Σεξουαλικος μεταδιδομενα νοσηματα - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 7 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 102
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    218
    φυλης ειχα παει:P

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    218
    αλλα δεν το σκεφτηκα απο πριν,βλακια μου θα μου πεις

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    λοιπον φυλης θα πηγαινεις μονο αμα ειστε μεθυσμενοι...και φευγεται χωρις κοπελα απο κανα κλαμπ...να καβλαντησετε για τπτ αλλο.......μην ξαναπας για σεξ εκει....

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    218
    Με τετοια τρομαρα δεν παιζει.Και ασε που εχω και το αγχως τωρα λεμε αν εχω κολλησει κατι θα το καταλαβω μηνες μετα :/

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    αμα εχεις κολησει κατι κολησες...τι να κανεις? δεν μπορεις να κανεις και πολλα....
    αν και νομιζω οτι πρεπει να εισαι γκαντεμης....δεν θα εχεις κολησει...μην αγχωνεσαι
    να ξρεις παντως φυλης τα περνουν οι μπατσοι απο τους εκδοτες των κοριτσιων και δεν τις πανε για της απαραιτητες εξετασεις..

    τουλαχιστον ηταν καλο το γκομενακι?

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    218
    Quote Originally Posted by nick190813 View Post
    αμα εχεις κολησει κατι κολησες...τι να κανεις? δεν μπορεις να κανεις και πολλα....
    αν και νομιζω οτι πρεπει να εισαι γκαντεμης....δεν θα εχεις κολησει...μην αγχωνεσαι
    να ξρεις παντως φυλης τα περνουν οι μπατσοι απο τους εκδοτες των κοριτσιων και δεν τις πανε για της απαραιτητες εξετασεις..

    τουλαχιστον ηταν καλο το γκομενακι?
    ηταν τρομερα καλη για τανα,απο τις πιο ομορφες κοπελες που μπορεις να πετυχεις,πολυ τριφερη χαρουμενη καθαρη και ειμασταν στην ιδια ηλικια

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    Quote Originally Posted by Stavrosbmw View Post
    ηταν τρομερα καλη για τανα,απο τις πιο ομορφες κοπελες που μπορεις να πετυχεις,πολυ τριφερη χαρουμενη καθαρη και ειμασταν στην ιδια ηλικια
    ελα κουφαλιτσα καλοπερασες :p
    aσε τα αγχη ,μια χαρα εισαι..δεν εχεις τιποτα.....και βρες μια κοπελιτσα της ηλικιας σ..και ασε τις τανες...και θα εισαι οκ

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    218
    Quote Originally Posted by nick190813 View Post
    ελα κουφαλιτσα καλοπερασες :p
    aσε τα αγχη ,μια χαρα εισαι..δεν εχεις τιποτα.....και βρες μια κοπελιτσα της ηλικιας σ..και ασε τις τανες...και θα εισαι οκ
    μακαρι αδερφε μου

  9. #24
    Υπαρχουν διαφορα ΣΜΝ το καθενα με διαφορετικα συμπτωματα,θεραπεια,τροπο εμφανισης κλπ. Μονο με εξετασεις εισαι σιγουρος. Κανε εξετασεις στο διμηνο να σαι ΟΚ, γιατι καποια μικροβια πχ HIV δε φαινονται πιο νωρις.

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    180
    καλά 18 χρονών και λες ότι είχες τρια χρόνια να κάνεις κάτι , ή εγώ δεν κατάλαβα. Αλλά αφού έχεις σεξουαλική ζωή , καλό είναι να τα ξέρεις αυτά τα πράγματα και τους σχετικούς κινδύνους.

    Κατα τα λοιπά, δεν μπορώ να μη σχολιάσω την άνεση με την οποία αναφέρεστε στις "τάνες" με υποτιμητική διάθεση, αν καταλαβαίνω κάλα, παραβλέποντας όμως ότι τις έχετε ανάγκη. Εγώ δεν λέω να απέχει κανείς πλήρως, αλλά τουλάχιστον να μη μιλάει για το θέμα του πληρωμένου έρωτα σαν να αναφέρεται σε αγορά λαχανικών από το μανάβη.τα γράφω σε τρίτο πρόσωπο,αλλά προφανώς σε σας αναφέρομαι.

    Επίσης,όταν λες "να πηγαίνει μόνο όταν είναι με φίλους για να....καβλαντίσει" ,τι εννοείς; ...

    ...έχω δει κι άλλους που το παίζανε άντρες με 25-30 ευρω΄....

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    Quote Originally Posted by psy me View Post
    καλά 18 χρονών και λες ότι είχες τρια χρόνια να κάνεις κάτι , ή εγώ δεν κατάλαβα. Αλλά αφού έχεις σεξουαλική ζωή , καλό είναι να τα ξέρεις αυτά τα πράγματα και τους σχετικούς κινδύνους.

    Κατα τα λοιπά, δεν μπορώ να μη σχολιάσω την άνεση με την οποία αναφέρεστε στις "τάνες" με υποτιμητική διάθεση, αν καταλαβαίνω κάλα, παραβλέποντας όμως ότι τις έχετε ανάγκη. Εγώ δεν λέω να απέχει κανείς πλήρως, αλλά τουλάχιστον να μη μιλάει για το θέμα του πληρωμένου έρωτα σαν να αναφέρεται σε αγορά λαχανικών από το μανάβη.τα γράφω σε τρίτο πρόσωπο,αλλά προφανώς σε σας αναφέρομαι.

    Επίσης,όταν λες "να πηγαίνει μόνο όταν είναι με φίλους για να....καβλαντίσει" ,τι εννοείς; ...

    ...έχω δει κι άλλους που το παίζανε άντρες με 25-30 ευρω΄....

    δλδ σε πειραξε οτι αναφερομαστε υποτιμητικα? ε πως να αναφερομαστε?να τα καλα κοριτσια για σπιτι? αφου τανες ειναι...
    χααχ θες να μαθεις τι σημαινει η καβλαντα?αχχαααχ
    ενοω πας εκει κανεις την βολτ ασου βλεπεις βυζακια ψηλοκαβλαντιζεις της ψιλοδουλευεις και φευγεις ...δεν πας με τανα.....δεν κανεις σεξ εννοω...πας για βολτα ας πουμε

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    180
    αν και με κάλυψε η απαντηση σου (πρβλ δεν έχει νόημα η συζήτηση για ευνόητους- για μενα -λόγους) , απορώ πραγματικά, εσύ ,λεβέντη μου, πιστεύεις ότι αυτές είναι τάνες επειδή δεν ήταν-είναι καλά κορίτσια και για αυτό δεν πρόκοψαν στη ζωή τους....

    όσο για την "καβλάντα" που με ρωτάς αν θέλω να μάθω τι είναι γράφοντας παράλληλα "χαχαχα...", ξερω τη λέξη αλλά τη χρησιμοποιούσα-αν- μόνο μεταφορικά. Δυσκολεύομαι να πιστέψω ότι υπάρχουν άτομα που τη χρησιμοποιούν και κυριολεκτικά. Δε λέω ότι πέφτω από τα σύννεφα, απλά μου είναι λίγο δύσκολο.

    (πάρε άτομα που ψιλοδουλεύουν κιόλας) ......

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    Quote Originally Posted by psy me View Post
    αν και με κάλυψε η απαντηση σου (πρβλ δεν έχει νόημα η συζήτηση για ευνόητους- για μενα -λόγους) , απορώ πραγματικά, εσύ ,λεβέντη μου, πιστεύεις ότι αυτές είναι τάνες επειδή δεν ήταν-είναι καλά κορίτσια και για αυτό δεν πρόκοψαν στη ζωή τους....

    όσο για την "καβλάντα" που με ρωτάς αν θέλω να μάθω τι είναι γράφοντας παράλληλα "χαχαχα...", ξερω τη λέξη αλλά τη χρησιμοποιούσα-αν- μόνο μεταφορικά. Δυσκολεύομαι να πιστέψω ότι υπάρχουν άτομα που τη χρησιμοποιούν και κυριολεκτικά. Δε λέω ότι πέφτω από τα σύννεφα, απλά μου είναι λίγο δύσκολο.

    (πάρε άτομα που ψιλοδουλεύουν κιόλας) ......
    Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης.
    Last edited by Aeon; 26-10-2016 at 16:53.

  14. #29
    Banned
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    3,250
    Quote Originally Posted by nick190813 View Post
    Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης.
    Σε παρακαλώ αγαπητέ νικ συμμορφώσου.......
    Last edited by Aeon; 26-10-2016 at 16:53.

  15. #30
    Καποιες ειναι θυματα τραφικινγκ,ειδικα οσες βλεπεις να πηγαινουν μαζι σου για 5ευρα ή 10ευρα.Δεν ειναι σωστο να τις κατακρινουμε.
    Τωρα καποιες πιτσιρικες σε στουντιο ή κολ γκερλ μαλλον για τον πλουτισμο το κανουν.

    Προσωπικα τις σεβομαι πιο πολυ απο κατι ''κυριες'' που με την πρωτη ευκαιρια σε κερατωνουν ή μπλεκουν μαζι σου για το πορτοφολι.Η ******* δε θα σε κοροιδεψει ποτε.

Page 2 of 7 FirstFirst 1234 ... LastLast

Similar Threads

  1. σεξουαλικός προσανατολισμός
    By spyros91 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 3
    Last Post: 31-10-2016, 16:53
  2. Ερωτικός και σεξουαλικός θάνατος μακροχρόνιας σχέσης;
    By Marianna30 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 150
    Last Post: 26-07-2013, 02:10
  3. Replies: 9
    Last Post: 17-04-2013, 18:25
  4. Σεξουαλικος εξαναγκασμος
    By *Ghost* in forum Κακοποίηση
    Replies: 23
    Last Post: 17-04-2012, 16:50
  5. Αφροδίσια νοσήματα
    By carrot in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 40
    Last Post: 05-08-2011, 17:12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •