Ψυχιατρος στη θεσσαλονικη
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 5 of 5
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    372

    Ψυχιατρος στη θεσσαλονικη

    ειμαι σε αναζητηση ψυχιατρου στη θεσσαλονικη, οχι ιδιωτες γτ δεν αντεχω πλεον παιδια, ο νυν γιατρος μου ειναι ιδιωτης αλλα μαζι με εισητηρια κλπ πρεπει να φαω ενα σωρο λεφτα για μια επισκεψη, δεν αντεχω αλλο και οικονομικα εχω εξαντληθει, εχετε υποψην σας καποιο καλο ψυχιατρο σε δημοσιο νοσοκομειο? καποιον που ναναι λιγο φειδωλος με τα φαρμακα, δεν ξερω με τρομαζει λιγο κ η αλλαγη, δεν θελω να καταντησω ζομπι ειμαι σχετικα καλα κ δεν θελω να με φορτοσουνε πολλα φαρμακα, εδω να σημειωσω πως η διαγνωσεις μου ηταν πολλες μεσα στα χρονια που πασχω ψυχικα. τη μια με βγαζανε με ατυπη ψυχωση την αλλη με σχιζοσυναισθηματικη(εγω λεω μαλλον αυτο εχω) τωρα ο γιατρος λεει πως παιζει να μαι κ λιγο διπολικος γτ εμφανισα υπομανιες στο αντικαταθλιπτικο. τεσπα το θεμα ειναι πως θελω αλλαγη γιατρου για οικονομικους λογους, περιμενω τις απαντησεις σας
    Φιλικα soulfy

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    938
    εγω παω στο παπανικολαου... στην γυναικα ψυχιατρο αν θες να σου πω ονομα στειλε μην πριβε..

    θυμαμαι τοτε πανω στην τρελα μου ειχα καλη αντιμετωπιση.. τωρα παω μονο για να γραφω φαρμακα!

    παλια εκλεινα ραντεβού από το 1535 αν θυμαμαι καλα για να σε δει.. αν πας ξέμπαρκος μαλλον θα χασεις τον χρονο σου

    τωρα παιρνω τηλεφωνο την ιδια και της λεω ότι θα παω να γραψω φαρμακα... οποτε η κλεισε ραντεβού η παρε ένα τηλεφωνο στην ψυχιατρικη ενηλικων και μιλα της...

    γενικα δεν θα σου πει πιπες... πολλοι λενε ότι είναι λιγο περιεργη αλλα σε μενα είναι σπαθι...

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    372
    για την Σταυρουπολη εχουμε κανα καλο Ψυχιατρο η μπα? με βολευει με τα λεωφορεια καλυτερα για κει

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    1,710
    @σουλφλαι εγω παω πρωινα στο παπαγεωργιου..

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    372
    Quote Originally Posted by εσωτερική_σήψη View Post
    @σουλφλαι εγω παω πρωινα στο παπαγεωργιου..
    σε βοηθησανε εκει σηψη? δεν εχω ορεξη να με φορτωσουν πολλα φαρμακα, ειμαι σχετικα καλα οταν καθομαι με τη μανα μου στο σπιτι η με φιλους, αλλα σε περιβαλλον με αγνωστο κοσμο η ιδεα μου τρεχει λιγο, σου φερθηκαν καλα εκει? πιστευεις πως μπορω να μιλησω για τα παντα σε αυτους? λογω του οτι η ψυχωση μου ειναι σε υφεση για χρονια μπορω να πεισω οτι δεν τρεχει κ τιποτα πολυ σοβαρο, απλα ο προηγουμενος γιατρος μου στο κεντρο ψυχικης υγειας που πηγαινα με αφησε κ εγινα το πειραματοζωο του εαυτου μου στη κυριολεξια και κοντεψα να υποτροπιασω πολυ ασχημα ενα διαστημα, του λεγα να παρω αυτο το γραφε,να παρω το αλλο παλι το γραφε δεν ειχα τη παραμικρη καθοδηγηση στη θεραπεια μου, ο γιατρος που παω τωρα ειναι ιδιωτης και με προσεχει καλα απλα δεν μπορω οικονομικα να αντεξω το βαρος, συν τοις αλλοις νομιζω πως ειναι καιρος να περασω κ καμμια επιτροπη μπας κ καταφερω να παρω το επιδομα ή εστω να βοηθηθω απο το κρατος με καποιον τροπο, αυτα τα λιγα αν και καποιος αλλος ειναι ικανοποιημενος απο τον δημοσιο γιατρο του και μενει στη Θεσσαλονικη στη Δραμα ή στη Σερρες ας μου προτεινει με βολευουν κ οι 3 αυτες πολεις

Similar Threads

  1. καλός ψυχίατρος θεσσαλονίκη?
    By nick_electro in forum Εμπειρίες Ψυχοθεραπείας - Ψυχολογική & Ψυχιατρική Υποστήριξη
    Replies: 10
    Last Post: 27-05-2015, 12:00
  2. ψυχιατρος στη Θεσσαλονικη
    By VanGogh in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 0
    Last Post: 13-11-2012, 01:36
  3. ψυχολογος ή ψυχιατρος στη θεσσαλονικη;;
    By νιφάδα in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 0
    Last Post: 19-05-2012, 00:48
  4. ψυχιατρος στη θεσσαλονικη
    By kyknos25 in forum Εμπειρίες Ψυχοθεραπείας - Ψυχολογική & Ψυχιατρική Υποστήριξη
    Replies: 4
    Last Post: 14-07-2011, 23:03
  5. Ψυχίατρος/ψυχολόγος στη Θεσσαλονίκη?
    By dark_sea in forum Εμπειρίες Ψυχοθεραπείας - Ψυχολογική & Ψυχιατρική Υποστήριξη
    Replies: 8
    Last Post: 23-06-2010, 11:42

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •