Έχω μιαν απορία... - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 31 to 45 of 46
  1. #31
    Banned
    Join Date
    Jul 2018
    Posts
    102
    μενουν στοιχεια παντα

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    311
    οι αναμνησεις ολες της ζωης αποθηκευονται στο υποσυνειδητο.......οποτε εκει εχουν καταγραφει εντολες και μονο οταν το επαναπρογραμματισεις θα απελευθερωθεις απο αυτες τις ασχημες εντολες του.......
    χρειαζεσαι ισως καποιου ειδους υπνοθεραπεια

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,263
    Quote Originally Posted by marouli66 View Post
    οι αναμνησεις ολες της ζωης αποθηκευονται στο υποσυνειδητο.......οποτε εκει εχουν καταγραφει εντολες και μονο οταν το επαναπρογραμματισεις θα απελευθερωθεις απο αυτες τις ασχημες εντολες του.......
    χρειαζεσαι ισως καποιου ειδους υπνοθεραπεια
    Υπάρχει και στην Ελλάδα υπνοθεραπεία; Και σε τι βοηθάει;

    Πάντως τις τελευταίες μέρες μ' έχει ξαναπιάσει φόβος κι υποφέρω... Δεν νιώθω ασφαλής...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    311
    στειλε μου πμ

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,263
    Απόψε είναι λίγο δύσκολη νύχτα... Φοβάμαι πάλι εκείνον... Μάλλον θα πάρω ηρεμιστικό αλλά ήθελα να το πω κάπου, όσοι ξέρετε θα καταλάβετε...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  6. #36
    Banned
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    130
    Ακου το δικό μου ,σχολάω α πο την δουλειά κοντά τέσσερις το πρωί,περπατάω αμεριμνη και χαλαρή αξαφνα νιώθω κ α ποιον να με παρακολουθεί,ενας ,με πιάνει τρόμος.Ενας με λευκό αυτοκίνητο κοντοστεκεται κάθε τρεις και λίγο δίπλα μου (σημ τή μητέρα μου αποπειραθηκαν να την βιάσουν με αυτό τον τρόπο όταν ήμουν τεσσάρων)Φεύγει και σταματάει στην διασταύρωση μπροστά και μου κλείνει τον δρόμο.Κοντοστεκομαι αρχίζουν όλα να φωτίζουν.Βγάζω τα κλειδιά μου και τα περναω ανάμεσα στα δάχτυλα μου.Αρχίζω και περπαταω γρήγορα προς το αυτοκίνητο,εαν ειναι γνωστός θα τον πω καλημέρα αλλιώς θα του κάνω την μάπα κρέας.Μολις πλησιάσα πάτησε το γκαζι σπίνιαρε και έφυγε.Εχω και λίγο μυωπία ,αλλά μου φάνηκε ότι τρόμαξε.Νομίζω το χειριστήκα καλά .
    (Ή μητέρα μου κατειγγειλε την απόπειρα βιασμού της,ο δράστης ήταν αστυνομικός.Επενεβεισαν συνάδελφοι του για να αποσυρουμε τότε την καταγγελία,την μάνα μου την είχαν περάσει τότε για αγόρι κιόλας,αγοράκι που πας;αγοράκι έλα εδώ.Δ εν αποσυρε την μυνησηλ.Απλά ο αστυνόμος μετατέθηκε)Να σημειώσω ότι εκείνη την περίοδο που ήμουν τεσσάρων χρόνων επαθα ένα ατύχημα,πήγα να κάτσω σε ένα ποδηλατακι και η αδερφή μου που ήταν τρια χρόνων και ο ξάδερφος μου σχεδόν ένα μου βγαλανε την σέλα τη ώρα λπ ηγα να κάτσω,το αμβλύ σίδερο έσκισε το χοντρό μάλλινο καλτσον μου και τραυματισα τα γεννητικά μου όργανα,ενα μήνα κ α τουρουσα σε λεκάνη με μπεταντιν,ο π παρθενικός υμένας δε διαρήχθηκε.Ε πισής ομολογω ότι βαθύτατα σαν άνθρωπος,εαν κινδυνεύει η ζωη μου ή λύση δεν είναι να νικήσεις ευγενικά.Τι να έλεγα σας παρακαλώ κυρίε!Τι θέλετε;Θα μου λεγε πιθάνων μπες στο αυτοκίνητο. Μετα θα το απαντουσα όχι ευχαριστώ.Και αυτός θα σεβόταν τη ν απόφαση μου.Ας είμαστε σοβαροί.Το τι θες και ρε μαλάκα ,πάλι ίσως έφερνε προβλήματα. Κατι να γυαλίζει ανάμεσα στα χέρια μου ήταν πιο σωτηρίο.Στις τέσσερις το πρωί και την π προγιαγιά μου να βλέπαν,ομορφη θα την βλέπαν .
    Last edited by Μαγδα; 25-02-2019 at 08:02.

  7. #37
    MartinH97
    Guest
    Στην ηλικία των 5 έπεσα θύμα στοματικού βιασμού από ένα αγόρι 6 χρόνια μεγαλύτερό , στο γυμνάσιο λύκειο αυνανιζομουν με την εικόνα ότι κάνω στοματικό σε κάποιον , έφτασα 23 και μου καρφώθηκε στο μυαλό ότι ίσως είμαι γκέι και το κατάλαβα αργά . Οι κοπέλες μου αρέσουν , έχω θέμα την ώρα του σεξ και όλο αυτό με έκανε να σκεφτώ χίλια πράγματα ανάποδα . Αυτό είναι κουσουρι ή κάτι άλλο ;

  8. #38
    Banned
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    645
    κουσουρι ειναι και γινεται να το ξεπερασεις γι αυτο μη μασας και προσπαθησε οσες φορες χρειαστει για να κανεις σεξ να σου φυγει.

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    May 2013
    Posts
    526
    Quote Originally Posted by MartinH97 View Post
    Στην ηλικία των 5 έπεσα θύμα στοματικού βιασμού από ένα αγόρι 6 χρόνια μεγαλύτερό , στο γυμνάσιο λύκειο αυνανιζομουν με την εικόνα ότι κάνω στοματικό σε κάποιον , έφτασα 23 και μου καρφώθηκε στο μυαλό ότι ίσως είμαι γκέι και το κατάλαβα αργά . Οι κοπέλες μου αρέσουν , έχω θέμα την ώρα του σεξ και όλο αυτό με έκανε να σκεφτώ χίλια πράγματα ανάποδα . Αυτό είναι κουσουρι ή κάτι άλλο ;
    Πως έγινε αυτό ήταν φίλος σου γείτονας? Πολύ τρομακτικό!

    Εστάλη από RNE-L21 στο E-Psychology.gr Mobile App
    ....But tell me where can i go to get away from all this pain...

  10. #40
    MartinH97
    Guest
    Παιδί της γειτονιάς , δεν κατάλαβα τι μου είχε δημιουργήσει μέχρι πριν λίγο καιρό και έχω φτάσει σε σημείο να ζω ένα μόνιμο άγχος του τύπου μήπως είμαι γκέι .

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    May 2013
    Posts
    526
    Quote Originally Posted by MartinH97 View Post
    Παιδί της γειτονιάς , δεν κατάλαβα τι μου είχε δημιουργήσει μέχρι πριν λίγο καιρό και έχω φτάσει σε σημείο να ζω ένα μόνιμο άγχος του τύπου μήπως είμαι γκέι .
    Το είπες στους γονείς σου κάνατε καταγγελία?

    Εστάλη από RNE-L21 στο E-Psychology.gr Mobile App
    ....But tell me where can i go to get away from all this pain...

  12. #42
    MartinH97
    Guest
    Μιλάμε για κλειστή κοινωνία επαρχεία , είχε γίνει καταγγελία οι γονείς μπήκαν υπό επιτήρηση αλλά δίκη όταν ήταν να γίνει το αφήσαμε γιατί είχαν περάσει πολλά χρόνια και δεν θέλαμε να το επαναφέρουμε στο φως . Δεν νομίζω πως ακόμη και αν γινόταν θα ένιωθα καλύτερα .

  13. #43
    Banned
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    645
    Μη το σκεφτεσαι αυτό φιλε η ζωη εχει πολλα βουρ στο ποδογυρο να γινει ασημαντο αυτο.

  14. #44
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Quote Originally Posted by Μαγδα View Post
    Ακου το δικό μου ,σχολάω α πο την δουλειά κοντά τέσσερις το πρωί,περπατάω αμεριμνη και χαλαρή αξαφνα νιώθω κ α ποιον να με παρακολουθεί,ενας ,με πιάνει τρόμος.Ενας με λευκό αυτοκίνητο κοντοστεκεται κάθε τρεις και λίγο δίπλα μου (σημ τή μητέρα μου αποπειραθηκαν να την βιάσουν με αυτό τον τρόπο όταν ήμουν τεσσάρων)Φεύγει και σταματάει στην διασταύρωση μπροστά και μου κλείνει τον δρόμο.Κοντοστεκομαι αρχίζουν όλα να φωτίζουν.Βγάζω τα κλειδιά μου και τα περναω ανάμεσα στα δάχτυλα μου.Αρχίζω και περπαταω γρήγορα προς το αυτοκίνητο,εαν ειναι γνωστός θα τον πω καλημέρα αλλιώς θα του κάνω την μάπα κρέας.Μολις πλησιάσα πάτησε το γκαζι σπίνιαρε και έφυγε.Εχω και λίγο μυωπία ,αλλά μου φάνηκε ότι τρόμαξε.Νομίζω το χειριστήκα καλά .
    (Ή μητέρα μου κατειγγειλε την απόπειρα βιασμού της,ο δράστης ήταν αστυνομικός.Επενεβεισαν συνάδελφοι του για να αποσυρουμε τότε την καταγγελία,την μάνα μου την είχαν περάσει τότε για αγόρι κιόλας,αγοράκι που πας;αγοράκι έλα εδώ.Δ εν αποσυρε την μυνησηλ.Απλά ο αστυνόμος μετατέθηκε)Να σημειώσω ότι εκείνη την περίοδο που ήμουν τεσσάρων χρόνων επαθα ένα ατύχημα,πήγα να κάτσω σε ένα ποδηλατακι και η αδερφή μου που ήταν τρια χρόνων και ο ξάδερφος μου σχεδόν ένα μου βγαλανε την σέλα τη ώρα λπ ηγα να κάτσω,το αμβλύ σίδερο έσκισε το χοντρό μάλλινο καλτσον μου και τραυματισα τα γεννητικά μου όργανα,ενα μήνα κ α τουρουσα σε λεκάνη με μπεταντιν,ο π παρθενικός υμένας δε διαρήχθηκε.Ε πισής ομολογω ότι βαθύτατα σαν άνθρωπος,εαν κινδυνεύει η ζωη μου ή λύση δεν είναι να νικήσεις ευγενικά.Τι να έλεγα σας παρακαλώ κυρίε!Τι θέλετε;Θα μου λεγε πιθάνων μπες στο αυτοκίνητο. Μετα θα το απαντουσα όχι ευχαριστώ.Και αυτός θα σεβόταν τη ν απόφαση μου.Ας είμαστε σοβαροί.Το τι θες και ρε μαλάκα ,πάλι ίσως έφερνε προβλήματα. Κατι να γυαλίζει ανάμεσα στα χέρια μου ήταν πιο σωτηρίο.Στις τέσσερις το πρωί και την π προγιαγιά μου να βλέπαν,ομορφη θα την βλέπαν .
    Απο μια πλευρα σε χαιρομαι! μου αρεσουν οι γυναικες που εχουν τσαμπουκα, προσωπικα το νιωθω ως σερωτικη μου προτημηση στις γυναικες! απο την αλλη ομως θα σε συμβουλευα να αποφυγεις αυτου του ειδους τις αντιδρασεις, τα κλειδια στο χερι δλδη και την κατα μετοπο αντιδραση, ειναι μεγα λαθος!! εαν θελεις να εχεις στο μυαλο σου εναν τροπο αντιδρασης σε πραγματικες συνθηκες αποπειρας βιασμου σου , ξυλοδαρμου σου η ληστειας η καλητερη λυση ειναι το να φυγεις απο εκεινο το σημειο και να μεταφερθεις σε σημειο ασφαλεστερο, δλδη σε φως και σε οσο πιο κοσμικο μερος, δευτερον ειναι να βαλεις τις φωνες! ειναι κανωνας οτι οι επηδωξοι εγκληματιες πρωτων σαστιζουν κι δευτερον φοβουντε να μην τους δουν, μετα τριτον εαν εχεις τρεξει να φυγεις και δεν τα καταφερες, εαν δλδη εχεις εγκλωβηστει ο καλητερος τροπος αντιδρασης σου ειναι κλωτσια με δυναμη στα οργανα του εχθρου σου! και εαν πετυχει επειδη αφθορμητα θα σκυψει κι εαν εχεις καταφερει να εχεις ψυραιμια εκεινη την στιγμη θα ειναι να του δωσεις μπουνια στην μυτη -στην μυτη εαν τον χτυπησεις σωστα το σωμα αντιδραει με δακρυα , οπου για καποια δευτερολεπτα εμποδιζουν τον αλλων να εχει καλει οραση ειικα στο σκοταδι - και παλυς τρεχεις! του φευγατου η μανα δεν εκλαψε πωτες! ποσο μαλον η κορη,, αυτη και αν γλυτωνει με το τρεξιμο!! και με τις φωνες! διοτις φιλη μου Μαγδα ο κατα τα αλλα σεξι τροπος αντιδρασης σου ισως νευριασει παραπανω τον εχθρο σου και δεν το θελουμ κατις τετοιο! επισης εαν ειναι τα χρηματα το μονο προβλημα παντα να τα δινεις!! δεν αξιζει για μερικα ευρο να κινδυνεψεις !! να ξερις οτι οι ηρωισμοι ειναι για τις ταινιες, στα αληθεια δυστυχως τα πραγματα ειναι ασχημα! ποσο μαλον για μια κοπελα! Τα παραπανω στα λεω ,διοτις μεσα απο τις ασχημες αναμνησεις μου οπου αποκτησα ζωντας στους δρομους της Αθηνας ,σαν αστεγος, με μονο μου στοχο την αποκτηση ηρωινης! ετσι λοιπον ειδα πολυ ασχημες πραξεις, εζησα περιστατικα πολυ ανατριχιαστηκα, περιστατικα που με κανουν να αμφηβαλλω εαν τελικα εμεις οι ανθρωπο διαφερουμε απο τα αρπακτικα ζωα της αγριας φυσης! αναμνησεις μερικες απο αυτες που με στοιχιωνουν διοτις δεν επενεβησα ωστε να σωθει καποιος ανθρωπος! αναμνησεις που με εκαναν να καταλαβω ποσο ευκολο ειναι τελικα να αποκτησει καποιος εναν πολυ σοβαο τραυματισμο μεσα σε δευτερολεπτα!

  15. #45
    MartinH97
    Guest
    Quote Originally Posted by airetikos View Post
    κουσουρι ειναι και γινεται να το ξεπερασεις γι αυτο μη μασας και προσπαθησε οσες φορες χρειαστει για να κανεις σεξ να σου φυγει.
    Ρε φίλε οκ ναι καταλαβαίνω ότι αν πάω με πολλές θα μου φύγει , αλλά θέλω να μου πεις εκλογικεύσεις ένα γεγονός που συνέβη. Όταν βρίσκεσαι με κοπέλα που σου αρέσει και νιώθεις ότι ανεβάζεις πυρετό ( ανάβεις ) είναι επειδή γουστάρεις ή επειδή βασανιζεσαι που είσαι με την κοπέλα ;

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Similar Threads

  1. Απορία
    By ΜΕΘ in forum Διαταραχές Αυτιστικού Φάσματος - Σύνδρομο Asperger
    Replies: 12
    Last Post: 14-09-2022, 20:45
  2. Απορία νο3
    By turtle in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 14
    Last Post: 14-10-2015, 17:46
  3. μια απορία...
    By elis in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 0
    Last Post: 04-09-2010, 08:40
  4. απορια...
    By pennoula_v in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 8
    Last Post: 30-03-2010, 01:12
  5. έχω μία απορία ...
    By LOGOPSYXOS in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 1
    Last Post: 05-09-2006, 01:16

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •