Σχετικά με το πρόβλημα καθυστέρησης φόρτωσης σελίδας
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 21
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    407

    Σχετικά με το πρόβλημα καθυστέρησης φόρτωσης σελίδας

    Καλησπέρα σε όλους,

    αναφέρθηκε ένα πρόβλημα σημαντικής καθυστέρησης φόρτωσης σελίδων, όταν ένα μέλος προσπαθεί να στείλει μια απάντηση σε ένα υπάρχον θέμα.

    Το έχω προωθήσει στον developer μας, δεν έχει επιλυθεί ακόμη.
    Η πρώτη εκτίμηση πάντως δείχνει πως το πρόβλημα σχετίζεται με τα τικεράκια στις υπογραφές.
    Όταν σε μια σελίδα υπάρχουν "προβληματικά" τικεράκια, που δεν δουλεύουν, παρουσιάζεται το πρόβλημα καθυστέρησης φόρτωσης.

    Θα ενημερώσω αν/πως μπορεί να επιλυθεί το πρόβλημα.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    47
    sorry administrators for sending this message at every theme but we cant see our posts. I hope the problems will be soon solved.
    At first page << anakoinwseis, protaseis, provlhmata>> there is no possibility to add a new topic so when i found out that everything we write in english can be read, i thought was good to inform the visitors and memebers. As soon as the problem will be solved maybe you can delete these topics, or tell me when I can delete them. Thank you very much and sorry for the disturb

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    398
    Καλημέρα NikosD. γραφω εδώ γιατί δεν ξέρω πως να κάνω νέο τόπικ,

    Σήμερα προσπάθησα να μπω στο φόρουμ αλλα και στη σελίδα,αλλα η google μου έβγαζε "σφαλμα ασφάλειας" οτι υποτίθεται το φορουμ έχει κακόβουλο λογισμικό.
    Δεν ξέρω γιατί ξαφνικά το έβγαλε αυτό, ενω χθες ηταν μια χαρά.

    Σκέφτηκα οτι θα ήταν καλό να σας ενημερώσω! :blush:

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    1,034
    Και σε εμένα το έκανε αυτό, στο google chrome, και μπήκα από το internet explorer.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2015
    Posts
    386
    παιδια καθε φορα που παταω το λινκ λεει οτι δεν ειναι ασφαλης τοπος περιηγησης και οτι περιεχει κακοβουλο λογισμικο. Και κατεβασα mozilla forefox για να μπω, γιατι το google chrome δεν με αφηνε. Και στο firefox υπηρχε προειδοποιηση αλλα τουλαχιστον πατησα παραβλεψη και με αφησε. Αν γινεται κοιταξτε το!

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    230
    κι εμενα το ιδιο που λεει η περπλ.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    230
    Καλα το προβλημα καθυστερησης φορτωσης σελιδας ειναι τεραστιο , για αυτο μπηκα να γραψω...προσωπικα κανω αντιγραφη τα μηνυματα μου και παταω να βγει απο τη σελιδα και τοτε το παιρνει. Αν δε το παρει το ξαναβαζω...

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    258
    Ακριβώς το ίδιο κάνω κι εγώ MissButterfly..

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    407
    Καλησπέρα,

    το πρόβλημα με το κακόβουλο λογισμικό που έδειχνε ο chrome έχει διορθωθεί.

    Το θέμα της καθυστέρησης της σελίδας σχετίζεται με τα τικεράκια.
    Όταν η εξωτερική πηγή/σελίδα που φέρνει τα τικεράκια αντιμετωπίζει πρόβλημα, τότε κολλάει η απάντηση στο φόρουμ.

    Η μόνη λύση είναι να αφαιρεθεί η δυνατότητα να μπαίνουν τα τικερς.
    Ομως είναι κάτι που το θελουμε αυτό ή όχι?

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    230
    εγω τον εχω ξεχασει ηδη τον κωδικο του τικερ οποτε θα μεινω στα ιδια κιλα για παντα εικονικα, τι σημασια εχει αλλωστε αν πραγματικα αδυνατιζω χαχαχχα
    Ας αποφασισουν οι πιο παλιοι για τα τικερ, απλα πειτε εδω να μην ψαχνω τον κωδικο λολ

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2015
    Posts
    386
    τα εχει παιξει το σαιτ. Πριν γραψω μου βγαζει μια σειρα απο links που γραφει πριν warning, στο πανω μερος της σελιδας. Λογικα θα το εμφανιζει σε ολους, ετσι δεν ειναι? Και οταν ημουν απο κινητο δεν με αφηνε καν να κανω εισοδο. Τωρα μπηκα απο υπολογιστη, αφενος μ αφησε να κανω εισοδο, αφετερου ομως, το προβλημα παραμενει. Κοιταξτε το αν γινεται =)

    Συγκεκριμενα, σε εμενα εμφανιζει αυτο

    Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/eatingd3/public_html/forum/config.php:1) in /home/eatingd3/public_html/forum/header.php on line 175

    Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/eatingd3/public_html/forum/config.php:1) in /home/eatingd3/public_html/forum/header.php on line 176

    Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/eatingd3/public_html/forum/config.php:1) in /home/eatingd3/public_html/forum/header.php on line 177

    Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/eatingd3/public_html/forum/config.php:1) in /home/eatingd3/public_html/forum/header.php on line 182

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Ναι, purplerose! Γυμνό τον βλέπω κι εγώ τον αυτοκράτορα! Φαντάζομαι κι οι υπόλοιποι...

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    128
    επιβεβαιώνω ότι βλέπω και εγω τα ανωτέρω!

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    398
    και εγώ!

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    407
    Καλησπέρα σε όλους.
    Είναι οκ τώρα ή παραμένει το πρόβλημα σε κάποιους?

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •