Νομίζω πως εχω κοριτσοφοβια η γυναίκοφοβια, βοηθηστε με αν μπορειτε.
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 4 of 4
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    1

    Exclamation Νομίζω πως εχω κοριτσοφοβια η γυναίκοφοβια, βοηθηστε με αν μπορειτε.

    Καλησπέρα, ειμαι ενα αγορι 15 και μισο, το οποίο δεν ξερει τι να κανει ή τι να πει οταν ειναι μαζι με ενα κοριτσι που του αρέσει. Ενώ εχω πολλες φιλες (12 φιλες αλλα δεν ειμαι τιποτα παραπάνω απο στρεϊτ) μιλαω μια χαρα μαζι τους, δεν τις φοβαμαι, μιλαω ανετα χωρις σαρδαμ ή τιποτε αλλο, νορμαλ σαν να μιλαω στους φιλους μου δλδ, αλλα οταν πυγαινω με ενα κοριτσι που μου αρέσει η που λεω πως θελω να κανω κατι μαζι της τοτε με πιανει το ανχως. Δεν ξερω τι να πω, πως να το πω, και αμα το πω τι θα μου αυτη, θα με απάντησει η θα το αφισει να περασει ετσι. Θα απαντισει άσχημα η θα απαντισει καλα, και αμα βαριεται να απαντισει, αχχ μονο που το σκέφτομαι με πιανει ναφτια, παρακαλω θελω βοήθεια, νομίζω πως δεν θα αντεξω οταν μεγαλωσω...

  2. #2
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    22
    Δεν χρειαζεται να πεις τιποτα, η γλωσσα του σωματος τα λεει ολα.
    Να προσπαθεις για KINO δηλαδη να την αγγιζεις, αν την αγγιζεις και ειναι οκ με το αγγιγμα σου γουσταρει. κανεις φλερτ με τα ματια και την γλωσσα του σωματος, μετα οταν ειναι να κανεις κινηση της ζητας να πατε βολτα οι 2 σας και τοτε θα πας για φιλι

    απλα πραματα

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    758
    Δεν έχεις καμία φοβία... απλώς νιώθεις στρες όταν είσαι κοντά σε μια κοπέλα που σου αρέσει. Μην νομίζεις πως σε μεγαλύτερες ηλικίες δεν υπάρχει αυτό το άγχος, απλώς εκεί η διαφορά είναι ότι η ηλικία είναι συνήθως είναι ανάλογη της εμπειρίας... Τώρα είσαι ακόμα στην αρχή της ερωτικής σου ζωής και είναι φυσιολογικό να προκαλείται κάποια αναστάτωση και ταραχή. Χαλάρωσε και να είσαι ο εαυτός σου, να νιώθεις σιγουριά για τον εαυτό σου και όλα θα πάνε κάλα! Και παρεπιτόντως και τα κορίτσια μπορεί να νιώσουν άγχος δίπλα σου... Όλοι κάπως έτσι νίωθουμε όταν γουστάρουμε κάποιον /-α!

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    118
    Αυτο το προβλημα που περιγραφεις Νικ με επιασε και μενα στα 15 ! μονο που ιδρωνα κιολας! Οσο πιο ωραια τοσο πιο εντονα!
    Ευτυχως ακομη το παθαινω!
    Αμα σταματησεις να το εχεις, να αρχισεις και να ανησυχεις ! Απλως μετα απο πολλα χρονια και πολλους ιδρωτες, μαθαινεις να το ελενχεις ,να το κρυβεις, αλλα και να το δειχνεις (ω ναι!) οσο χρειαζεται, γιατι οι γυναικες κολακευονται πολυ με αυτο.
    """"Εχεις οπλο στη τσεπη σου ή χαρηκες που με ειδες;""""

Similar Threads

  1. Bοηθηστε με αν μπορειτε
    By pokemongo in forum Κρίση πανικού, Διαταραχή Πανικού, Αγοραφοβία
    Replies: 11
    Last Post: 14-12-2016, 14:21
  2. σε τι δε μπορειτε να αντισταθειτε?
    By αλεξανδρος_77 in forum Συζητήσεις Ψυχολογικού Ενδιαφέροντος
    Replies: 36
    Last Post: 05-11-2013, 08:40
  3. Νομίζω ότι έχε ιδψ παρακαλώ εσείς βοηθήστε με
    By Nantiaki in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 3
    Last Post: 06-08-2012, 18:14
  4. Μπορειτε να με βοηθησετε?
    By gramle in forum Συμβουλευτική Γονέων
    Replies: 43
    Last Post: 06-11-2007, 13:23
  5. Παρακαλώ βοηθήστε με αν, όπως και όσο μπορείτε
    By lucifair100 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 11
    Last Post: 18-03-2007, 16:27

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •