Ναρκωτικα
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 8 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 106
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864

    Ναρκωτικα

    θα ηθελα να ρωτησω τι γνωμη εχετε για να τα ναρκωτικα? εαν εχετε δοκιμασει? και ποια εχετε δοκιμασει?και εαν ειχατε εξαρτηθει καποια στιγμη στην ζωη σας
    επισης θα ηθελα να ρωτησω και τι γνωμη σχηματιζεται για καποιον που κανει ναρκωτικα...(δεν μιλαω για ηρωινη ,αλλα για τα υπολοιπα και ποιο ελαφρια)

    εγω ειμουν χρηστης χορτου περιπου μια 8ετια απο τα 14 εως τα 22 περιπου και το εχω κοψει εδω και χρονια..
    επισης εχω κανει MDMA kai κοκαινη(κοκαινη πολλες φορες)...οποτε εκτος απο το χορτο καποια περιοδο στην ζωη μ ισως να ημουνα και λιγο εξαρτημενος απο την κοκακινη

    πλεον ξερω οτι τα ναρωκτικα δεν προσφερουν τιποτα.....και απεχω απο ολα τα ναρωκτικα..
    επισης μπορω να πω παρολο π εκανα ολα αυτα ,οτι δεν το εχω μετανιωσει ουτε θα αλλαζα κατι απο την ζωη μου......απλα θα εδινα συμβουλες σε αλλους να μην μπουνε στο τρυπακι να δοκιμασουν τπτ...


    θα χαρω να ακουσω και αλλες αποψεις

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,689
    Δε μου λες ρε ψηλε εσύ που ξέρεις υπάρχει περίπτωση να σ βάζουν κάτι μέσα στον καφέ και να δυναμώνει ο εγκέφαλος γιατί το έχω αυτό με τους καφέδες κι έχω ψύχωση ενώ είμαι αθλητής και δεν μπορώ να το χωνέψω πρώτον δεύτερον δε μου ζήτησε ποτέ κανεισ λεφτά για ναρκωτικά υπάρχει περίπτωση να τα βάζουν οι αστυνομικοί ξέρετε τίποτα μπορείτε να μου πειτε κάποιος
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Δε μου λες ρε ψηλε εσύ που ξέρεις υπάρχει περίπτωση να σ βάζουν κάτι μέσα στον καφέ και να δυναμώνει ο εγκέφαλος γιατί το έχω αυτό με τους καφέδες κι έχω ψύχωση ενώ είμαι αθλητής και δεν μπορώ να το χωνέψω πρώτον δεύτερον δε μου ζήτησε ποτέ κανεισ λεφτά για ναρκωτικά υπάρχει περίπτωση να τα βάζουν οι αστυνομικοί ξέρετε τίποτα μπορείτε να μου πειτε κάποιος
    στο πρωτο οχι δεν νομιζω να σ βαζουν κατι στο καφε και να δυναμωνει ο εγκεφαλος...δεν νομιζω να υπαρχει κατι τετοιο...και επισης εαν εχεις ψυχωση δεν νομιζω οτι κανει να πιεις καφεδες...
    το δευτερο π με ρωτας δεν το καταλαβα

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    961
    Φίλε Νίκο, είσαι πολύ τυχερός που την έβγαλες καθαρή. Και ειδικά από την κόκα. Είναι πολύ άτιμη!
    Πιο άτιμη από όλα τα ναρκωτικά, η ηρωίνη.

    Εγώ έχω χάσει συμμαθητή μου από ναρκωτικά... Είναι άτιμα!
    Προσωπικά, δεν έχω κάνει πότε χρήση.
    Αν και στη σχολή μου βρωμοκοπάει μπάφο παντού!
    Ώρες ώρες, αναρωτιέμαι αν είμαι υπό την επήρεια χόρτου!

    Αν θέλω να κάνω κεφάλι, βάζω τέρμα τη μουσική...

    Μακριά από τα άτιμα!

    Και προσέξτε όσοι παίρνετε οπιούχα σκευάσματα. Είναι και αυτά πολύ άτιμα από όσο ξέρω (υπάρχει και σχετικό thread).
    Κάνε την αδυναμία σου, ΔΥΝΑΜΗ.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,689
    Υπάρχει περίπτωση να έκανα καμία μαλακια μικροσ κι οι μπάτσοι να μου βάζουν ναρκωτικά στον καφέ;Έχει γίνει σε κανέναν αυτό το έχεις ακουσει;
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    Quote Originally Posted by PositiveWave View Post
    Φίλε Νίκο, είσαι πολύ τυχερός που την έβγαλες καθαρή. Και ειδικά από την κόκα. Είναι πολύ άτιμη!
    Πιο άτιμη από όλα τα ναρκωτικά, η ηρωίνη.

    Εγώ έχω χάσει συμμαθητή μου από ναρκωτικά... Είναι άτιμα!
    Προσωπικά, δεν έχω κάνει πότε χρήση.
    Αν και στη σχολή μου βρωμοκοπάει μπάφο παντού!
    Ώρες ώρες, αναρωτιέμαι αν είμαι υπό την επήρεια χόρτου!

    Αν θέλω να κάνω κεφάλι, βάζω τέρμα τη μουσική...

    Μακριά από τα άτιμα!

    Και προσέξτε όσοι παίρνετε οπιούχα σκευάσματα. Είναι και αυτά πολύ άτιμα από όσο ξέρω (υπάρχει και σχετικό thread).
    και εγω χασει φιλο μ απο ναρκωτικα...
    η κοκαινη ειναι πολυ εθιστικη...θυμαμαι πηγαινε 8 ωρα το πρωι μετα απο παρτυ και κοκαινη και σκεφτομουνα που θα βρω αλλο γραμαριο ......οπως επισης εαν μπεις στον κοσμο τις κοκαινης πολυ λαμπερος και βρωμικος ταυτοχρονα.....,....πολλα σκηνικα δεν χρειαζονται αναλυση....
    ηρωινη δεν εχω κανει ποτε ουτε θα εκανα....

    εγω κανω κεφαλι πλεον με αλκοολ....

    αν η σχολη σου ειναι αθηνα υπαρχει μεγαλη πιθανοτητα να εχω πιει μπαφο και εγω εκεει:p

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Υπάρχει περίπτωση να έκανα καμία μαλακια μικροσ κι οι μπάτσοι να μου βάζουν ναρκωτικά στον καφέ;Έχει γίνει σε κανέναν αυτό το έχεις ακουσει;
    οχι ουτε καν δεν υπαρχει περιπτωση ελις.....
    γτ θυμασαι να επινες καφε και να ενιωθες περιεργα?εφορια Μεγαλη?ταχυκαρδια?παραισθη σεις?χαλαρωμα ?

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,689
    Δηλαδή άμα κανεισ κοκαινη μετά μόλις τελειώσει ψάχνεις για άλλο γτ μου το είπε κι άλλος αυτό συγνώμη παιδιά αυτή είναι ή ψύχωση μου γι αυτό ρωταω
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    961
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Δε μου λες ρε ψηλε εσύ που ξέρεις υπάρχει περίπτωση να σ βάζουν κάτι μέσα στον καφέ και να δυναμώνει ο εγκέφαλος γιατί το έχω αυτό με τους καφέδες κι έχω ψύχωση ενώ είμαι αθλητής και δεν μπορώ να το χωνέψω πρώτον δεύτερον δε μου ζήτησε ποτέ κανεισ λεφτά για ναρκωτικά υπάρχει περίπτωση να τα βάζουν οι αστυνομικοί ξέρετε τίποτα μπορείτε να μου πειτε κάποιος
    Υπήρχαν, υπάρχουν και θα υπάρχουν άκρες του Κράτους με τους διακινητές.

    Η Τουρκία, το Ιράν, το Κόσοβο και το Αφγανιστάν είναι χώρες που σήμερα, έχουν αποδεδειγμένα μαύρα ταμεία από ηρωίνη.
    Το Μαυροβούνιο και το Ψευδοκράτος-"ΤΔΒΚ" (Κατεχόμενα), μαύρα ταμεία από λαθραία τσιγάρα.
    Η Αλβανία, μαύρα ταμεία από την ινδική κάνναβη ("χόρτο").
    Η ΣΙΑ (όχι η Κοσιώνη) έκανε εμπόριο ηρωίνης από την Ινδοκίνα στην Αμερική (με την εταιρία-βιτρίνα Air America).
    Επίσης όταν γινόταν ο πόλεμος στη Γιουγκοσλαβία, λόγω υποτίμησης του Δηναρίου, στο Θησαυροφυλάκιο της Κεντρικής Τράπεζας, υπήρχε 1 τόνος ηρωίνη!

    Και μετά λένε, που είναι το κράτος;
    Κάνε την αδυναμία σου, ΔΥΝΑΜΗ.

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Δηλαδή άμα κανεισ κοκαινη μετά μόλις τελειώσει ψάχνεις για άλλο γτ μου το είπε κι άλλος αυτό συγνώμη παιδιά αυτή είναι ή ψύχωση μου γι αυτό ρωταω
    ναι αμα κανεις κοκαινη μολις τελειωσει ,θες και αλλη και ψαχνεις....εαν εχεις μπει στο τρυπακι μετα απο καιρο μολις σ τελειωνει νιωθεις στεναχωρημενος και ξενερωμενος....και πριν τελειωσει ακομα και σ εχουνε μεινει δυο μυτακια ,σκεφτεσαι συνεχεια οτι σ τελειωνει.....ειναι πολυ εθιστικη

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,689
    Καλά τα ξέρω αυτά γι αυτό δε μιλάω αλλά άμα ήταν ναρκωτικά θα ψαχνομουνα για ναρκωτικά κι εγώ δε θα εμένα στον καφέ γτ κατά τα άλλα είμαι κι εκατό κιλά οπότε δεν ισχύει μάλλον άρα έχω ψύχωση καραμπινατη
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Καλά τα ξέρω αυτά γι αυτό δε μιλάω αλλά άμα ήταν ναρκωτικά θα ψαχνομουνα για ναρκωτικά κι εγώ δε θα εμένα στον καφέ γτ κατά τα άλλα είμαι κι εκατό κιλά οπότε δεν ισχύει μάλλον άρα έχω ψύχωση καραμπινατη
    φιλε σιγουρα εχεις ψυχωση.....και ελπιζω να γινεις τελειως καλα

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,689
    Όλοι αυτό μου λένε αλλά δεν το χωνεύω με τίποτα
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Όλοι αυτό μου λένε αλλά δεν το χωνεύω με τίποτα
    το πρωτο βημα ειναι η αποδοχη της "αρρωστιας " και τα επομενα ειναι η κατανοηση και η θεραπεια
    εγω παντως σε ειχα παλιοτερα σε πολλα ποστ να το παραδεχεσαι και να λες οτι εγινες καλα

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,689
    Έγινα καλά από κατάθλιψη κ άγχος
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

Page 1 of 8 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ναρκωτικα-Εμμονες
    By SH7 in forum Εξάρτηση από Ψυχοδραστικές Ουσίες - Ναρκωτικά
    Replies: 17
    Last Post: 26-08-2015, 16:20
  2. Προβλημα με ναρκωτικα
    By ElviraK in forum Εξάρτηση από Ψυχοδραστικές Ουσίες - Ναρκωτικά
    Replies: 17
    Last Post: 19-07-2015, 15:59
  3. Τα πιό επικύνδυνα ναρκωτικά
    By carrot in forum Εξάρτηση από Ψυχοδραστικές Ουσίες - Ναρκωτικά
    Replies: 45
    Last Post: 19-09-2011, 21:43
  4. Ναρκωτικά
    By GiorgosPSycho in forum Εξάρτηση από Ψυχοδραστικές Ουσίες - Ναρκωτικά
    Replies: 8
    Last Post: 12-03-2011, 01:48
  5. Ναρκωτικά...!! SOS
    By h2o_christina in forum Εξάρτηση από Ψυχοδραστικές Ουσίες - Ναρκωτικά
    Replies: 19
    Last Post: 14-12-2007, 15:58

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •