Ναρκωτικα - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 8 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 106
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Άμα είναι έτσι ο κόσμος εγώ προτιμώ τον δικό μου
    εμ τι νομιζεις οτι ο κοσμος ειναι καλος ,αγνος και ηρεμος?

  2. #32
    Banned
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    1,022
    Quote Originally Posted by PositiveWave View Post
    Ασ' το φίλε μου... Δεν αξίζει να δώσεις ούτε 1 cent σε αυτά τα τομάρια!
    φίλε δεν αντιλέγω ότι έχεις δίκιο αλλά απο μικρός είμαι αυτός που όταν οι γονεις του λέγανε "μη βάζεις το χέρι σου στη μπρίζα γιατί θα σε χτυπήσει το ρεύμα" το έβαζα ώστε να τους πάω κόντρα και να διαπιστώσω ο ίδιος ότι όντως με χτύπησε το ρεύμα..

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    Quote Originally Posted by admforall View Post
    Nαι.Περπατούσα χαλαρά και με αιφνιδίασε.Ηταν στην είσοδο μιας πολυκατοικίας στα αριστερά μου αυτός μαζί με έναν άλλο και είχαν στριμώξει μια ιερόδουλη..Ε σκέφτηκα θα κάνουν διαπραγματεύσεις :p και συνέχισα να περπατώ χαλαρά.Α μλκ μου εδώ που φορούσα ακουστικά και άκουγα μουσική οπότε δεν τον πήρα χαμπάρι ότι με πλησίασε..
    Απο κει και πέρα βλέπω ότι είσαι γνώστης.. για να μην ξαναμπλέκω εκεί πέρα... άμα κατέβω Αθήνα ξέρεις ε... :p
    χααχχαχα...πλακα θα ειχε να ερχοταν και η ιεροδουλη να σε φερμαρει χαχαχα

    κοιτα θα σ πω οτι δεν ειναι τοσο ακινδυνο το χορτο οσο νομιζεις.....

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    Quote Originally Posted by admforall View Post
    φίλε δεν αντιλέγω ότι έχεις δίκιο αλλά απο μικρός είμαι αυτός που όταν οι γονεις του λέγανε "μη βάζεις το χέρι σου στη μπρίζα γιατί θα σε χτυπήσει το ρεύμα" το έβαζα ώστε να τους πάω κόντρα και να διαπιστώσω ο ίδιος ότι όντως με χτύπησε το ρεύμα..
    χαχαχαχαχα δεν ξερω αν το λες κυριολεκτικα η μεταφορικα αλλα το εχω κανει και εγω

  5. #35
    Banned
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    1,022
    χαχαχα... δεν είπα ότι είναι ακίνδυνο αλλά θέλω να δω μόνος μου πόσο επικίνδυνο είναι..
    κυριολεκτικά το λέω και αυτή μου η περίεργεια μου έχει στοιχίσει απο άλλη "δοκιμή" 4 ράμματα σε σημείο του δεξιού μου χεριού και άλλα 5 στο δεξί πόδι απο άλλη "δοκιμ"ή..τα σημάδια θα είναι εκει για πάντα για να μου υπενθυμίζουν την "περιέργεια" μου αλλά βλέπεις μυαλό δεν βάζω..Αν δεν πειστώ απο μόνος μου ότι κάτι είναι επικίνδυνο,θα το δοκιμάσω μέχρι να την πατήσω και να πειστω με το hard way..

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    961
    Quote Originally Posted by nick190813 View Post
    με καθηγητες εχω πιει και εγω μπαφακια ομως
    πολλοι κανουν...
    αλλα αυτα που σου προκαλει τα βλεπεις αργοτερα.....
    γενικα να ξερεις κανουν παρα πολλοι και πολλοι απο αυτους ουτε καν φενονται.....
    επειδη εγω εχω μπει σε κλικες και ειχαμε κλειστο περιβαλλον ολοι αυτοι που καναμε χορτο,πιστεψε με ειδα ατομα που ουτε φανταζομουνα ουτε υποψιαζομουνα ποτε...
    τωρα στην περιοχη μ κανουν σχεδον ολοι ψυχοτροπικα ναρκωτικα...και ομως ειναι ενας κυκλος π το ξερουμε μονο εμεις ποιοι κανουνε..
    εχει ξεφυγει πλεον ο ελεγχος των ναρκωτικων..δοκιμαζουν ολο και περισσοτεροι
    Πόσο αληθινά αυτά που λες... Και πόσο ψεύτικοι πολλοί από αυτούς.
    Τάξις και ηθική για βιτρίνα και τα βράδια κόκες και όργια...!

    Δεν πιστεύω πια σε κανέναν τους!
    Κάνε την αδυναμία σου, ΔΥΝΑΜΗ.

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    Quote Originally Posted by admforall View Post
    χαχαχα... δεν είπα ότι είναι ακίνδυνο αλλά θέλω να δω μόνος μου πόσο επικίνδυνο είναι..
    οκ...δικιο εχεις σε αυτο π λες...
    ολοι εχουν δοκιμασει ετσι κ αλλιως.......εμπειρια ζωης ..δες το ετσι αφου εισαι αποφασισμενος να δοκιμασεις.....
    εγω τωρα να σ πω οχι ,μην ,δεν και τετοια ...δεν θα πιασουν ,σε βλεπω συνειδητοποιμενο και πιστευω οτι δεν θα κολησεις...
    ......
    απλα να σου πω οτι πολλοι κολανε και μετα πανε σε ποιο βαρια ναρκωτικα...
    αλλους τους πειραζει την ψυχολογια...
    σε αλλους δημιρουργει ψυχωση ....ακομα και ενα τσιγαρο...
    σε αλλους απλα τους χαλαρωνει και τους ξεαγχωνει απο τα βαρη τις κοιθνωνιας....
    και αλλους τους δημιουργει εφορια ....
    και αλλους τους κανει ποιο κοινωνικους....

    υπαρχουν + και - οπως βλεπεις ...απο εκει και περα δικη σ αποφαση ειναι ενοειται....

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    961
    Quote Originally Posted by admforall View Post
    φίλε δεν αντιλέγω ότι έχεις δίκιο αλλά απο μικρός είμαι αυτός που όταν οι γονεις του λέγανε "μη βάζεις το χέρι σου στη μπρίζα γιατί θα σε χτυπήσει το ρεύμα" το έβαζα ώστε να τους πάω κόντρα και να διαπιστώσω ο ίδιος ότι όντως με χτύπησε το ρεύμα..
    Κοίτα δεν χρειάζεται να με πείσεις... Με έπεισε ο Πλανητάρχης!
    Hi, guys!

    https://www.youtube.com/watch?v=a9wr-x1PHSo
    Κάνε την αδυναμία σου, ΔΥΝΑΜΗ.

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    Quote Originally Posted by PositiveWave View Post
    Πόσο αληθινά αυτά που λες... Και πόσο ψεύτικοι πολλοί από αυτούς.
    Τάξις και ηθική για βιτρίνα και τα βράδια κόκες και όργια...!

    Δεν πιστεύω πια σε κανέναν τους!
    ουυυυυ καλα εισαι........πραγματικα δεν μπορεις να φανταστεις τι γινεται ,ουτε και να σ περιγραψω

  10. #40
    Banned
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    1,022
    Αυτό σκέφτομαι και εγώ.Αν υπάρχει 1% πιθανότητα να κάνω χόρτο και να γίνω πιο κοινωνικός ώστε να καταφέρω να αποκτήσω αυτά που μου λείπουν και 99% να μου γυρίσει σε καμμιά ψύχωση ή να γίνω εξαρτημένος ναρκομανής,θα έπαιρνα το ρίσκο

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    Quote Originally Posted by admforall View Post
    Αυτό σκέφτομαι και εγώ.Αν υπάρχει 1% πιθανότητα να κάνω χόρτο και να γίνω πιο κοινωνικός ώστε να καταφέρω να αποκτήσω αυτά που μου λείπουν και 99% να μου γυρίσει σε καμμιά ψύχωση ή να γίνω εξαρτημένος ναρκομανής,θα έπαιρνα το ρίσκο
    δλδ θες να πετυχεις να γινεις ποιο κοινωνικος?

  12. #42
    Banned
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    1,022
    Θέλω να πετύχω να γίνω πιο διεκδικητικός στα θέλω μου και μέσα σε αυτά τα θέλω είναι να γίνω και πιο κοινωνικός.Οτι δεν τόλμησα... με μισεί πλέον και τώρα πια σκέφτομαι κάθε πιθανή εναλλακτική λύση για να πάρω πίσω μέρος των ευκαιριών που όταν μου παρουσιάστηκαν τις κλώτσισα γιατί δεν είχα την διαισθητικότητα πες το,το μυαλό πες το,δεν έχει σημασία το όνομα,να τις εκμεταλλευτώ

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    Quote Originally Posted by admforall View Post
    Θέλω να πετύχω να γίνω πιο διεκδικητικός στα θέλω μου και μέσα σε αυτά τα θέλω είναι να γίνω και πιο κοινωνικός.Οτι δεν τόλμησα... με μισεί πλέον και τώρα πια σκέφτομαι κάθε πιθανή εναλλακτική λύση για να πάρω πίσω μέρος των ευκαιριών που όταν μου παρουσιάστηκαν τις κλώτσισα γιατί δεν είχα την διαισθητικότητα πες το,το μυαλό πες το,δεν έχει σημασία το όνομα,να τις εκμεταλλευτώ
    για αρχη ποτε δεν ειναι αργα για να διεκδικησεις κατι.....
    2ον δεν ξερω κατα ποσο θα σε βοηθησει αυτο το χορτο σε αυτο που ζητας....ισως και να σ βοηθησει δεν ξερω
    για αρχη λυσε μ μια απορια ...δεν εισαι κοινωνικος γτ? νιωθεις ντροπη να μιλησεις σε καποιον?αγχωνεσαι?δεν ξερεις πως φερθεις?......

  14. #44
    Banned
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    1,022
    Oλα αυτά μαζί.. αλλά βασικά όταν είμαι 100% νηφάλιος σκέφτομαι πολύ την αποτυχία και αυτό με κρατά πίσω.Αλκοόλ δοκίμασα κάποιες φορές,μου έδωσε ένα 20% boost..Ηταν αρκετό για την πρώτη μου μέρα στη δουλειά που έπρεπε μόνος μου να κάνω κάτι..Μετά αφού είδα ότι τα κατάφερα,δεν χρειάστηκε να ξαναπιώ.Πίστεψα ότι μπορώ. Θέλω πολύ περισσότερο απο 20% για να πιστέψω ότι μπορώ σε ότι δεν έχω και να δοκιμάσω να κάνω βήμα χωρίς να με νοιάζει η αποτυχία.

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    Quote Originally Posted by admforall View Post
    Oλα αυτά μαζί.. αλλά βασικά όταν είμαι 100% νηφάλιος σκέφτομαι πολύ την αποτυχία και αυτό με κρατά πίσω.Αλκοόλ δοκίμασα κάποιες φορές,μου έδωσε ένα 20% boost..Ηταν αρκετό για την πρώτη μου μέρα στη δουλειά που έπρεπε μόνος μου να κάνω κάτι..Μετά αφού είδα ότι τα κατάφερα,δεν χρειάστηκε να ξαναπιώ.Πίστεψα ότι μπορώ. Θέλω πολύ περισσότερο απο 20% για να πιστέψω ότι μπορώ σε ότι δεν έχω και να δοκιμάσω να κάνω βήμα χωρίς να με νοιάζει η αποτυχία.
    μαλλον πρεπει να αντιμετωπισεις τους φοβους σου....και να αποτυχεις δεν τρεχει κατι ηαναπροσπαθεις...

    επιδη εχω περασει απο κοινωνικη φοβια....με βοηθησε η εκθεση στον φοβο ...ετσι σιγα σιγα μικρυνε ο φοβος μ και εξεφανιστηκε...
    πρεπει να βαλεις τα δυνατα σ και να κανεις αυτο π φοβασαι......

    τωρα δεν ξερω αν θα σ βοηθησει το χορτο....τι να σ πω

Page 3 of 8 FirstFirst 12345 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ναρκωτικα-Εμμονες
    By SH7 in forum Εξάρτηση από Ψυχοδραστικές Ουσίες - Ναρκωτικά
    Replies: 17
    Last Post: 26-08-2015, 16:20
  2. Προβλημα με ναρκωτικα
    By ElviraK in forum Εξάρτηση από Ψυχοδραστικές Ουσίες - Ναρκωτικά
    Replies: 17
    Last Post: 19-07-2015, 15:59
  3. Τα πιό επικύνδυνα ναρκωτικά
    By carrot in forum Εξάρτηση από Ψυχοδραστικές Ουσίες - Ναρκωτικά
    Replies: 45
    Last Post: 19-09-2011, 21:43
  4. Ναρκωτικά
    By GiorgosPSycho in forum Εξάρτηση από Ψυχοδραστικές Ουσίες - Ναρκωτικά
    Replies: 8
    Last Post: 12-03-2011, 01:48
  5. Ναρκωτικά...!! SOS
    By h2o_christina in forum Εξάρτηση από Ψυχοδραστικές Ουσίες - Ναρκωτικά
    Replies: 19
    Last Post: 14-12-2007, 15:58

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •