Ναρκωτικα - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 8 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 106
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Έγινα καλά από κατάθλιψη κ άγχος
    ψυχωση εχεις ακομα?

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,689
    Έχω τραβήξει πολλά μην κοιτάς που δεν τα λέω
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Έχω τραβήξει πολλά μην κοιτάς που δεν τα λέω
    και εγω φιλε μου αλλα τα ξεπερασα ολα με προσπαθεια

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,689
    Μόνο αυτό μου μείνε κατά τα άλλα καλά είμαι τεσπά θα το παλέψω κοντά είμαι να το νικήσω
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  5. #20
    Banned
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    1,022
    Μετανιώνω που το καλοκαίρι είχα την ευκαιρία να κάνω μαύρο και δεν το έκανα.Ημουν Αθήνα και κατεβαίνω γύρω στις 22.30-23.00 στη στάση μετρό στην πλατεία ομονοίας..Οπως έβγαινα απο το μετρό,με πλησίασε ένας τύπος πακιστανικής μάλλον καταγωγής και με ρώτησε αν θέλω..Αρνήθηκα και έφυγα.
    Μετά όμως το ξανασκέφτηκα και θέλησα να γυρίσω να πάρω.Ελα όμως που το μαμημένο σύμπαν με απέτρεψε? με προστάτευσε απο ένα λάθος? δε ξέρω τελικά..
    Καθώς λοιπόν γυρνούσα προς την πλατεία ομονοίας σε ένα στενό,με πλησιάζει ένας τύπος απο πίσω,με πιάνει απο το λαιμό με σκοπό να με ληστέψει!!! Τελικά κατάφερα να ξεφύγω αλλά φοβήθηκα να ξαναγυρίσω στην πλατεία για να πάρω.
    Ευελπιστώ φέτος το καλοκαίρι που θα κατέβω πάλι Αθήνα,να μπορέσω να αγοράσω ώστε να δω τι στην ευχή είναι αυτό..

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Μόνο αυτό μου μείνε κατά τα άλλα καλά είμαι τεσπά θα το παλέψω κοντά είμαι να το νικήσω
    στο ευχομαι και πιστευω να τα καταφερεις

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,689
    Ευχαριστώ μάλλον κάτι θα κάνω
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    961
    Quote Originally Posted by nick190813 View Post
    και εγω χασει φιλο μ απο ναρκωτικα...
    η κοκαινη ειναι πολυ εθιστικη...θυμαμαι πηγαινε 8 ωρα το πρωι μετα απο παρτυ και κοκαινη και σκεφτομουνα που θα βρω αλλο γραμαριο ......οπως επισης εαν μπεις στον κοσμο τις κοκαινης πολυ λαμπερος και βρωμικος ταυτοχρονα.....,....πολλα σκηνικα δεν χρειαζονται αναλυση....
    ηρωινη δεν εχω κανει ποτε ουτε θα εκανα....

    εγω κανω κεφαλι πλεον με αλκοολ....

    αν η σχολη σου ειναι αθηνα υπαρχει μεγαλη πιθανοτητα να εχω πιει μπαφο και εγω εκεει:p
    Πάντως αυτό που είπες με ότι ο κόσμος της κόκας είναι λαμπερός και βρωμερός, το είχα ακούσει και σε ένα ντοκιμαντέρ του Βαξεβάνη.
    Το 95% της σοου-μπιζ (δημοσιογράφοι, παρουσιαστές, ηθοποιοί, τραγουδιστές, αθλητές, επιχειρηματίες, μοντέλα) αφήνει εκεί τα μαλλιοκέφαλά του. Πιθανόν να το ξέρεις και από πρώτο χέρι.
    Και αναρωτιόνται οι αφελείς τους βλέπουν από μακριά: Που βρίσκουν το κέφι;
    Κάνε την αδυναμία σου, ΔΥΝΑΜΗ.

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    Quote Originally Posted by admforall View Post
    Μετανιώνω που το καλοκαίρι είχα την ευκαιρία να κάνω μαύρο και δεν το έκανα.Ημουν Αθήνα και κατεβαίνω γύρω στις 22.30-23.00 στη στάση μετρό στην πλατεία ομονοίας..Οπως έβγαινα απο το μετρό,με πλησίασε ένας τύπος πακιστανικής μάλλον καταγωγής και με ρώτησε αν θέλω..Αρνήθηκα και έφυγα.
    Μετά όμως το ξανασκέφτηκα και θέλησα να γυρίσω να πάρω.Ελα όμως που το μαμημένο σύμπαν με απέτρεψε? με προστάτευσε απο ένα λάθος? δε ξέρω τελικά..
    Καθώς λοιπόν γυρνούσα προς την πλατεία ομονοίας σε ένα στενό,με πλησιάζει ένας τύπος απο πίσω,με πιάνει απο το λαιμό με σκοπό να με ληστέψει!!! Τελικά κατάφερα να ξεφύγω αλλά φοβήθηκα να ξαναγυρίσω στην πλατεία για να πάρω.
    Ευελπιστώ φέτος το καλοκαίρι που θα κατέβω πάλι Αθήνα,να μπορέσω να αγοράσω ώστε να δω τι στην ευχή είναι αυτό..
    χααχχα ρε οντως σ επιασε απο το λαιμο?
    εχουν προσπαθησει και εμενα στην ομονοια ενας να με φερμαρει πρεζακιας αλλα του εριξα μια μπουνια και του εσπασα ολη την μουρη επαθε αιμοραγια...

    παντως θα σ προτεινα να μην παρεις σε καμια περιπτωση χορτο απο ομονοια ....θα ειναι ποτισμενο με πρεζα ......η λεγομενη πρεζοφουντα......για να ειναι αρκετα δυνατο το χορτο του ριχνουν ενεσεις πρεζασ.....
    καλυτερα απο αλλου παρε....

    λοιπον υπαρχουν δυο κατηγοριες χορτου το ενα ειναι χαλαρωτικο δλδ σε κανει νταγκλα σε μεγαλες ποσοτητες και το αλλο σου φερνει εφορια...

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    961
    Quote Originally Posted by admforall View Post
    Μετανιώνω που το καλοκαίρι είχα την ευκαιρία να κάνω μαύρο και δεν το έκανα.Ημουν Αθήνα και κατεβαίνω γύρω στις 22.30-23.00 στη στάση μετρό στην πλατεία ομονοίας..Οπως έβγαινα απο το μετρό,με πλησίασε ένας τύπος πακιστανικής μάλλον καταγωγής και με ρώτησε αν θέλω..Αρνήθηκα και έφυγα.
    Μετά όμως το ξανασκέφτηκα και θέλησα να γυρίσω να πάρω.Ελα όμως που το μαμημένο σύμπαν με απέτρεψε? με προστάτευσε απο ένα λάθος? δε ξέρω τελικά..
    Καθώς λοιπόν γυρνούσα προς την πλατεία ομονοίας σε ένα στενό,με πλησιάζει ένας τύπος απο πίσω,με πιάνει απο το λαιμό με σκοπό να με ληστέψει!!! Τελικά κατάφερα να ξεφύγω αλλά φοβήθηκα να ξαναγυρίσω στην πλατεία για να πάρω.
    Ευελπιστώ φέτος το καλοκαίρι που θα κατέβω πάλι Αθήνα,να μπορέσω να αγοράσω ώστε να δω τι στην ευχή είναι αυτό..
    Ασ' το φίλε μου... Δεν αξίζει να δώσεις ούτε 1 cent σε αυτά τα τομάρια!
    Κάνε την αδυναμία σου, ΔΥΝΑΜΗ.

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    Quote Originally Posted by PositiveWave View Post
    Πάντως αυτό που είπες με ότι ο κόσμος της κόκας είναι λαμπερός και βρωμερός, το είχα ακούσει και σε ένα ντοκιμαντέρ του Βαξεβάνη.
    Το 95% της σοου-μπιζ (δημοσιογράφοι, παρουσιαστές, ηθοποιοί, τραγουδιστές, αθλητές, επιχειρηματίες, μοντέλα) αφήνει εκεί τα μαλλιοκέφαλά του. Πιθανόν να το ξέρεις και από πρώτο χέρι.
    Και αναρωτιόνται οι αφελείς τους βλέπουν από μακριά: Που βρίσκουν το κέφι;
    εχω πιει με τραγουδιστη και με πολυ διασημους ραπερ ελληνες με τους οποιους αραζα κιολας παλια..
    επισης εχω πιει και με μοντελα αλλα οχι πολυ διασημα και με ενα σωρο αλλους....δεν μπορεις να φανταστεις απο γνωστο γνωστου με ποιους εχω αραξει ...αστο...ειναι μια αλυσιδα και οσο προχωρας χωνεσαι και ποιο βαθεια
    το τι γινεται δεν μπορεις να το διανοηθεις....

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    961
    Quote Originally Posted by nick190813 View Post
    εχω πιει με τραγουδιστη και με πολυ διασημους ραπερ ελληνες με τους οποιους αραζα κιολας παλια..
    επισης εχω πιει και με μοντελα αλλα οχι πολυ διασημα και με ενα σωρο αλλους....δεν μπορεις να φανταστεις απο γνωστο γνωστου με ποιους εχω αραξει ...αστο...ειναι μια αλυσιδα και οσο προχωρας χωνεσαι και ποιο βαθεια
    το τι γινεται δεν μπορεις να το διανοηθεις....
    Υπάρχει ομερτά στη σοούμπιζ.
    Επίσης, χρήση κόκας κάνουν γιατροί (η ξαδέρφη μου που είναι χειρουργός το έχει παραδεχθεί δημόσια μπροστά σε όλους μας ότι κάνει κάθε μήνα, αυτή και συνάδελφοί της) και καθηγητές πανεπιστημίου!
    Ναι, καθηγητές πανεπιστημίου!
    Συζητούσα πέρσυ με έναν καθηγητή μου.
    Μου έλεγε ότι μερικοί συνάδελφοί του, επονομαζόμενοι και ως "μηχανές ερευνητικών εργασιών",
    που βγάζουν και 10 papers τον χρόνο είναι χρήστες κόκας.
    Δεν υπάρχει μυαλό που σε κανονικές συνθήκες να τα καταφέρει σε τόση πίεση και σε τέτοια ανταγωνιστικά περιβάλλοντα!
    Κάνε την αδυναμία σου, ΔΥΝΑΜΗ.

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    Quote Originally Posted by PositiveWave View Post
    Υπάρχει ομερτά στη σοούμπιζ.
    Επίσης, χρήση κόκας κάνουν γιατροί (η ξαδέρφη μου που είναι χειρουργός το έχει παραδεχθεί δημόσια μπροστά σε όλους μας ότι κάνει κάθε μήνα, αυτή και συνάδελφοί της) και καθηγητές πανεπιστημίου!
    Ναι, καθηγητές πανεπιστημίου!
    Συζητούσα πέρσυ με έναν καθηγητή μου.
    Μου έλεγε ότι μερικοί συνάδελφοί του, επονομαζόμενοι και ως "μηχανές ερευνητικών εργασιών",
    που βγάζουν και 10 papers τον χρόνο είναι χρήστες κόκας.
    Δεν υπάρχει μυαλό που σε κανονικές συνθήκες να τα καταφέρει σε τόση πίεση και σε τέτοια ανταγωνιστικά περιβάλλοντα!
    με καθηγητες εχω πιει και εγω μπαφακια ομως
    πολλοι κανουν...
    αλλα αυτα που σου προκαλει τα βλεπεις αργοτερα.....
    γενικα να ξερεις κανουν παρα πολλοι και πολλοι απο αυτους ουτε καν φενονται.....
    επειδη εγω εχω μπει σε κλικες και ειχαμε κλειστο περιβαλλον ολοι αυτοι που καναμε χορτο,πιστεψε με ειδα ατομα που ουτε φανταζομουνα ουτε υποψιαζομουνα ποτε...
    τωρα στην περιοχη μ κανουν σχεδον ολοι ψυχοτροπικα ναρκωτικα...και ομως ειναι ενας κυκλος π το ξερουμε μονο εμεις ποιοι κανουνε..
    εχει ξεφυγει πλεον ο ελεγχος των ναρκωτικων..δοκιμαζουν ολο και περισσοτεροι

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,689
    Άμα είναι έτσι ο κόσμος εγώ προτιμώ τον δικό μου
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  15. #30
    Banned
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    1,022
    Quote Originally Posted by nick190813 View Post
    χααχχα ρε οντως σ επιασε απο το λαιμο?
    εχουν προσπαθησει και εμενα στην ομονοια ενας να με φερμαρει πρεζακιας αλλα του εριξα μια μπουνια και του εσπασα ολη την μουρη επαθε αιμοραγια...

    παντως θα σ προτεινα να μην παρεις σε καμια περιπτωση χορτο απο ομονοια ....θα ειναι ποτισμενο με πρεζα ......η λεγομενη πρεζοφουντα......για να ειναι αρκετα δυνατο το χορτο του ριχνουν ενεσεις πρεζασ.....
    καλυτερα απο αλλου παρε....

    λοιπον υπαρχουν δυο κατηγοριες χορτου το ενα ειναι χαλαρωτικο δλδ σε κανει νταγκλα σε μεγαλες ποσοτητες και το αλλο σου φερνει εφορια...
    Nαι.Περπατούσα χαλαρά και με αιφνιδίασε.Ηταν στην είσοδο μιας πολυκατοικίας στα αριστερά μου αυτός μαζί με έναν άλλο και είχαν στριμώξει μια ιερόδουλη..Ε σκέφτηκα θα κάνουν διαπραγματεύσεις :p και συνέχισα να περπατώ χαλαρά.Α μλκ μου εδώ που φορούσα ακουστικά και άκουγα μουσική οπότε δεν τον πήρα χαμπάρι ότι με πλησίασε..
    Απο κει και πέρα βλέπω ότι είσαι γνώστης.. για να μην ξαναμπλέκω εκεί πέρα... άμα κατέβω Αθήνα ξέρεις ε... :p

Page 2 of 8 FirstFirst 1234 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ναρκωτικα-Εμμονες
    By SH7 in forum Εξάρτηση από Ψυχοδραστικές Ουσίες - Ναρκωτικά
    Replies: 17
    Last Post: 26-08-2015, 16:20
  2. Προβλημα με ναρκωτικα
    By ElviraK in forum Εξάρτηση από Ψυχοδραστικές Ουσίες - Ναρκωτικά
    Replies: 17
    Last Post: 19-07-2015, 15:59
  3. Τα πιό επικύνδυνα ναρκωτικά
    By carrot in forum Εξάρτηση από Ψυχοδραστικές Ουσίες - Ναρκωτικά
    Replies: 45
    Last Post: 19-09-2011, 21:43
  4. Ναρκωτικά
    By GiorgosPSycho in forum Εξάρτηση από Ψυχοδραστικές Ουσίες - Ναρκωτικά
    Replies: 8
    Last Post: 12-03-2011, 01:48
  5. Ναρκωτικά...!! SOS
    By h2o_christina in forum Εξάρτηση από Ψυχοδραστικές Ουσίες - Ναρκωτικά
    Replies: 19
    Last Post: 14-12-2007, 15:58

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •