δεν παει αλλο
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 9 of 9
    Junior Member

δεν παει αλλο

εχασα το ατομο που αγαπησα πιο πολυ .. δεν ξερω τι αλλο ν κανω . με εγατελειψε δεν βρισκω πουθενα νοημα πλεον.. θελω ν βαλω ενα τελος

Senior Member
    Quote Originally Posted by hlias View Post
    εχασα το ατομο που αγαπησα πιο πολυ .. δεν ξερω τι αλλο ν κανω . με εγατελειψε δεν βρισκω πουθενα νοημα πλεον.. θελω ν βαλω ενα τελος
    ανελυσα μας λιγο την κατασταση σου....ερωτικη σχεση φανταζομαι ενοεις?
    ποτε δεν τελειωνει η ζωη σ μια αγαπη...
    καποια στιγμη θα βρεις μια αλλη και θα λες τι ελεγα...

Junior Member
    ημασταν 3 χρονια μαζι ... και φετος π ειναι η πιο δυσκοολη χρονια μου με αφηνει πισω.. δεν την νοαιζει καν ποιος ειμαι .. μετα απο 3 χρονια γαμωτο...

Senior Member
    ημασταν 3 χρονια μαζι ... και φετος π ειναι η πιο δυσκοολη χρονια μου με αφηνει πισω.. δεν την νοαιζει καν ποιος ειμαι .. μετα απο 3 χρονια γαμωτο...
    εξηγησε κατι παραπανω γτ σ αφησε?ποσο καιρο εχεται χωρισει? γτ χωρισατε?
    και γιατι ειναι δυσκολη η χρονια?

και βεβαια στο ξαναλεω δεν τελειωνει η ζωη σ μια αγαπη....εχουν να περασουν ερωτες απο την ζωη σ ,παρα πολυ

Junior Member
    χωρισαμε για τα διαβασματα φετος ειμαι 3η λυκειου .. χωρισαμε το καλοκαιρι αλλα μιλαγαμε ακομα μπορεις ν πεις οτι σπασαμε τελειωτικα τωρα τον χειμωνα ,.... δεν κανω τπτ σωστα πλεον τα εχω παραητησει στο τελος δεν θ γραψω... ειμαι σιγουρος... δωσαμε μια υποσχεση φετος ν κνμ υπομονη και αμα περασουμε καπου μαζι ν μεινουμε μαζι και τωρα εεκεινη μλαει με αλλον .. της υποσχεθηκα οτι θ μεινω μαζι της μεχρι το τελος ....... και δεν το εκανα ..σκεφτηκα ν δωσω ενα τελος την τεταρτη... αλλα μ ηρθε η ιδεα ν γραψω εδω ..

Senior Member
    χωρισαμε για τα διαβασματα φετος ειμαι 3η λυκειου .. χωρισαμε το καλοκαιρι αλλα μιλαγαμε ακομα μπορεις ν πεις οτι σπασαμε τελειωτικα τωρα τον χειμωνα ,.... δεν κανω τπτ σωστα πλεον τα εχω παραητησει στο τελος δεν θ γραψω... ειμαι σιγουρος... δωσαμε μια υποσχεση φετος ν κνμ υπομονη και αμα περασουμε καπου μαζι ν μεινουμε μαζι και τωρα εεκεινη μλαει με αλλον .. της υποσχεθηκα οτι θ μεινω μαζι της μεχρι το τελος ....... και δεν το εκανα ..σκεφτηκα ν δωσω ενα τελος την τεταρτη... αλλα μ ηρθε η ιδεα ν γραψω εδω ..
    τι τελος ρε μαγκα για μια γκομενα?ειναι δυνατον?
    πρωτον στην ηλικια σ σιγα την σχεση π θα ειχατε..απλως ηταν η πρωτη σ και φυσιολογικα εχεις κολησει μαζι της......ποναει η αποριψη ξερω...
    Ακουσε με καλυτερα ,πηγαινε σε εναν ψυχολογο να μιλησεις να ηρεμησεις....για να γραψεις και τιποτα πανελληνιες....
    τα υπολοιπα π λες κοψε τις μαλακιες......εχεις ολη την ζωη σ μπροστα σου....ξερεις ποσους ερωτες θα συνατησεις?πιστεψε με πολλους παρα πολλους.....και ασε το *******ριο να παει μ οποιον θελει...
    Διαβασε να περασεις...γτ πιστεψε με το μελλον σου εξαρταται απο τις πανελληνιες....και εκει π θα περασεις θα εισαι μ αλλη φοιτητρια καθε βραδυ.......στα φοιτητικα χρονια δεν αξιζει να εχεις σχεση....
    ελα και σ λιγα χρονια θα λες καλα μ τα ελεγε ο νικ αλλα δεν ακουγα..

Junior Member
    μακαρι ν ηταν ετσι καιε ξερω τι κανω λαθος και οτι θελω ν ζησω .. αλλα δεν θελω ν ξεκολλησω απο εκεινη.. δεν ειχα κανεναν και μετα την κερδισα .. και τωρα την εχασα ...

Senior Member
    μακαρι ν ηταν ετσι καιε ξερω τι κανω λαθος και οτι θελω ν ζησω .. αλλα δεν θελω ν ξεκολλησω απο εκεινη.. δεν ειχα κανεναν και μετα την κερδισα .. και τωρα την εχασα ...
    θα βρεις αλλη καλυτερη.....
    τωρα αστα αφτα ,προσπαθησε να την ξεχασεις και επικεντρωσου στο διαβασμα

Junior Member
    ευκολο το χεις ?