Διαμαρτύρομαι...
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 33
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    1,022

    Διαμαρτύρομαι...

    Διαμαρτύρομαι που η διαχείριση δεν αφήνει τα μέλη να εκφράζονται ελεύθερα.Διαμαρτύρομαι για το μπανάρισμα του nick190813 αλλά και του Μ87.Αφήστε τον καθένα να γράφει ελεύθερα.Ακόμη και να ξεφεύγει καμμιά φορά η κουβέντα και να λέμε καμμιά μ...α παραπάνω οκ..Μέσα στο πρόγραμμα είναι.
    Τι πράγματα είναι αυτά? Γιατί είστε τόσο άκαρδοι και σκληροί με τα μέλη? Γιατίιιιιι?

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,682
    Κι εμένα δε με αρέσει αυτό
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    3,250
    Αφού τάχα είχε ψηφιστεί αυστηρότερη διαχείριση....
    Εγώ λέω ότι θα πρεπε οι ποινές να πηγαίνουν αναλογικά με τα ποστ...και αυτοί με μεγάλη συμμετοχή να μην τρώνε μπαν....
    Ε αν όλο και όλο έχεις 10 ποστ και είναι όλα για σβήσιμο, βρισιές κλπ ας τρως μπαν........

  4. #4
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by cube View Post
    Αφού τάχα είχε ψηφιστεί αυστηρότερη διαχείριση....
    Εγώ λέω ότι θα πρεπε οι ποινές να πηγαίνουν αναλογικά με τα ποστ...και αυτοί με μεγάλη συμμετοχή να μην τρώνε μπαν....
    Ε αν όλο και όλο έχεις 10 ποστ και είναι όλα για σβήσιμο, βρισιές κλπ ας τρως μπαν........
    Αυτοί με μεγάλη συμμετοχή.
    Χμμμ...
    Θα διαφωνήσω,γιατί αν μια φάση αρχίσουν και λένε διάφορα,γιατί να μην φάνε ban?

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    3,250
    άσε...........

  6. #6
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by cube View Post
    άσε...........
    ???????????????

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    430
    Quote Originally Posted by cube View Post
    Αφού τάχα είχε ψηφιστεί αυστηρότερη διαχείριση....
    Εγώ λέω ότι θα πρεπε οι ποινές να πηγαίνουν αναλογικά με τα ποστ...και αυτοί με μεγάλη συμμετοχή να μην τρώνε μπαν....
    Ε αν όλο και όλο έχεις 10 ποστ και είναι όλα για σβήσιμο, βρισιές κλπ ας τρως μπαν........
    Δηλαδή, αυτοί με μεγάλη συμμετοχή και ποστ θα μπορούν να ειρωνεύονται και να κοροϊδεύουν άλλα μέλη όποτε τους καπνίσει; Δεν είναι δίκαιο αυτό! Άμα είναι να γίνει έτσι, τότε να βγαίνουν δημόσια οι διευθύνσεις τους ώστε ο θιγόμενος να έχει τη δυνατότητα να βρεθεί μαζί του ανα πάσα στιγμή να λύσουν τις διαφορές τους, γιατί κακά τα ψέματα, τα πολλά λόγια είναι φτώχεια!!!!

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    430
    Quote Originally Posted by WhyAlwaysMe? View Post
    Αυτοί με μεγάλη συμμετοχή.
    Χμμμ...
    Θα διαφωνήσω,γιατί αν μια φάση αρχίσουν και λένε διάφορα,γιατί να μην φάνε ban?
    Έτσι είναι φίλε! Πρέπει να υπάρχουν κανόνες και τάξη αλλιώς μιλάμε για κ_λοχανείο!

  9. #9
    Banned
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    3,250
    Quote Originally Posted by rolen View Post
    Δηλαδή, αυτοί με μεγάλη συμμετοχή και ποστ θα μπορούν να ειρωνεύονται και να κοροϊδεύουν άλλα μέλη όποτε τους καπνίσει; Δεν είναι δίκαιο αυτό! Άμα είναι να γίνει έτσι, τότε να βγαίνουν δημόσια οι διευθύνσεις τους ώστε ο θιγόμενος να έχει τη δυνατότητα να βρεθεί μαζί του ανα πάσα στιγμή να λύσουν τις διαφορές τους, γιατί κακά τα ψέματα, τα πολλά λόγια είναι φτώχεια!!!!
    Δεν θέλω να μπλέξω πάλι με τα πίτουρα γιατί θα με φαν οι κότες......
    Κανόνες για όλους τότε όχι για όσους μας καπνίσει.........
    ή όλα ή τίποτα.......

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    430
    Quote Originally Posted by cube View Post
    Δεν θέλω να μπλέξω πάλι με τα πίτουρα γιατί θα με φαν οι κότες......
    Κανόνες για όλους τότε όχι για όσους μας καπνίσει.........
    ή όλα ή τίποτα.......
    Μα για κανόνες για όλους εννοώ!

  11. #11
    Banned
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    3,250
    E και εγώ είμαι κατά του μπαν.........εκτός αν κάποιος δεν προσφέρει τίποτα και μόνο βρίζει κλπ

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    430
    Quote Originally Posted by cube View Post
    E και εγώ είμαι κατά του μπαν.........εκτός αν κάποιος δεν προσφέρει τίποτα και μόνο βρίζει κλπ
    Εγώ είμαι υπέρ του ban! Όταν κάποιος ειρωνεύεται, βρίζει, κοροϊδεύει, και γενικά κάνει bullying σε άλλο άτομο, του χρειάζεται ban χωρίς δεύτερη κουβέντα! Η έχουμε κανόνες και τάξη, η έχουμε αναρχία! Και εννοείται ότι αυτό ισχύει για όλους!

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    4,537
    απαιτω ο NICK !! να μπει ξανα μεσα!! τον συμπαθω κ ειναι γαμω τα ατομα!! απαιτω!!!!!!!! θελω ΝΙCKKK!
    στην τελικη γιατι να τρωει μπαν?επειδη τα λεει εξω απο τα δοντια??? ας εχουμε κ καποιον που μπορει να τα λεει εξω απο τα δοντια κ δεν δισταζει στην τελικη!!! μας χρειαζεται!

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2016
    Location
    The 36th Chamber of Shaolin
    Posts
    215
    Είστε σίγουροι ότι έφαγε μπαν δια παντός η για κάποιο χρονικό διάστημα;
    Countless as the sands of the sea are human passions

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Τα παλια μελη , δεν τυγχανουν καλυτερης μεταχειρησης , αλλα σε μερικες χιλιαδες ποστ , εχουν δειξει το ποιον τους ,.το ξερει η διαχειρηση , πχ, ξερει οτι ο elis δεν ειναι φιλονικος , η ξερει οτι ειμαι ενιοτε ευεξαπτος , αν και καλοπροαιρετος ..............ειναι φυσικο κι ενα παλιο μελος , οπως εγω να εκνευριστει , αν με πετυχει σε κακη στιγμη , ανθρωπινο ειναι , αν δεχτω μια αδικη επιθεση .........κι ομως εχω ηδη 6 παρατηρησεις στο ενεργητικο μου , και 18 ποιντς ......η διαχειρηση ειναι αυτη που ειναι , σωστο η λαθος .....................εμεις οι ιδιοι ψηφισαμε να ειναι πιο αυστηρη , εκ ου και οι 3 παρατηρησεις Χ 2 ποιντς , το τελευταιο 4 μηνο , προχθες εληξε η τελευταια ........
    μπαν μονιμο , οσο ειμαι δω , δεν εχει φαει κανεις , παρα για διπλα προφιλ , συνηθως ειναι μηνας ......

Page 1 of 3 123 LastLast

Similar Threads

  1. διαμαρτυρομαι εντονως
    By Remedy in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 4
    Last Post: 09-03-2015, 19:07

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •