Θέλω να πεθάνω - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 31 to 45 of 61
  1. #31
    Banned
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Crete
    Posts
    179
    περαστικε καλησπερα στα ειπαν τα παιδια πανω κατω αυτα ηθελα να πω και γω

    θα καταφερεις να βγεις απο αυτο το <<λαβυρινθο>> λιγη υπομονη θελει . Οι σκεψεις αυτες ειναι εντονες λογω οτι η κριση σου δεν λειτουργει σωστα (Μπραβο ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ το διατυπωσες πολυ καλα)

    ελπιζω αυτη τη στιγμη να εισαι καλα αν οχι οτι χρειαστεις pm (αν θες να μιλησεις σε μενα η σε καποιον για κατι) η πες μας οτι θες να σε βοηθησουμε !!

  2. #32
    Banned
    Join Date
    May 2015
    Location
    Ακριβώς πίσω σου!!!
    Posts
    838
    Πήγα σήμερα να αγοράσω υπνωτικά χάπια από φαρμακείο αλλά, λέει, θέλουν συνταγή γιατρού και δεν έκανα τίποτα
    Το χάπι της επόμενης ημέρας το έχουν ελεύθερο και τους πείραξαν τα ηρεμιστικά...
    Δεν απελπίζομαι όμως...

  3. #33
    Super Moderator
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    380
    Quote Originally Posted by nick190813 View Post
    ε πως θα συζητηση οτι θελει ο περαστικος εφοσον θα τ κλεισεται το θεμα? μας δουλευεεται δλδ?
    τρομπαρεται ? και δεν ειναι η πρωτη φορα που τρομπαρεται οι μοντερατορσ το κανεται συχνα..

    δεν βριζω........
    1. Ξανα διάβασε το μήνυμα της Βάσιας.
    2. Δεν βρίζεις, αλλά "βρίζεις".

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    Quote Originally Posted by Aeon View Post
    1. Ξανα διάβασε το μήνυμα της Βάσιας.
    2. Δεν βρίζεις, αλλά "βρίζεις".
    Aeon προσεξε γτ νομιζεις οτι εχεις καποιου ειδους εξουσια.....δεν ξερω τη την εχεις δει και δινεις ποινες και το παιζεις ιστορια ...ενας μοντερατορ εισαι σε ενα φορουμ ψυχολογιας......
    κανονικα δεν μας αφηνεις να μιλησουμξε..ιδιαιτερα εμενα με εχεις βαλει στο ματι...δεν ξερω αν εχει καποιου ειδους απωθυμενα και τα κανεις αυτα
    αμα ειναι πες μ να σταματησω να ποσταρω και να βοηθαω ανθρωπους π εχουν προβλημα....

    παλι δεν βριζω περιμενω να δω αν θα με μπαναρεις και γι αυτο

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2016
    Location
    Κοζανη
    Posts
    160
    περαστικε ανοησια θα κανεις οταν θα πας 40 και θα λες αλλα 40 χρονια να ειχα παλι δε θα μου φτανανε να χαρω τις ομορφιες της ζωης. ειναι θειο δωρο και εισαι μοναδικος... κανε υπομονη φιλαρακο και τα καλυτερα ερχονται. ξεκινα απο εναν ειδικο υγειας, αυριο κιολας

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    430
    Περαστικέ, είπες πως έχεις προβλήματα με την οικογένειά σου... Θα ήθελες λίγο να μας περιγράψεις αυτά τα προβλήματα;

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    961
    Φίλε μου, μακάρι τώρα να αρχίσεις ένα νέο ξεκίνημα για το οποίο θα καμαρώνεις εσύ και μόνο εσύ σε λίγα χρόνια.
    Και εγώ κάποτε το είχα σκεφτεί αυτό που σου πέρασε απ' το μυαλό. Πραγματικά δεν αξίζει. Μια ζωή έχεις. ΝΑΙ ΜΟΝΟ ΜΙΑ!
    Δεν είσαι ο Σούπερ Μάριο να έχεις άπειρες ζωές και να κάνεις Restart όποτε θες την πίστα...!
    Υπάρχουν άνθρωποι που, ενώ πρακτικά ήταν με το 1,5 πόδι στον τάφο, κίνησαν γη και ουρανό για να ζήσουν.
    Αυτό δεν σου λέει κάτι; Πρέπει να είσαι ζωντανός, να δώσεις μάχες και να βγεις νικητής!
    Μην νομίζεις ότι εκεί έξω όλοι τα περνάνε τέλεια. Άλλο η βιτρίνα και άλλο το πατάρι σε ένα μαγαζί.
    Έτσι και οι άνθρωποι. Μερικές φορές θεωρούμε πως οι άλλοι έχουν τα πάντα, είναι ευτυχισμένοι... Τίποτα δεν έχουν!
    Η ζωή έχει πολλές αντιξοότητες, πολλές απογοητεύσεις, πολλά δάκρυα. Το ξέρω και το ξέρεις. Ο καθένας μας το ξέρει λίγο έως πολύ.
    Αλλά μετά από όλα αυτά, που πρέπει να τα θεωρούμε δεδομένα στη ζωή μας, υπάρχει κάτι που δεν είναι: η ευτυχία.
    Κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος με διαφορετικά πράγματα. Βρες μέσα σου αυτό που σε κάνει χαρούμενο. Μόνο εσύ το ξέρεις!
    Εκεί είναι το νόημα της ζωής. Είναι σαν ένα κυνήγι θησαυρού. Αν βρεις αυτό που σε χαροποιεί, δεν χρειάζεσαι κάτι άλλο!
    Ωραία αυτά που σου λέω, αλλά η ουσία είναι μια:
    Μην τα παρατάς. Πρέπει να βγεις νικητής!

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    Ψηλε θα στο πω είναι μυστικό αλλά θα στο πω πριν κάνεις οτιδήποτε αν σ αρέσουν λίγο οι γυναίκες να πας σε στριπτιτζαδικο το ξέρω θα το θεωρησεισ βλακεία ότι κατεβάζω το επίπεδο κλπ να κλέψεις εν ανάγκη πενήντα ευρώ και να πασ κι άμα θες μετά να το κανεισ τρύπα μου τη μύτη ένα τραγούδι λέει αν θεσ να αγιασεισ πρέπει να αμαρτησεισ άκου το κι αυτό είναι ωραίο κομμάτι
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    961
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Ψηλε θα στο πω είναι μυστικό αλλά θα στο πω πριν κάνεις οτιδήποτε αν σ αρέσουν λίγο οι γυναίκες να πας σε στριπτιτζαδικο το ξέρω θα το θεωρησεισ βλακεία ότι κατεβάζω το επίπεδο κλπ να κλέψεις εν ανάγκη πενήντα ευρώ και να πασ κι άμα θες μετά να το κανεισ τρύπα μου τη μύτη ένα τραγούδι λέει αν θεσ να αγιασεισ πρέπει να αμαρτησεισ άκου το κι αυτό είναι ωραίο κομμάτι
    Απίθανο τραγούδι. Βασισμένο σε αληθινή ιστορία!
    Αρλέτα-Μπάρ το Ναυάγιο
    https://www.youtube.com/watch?v=iI_YK-VZOU8

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    Κομματαρα την ιστορία δεν τη θυμάμαι ήμουν μικρός το τραγούδι μου έμεινε τόσα νοήματα σε δέκα στίχους
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    961
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Κομματαρα την ιστορία δεν τη θυμάμαι ήμουν μικρός το τραγούδι μου έμεινε τόσα νοήματα σε δέκα στίχους
    Ο παππούλης στους στίχους ήταν υπαρκτό πρόσωπο και η Αρλέτα έκανε τραγούδι την στιχομυθία τους, στο μπαρ "Το Ναυάγιο" (ήταν και αυτό υπαρκτό)!
    Και εγώ μη φανταστείς, δεν είμαι μεγάλος, 21 είμαι.

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    Εντάξει εγώ είμαι τριάντα τέσσερα πρέπει να τα άκουγα γύρω στα δέκα από τα πέντε μου είμαι με ένα ράδιο στ αυτι από εφηβεία κ μετά όλη μέρα
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    961
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Εντάξει εγώ είμαι τριάντα τέσσερα πρέπει να τα άκουγα γύρω στα δέκα από τα πέντε μου είμαι με ένα ράδιο στ αυτι από εφηβεία κ μετά όλη μέρα
    Εν γένει είμαστε off-topic, αλλά ήταν ωραίες εποχές. Το ράδιο είχε άλλη ποιότητα τότε.
    Τώρα, playlists, διαφημίσεις και παρουσιαστές που διαβάζουν διαφημιστικά μηνύματα μέσα στις εκπομπές. Ξεφτίλα...!
    Τώρα, μόνο από εξωτερικό κάποιοι σταθμοί αξίζουν, όπως το BBC Radio και το Radio Italia (ιντερνετικά).

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    Bbc radio έχω δει κάποια βίντεο στο youtoube το άλλο δεν το ξέρω
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  15. #45
    Banned
    Join Date
    May 2015
    Location
    Ακριβώς πίσω σου!!!
    Posts
    838
    Πήρα σήμερα τηλέφωνο δύο ψυχολόγους για να μιλήσω σε κάποιον
    Η πρώτη μου είπε ότι μπορεί να με κλείσει για την άλλη βδομάδα... Της είπα ξερά ότι την άλλη βδομάδα μπορεί να μην ζω και αντί να βρει χρόνο μου είπε να πάρω κάποιον άλλον, ούτε καν ου σύστησε κάποιον
    Η δεύτερη μου είπε για την Παρασκευή, της το έκλεισα στα μούτρα
    Κανένας δεν νοιάζεται για μένα

Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast

Similar Threads

  1. ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΕΘΑΝΩ.
    By angel123 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 94
    Last Post: 02-05-2017, 16:04
  2. Θέλω να πεθάνω
    By STORM LORD in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 28
    Last Post: 03-06-2012, 03:03
  3. θελω να πεθανω!!!!
    By marinaxx in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 33
    Last Post: 21-01-2012, 21:57
  4. Θέλω να πεθάνω
    By Swan in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 64
    Last Post: 13-06-2009, 17:29

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •