Τι σας ξενερωνει?και τις σας ελκυει?
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 61
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864

    Τι σας ξενερωνει?και τις σας ελκυει?

    Με αφορμη ενα θεμα π διαβασα αποφασισα να φτιαξω αυτο..

    Τι σας ξενερωνει σε μια γυναικα και τι σας αρεσει ....και αντιστοιχα οι γυναικες μπορουν να πουν τι τους ξενερωνει σε εναν αντρα η τι τους αρεσει... χαρακτηριστικα,εμφανιση,πρ οσωπικοτητα οτιδηποτε γενικα


    ΜΕ ξενερωνει σε μια γυναικα: να ειναι ασχημη,να μην περιποιητε τον εαυτο της,να μην μυριζει ωραια,να μην ειναι παντα καθαρη,να μην ξυριζει τις τριχες της,να εχει περιτα κιλα, να μην εχει ωραιο χαμογελο,να ειναι σνομπ ,γκρινιαρα ,ζηλιαρα , κτητικη, ψωνιο και να εχει καποιο ασχημο χαρακτηριστικο προσωπου...

    και τα χαρακτηριστικα που με ελκυουν σε μια γυναικα ειναι : το ωραιο χαμογελο, να ειναι ομορφη ,να ειναι γλυκια ,προσχαρη ,καλοκαρδη ,τρυφερη

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Jun 2012
    Location
    greece
    Posts
    1,555
    με ξενερωνει η γυναικα που σε κοιταει ολη νυχτα στο κλαμπ και μολις κανεις την κινηση και της μιλησεις σου λεει πως εχει ηδη αγορι....και μετα σε κανει να νοιωθεις τελειως ξενερωτα!!!

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    απο εμφανιση, με ξενερωνει το πολυ μικρο υψος και τα παρα πολλα κιλα, η τα ΠΑΡΑ πολυ λιγα.
    απο χαρακτηρα, πολλα και διαφορα....

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    Quote Originally Posted by menis_64 View Post
    με ξενερωνει η γυναικα που σε κοιταει ολη νυχτα στο κλαμπ και μολις κανεις την κινηση και της μιλησεις σου λεει πως εχει ηδη αγορι....και μετα σε κανει να νοιωθεις τελειως ξενερωτα!!!
    αυτο συνηθως το κανουνε για να δουν αν περναει η μπογια τους.....

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    απο εμφανιση, με ξενερωνει το πολυ μικρο υψος και τα παρα πολλα κιλα, η τα ΠΑΡΑ πολυ λιγα.
    απο χαρακτηρα, πολλα και διαφορα....
    ε πες κατι παραπανω :p

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    3,876
    Από εμφάνιση συμφωνω με Remedy για το ύψος και τα πολλά κιλά ή τα πολύ λίγα κιλά. Θα προσθέσω και τους ξανθούς.
    Από χαρακτήρα... τι να πρωτοπω! Η έλλειψη χιούμορ , η ξερολίαση , η κτητικότητα και η στενομυαλιά, η τσιγκουνιά και πολλά άλλα που θα θελα καμιά ώρα για να γράψω!

    Το χειρότερο όλων όμως νομίζω οτι είναι το να είναι μαμάκιας!

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    220
    Quote Originally Posted by nick190813 View Post
    Με αφορμη ενα θεμα π διαβασα αποφασισα να φτιαξω αυτο..

    Τι σας ξενερωνει σε μια γυναικα και τι σας αρεσει ....και αντιστοιχα οι γυναικες μπορουν να πουν τι τους ξενερωνει σε εναν αντρα η τι τους αρεσει... χαρακτηριστικα,εμφανιση,πρ οσωπικοτητα οτιδηποτε γενικα


    ΜΕ ξενερωνει σε μια γυναικα: να ειναι ασχημη,να μην περιποιητε τον εαυτο της,να μην μυριζει ωραια,να μην ειναι παντα καθαρη,να μην ξυριζει τις τριχες της,να εχει περιτα κιλα, να μην εχει ωραιο χαμογελο,να ειναι σνομπ ,γκρινιαρα ,ζηλιαρα , κτητικη, ψωνιο και να εχει καποιο ασχημο χαρακτηριστικο προσωπου...

    και τα χαρακτηριστικα που με ελκυουν σε μια γυναικα ειναι : το ωραιο χαμογελο, να ειναι ομορφη ,να ειναι γλυκια ,προσχαρη ,καλοκαρδη ,τρυφερη
    πιθανολογω οτι το θεμα που σε ωθεισαι σε αυτο το θεμα ειναι το δικο μου :Ρ
    what is normal for the spider is chaos for the fly

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    Quote Originally Posted by magdalene View Post
    πιθανολογω οτι το θεμα που σε ωθεισαι σε αυτο το θεμα ειναι το δικο μου :Ρ
    μαγδαληνη λανθεψες :p

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Με ελκυει σε μια γυναικα η αυτοπεποιθηση , να μου προκαλει τον θαυμασμο και να ειναι κουλ , σεμνη , να ' πιανει ' το χιουμορ , αυτα + μια καλη εμφανιση ( αδυνατη η νορμαλ ) , αρκουν να την ερωτευτω , αυτη δεν ξερω !!
    με ξενερωνει η ανασφαλεια , οι σκηνες ζηλοτυπιας , αυτες που βλεπουν σηριαλ , οι παρεξηγησιαρες , οι αυταρχικες , οι παχουλες , οι εριστικες , οι ξερολες , αυτες που μου υποδυκνειουν τι να κανω , οι προκλητικα ντυμενες και να μην ξερουν να μιλησουν ........
    δεν μενοχλουν οι τεμπελες , οι απαιτητικες ( τις κρατω σε ρεγουλα ) , οι γλυκομιλητες καλες ειναι .......................να βγαζουν που και που να πληρωνουν , αν και η νεα γενια , τοχει αυτο ........' ετσι ' , οχι για τα χρηματα , η κινηση μετραει ....
    και να βαζουν γλωσσα μεσα τους ..........που και που ....

  10. #10
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Με ξενερώνει το κακό ντύσιμο,τα περιττά κιλά,το να μην περιποιείται τον εαυτό της κλπ.

  11. #11
    Με ξενερωνουν οι ''γατουλες'' (πλην εξαιρεσεων) και τα ''μαγκακια'' ανεξαιρετως.
    Οι μεν γιατι μου ειναι δυσκολο να πιστεψω οτι μια γαιδαρα ανω των 20 ετων ειναι κοριτσακι και οι δε γιατι μου ειναι δυσκολο να πιστεψω οτι ενα πλασμα 1,65 και 60 κιλων θα γ@μησει τον κοσμο ολο.

    Προσγειωθειτε ladies.

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    Quote Originally Posted by Αλαφροίσκιωτος View Post
    Με ξενερωνουν οι ''γατουλες'' (πλην εξαιρεσεων) και τα ''μαγκακια'' ανεξαιρετως.
    Οι μεν γιατι μου ειναι δυσκολο να πιστεψω οτι μια γαιδαρα ανω των 20 ετων ειναι κοριτσακι και οι δε γιατι μου ειναι δυσκολο να πιστεψω οτι ενα πλασμα 1,65 και 60 κιλων θα γ@μησει τον κοσμο ολο.

    Προσγειωθειτε ladies.
    χαχαχααχαχ

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    372
    ηθελα να ξερα ποσες απο τις κοπελες που μιλαμε εδω μεσα δεν εχουν περριτα κιλα(λογω χαπιων λογικα)ή νιωθουν τοσο καλα ωστε να ειναι συνεχως στη τριχα, παω στοιχημα πως ειναι λιγες....

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by Soulfly View Post
    ηθελα να ξερα ποσες απο τις κοπελες που μιλαμε εδω μεσα δεν εχουν περριτα κιλα(λογω χαπιων λογικα)ή νιωθουν τοσο καλα ωστε να ειναι συνεχως στη τριχα, παω στοιχημα πως ειναι λιγες....
    Ενταξει , κι εγω εχω λογω χαπιων 13 κιλα εξτρα , αυτα δεν μετρανε , λεω για τις λατρεις του φαγητου , η αυτες που δεν προσεχουν τι τρωνε ........τις κοιλιοδουλες , με ελλειψη πειθαρχειας .........και θελησης , αλλο τα χαπια ,δεν παλευονται ......

  15. #15
    Miliva21
    Guest
    Quote Originally Posted by nick190813 View Post
    Με αφορμη ενα θεμα π διαβασα αποφασισα να φτιαξω αυτο..

    Τι σας ξενερωνει σε μια γυναικα και τι σας αρεσει ....και αντιστοιχα οι γυναικες μπορουν να πουν τι τους ξενερωνει σε εναν αντρα η τι τους αρεσει... χαρακτηριστικα,εμφανιση,πρ οσωπικοτητα οτιδηποτε γενικα


    ΜΕ ξενερωνει σε μια γυναικα: να ειναι ασχημη,να μην περιποιητε τον εαυτο της,να μην μυριζει ωραια,να μην ειναι παντα καθαρη,να μην ξυριζει τις τριχες της,να εχει περιτα κιλα, να μην εχει ωραιο χαμογελο,να ειναι σνομπ ,γκρινιαρα ,ζηλιαρα , κτητικη, ψωνιο και να εχει καποιο ασχημο χαρακτηριστικο προσωπου...

    και τα χαρακτηριστικα που με ελκυουν σε μια γυναικα ειναι : το ωραιο χαμογελο, να ειναι ομορφη ,να ειναι γλυκια ,προσχαρη ,καλοκαρδη ,τρυφερη
    Για εμένα λες??....είπα μηπως....... Β) (χαχα συνεχίζω γτ βλέπω να τρώω ντομάτα σε μορφή πουμαρό)
    Ωραία θέματα συζητάτε εδώ...λοιποοοον...

    Το να πω χαρακτηριστικά όπως (ψηλός,κοινωνικός κτλ ) είναι λγ ανούσιο γτ μπορεί κάποια στιγμή ν είμαι μ κάποιον και ν μν έχει 1 ή παραπάνω απ αυτα τα χαρακτηριστικά..(ανάλογα τί σ βγάζει ο καθένας..) μπορώ ν πω τι με κάνει να ξενερώνω στους ανθρώπους γενικώς..είτε αντρας είτε γυναίκα...ΤΑ ΨΩΝΙΑ...τουπέ κ ύφος λες κ είναι ουρανοκατέβατα κελεπούρια...παιδιά ο εγκεφαλός μ πατάει κατευθείαν DELETE Χ σ αυτά τα άτομα..απλά δν μπορώ ν συννενοηθώ μαζί τους..δν μ φαίνονται σοβαροί..κ αν είναι κάποιος όμορφος,έξυπνος κ κοινωνικός? τότε δικαιολογείται ν είναι ψώνιο...έχει αυτογνωσία των θετικών του..ΛΑΘΟΣ!!...αυτογνωσία είναι ν έχω επίγνωση των θετικών τ αλλά να μη στέκεται μονο σε αυτά κ καβαλάει τ καλάμι..να ξέρει ότι μπορεί ν γίνει καλύτερος κ ν προσπαθει γ αυτό...το να είσαι ΠΡΟΣΓΕΙΩΜΕΝΟΣ είναι κτ παραπάνω από ΕΞΥΠΝΑΔΑ είναι ΣΟΦΙΑ ...έιναι σοφία ν έχεις επίγνωση της μικρότητας σ κ ν μν το παίζεις ΘΕΟΣ....
    Έτσι, κάποιον π ίσως να είχε όλους τους λόγους να είναι ψωνισμένος και είναι όντως καβαλημένο καλάμι κ επιδειξίας...τον διαγράφω αυτόματα..ένας άνθρωπός π είναι προσγειωμένος μπορεί ν ανέβει πλ στα μάτια μου..Αυτό κ η ΑΥΤΟΠΕΠΟΙΘΗΣΗ είναι πλ ελκυστική επίσης κ δύσκολη ν κατακτηθεί...

Page 1 of 5 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. τι σας ξενερωνει σε μια σχεση
    By Macgyver in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 33
    Last Post: 13-10-2016, 12:52
  2. Με ελκυει μια κοπελα..
    By ~Lucy~ in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 16
    Last Post: 04-07-2012, 15:39
  3. τι ελκύει μια γυναικα σε εναν αντρα?
    By kostas87 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 176
    Last Post: 14-05-2012, 14:39

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •