Quote Originally Posted by akis1 View Post
ποτε και σε καμια περίπτωση δεν θα έμπλεκα με ναρκωτικά...! κάνω χρήση χόρτου από τα 15 μου... τώρα είμαι 24 και συνεχίζω πλέον όχι καθημερινά αλλα σε στιγμές που θέλω να χαλαρώσω..

αναφέρομαι πάντα σε ποιοτική purple haze από ολλανδία.. ποτε δεν κάπνιζα χόρτο από ελλάδα από κάθε ηλίθιο που πουλάει δεν εμπιστεύομαι...! και ούτε θα παίζω με αυτά...!

πολύ μου λέγανε πως από το χόρτο θα μπλέξω στα πιο σκληρά... η ότι θα πάθω ψύχωση και άλλες τέτοιες ηλιθιότητες.. όταν ήμουνα μικρός αναγκαστικά να μιλήσω στους γονείς μου για το χόρτο που κάπνιζα και τους εξήγησα για πιο λόγο το κάνω... και με καταλάβανε... δεν μου φέρανε αντίρρηση πάνω σε auto...! αλλα δεν μπορούσανε να μην το συζητήσουνε με γιατρούς...! έτσι κατέληξα σε παιδοψυχίατρο και μου έγραψε σε ηλικία μόλις 15χρονων zoloft και zyprexa... απλά απαράδεκτος...! μου έλεγε ότι έτσι θα σταματήσω την κάνναβης...!

αν πραγματικά βρω ποτε αυτό τον γιατρό θα τον σπάσω στο ξύλο...!!!!!

η κάνναβης δεν είναι ναρκωτικό...!!! απλά η νεολαία το έχει ξεφτιλίσει και πουλάει μούρη ότι καπνίζει χόρτο... το έχουνε βρει ψυχαγωγία...! εγώ πάλι το βρίσκω θεραπεία...!
1ον θεωρεις οτι δεν ειναι ναρκωτικο επειδη δεν εθιστικες......
2ον μαλλον δεν ξερεις καν τι προκλαει η καναβη..νομιζεις οτι ειναι αθωα...
3ον το σκανκ και τα χειζ βεβαια ειναι πολυ χειροτερα απο τα αλβανικα(παρολο π ειναι ποτισμενα με πρεζα)
4ον σιγουρα ολοι αρχιζουν απο την καναβη και προχωρανε παραπερα....