Pramital/lexotanil - Page 5
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 61 to 64 of 64
  1. #61
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    163
    Παιδιά να ρωτήσω κάτι ξέχασα να ρωτήσω την γιατρο μου παναντολ extra επιτρέπετε να πάρω?
    παντα μετα την βροχη βγαινει το ουρανιο τοξο!

  2. #62
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    4,537
    α+β κανει να παιρνεις παυσιπονα κ αντιβιωσεις κανονικα με το αντικαταθλιπτικο.δεν κανουν αλληλεπιδραση.οκ?
    κ μη φρικαρεις τοσο με τις παρενεργειες του αντικαταθλιπτικου..χαλαρωσ ε λιγο κ αστο να λειτουργησει ..
    διαβασα μεχρι καποια στιγμη το νημα μετα ειδα οτι ηταν πολλα κ το αφησα.
    τον μακ δεν τον πιανουν ευκολα..οκ...αλλος οργανισμος..εμενα προσωπικα τα λαντοζ με εχουν σωσει 2 φορες κ ειχα μια απολυτα φυσιολογικη ζωη.
    εμενα πψ με πιανει το 20αρι ανετα...μια φιλη μου παιρνει 40 κ δεν την πιανει..ειναι θεμα οργανισμου κ μονο..κ εγκεφαλου.
    ειδικα ενας εγκεφαλος που δεν εχει ξαναπαρει αντικαταθλιπτικο ποτε..εχει περισσοτερες πιθανοτητες να τον πιασει ενα φαρμακο.
    ενας εγκεφαλος κακοποιημενος απο φαρμακα κ αλλαγες σιγουρα θα εχει λιγη δυσκολια κ θα εχει κανει κ μια ανοχη.
    η παρενεργεια με την αυτοκτονια αναφερεται ειδικοτερα σε νεαρα ατομα πολυ.κατω των 20.
    εσυ εισαι 22 χρονων αν δνε κανω λαθος..
    + το λεξοτανιλ θα το παρεις μεχρι να προσαρμοστει το νευρικο σου συστημα στο αντικαταθλιπτικο..για να μπορεσεις να την παλεψεις με το περισσοτερο στρες που θα σου φερει για κανα μηνα.
    μετα το κοβεις..
    οπως εγω..πηρα τωρα 2 μηνες ζαναξ μεχρι 0.75 την ημερα κ τωρα το εχω κανει 0.25 γιατι το στρες μειωθηκε..κ σιγα σιγα θα το κοψω κ αυτο, αν παρει μπρος το λαντοζ φυσικα εννοειται...αν δεν παρει μπρος θα δουμε τι θα μου πει.μπορει κ να μου αυξησει τη δοση ή να μου δωσει κατι αλλο.θεωρω οτι πρεπει να ακους τον γιατρο σου...κ μονο κ ννα πεταξεις αμεσως το χαρτι με τις παρενεργειες..αν δεις κ η ασπιρινη τι γραφει θα παθεις πλακα.
    δεν σημαινει ομως κατι...+ ειναι η πρωτη φορα που παιρνεις αντικαταθλιπτικο κ ειναι λογικο να νιωθεις φοβο..αλλα πιστεωε με για καλο θα ειναι.
    τωρα μακροπροθεσμα τι μπορει να δημιουργησει ενα τετοιο χαπι ειναι κατι , το οποιο δεν πρεπει να σε αφορα.ε.γω παιρνω χρονια παντως κ δεν εχω καποια επιπτωση στην δσωματικη μου κ την ψυχικη μου υγεια.

  3. #63
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    4,537
    α! αποφυγε το παναντολ γιατι εχει καφεινη κ εσυ εχεις στρες...σταματα τον καφε κ ο.τιδηποτε εχει καφεινη.
    παρε ενα πονσταν.

  4. #64
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    163
    Σε ευχαριστώ γλυκιά μου δύσκολες καταστάσεις!
    παντα μετα την βροχη βγαινει το ουρανιο τοξο!

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345

Similar Threads

  1. Minitram+pramital
    By Nikolaoss in forum Ψυχοφαρμακολογία
    Replies: 22
    Last Post: 04-12-2015, 13:06
  2. Pramital 20mg αποψεις
    By Nikolaoss in forum Ψυχοφαρμακολογία
    Replies: 9
    Last Post: 12-08-2015, 19:15
  3. lexotanil??
    By kaity in forum Ψυχοφαρμακολογία
    Replies: 2
    Last Post: 04-02-2012, 22:35
  4. lexotanil k provlimata sto sex
    By ernesto_che in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 9
    Last Post: 08-09-2010, 14:42
  5. lexotanil
    By gamder11 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 25
    Last Post: 19-01-2009, 15:15

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •