Μια ζωη μονος?
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 33
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2016
    Location
    Κοζανη
    Posts
    160

    Μια ζωη μονος?

    Καλησπερα,, τωρα που πηρα φορα ας γραψω και αυτο , ισως και αλλοι να το περνανε οποτε θα μπορουσαμε να το μοιραστουμε, .. Ειμαι 41χρονων και με απασχολει εντονα και καθημερινα οτι θα μεινω μια ζωη χωρις συνντροφο. φοβαμαι οτι δε θα παντρευτω ποτε, και αυτο που με φοβιζει πιο πολυ δεν ειναι να βγω απο την κοινωνικη υποχρεωση αλλα περνωντας τα χρονια θα κοιτανε ολοι τα σπιτια τους και μενα θα με τρωνε τα 4 ντουβαρια. δεν θα χω καπου να δωσω λιγο αγαπη, η ζωη ετσι δεν εχει κανενα νοημα ετσι δεν ειναι? πιο πολυ με νοιαζει να εχω εναν ανθρωπο διπλα μου οχι μονο για σεξ αλλα να μοιραζομαστε τη ζωη μας., και δουλεια εχω και εμφανισιμος ειμαι αλλα ζω σε πολυ μικρη πολη. δεν παντρευτηκα ποτε αλλα σχεσεις ειχα αρκετες δεν το φροντισα να το κανω οσο ημουν 30 γιατι μου αρεσε η καλη ζωη, μηχανες σκι γυναικες ταξιδια , τωρα μου χει γινει εμμονη ιδεα να βρω καποια, και σε γυμναστηριο γραφτηκα και σε παρεες μπηκα αλλα τιποτα, και οι γυναικες τωρα δεν ξερω τι εχουν παθει τις βρισκω πολυ επιφυλακτικες να κανουν καποιο βημα .. δεν ξερω μ εχει παρει πολυ απο κατω ας με βοηθησει καποιος..

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    446
    Quote Originally Posted by dimitriseas View Post
    Καλησπερα,, τωρα που πηρα φορα ας γραψω και αυτο , ισως και αλλοι να το περνανε οποτε θα μπορουσαμε να το μοιραστουμε, .. Ειμαι 41χρονων και με απασχολει εντονα και καθημερινα οτι θα μεινω μια ζωη χωρις συνντροφο. φοβαμαι οτι δε θα παντρευτω ποτε, και αυτο που με φοβιζει πιο πολυ δεν ειναι να βγω απο την κοινωνικη υποχρεωση αλλα περνωντας τα χρονια θα κοιτανε ολοι τα σπιτια τους και μενα θα με τρωνε τα 4 ντουβαρια. δεν θα χω καπου να δωσω λιγο αγαπη, η ζωη ετσι δεν εχει κανενα νοημα ετσι δεν ειναι? πιο πολυ με νοιαζει να εχω εναν ανθρωπο διπλα μου οχι μονο για σεξ αλλα να μοιραζομαστε τη ζωη μας., και δουλεια εχω και εμφανισιμος ειμαι αλλα ζω σε πολυ μικρη πολη. δεν παντρευτηκα ποτε αλλα σχεσεις ειχα αρκετες δεν το φροντισα να το κανω οσο ημουν 30 γιατι μου αρεσε η καλη ζωη, μηχανες σκι γυναικες ταξιδια , τωρα μου χει γινει εμμονη ιδεα να βρω καποια, και σε γυμναστηριο γραφτηκα και σε παρεες μπηκα αλλα τιποτα, και οι γυναικες τωρα δεν ξερω τι εχουν παθει τις βρισκω πολυ επιφυλακτικες να κανουν καποιο βημα .. δεν ξερω μ εχει παρει πολυ απο κατω ας με βοηθησει καποιος..
    Πως στο παρελθόν έβρισκες και τώρα όχι; Από πότε έχουν πάθει οι γυναίκες κάτι και είναι επιφυλακτικές; Πως φαίνεται αυτό, δηλαδή εσύ πως το αντίλαμβάνεσαι; Ένα παράδειγμα;

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    118
    Quote Originally Posted by dimitriseas View Post
    πιο πολυ με νοιαζει να εχω εναν ανθρωπο διπλα μου οχι μονο για σεξ αλλα να μοιραζομαστε τη ζωη μας., και δουλεια εχω και εμφανισιμος ειμαι αλλα ζω σε πολυ μικρη πολη. δεν παντρευτηκα ποτε αλλα σχεσεις ειχα αρκετες δεν το φροντισα να το κανω οσο ημουν 30 γιατι μου αρεσε η καλη ζωη, μηχανες σκι γυναικες ταξιδια , τωρα μου χει γινει εμμονη ιδεα να βρω καποια, και σε γυμναστηριο γραφτηκα και σε παρεες μπηκα αλλα τιποτα, και οι γυναικες τωρα δεν ξερω τι εχουν παθει τις βρισκω πολυ επιφυλακτικες να κανουν καποιο βημα .. δεν ξερω μ εχει παρει πολυ απο κατω ας με βοηθησει καποιος..
    Όπως διαβαζει κανεις το θεμα, νομιζει ότι το προβλημα ειναι πισω στο χρονο, εμεινα μια ζωη μονος! Το βλεπουν αλλοι που γραφουν εδω και δεν ειχαν ποτε σχεση και τρελλαινονται..
    Χιουμοριτικα το γραφω φυσικα, καλα κανεις και προσπαθεις, καθενας θεωρει το δικο του προβλημα σημαντικο. Δεν νομιζω οτι αλλαξανε οι γυναικες, ειναι η ηλικια που σε αγχωνει και το βλεπεις ετσι. Αφου ειχες εμπειριες ειναι πιο πιθανον να εχεις αλλη μια, ειναι πιο ευκολη γνωριμια. Οταν δεν εχεις εμπειριες τοτε ειναι που ειναι το πιο πιθανον να μην εχεις..

    Παντως αυτο με τα γυμναστηρια, νομιζα οτι οι μισοι που πηγαινουν εκει, πηγαινουν για αυτον τον λογο. Τελικα μου φαινεται ολοι για αυτο πηγαινουν! Πρωτα τα γυμναστηρια και μετα τα bar, club κτλ χωροι για γνωριμιες, παιχνιδι κτλ

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2016
    Location
    Κοζανη
    Posts
    160
    SB- να σου απαντησω, πρωτον στα 30 οταν ημουν οι 25ρες ηταν ενα ποσοστο 70% για παραγειγμα το target group τωρα στα 41 οι 35ρες ειναι ενα 20% (παντα με αποκλιση ηλικιας 5 πανω 5 κατω) οι πιο πολλες παντρευτηκανε. κατα δευτερο μια 25ρα θα κανει πιο ευκολα σχεση απο μια 35ρα. Η 35ρα θα το σκευτει παρα πολυ γιατι δεν εχει πολλα περιθωρια για λαθη, επειτα βλεπω οτι οι γυναικες πλεον εχουν γινει πιο απαιτητικες λογω κρισης να το πω λογω η γενια εβγαλε καλομαθημενα με την πρωτη παρεξηγηση εχει φυγει χιλιομετρα. αυτα διαπιστωνω. δεν εχω παραλογες απαιτησεις ενα νορμαλ ατομο αναφερομαι.
    Anti-pression - νταξει διαθετεις ωραιο χιουμορ και οντως ο τιτλος ειναι καπως μπερδε γουει . στα πιο πολλα απαντησα πιο πανω αλλα οσο για τα γυμναστηρια θα ειμαι ειλικρινης, γραφτηκα πρωτον γιατι ειχε μια καλη προσφορα και ηταν κοντα στο γηπεδο του τενις και ειπα να την εκμεταλευτω για να κανω κανα μπανακι και να γνωρισω και τιποτα , τελικα ουτε γνωρισα ουτε μπανακι γιατι κολησα με τη γιογκα και ηρεμησα,, ελπιζω να μη σε μπερδεψα

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    446
    Quote Originally Posted by dimitriseas View Post
    SB- να σου απαντησω, πρωτον στα 30 οταν ημουν οι 25ρες ηταν ενα ποσοστο 70% για παραγειγμα το target group τωρα στα 41 οι 35ρες ειναι ενα 20% (παντα με αποκλιση ηλικιας 5 πανω 5 κατω) οι πιο πολλες παντρευτηκανε. κατα δευτερο μια 25ρα θα κανει πιο ευκολα σχεση απο μια 35ρα. Η 35ρα θα το σκευτει παρα πολυ γιατι δεν εχει πολλα περιθωρια για λαθη, επειτα βλεπω οτι οι γυναικες πλεον εχουν γινει πιο απαιτητικες λογω κρισης να το πω λογω η γενια εβγαλε καλομαθημενα με την πρωτη παρεξηγηση εχει φυγει χιλιομετρα. αυτα διαπιστωνω. δεν εχω παραλογες απαιτησεις ενα νορμαλ ατομο αναφερομαι.
    Anti-pression - νταξει διαθετεις ωραιο χιουμορ και οντως ο τιτλος ειναι καπως μπερδε γουει . στα πιο πολλα απαντησα πιο πανω αλλα οσο για τα γυμναστηρια θα ειμαι ειλικρινης, γραφτηκα πρωτον γιατι ειχε μια καλη προσφορα και ηταν κοντα στο γηπεδο του τενις και ειπα να την εκμεταλευτω για να κανω κανα μπανακι και να γνωρισω και τιποτα , τελικα ουτε γνωρισα ουτε μπανακι γιατι κολησα με τη γιογκα και ηρεμησα,, ελπιζω να μη σε μπερδεψα
    Καταλαβαίνω πως είναι άλλες ηλικίες, λιγότερες ευκαιρίες, μπαίνουν με άλλο τρόπο ίσος στο παιχνίδι, αλλά καλό θα ήταν αν θες να δώσεις ένα παράδειγμα σχετικά με το πως φαίνονται ότι είναι επιφυλακτικές.

    Ας πούμε πλησιάζεις μια κοπέλα που σου αρέσει. Ξεκινά η γνωριμία, τα λέτε και μετά ζητάς με τρόπο τον αριθμό της. Εν συνεχεία βγαίνετε για ένα καφέ να γνωριστείτε καλύτερα. Εικασίες είναι όλα αυτά. Που φαίνονται οι απαιτήσεις;

    Επίσης, όσο απαιτητηκή και να είναι μια κοπέλα, αν γουστάρει πραγματικά, δε νομίζω να συνεχίσει να έχει τις απαιτήσεις που είχε. Εδώ άλλες διαφόρου ηλικίας πέφτουν στα πατώματα. Βέβαια, σε αυτά παίζει ρόλο και το αν δίνουμε την ευκαιρία να έχουν απαιτήσεις.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2016
    Location
    Κοζανη
    Posts
    160
    SB- βασικα εχουμε κολησει στις λεξη "απαιτησεις" και ισως να μην ειναι ο λογος που ανοιξα το θεμα ισως να ετυχα σε κακομαθημενες. ηθελα πιο βαθεια να μοιραστω αποψεις σχετικα με τη μοναξια απο σχεση. τη φοβαμαι αυτη την κατασταση ισως να φταιω και γω καπου μη φανω οτι μου φταινε μονο οι γυναικες, παντως οσο παει μου γινεται εμμονη ιδεα και δε μπορω να χαρω τιποτα, ευτυχως οι γονεις μου δε ζουμε μαζι και δε με πιεζουν και αυτοι. αλλα τους νιωθω οτι θελουν να με δουν με οικογενεια.. τους πικραινω και αυτους αλλα το καταλαβαινουν οτι το παλευω
    Last edited by dimitriseas; 09-01-2017 at 02:41.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    3,876
    Έχεις σκεφτεί οτι ο λόγος που τις βλέπεις επιφυλακτικές μπορεί να είναι ακριβώς γιατί ίσως βγάζεις προς τα έξω αυτήν την ανάγκη/ανησυχία που έχεις; Εννοώ δείχνεις οτι έχεις ένα άγχος για το να μην μείνεις μόνος σου, να παντρευτείς κτλ. Αυτό δεν είναι πολύ κολακευτικό για μια γυναίκα, το να νιώθει οτι δεν θες στην ουσία εκείνη, απλά θες μια γυναίκα για να παντρευτείς. Εγώ που είμαι κοντά στην ηλικία που λες (γύρω στα 35) όταν γνωρίζω κάποιον και αντιλαμβάνομαι πως ψάχνει για σύζυγο... εξαφανίζομαι!
    Μήπως λοιπόν έχεις χάσει λίγο την χαρά των σχέσεων,της συντροφικότητας, του έρωτα κτλ;

  8. #8
    Banned
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    446
    Quote Originally Posted by dimitriseas View Post
    SB- βασικα εχουμε κολησει στις λεξη "απαιτησεις" και ισως να μην ειναι ο λογος που ανοιξα το θεμα ισως να ετυχα σε κακομαθημενες. ηθελα πιο βαθεια να μοιραστω αποψεις σχετικα με τη μοναξια απο σχεση. τη φοβαμαι αυτη την κατασταση ισως να φταιω και γω καπου μη φανω οτι μου φταινε μονο οι γυναικες, παντως οσο παει μου γινεται εμμονη ιδεα και δε μπορω να χαρω τιποτα, ευτυχως οι γονεις μου δε ζουμε μαζι και δε με πιεζουν και αυτοι. αλλα τους νιωθω οτι θελουν να με δουν με οικογενεια.. τους πικραινω και αυτους αλλα το καταλαβαινουν οτι το παλευω
    Θες να μπορέσεις να διαχειριστείς το φόβο μη μείνεις μόνος δίχως ερωτική σύντροφο;

    Εφόσον το βάζεις στο μυαλό σου σαν επιτακτική ανάγκη, λογικό είναι να μην μπορείς να χαρείς τίποτα. Χαιρόμαστε πράγματα τα οποία μας ενδιαφέρουν και μας γεμίζουν. Αν περιμένουμε να βρούμε σύντροφο για να μπορούμε να χαρούμε τα ενδιαφέροντά μας, τότε το χάσαμε το παιχνίδι.

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2016
    Location
    Κοζανη
    Posts
    160
    Καλημέρα. Μηπως και γω ξερω? Να μπορεσω να διαχειριστω το φοβο να ειμαι μονος η να κανω προσπαθειες να μην ειμαι .. εχω χόμπι παρεες δουλεια καλα περναω αλλα το βραδι σπιτι μονος με πιανει φρίκη. Δε θελω να παω σπιτι . Ξαπλωνω και σκευτομαι οτι κατι δεν παει καλα με μενα οτι τα χω κανει σκατα. Σκευτομαι φιλους που παντρευτηκανε ολοι και με πιανει πανικος και αυπνια . Μαλλον πρεπει να το παρω αποφαση. Και παλι συμφωνω σ αυτο που λες και το εφαρμοζω. Δεν περιμένω καποια να περασω καλα τη ζω τη ζωη μου αλλα αυτος ειναι ο σκοπος? Αν ειχα μια σχεση να τα μοιραστω δε θα ηταν καλυτερα?

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by dimitriseas View Post
    SB- να σου απαντησω, πρωτον στα 30 οταν ημουν οι 25ρες ηταν ενα ποσοστο 70% για παραγειγμα το target group τωρα στα 41 οι 35ρες ειναι ενα 20% (παντα με αποκλιση ηλικιας 5 πανω 5 κατω) οι πιο πολλες παντρευτηκανε. κατα δευτερο μια 25ρα θα κανει πιο ευκολα σχεση απο μια 35ρα. Η 35ρα θα το σκευτει παρα πολυ γιατι δεν εχει πολλα περιθωρια για λαθη, επειτα βλεπω οτι οι γυναικες πλεον εχουν γινει πιο απαιτητικες λογω κρισης να το πω λογω η γενια εβγαλε καλομαθημενα με την πρωτη παρεξηγηση εχει φυγει χιλιομετρα. αυτα διαπιστωνω. δεν εχω παραλογες απαιτησεις ενα νορμαλ ατομο αναφερομαι.
    Anti-pression - νταξει διαθετεις ωραιο χιουμορ και οντως ο τιτλος ειναι καπως μπερδε γουει . στα πιο πολλα απαντησα πιο πανω αλλα οσο για τα γυμναστηρια θα ειμαι ειλικρινης, γραφτηκα πρωτον γιατι ειχε μια καλη προσφορα και ηταν κοντα στο γηπεδο του τενις και ειπα να την εκμεταλευτω για να κανω κανα μπανακι και να γνωρισω και τιποτα , τελικα ουτε γνωρισα ουτε μπανακι γιατι κολησα με τη γιογκα και ηρεμησα,, ελπιζω να μη σε μπερδεψα
    μου κανει εντυπωση το μηνυμα σου,
    και ειδικα επειδη λες οτι και ανεση με τις σχσεις εχεις, και εμφανισιμος εισαι.
    ζω κι εγω σε μικρη πολη με τον συντροφο μου κι εχω γνωρισει πλεον αρκετο κοσμο επο εδω.
    υπαρχουν ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ γυναικες στην ηλικια που λες , και ομορφες και καλλιεργημενες, ειδικα χωρισμενες, γιατι εδω παντρευονταν μικροι..
    εκει δεν εχετε?
    μηπως εισαι αρνητικος σε μια γυναικα με μικρο παιδι ενδεχομενως? μονο σε ενα γραφειο που ημουν πριν λιγο καιρο, στις 5 γυναικες μεσης ηλικιας (35- 40), οι 3 ηταν χωρισμενες και ηθελαν παρα πολυ σε πληροφορω εναν συντροφο. ειχαν ομως παιδακια...

    κι αν επιτρεπεται, για ποιον λογο δεν εισαι καταλληλος συντροφος για καποια που θα το σκεφτει σοβαρα πριν δεσμευθει?

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2016
    Location
    Κοζανη
    Posts
    160
    Αυτο είναι μια αλήθεια Remedy φοβαμαι να κανω κατι με χωρισμένη . Θα ηθελα μια γυναικα να κανουμε δικο μας παιδι . Τετοιες περιπτωσεις οντως εχει πολλες. Μη με ρωτησεις γιατί και πες με και κομπλεξικό αλλα δε θα μπορουσα να στηριξω κατι τετοιο. Εχω φιλους που δε θα ειχαν πρόβλημα. Δηλαδη να βρω καποια χωρις παιδια το αποκλειουμε?

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by dimitriseas View Post
    Αυτο είναι μια αλήθεια Remedy φοβαμαι να κανω κατι με χωρισμένη . Θα ηθελα μια γυναικα να κανουμε δικο μας παιδι . Τετοιες περιπτωσεις οντως εχει πολλες. Μη με ρωτησεις γιατί και πες με και κομπλεξικό αλλα δε θα μπορουσα να στηριξω κατι τετοιο. Εχω φιλους που δε θα ειχαν πρόβλημα. Δηλαδη να βρω καποια χωρις παιδια το αποκλειουμε?
    οχι,
    τιποτε δεν αποκλειουμε.
    αλλα οπως καταλαβαινεις, οσα περισσοτερα στεγανα βαζεις, τοσο προσθετεις δυσκολια στο να βρεις μια συντροφο.
    ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΟΥ να την θελεις οπως γουσταρεις,
    μην απορεις ομως...

    υ.γ. αυτη που εχει ηδη ενα παιδι, μπορει να κανει κι αλλο, δικο σας.

  13. #13
    Είπες ήδη πολλά θετικά για σενα που διευκολύνουν αφανταστα στο στοχο σου. Μήπως είσαι πολύ επιλεκτικός? Μήπως ήθελες καποια συγκεριμενη κοπέλα και δεν τα καταφερες? Είσαι πολύ ντροπαλός ή κλειστος χαρακτήρας? Ζεις σε πολύ απομονωμενη περιοχη με λίγες επιλογες, ιδιως ως προς γυναικες που θα σε ήλκυαν? Μηπως παιρνας καποια φαση μελαγχολιας, απογοητευσης για καποιους λόγους?
    Επίσης, μην γίνεσαι υπεραναλυτικός σε βαθμό φιλοσόφου. Απλά βγες έξω και κάνε κινήσεις. Και σίγουρα, για την ηλικια σου με βαση τα οσα ειδες στη ζωη σου, ξερεις τι ακριβως ψαχνεις.
    γιάννης

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2016
    Location
    Κοζανη
    Posts
    160
    Προφανως εισαι και συ χωρισμενη με παιδι ε. Ευχομαι να ξαναεκανες τη ζωη σου. Δεν το βλεπουν ολοι σαν και μενα ευτυχώς. Υπαρχουν ομως και χωρισμένοι με παιδια. Κοιτα αν ειναι κατι ενδιαφερον δεν ξερω ποσο απολυτος θα ειμαι στα πιστεύω μου αλλα θα προτιμουσα να μην εχει παιδια . Προσφατα γνωρισα καποια που ειχε ενα παιδακι 3 ετών βγηκαμε 2 φορες απογευμα και μονο με το παιδι μαζι. Δε μπορεί να αφησει πουθενα τη μικρη οποτε εχουμε θεμα . Ποτε θα γνωριστούμε αφου βρισκομαστε 1 φορα το χρονο. Δεν ειναι ολα τοσο ευκολα οσο νομιζετε μερικες

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by dimitriseas View Post
    Προφανως εισαι και συ χωρισμενη με παιδι ε. Ευχομαι να ξαναεκανες τη ζωη σου. Δεν το βλεπουν ολοι σαν και μενα ευτυχώς. Υπαρχουν ομως και χωρισμένοι με παιδια. Κοιτα αν ειναι κατι ενδιαφερον δεν ξερω ποσο απολυτος θα ειμαι στα πιστεύω μου αλλα θα προτιμουσα να μην εχει παιδια . Προσφατα γνωρισα καποια που ειχε ενα παιδακι 3 ετών βγηκαμε 2 φορες απογευμα και μονο με το παιδι μαζι. Δε μπορεί να αφησει πουθενα τη μικρη οποτε εχουμε θεμα . Ποτε θα γνωριστούμε αφου βρισκομαστε 1 φορα το χρονο. Δεν ειναι ολα τοσο ευκολα οσο νομιζετε μερικες
    καθολου χωρισμενη.
    ειμαι εδω και χρονια με τον καλο μου και πολυ ευτυχισμενη.
    εχω ομως πολλες γνωστες και φιλες εδω, που ειναι χωρισμενες με παιδια και ειναι μονες πλεον, καθως δεν ειναι θελκτικη κατασταση για εναν ανδρα , μια χωρισμενη με παιδι...

    οκ, ειχες μια γνωριμια χωρις καλη καταληξη.
    δεν καταλαβαινω πως ηθελε η κοπελα να κανει μια σχεση με το παιδι μαζι της.
    μαλλον ηθελε να σου κανει σαφες οτι πανε πακετο και δεν εχει σκοπο να ερωτοτροπησει.
    αλλα ετσι, δεν ξερω ποσο ενδιαφερον εχει μια γνωριμια.
    γιατι δεν πας σε μια μεγαλη πολη?
    εκει εχει πολλες ελευθερες γυναικες που λογω σπουδων και καριερας δεν εχουν παντρευτει στα 35- 40.

Page 1 of 3 123 LastLast

Similar Threads

  1. Μονος
    By prnqs in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 14
    Last Post: 04-08-2016, 11:31
  2. Μονος μια ζωη καταδικασμενος... :(
    By vaspun in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 22
    Last Post: 06-12-2012, 09:20
  3. Μονος..
    By jet in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 14
    Last Post: 07-02-2012, 13:23
  4. Μόνος...
    By gianniss in forum Συμβουλευτική Γονέων
    Replies: 13
    Last Post: 13-02-2011, 20:36
  5. Νοιώθω μόνος...
    By gay_m_boy in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 17
    Last Post: 29-09-2006, 01:08

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •