το μυαλο μου ποναει...
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 5 of 5
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    395

    το μυαλο μου ποναει...

    Ρε παιδια ειμε σε φαση που νιωθω οτι ειμε τελεια.Δεν βρισκω καμια εμμονη πανω μου απλα το μυαλο μου φερνει εικονες απο το παρελθον.Πρεπει πιστευω να το εχουν ακομα και <<υγειεις>> ανθρωποι το εχω προσεξει.Ειμαστε σε φαση που μειωνουμε το χαπι.Δεν ξερω τι σκατα γινεται.Θα μου πειτε πες το στην ψυχιατρο.Ε και το πα.Πλεον δεν με νοιαζει να μειωσω τα χαπια και τετοια μονο η μανα μου η καραξα μπαινει σε αυτο το παιχνιδι.Εσεις το χετε αυτο το πραμα;Πρεπει να το χουν ολοι οι ψυχωτικοι απ οτι εχω καταλαβει.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Περιεγραψε το λιγο περισσοτερο...ναι φυσικα και οι υγιεις ανθρωποι...ολοι δηλαδη φερνουν στο μυαλο τους εικονες απο το παρελθον...αναμνησεις...δεν εχω τετοιο προβλημα και δεν εχω καταλαβει τι ακριβως περιγραφεις.
    Εαν εννοεις οτι φερνεις εικονες απο το παρελθον που σου δημιουργησαν καποια στιγμη αμηχανια ή εικονες απο το παρελθον που σε στεναχωρουν ή σε αγχωνουν γενικα...ναι μου συμβαινει που και που.
    Παντως δεν μπορω να πω οτι φερνω πολυ συχνα εικονες απο το παρελθον στο μυαλο μου...και για αυτο δυσκολευομαι να πω πχ.και καποια \"ιστορια\" σε μια φιλικη παρεα.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Να προσθεσω οτι δεν ξερω πως ειμαι ουσιαστικα χωρις φαρμακα...γιατι ειμαι κατω απο φαρμακευτικη αγωγη πολλαααααα χρονια.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    395

    οπως το πες..

    ..αγχωδης,στεναχωρες,τσατισ μενες και λοιπα

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Δεν ξερω...σιγουρα οταν μειωνεις την φαρμακευτικη δεν ειναι ολα μελι-γαλα...προσπαθησε να δεις ποτε εχεις τα βελτιστα κατα την γνωμη σου δηλαδη μια νορμαλ ποσοτητα φαρμακου που να σε κανει να νοιωθεις ενταξει.Αρνητικες σκεψεις θα τις ελεγα αυτες...ισως να σου χτυπαει την πορτα η καταθλιψη ή η ψυχωση οπως θες πεστο...δεν ξερω.
    Και εγω θελω να μειωσω και προβληματιζομαι εντονα.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •