εθελοτυφλώ μα αρκούμε στο να είμαι (καλά) - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 16 to 30 of 56
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2017
    Location
    thessaloniki
    Posts
    427
    Quote Originally Posted by loca View Post
    δε σου λεω να πας ουτε σε ψυχιατρο ουτε σε ψυχολογο δε τους εχω εμπιστοσυνη και αν θες να τα βρεις με τον εαυτο σου καλυτερα να τα βρεις μονος σου να εισαι δικο σου δημιουργημα και μονο ουτε του ειδικου ουτε της ουσιας.επειδη επινα κι εγω πολυ μαυρο σου λεω ειλικρινα δεν εχεις αναγκη το σουμπο και κοιτα οσο εισαι μικρος και ειναι νωρις ακομα να επιβληθεις στις πρεζοσυμπεριφορες που σε θελουν να χεις αναγκη ουσιες πριν γινει η ζημια
    Ετσι ακριβως ειναι Λοκο...Καλο το μαυρακι αλλα και αυτο εχει τα δικα του...Ειναι η φαση που σου δινει και μετα στα παιρνει αναλογα βεβαια τον χαρακτηρα κιολας.
    Εχω την εντυπωση πως εαν ελεγα πως πινω Cipralex η λεξοταν δεν θα γινοταν τετοιος ντορος.Γιατι ειμαι τοσο σιγουρος οτι δεν εχει καμια σχεση με τα βρωμικα ναρκωτικα?Γιατι πιστευω πως με βοηθαει ασχετως αν θα πονεσω λιγο για να το κοψω.
    Πιστευω πως ο ανθρωπος διαμορφωνετε μεσω των εμπειριων οποτε λεω μαλακα κοιτα με αρχιζω να νιωθω καλυτερα φτιαχνω ζω γελαω και δεν εχω κομαρες ουτε σαν της πρεζας ουτε σαν της κοκας καμια απολυτος σχεση.Απλα ειμαι τζανκουλας σε ηπια μορφη.
    Ειμαι σιγουρος πως στο μελλον θα βαρεθω θα ταλαιπωρηθω και δεν θα το παιζω τοσο κουλ.
    Ισως ναμε τοσο μαλακακος και περιμενω να φτασει ο κομπος στο χτενι.Οπως και με το μαυρο.
    Εχει καλος βλεποντας και κανοντας...

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,689
    Εγώ πιστεύω μία συνήθεια την κόβουμε όταν πάρουμε ότι είναι να πάρουμε δηλαδή εγώ με τη γυμναστική το βλέπω που κάνω τριάντα χρόνια κ τώρα βαρέθηκα έτσι κάπως θα είναι κ με τις ουσίες φαντάζομαι
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2017
    Location
    thessaloniki
    Posts
    427
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Εγώ πιστεύω μία συνήθεια την κόβουμε όταν πάρουμε ότι είναι να πάρουμε δηλαδή εγώ με τη γυμναστική το βλέπω που κάνω τριάντα χρόνια κ τώρα βαρέθηκα έτσι κάπως θα είναι κ με τις ουσίες φαντάζομαι
    Ακριβως ετσι ειναι οι ουσιες...Και εγω εκανα γυμναστικη και θυμαμαι οταν δεν ειχα χρονο το ειχα αναγκη οχι σε βαθμο να εχω στερητικα αλλα σε βαθμο να μου χαλαει η ψυχολογια...Τωρα οσον αφορα το οφ διαφερουν μεταξυ τους τα ναρκωτικα με την γυμναστικη με την μονη διαφορα πως το ενα σου κανει κακο και το αλλο καλο οποτε δεν δευτερο δεν βλεπω λογο να το κοψεις μιας και εχεις συνηθισει...Αλλα ενα μπουχτισμα το τρως και απο τις 2 πλευρες μονο που με τα νακρωτικα νιωθεις παγιδευμενος γιατι ξερεις πως αμα σταματησεις θα νιωσεις σκατα.

  4. #19
    Εμενα δε με βοηθησε η αγωγη να καταλαβω τι ζορι τραβαγα, δε προλαβαινα οταν ξεκινησα να ψαχτω με τον εαυτο μου. Οσο το εψαχνα μονη μου μπερδευομουν περισσοτερο και ενιωθα χειροτερα με εμενα. Οταν ειδα και απο ειδα και μπορουσα και οικονομικα το ψαξα με θεραπευτρια.

    Ρωτησα εψαξα και εμαθα οτι δε ειναι λαμογιο. Αν μπορεσεις καποια στιγμη να ξεκινησεις να ξερεις οτι βοηθαει - θαυματα δε γινονται να αλλαξεις ετσι απλα ΑΛΛΆ εχεις εναν ανθρωπο εκει που δε σε δουλευει για ο,τιδηποτε νιωθεις σημαντικο για εσενα.
    Επισης πολλα ατομα στο φορουμ εχουν πει καλα λογια και για δωρεαν κεντρα ψυχικης υγειας. Εχουν πει οτι εχουν πεσει και σε δηθεν, τελικα και στο δωρεαν και στο ιδιωτικο μπορει να πεσει κανεις σε ανευθυνο.

    Ειναι τι αποφαση θα παρεις. Εχεις ηδη ειπες 2 συμμαχους. Μανα και την κοπελια σου. Ειναι σημαντικο που εισαι μικρος ηλικιακα και το ψαχνεις ! Αυτα φιλος. Μακαρι να σου πανε καλα τα βηματα.
    "Make sure your worst enemy isn't you"

  5. #20
    Banned
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    1,022
    το μήνυμα διαγράφηκε από την ομάδα διαχείρισης για παραβίαση των όρων χρήσης.
    Last edited by Aeon; 06-02-2017 at 15:29.

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    Quote Originally Posted by admforall View Post
    το μήνυμα διαγράφηκε από την ομάδα διαχείρισης για παραβίαση των όρων χρήσης.
    τωρα τελευταια ολο για ναρκωτικα ρωτας χααχααχχα
    Last edited by Aeon; 06-02-2017 at 15:29.
    Σε κάποιον τοίχο έγραψα με κόκκινο μελάνι, πως η καρδιά μου δεν χτυπά αφού εσένα χάνει.

  7. #22
    Banned
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    1,022
    Ναι..Ειναι κάτι που θέλω πολύ.Δεν πρέπει ο άνθρωπος να κυνηγά τους στόχους του?

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    Quote Originally Posted by admforall View Post
    Ναι..Ειναι κάτι που θέλω πολύ.Δεν πρέπει ο άνθρωπος να κυνηγά τους στόχους του?
    εαν ειναι στοχοι σου πάω πάσο:p
    λοιπον ειναι οποιουχο ναρκωτικο και μ φενεται οτι δινεται κυριως για απεξαρτηση
    Σε κάποιον τοίχο έγραψα με κόκκινο μελάνι, πως η καρδιά μου δεν χτυπά αφού εσένα χάνει.

  9. #24
    Banned
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    1,022
    Αρα εγώ που θέλω κάτι για εξάρτηση,δε μου κάνει ε? Βαρέθηκα το φαϊ..Δε μου κάνει πλέον κέφι να τρώω για να ξεχνάω την μαλακία που με δέρνει και συνέχεια τα σκατώνω..Αλκοολ επίσης δε με πιάνει..Θέλω κάτι πολύ πιο δυνατό.

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    το μήνυμα διαγράφηκε από την ομάδα διαχείρισης για παραβίαση των όρων χρήσης.

    ΥΓ. Έδωσα άκυρη αιτιολογία προειδοποίησης, διότι αν έδινα την κανονική, θα είχαμε αποκλεισμό χρήστη (ban).

    Νικ, σε παρακαλώ να προσέξεις την συμπεριφορά σου.
    Είναι αυτονόητο πως σε ένα φόρουμ ψυχολογικής υποστήριξης ΔΕΝ δίνουμε οδηγίες χρήσης για το πως θα μπει κάποιος στον κόσμο των ναρκωτικών.
    Last edited by Aeon; 06-02-2017 at 15:33.
    Σε κάποιον τοίχο έγραψα με κόκκινο μελάνι, πως η καρδιά μου δεν χτυπά αφού εσένα χάνει.

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2017
    Location
    thessaloniki
    Posts
    427
    Quote Originally Posted by Constantly curious View Post
    Εμενα δε με βοηθησε η αγωγη να καταλαβω τι ζορι τραβαγα, δε προλαβαινα οταν ξεκινησα να ψαχτω με τον εαυτο μου. Οσο το εψαχνα μονη μου μπερδευομουν περισσοτερο και ενιωθα χειροτερα με εμενα. Οταν ειδα και απο ειδα και μπορουσα και οικονομικα το ψαξα με θεραπευτρια.

    Ρωτησα εψαξα και εμαθα οτι δε ειναι λαμογιο. Αν μπορεσεις καποια στιγμη να ξεκινησεις να ξερεις οτι βοηθαει - θαυματα δε γινονται να αλλαξεις ετσι απλα ΑΛΛΆ εχεις εναν ανθρωπο εκει που δε σε δουλευει για ο,τιδηποτε νιωθεις σημαντικο για εσενα.
    Επισης πολλα ατομα στο φορουμ εχουν πει καλα λογια και για δωρεαν κεντρα ψυχικης υγειας. Εχουν πει οτι εχουν πεσει και σε δηθεν, τελικα και στο δωρεαν και στο ιδιωτικο μπορει να πεσει κανεις σε ανευθυνο.

    Ειναι τι αποφαση θα παρεις. Εχεις ηδη ειπες 2 συμμαχους. Μανα και την κοπελια σου. Ειναι σημαντικο που εισαι μικρος ηλικιακα και το ψαχνεις ! Αυτα φιλος. Μακαρι να σου πανε καλα τα βηματα.
    Την μια και μοναδικη γυναικα που εχω και αγαπαω οσο τπτ αλλο ΝΑΙ ειναι η μαμα οσο μαμακιας και αν ακουγομαι.Δεν ειναι μια συνηθισμενη μαμα ειναι μαμα-φιλος λεω τα παντα μαζι της και εκτιμαω απιστευτα το οτι δεν με χτυπα στα αδυναμα σημεια μου.
    Οχι κοπελα δεν εχω Αν εχω κανει 1 σοβαρουτσικη σχεση με κοπελα τα υπολοιπα ξερεις τα κλασικα γκομενιλικια και ολα αυτα μεχρι τα 17 Max γτ μετα εγινα μαλακακος...Μια φορα αποπειραθηκα να παω σε ψυχολογο και η τυπισα μου αλλαξε γνωμη.Λιγο αστειο αυτο που θα πω αλλα επειδη ειχε θεμα ακοης επρεπε να φοναζω και να με ακουει ολο το τετραγωνω οποτε λεω γεια σας καλη συνεχεια...
    Να εισαι καλα ελπιζω πως ολοι μας καποια στιγμη θα την παρουμε χαμπαρι,ευελπιστω.

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2017
    Location
    thessaloniki
    Posts
    427
    το μήνυμα διαγράφηκε από την ομάδα διαχείρισης για παραβίαση των όρων χρήσης.
    Last edited by Aeon; 06-02-2017 at 15:34.

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2017
    Location
    thessaloniki
    Posts
    427
    Quote Originally Posted by admforall View Post
    Μπορώ να μάθω παρακαλώ τι είναι αυτό το σούμπο και από που το προμηθεύεται κάποιος? Ευχαριστώ
    Λιγο υποπτη η ερωτηση.Λιγο ,
    Οποιουχο αναλγητικο με τα πολλα το οποιο βοηθαει ΚΑΡΑβοηθαει τους πρωην χρηστες ηρωινης να κοψουν.
    Δεν εχει καμια σχεση με τα γνωστα σε ολους μας σιροπακια μεθαδονης.
    Εγω το χρησιμοποιω ως αγχολυτικο το οποιο εχει ΑΜΕΣΗ δραση νταξη καμια σχεση με την ταχυτητα που ερχεται η αστυνομια εαν την καλεσεις αλλα ναι οκ με βοηθαει και με κραταει.Τωρα απο εκει και περα πραξε υπευθυνα εαν σε φαει η περιεργεια για δοκιμη να ξερεις πως υπαρχει εξαρτηση και εννοειτε πως θα σου πονεσει ο κωλαρινος αμα κανεις καταχρηση και το κοψεις μαχερι.
    Τωρα το που το βρισκεις ειναι πανευκολο νομιζω με πιανεις δεν θα πω τι και πως.
    Το μονο που ξερω στανταρ ειναι οτι το παρεχει ο ΟΚΑΝΑ και το παιζει μονοπολειο μιας και δεν προκειτε να το βρεις φαρμακειο.
    Επισης εαν εχεις αλλεργια στην λακτοζη το ξεχνας.

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    169
    Quote Originally Posted by Mauroslosk View Post
    Ετσι ακριβως ειναι Λοκο...Καλο το μαυρακι αλλα και αυτο εχει τα δικα του...Ειναι η φαση που σου δινει και μετα στα παιρνει αναλογα βεβαια τον χαρακτηρα κιολας.
    Εχω την εντυπωση πως εαν ελεγα πως πινω Cipralex η λεξοταν δεν θα γινοταν τετοιος ντορος.Γιατι ειμαι τοσο σιγουρος οτι δεν εχει καμια σχεση με τα βρωμικα ναρκωτικα?Γιατι πιστευω πως με βοηθαει ασχετως αν θα πονεσω λιγο για να το κοψω.
    Πιστευω πως ο ανθρωπος διαμορφωνετε μεσω των εμπειριων οποτε λεω μαλακα κοιτα με αρχιζω να νιωθω καλυτερα φτιαχνω ζω γελαω και δεν εχω κομαρες ουτε σαν της πρεζας ουτε σαν της κοκας καμια απολυτος σχεση.Απλα ειμαι τζανκουλας σε ηπια μορφη.
    Ειμαι σιγουρος πως στο μελλον θα βαρεθω θα ταλαιπωρηθω και δεν θα το παιζω τοσο κουλ.
    Ισως ναμε τοσο μαλακακος και περιμενω να φτασει ο κομπος στο χτενι.Οπως και με το μαυρο.
    Εχει καλος βλεποντας και κανοντας...
    θα φτασει ο κομπος στο χτενι η μια ζωη θα ψαχνεις κατι να σε φτιαχνει?δε χρειαζεται να μου απαντησεις εσυ να το σκεφτεις.οτι κ αν επινες χωρις να το χεις αναγκη απο φαρμακα θα στην ελεγα γιατι ειναι θεμα νοοτροπιας σου εχω την εντυπωση.ποσο καιρο εχεις να πιεις μαυρο?

  15. #30
    Banned
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    1,022
    Quote Originally Posted by Mauroslosk View Post
    Λιγο υποπτη η ερωτηση.Λιγο ,
    Χαχαχα..Είμαι απο την δίωξη ναρκωτικών...
    Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Similar Threads

  1. Ειμαι αρκετα καλος ειμαι η μηπως δεν βλεπω αρκετα καλα
    By ImLost in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 6
    Last Post: 20-08-2014, 13:56
  2. Δεν ειμαι καλα
    By maria49 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 2
    Last Post: 31-01-2014, 06:55
  3. ειμαι καλα αλλα δε θελω να ειμαι καλα γιατι βαριεμαι
    By favvel in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 6
    Last Post: 17-09-2012, 13:12
  4. ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ!!!ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΛΑ!!!
    By elenkouf in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 6
    Last Post: 03-11-2011, 22:29
  5. είμαι καλά...
    By kely28 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 10
    Last Post: 18-07-2008, 13:02

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •