣΟ ΓΕΛΕΙΟ ΚΑΙ ΑΝ ΣΑΣ ΑΚΟΥΣΤΕΙ ΠΡΟΤΙΜΩ ΝΑ ΠΕΘΑΝΩ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Οταν χωρίσατε τι σου είπε; ποιος είναι ο λόγος; εστω και αν δεν ισχύει, πώς το αιτιολόγησε;

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,626
    κριμα που νοιωθεις τοσο ασχημα.
    ειναι πολυ καλο ταιμιγκ αυτο για χωρισμο, οπως κι αν σου ακουγεται εσενα τωρα...
    ησουν πολυ μικρη οταν τα φιαξατε.
    ισως να ηταν και ο πρωτος σου.
    τελειωσες τις σπουδες σου, δεν σε κραταει τπτ εκει.
    ΑΝΟΙΞΕ ΤΑ ΦΤΕΡΑ ΣΟΥ.
    τωρα ειναι ο καιρος να ανοιξεις τους οριζοντες σου, να κανεις μεταπτυχιακα αν θες, η καριερα, να γνωρισεις καποιον αλλο που θα εχεις μαζι του μια πιο ομορφη σχεση.
    ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΧΡΟΝΟΥ. ΑΣΤΟΝ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΚΑΛΟ. ΜΗΝ ΚΟΛΛΑΣ!!!! τα καλυτερα ερχονται, πιστεψε με.

    στην πολη που μενεις τωρα εχει επαγγελματικες ευκαιριες η σπουδαζες στην αθηνα και μενεις στην επαρχια?

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Jun 2012
    Location
    greece
    Posts
    1,555
    ηρεμησε καλε...εδω εμεις που εχουμε καταθλιψη δεν τα τιναξαμε, θα το κανεις εσυ για ενα αγορι? Σκεψου οτι ισως δεν σου αξιζε...Οταν τελειωνει μια σχεση παντα καρτερει να ξεκινησει μια αλλη! Μην απογοητευεσαι, δεν αξιζει να τα βαψεις μαυρα, οσο και αν τον αγαπουσες, οσο και να ησουν ερωτεμευνη μαζι του...Ισα-ισα σκεψου εφοσον καποιος δεν σε θελει, γιατι να αξιζει να τον θελεις εσυ? Παντοτε ολοι μας ψαχνουμε το αλλο μισο, αλλα κατα ποσο αυτος ηταν το πραγματικο σου μισο?

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    3,806
    Τωρα ξεκινάει η ζωή σου, τώρα ξεκινάνε τα καλυτερα, θα το δεις όσο παράδοξο και αν σου φαινεται..!
    Το ότι λες πως η ζωή σου δεν έχει νόημα χωρίς αυτόν σημαίνει πως είναι πολύ καλο για εσένα που τελειωσε αυτή ή σχεση. Πρέπει να βρεις το δικό σου νοημα που δεν εξαρτάται από κανέναν άλλον...οι άνθρωποι έρχονται και φεύγουν αλλά εσύ πρέπει να έχεις ένα δικό σου πολύ προσωπικό νοημα, μια δική σου σταθερα, να αγαπάς εσένα και να κανεις αυτά που αγαπάς. Και σε αυτή την ηλικία το να παρατείνεται μία σχέση πανω στην οποία βασιζεις όλο το νόημα της ζωής σου δεν θα σε άφηνε να πας μπροστά...να ορθοποδησεις, να εξελιχτείς σαν ατομο και σαν σύντροφος για κάποιον άλλον στο μέλλον.
    Θα σε κρατούσε πίσω.
    Ημουν ακριβώς στην θέση σου και χειροτερα... αλλά τώρα έρχονται τοσο μεγάλες αλλαγες και πρόκειται να κανω τόσο μεγάλα βήματα που αν είχα μείνει με εκείνο τον άνθρωπο ούτε που θα τα ονειρευομουν...θα ήμουν εγκλωβισμενη μαζί του. Άγιο είχα...και από ότι μας περιγράφεις δεν σε νοιαστηκε/αγαπησε και ποτέ όπως σου αξίζει αν τότε δεν ήθελε να κάνει τίποτα μαζι σου και τώρα τα κάνει όλα...
    Θρήνησε τον χωρισμό σου, βίωσε το όπως έρχεται αλλα έχε στο νου σου πως η ζωή σου προχωράει...και πώς τελικά θα δεις που θα σου βγουνε ολα για το καλύτερο...

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    78
    ΟΤΑΝ ΜΕ ΧΩΡΙΣΕ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΑΠΟ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ. ΕΙΧΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΕΙ ΣΤΗ ΠΟΛΗ ΜΟΥ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ ΓΤ ΕΙΧΑ ΝΑ ΕΡΘΩ ΑΠΟ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ. ΔΕΝ ΕΡΧΟΜΟΥΝ ΠΟΛΥ ΣΥΧΝΑ. ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΟΛΟΥ. ΟΛΗ ΜΟΥ Η ΖΩΗ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟΣ. ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΝΕΝΑ ΛΟΓΟ ΠΑΡΑ ΤΑ ΚΛΑΜΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΛΙΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΚΡΑΤΗΣΑΝ ΔΥΟ ΟΛΟΚΛΗΡΟΥΣ ΜΗΝΕΣ. ΟΤΑΝ ΒΡΕΘΗΚΑΜΕ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΑΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΝΑ ΒΓΑΙΝΕΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΤΟΥ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΚΕΦΤΕΤΑΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΝΑ ΒΡΕΙ ΕΜΕΝΑ. ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΕΡΧΟΜΑΙ ΔΕΥΤΕΡΗ. ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΤΑ ΕΙΠΕ ΕΒΑΛΑ ΤΑ ΚΛΑΜΜΑΤΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΑ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΑΥΤΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΟΥ ΤΟΥ ΕΛΕΓΑ ΕΓΩ ΠΡΙΝ 3 ΜΗΝΕΣ ΟΤΑΝ ΠΕΡΝΟΥΣΕ ΜΙΑ ΦΑΣΗ ΟΠΩΣ ΕΛΕΓΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΔΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΠΤ. ΤΟΤΕ ΤΟΥ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΒΓΕΙ ΝΑ ΔΕΙ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΤΟΥ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΟΥ

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    κοπελια δεν θελει να δεσμευτει,θελει να κανει την ζωη τ ,ειναι απλο....και μαλλον ξεθωριασε και ο ερωτας...οποτε γιοκ..

    πηγαινε παρακατω γτ εχει τελειωσει...
    θα βρεις και αλλον...μην αγχωνεσαι...
    οτι και να κανεις δεν προκειται να γυρισει πισω?

  8. #8
    Banned
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    78
    ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΠΟΥ ΑΦΙΕΡΩΣΑΤΕ ΟΛΟΙ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΤΕ. ΣΠΟΥΔΑΖΑ ΣΤΗΝ ΕΠΑΡΧΙΑ ΚΑΙ ΜΕΝΩ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ. ΗΜΟΥΝ ΣΤΗΝ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗ ΣΧΟΛΗ. ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΗ ΚΑΙ ΚΑΤΑΝΟΟΩ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΛΕΤΕ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΑ ΙΔΙΑ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΧΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ. ΟΣΟ ΜΙΚΡΗ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΙΧΑ ΔΕΘΕΙ ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΠΙΣΤΕΥΑ ΣΤΟ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ. ΕΚΑΝΑ ΟΝΕΙΡΑ ΕΠΛΑΘΑ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ. ΦΑΝΤΑΖΟΜΟΥΝ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΠΑΙΔΙΑ. ΑΛΛΩΣΤΕ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ ΗΔΗ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ 2 ΜΕΣΑ Σ ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΑΝ ΔΕΝ.... ΚΑΙ ΑΝ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΕΤΟΙΜΟΙ . ΣΕ ΜΕΡΙΚΑ ΧΡΟΝΙΑ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΑΝ . ΗΘΕΛΕ Η ΤΛΧ ΕΤΣΙ ΕΛΕΓΕ. ΓΤ ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΑΓΑΠΑΩ ΑΚΟΜΑ. ΟΣΟ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΩ ΒΓΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΟΣΟ ΚΑΙ ΑΝ ΚΛΑΙΩ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΚΑΝΩ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΛΛΑΖΩ ΔΩΜΑΤΙΟ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΡΩΩ ΚΑΙ ΝΑ ΜΙΛΑΩ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΟΣΟ ΚΑΙ ΑΝ ΕΠΙΘΥΜΩ ΝΑ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕΙ ΝΑ ΓΥΡΙΣΩ ΠΙΣΩ . ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΤΑ ΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    Quote Originally Posted by pisces27 View Post
    ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΠΟΥ ΑΦΙΕΡΩΣΑΤΕ ΟΛΟΙ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΤΕ. ΣΠΟΥΔΑΖΑ ΣΤΗΝ ΕΠΑΡΧΙΑ ΚΑΙ ΜΕΝΩ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ. ΗΜΟΥΝ ΣΤΗΝ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗ ΣΧΟΛΗ. ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΗ ΚΑΙ ΚΑΤΑΝΟΟΩ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΛΕΤΕ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΑ ΙΔΙΑ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΧΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ. ΟΣΟ ΜΙΚΡΗ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΙΧΑ ΔΕΘΕΙ ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΠΙΣΤΕΥΑ ΣΤΟ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ. ΕΚΑΝΑ ΟΝΕΙΡΑ ΕΠΛΑΘΑ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ. ΦΑΝΤΑΖΟΜΟΥΝ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΠΑΙΔΙΑ. ΑΛΛΩΣΤΕ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ ΗΔΗ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ 2 ΜΕΣΑ Σ ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΑΝ ΔΕΝ.... ΚΑΙ ΑΝ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΕΤΟΙΜΟΙ . ΣΕ ΜΕΡΙΚΑ ΧΡΟΝΙΑ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΑΝ . ΗΘΕΛΕ Η ΤΛΧ ΕΤΣΙ ΕΛΕΓΕ. ΓΤ ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΑΓΑΠΑΩ ΑΚΟΜΑ. ΟΣΟ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΩ ΒΓΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΟΣΟ ΚΑΙ ΑΝ ΚΛΑΙΩ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΚΑΝΩ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΛΛΑΖΩ ΔΩΜΑΤΙΟ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΡΩΩ ΚΑΙ ΝΑ ΜΙΛΑΩ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΟΣΟ ΚΑΙ ΑΝ ΕΠΙΘΥΜΩ ΝΑ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕΙ ΝΑ ΓΥΡΙΣΩ ΠΙΣΩ . ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΤΑ ΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ
    παρεες εχεις?να αρχισεις να βγαινεις?
    περνανε οι ερωτες ,θα βρεις καινουργιο ερωτα...και θα λες φανατασου να μην χωριζα τοτε?δεν θα εβρισκα αυτον..
    εκτος αμα πια ηταν ο αντρας της ζωης σ...πραγμα π το αποκλειω...
    αρχισε και εσυ να βαγινεις...το ξερω ειναι δυσκολος ο χωρισμος...αλλα μονο ετσι ξεπερνιεται με το να καθεσαι μεσα,να κλαις την μοιρα σου..δεν θα γινει τιποτα

  10. #10
    Banned
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    78
    Quote Originally Posted by nick190813 View Post
    παρεες εχεις?να αρχισεις να βγαινεις?
    περνανε οι ερωτες ,θα βρεις καινουργιο ερωτα...και θα λες φανατασου να μην χωριζα τοτε?δεν θα εβρισκα αυτον..
    εκτος αμα πια ηταν ο αντρας της ζωης σ...πραγμα π το αποκλειω...
    αρχισε και εσυ να βαγινεις...το ξερω ειναι δυσκολος ο χωρισμος...αλλα μονο ετσι ξεπερνιεται με το να καθεσαι μεσα,να κλαις την μοιρα σου..δεν θα γινει τιποτα
    Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΓΙΑ ΧΑΡΗ ΤΟΥ ΕΧΑΣΑ ΠΟΛΛΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΕΙΤΕ ΓΤ ΖΗΛΕΥΕ ΕΙΤΕ ΓΤ ΕΓΩ ΕΠΕΛΕΞΑ ΝΑ ΕΙΝΕΙ ΑΥΤΟΣ ΤΟ Α ΚΑΙ ΤΟ Ω ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ. ΕΔΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΟΛΛΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ. ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΕΛΑΧΙΣΤΟΥΣ. ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ ΒΕΒΑΙΑ ΜΕ ΝΟΙΑΣΤΗΚΑΝ ΟΤΑΝ ΤΟΥΣ ΕΙΠΑ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΙΑΘΕΣΗ ΟΥΤΕ ΝΑ ΔΩ ΚΑΠΟΙΟΝ ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΟΥ ΜΙΛΗΣΩ.

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    Quote Originally Posted by pisces27 View Post
    Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΓΙΑ ΧΑΡΗ ΤΟΥ ΕΧΑΣΑ ΠΟΛΛΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΕΙΤΕ ΓΤ ΖΗΛΕΥΕ ΕΙΤΕ ΓΤ ΕΓΩ ΕΠΕΛΕΞΑ ΝΑ ΕΙΝΕΙ ΑΥΤΟΣ ΤΟ Α ΚΑΙ ΤΟ Ω ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ. ΕΔΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΟΛΛΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ. ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΕΛΑΧΙΣΤΟΥΣ. ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ ΒΕΒΑΙΑ ΜΕ ΝΟΙΑΣΤΗΚΑΝ ΟΤΑΝ ΤΟΥΣ ΕΙΠΑ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΙΑΘΕΣΗ ΟΥΤΕ ΝΑ ΔΩ ΚΑΠΟΙΟΝ ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΟΥ ΜΙΛΗΣΩ.
    λοιπον το λαικο ρητο λεει ..ο ερωτας με ερωτα περναει ,για να μην ποναει μια καρδια πρεπει αλλου να παει..να το ακους :p

    εχεις καιρο π χωρισες?

  12. #12
    Banned
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    78
    Quote Originally Posted by nick190813 View Post
    λοιπον το λαικο ρητο λεει ..ο ερωτας με ερωτα περναει ,για να μην ποναει μια καρδια πρεπει αλλου να παει..να το ακους :p

    εχεις καιρο π χωρισες?
    ΣΗΜΕΡΑ ΚΛΕΙΝΩ ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ ΑΠΟ ΤΗ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    Quote Originally Posted by pisces27 View Post
    ΣΗΜΕΡΑ ΚΛΕΙΝΩ ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ ΑΠΟ ΤΗ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ
    χαχααχ βρε κοπελα μ ,το λες ,λες και πεθανε καποιος :p

    ωραια φρεσκο ειναι ακομα....να φανταστω ηταν η πρωτη σ σχεση ε?γι αυτο τετοιο κολημα?δεν εχεις ξανααντιμετωπισει χωρισμο?

  14. #14
    Banned
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    78
    ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΝΑΙ ΗΤΑΝ Η ΠΡΩΤΗ. ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΣΧΕΣΕΙΣ ΤΟΥΣ ΤΡΕΙΣ Η ΤΟΥΣ ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΜΗΝΕΣ ΤΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΚΑΙ ΛΥΚΕΙΟΥ

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    Quote Originally Posted by pisces27 View Post
    ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΝΑΙ ΗΤΑΝ Η ΠΡΩΤΗ. ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΣΧΕΣΕΙΣ ΤΟΥΣ ΤΡΕΙΣ Η ΤΟΥΣ ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΜΗΝΕΣ ΤΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΚΑΙ ΛΥΚΕΙΟΥ
    και πως εισασταν?σ εδειχνε οτι ειναι ερωτευμενος?

Page 1 of 12 12311 ... LastLast

Similar Threads

  1. χωρισμός ή όχι
    By aze in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 74
    Last Post: 19-07-2014, 03:44
  2. χωρισμός
    By aze in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 0
    Last Post: 15-07-2014, 18:05
  3. χωρισμος
    By eleni 99 in forum Απώλεια, Πένθος
    Replies: 9
    Last Post: 02-12-2013, 15:23
  4. χωρισμος
    By eleni 99 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 0
    Last Post: 28-11-2013, 16:50
  5. ΧΩΡΙΣΜΟΣ
    By giorgoszik in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 94
    Last Post: 09-08-2012, 23:40

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •