εθελοτυφλώ μα αρκούμε στο να είμαι (καλά) - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 31 to 45 of 56
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    169
    Quote Originally Posted by admforall View Post
    Ναι..Ειναι κάτι που θέλω πολύ.Δεν πρέπει ο άνθρωπος να κυνηγά τους στόχους του?
    μου θυμιζεις εμενα κατι χρονια πριν που ειχα στοχο τις καταχρησεις.τουλαχιστον ειμαι χεστης κ ευτυχως δε δοκιμασα αλλα

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2017
    Location
    thessaloniki
    Posts
    427
    Quote Originally Posted by loca View Post
    θα φτασει ο κομπος στο χτενι η μια ζωη θα ψαχνεις κατι να σε φτιαχνει?δε χρειαζεται να μου απαντησεις εσυ να το σκεφτεις.οτι κ αν επινες χωρις να το χεις αναγκη απο φαρμακα θα στην ελεγα γιατι ειναι θεμα νοοτροπιας σου εχω την εντυπωση.ποσο καιρο εχεις να πιεις μαυρο?
    Ειναι θεμα αδυναμιας.Ποια νοοτροπια μωρε νοοτροπια ειναι τα ναρκωτικα?Ετσι λεμε στα 15 για να ενταχθουμε και εμεις καπου.
    Μαυρο πινω αραια και που.Μαλλον θα το παω σε αλλο λεβελ γτ πραγματικα βαριεμαι να πεταω τα λευτα μου σε μπουρουχιτσες.

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2017
    Location
    thessaloniki
    Posts
    427
    Χαχα κυριε μπατσε μα , δεν ε , μα κυριε μπατσε γιατι?χαχα

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2017
    Location
    thessaloniki
    Posts
    427
    Quote Originally Posted by loca View Post
    μου θυμιζεις εμενα κατι χρονια πριν που ειχα στοχο τις καταχρησεις.τουλαχιστον ειμαι χεστης κ ευτυχως δε δοκιμασα αλλα
    Ναι ειναι η φαση που ξεκιναει με το δεν αγαπαω τον εαυτο μου χεστηκα.Πιεστα ολα για να εχεις να λες να νιωθεις λιγη εμπειρια επι του θεματος.Αλλοι τρωνε τα μουτρα τους και αλλοι γινοντε χεστιδες νομιζω πως η δευτερη κατηγορια ειναι ποιο ενταξη και διχνει μεγαλυτερη αυτοσυγκρατιση και μαγκιτσα.Σε σχεσει με την πρωτη που πεφτει με τα μουτρα στα σκατουλια και τον τρωνε οι μυγες...

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,680
    Καλά ρε βλαμμένα γι αυτό παίρνετε ουσίες γτ δεν αγαπάτε τον εαυτό σας πάτε καλά ;Ασ μου εξηγήσει κάποιος γτ τα παίρνετε
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    169
    Quote Originally Posted by Mauroslosk View Post
    Ειναι θεμα αδυναμιας.Ποια νοοτροπια μωρε νοοτροπια ειναι τα ναρκωτικα?Ετσι λεμε στα 15 για να ενταχθουμε και εμεις καπου.
    Μαυρο πινω αραια και που.Μαλλον θα το παω σε αλλο λεβελ γτ πραγματικα βαριεμαι να πεταω τα λευτα μου σε μπουρουχιτσες.
    νοοτροπια εννοω οτι θελω μονιμως κατι να με φτιαχνει οτι και να ναι αυτο

  7. #37
    Banned
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    1,022
    Quote Originally Posted by loca View Post
    μου θυμιζεις εμενα κατι χρονια πριν που ειχα στοχο τις καταχρησεις.τουλαχιστον ειμαι χεστης κ ευτυχως δε δοκιμασα αλλα
    Χέστης ως προς του τι θα πάθεις αν δοκιμάσεις κάποιο βαρύ ναρκωτικό? Και εγώ χέστης υπήρξα αλλά όχι ως προς του τι θα πάθω αλλά ως προς το κομμάτι ότι η κοινωνία τα θεωρεί παράνομα και άμα με πιάσουν θα καταλήξω φυλακή.Στο 99% της ζωής μου λόγω αυτού του είδους "χέστης" δεν έκανα ναρκωτικά.Γιατι φοβόμουν να πάω να τα ψάξω για να μη με πιάσουν.Και στο 1% που μου έτυχε χωρίς να το επιδιώξω η πώληση χόρτου,ήμουν σε καλή διάθεση και δούλεψε η λογική του ότι δε θέλω να καταστραφώ.Τώρα όμως που είμαι πάλι στο 99% αν ερχόταν κάποιος αυτή τη στιγμή και μου πούλαγε μέχρι και ηρωϊνη ή ότι μου άλλο μου υποσχόταν ότι θα με "εφτιαχνε",θα το έπαιρνα χωρίς 2η σκέψη.Αλλά ρε γμτ πάλι μασάω να πάω να ψάξω μη με μπουζουριάσουν..Οπότε προσπαθώ να φτιαχτώ με νόμιμες μεθόδους πχ αλκοολ αλλά και αυτό το βαρέθηκα πια.Θέλω κάτι πιο δυνατό

  8. #38
    Banned
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    1,022
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Καλά ρε βλαμμένα γι αυτό παίρνετε ουσίες γτ δεν αγαπάτε τον εαυτό σας πάτε καλά ;Ασ μου εξηγήσει κάποιος γτ τα παίρνετε
    Εγώ όχι δεν αγαπάω τον εαυτό μου.Εσύ elis για ποιον λόγο αγαπάς τον ευατό σου?
    Εγώ στη ζωή μου πιο πολύ απο εμένα αγάπησα μια γυναίκα αλλά απο την στιγμή που δεν κατάφερα να είμαι μαζί της,δεν έχω καν λόγο να με αγαπώ.

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,680
    Σιγά μην αγαπάω τον εαυτό μου απλά τον αποδέχτηκα
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2017
    Location
    thessaloniki
    Posts
    427
    Αληθεια τι σημαινει αγαπαω τον εαυτο μου???Νομιζω οτι τωρα που πινω αυτα τα κωλοχαπα μπορω να πω με σιγουρια πως νιωθω ποιο ενταξη απο ποτε...ΝΑΙ ΝΙΩΘΩ ΚΑΛΑ.Αλλα φιλε admforall με αυτα που σου λεω μπορει να ψηθεις να πας να τα δοκιμασεις.Ναι νιωθω υπεροχα ναι ναι ναι...ΑΛΛΑ!Δυστιχος υπαρχουν και οι επιπτωσεις στις οποιες δεν παιζουνε εκπτωσεις!!!Εγω πχ το πινω αυτο το φαρμακο εδω και κανα 8μηνο και μπορω να σου πω με σιγουρια πως οταν με σκεφτομαι χωρις αυτο νιωθω οτι πνιγομαι και οτι δεν θα μπορεσω με τιποτα να ορθοποδησω και αλλα τετοια καλα...Ενω πριν μπλεξω με αυτο μπορει να ειχα τις μαυρες μου να μην ειχα καποιο φαρμακο να με ξελαμπικαρει αλλα αυτες οι σκεψεις πηγαινοερχοντουσαν αλλες φορες ημουνα καλα και αλλες οχι.Ε οταν ημουνα καλα ηταν ποιο αληθινο το συναισθημα σε σχεση με το τωρινο (ειμαι καλα-μαστουρωμενος-ευτυχισμενος).Οπως λεει και ο τιτλος εθελοτυφλω...Πρεζες ομως υπαρχουν πολλες και δεν ειναι μονο η Ηρωινη οπως ειπε και ο Παυλαρας...Φιλε elis η αποδοχη ειναι το μεγαλυτερο επιτευγμα που μπορει να καταφερει καποιος ως προς τον εαυτο του,νομιζω εκει φευγει το μισο βαρος και το υπολοιπο ειναι θεμα διαχειρισης.
    Οταν ημουνα 16 και εφαγα τα πρωτα τραβαλα με εμενα ντρεπομουν να πληκτρολογισω στο ιντερνετ τις λεξεις (καταθληψη-φοβιες-Αγχος)
    Δεν ειχα καμια σχεση με αυτα και ειχα εντελως αλλη εικονα για αυτους που εχουν ψυχολογικα του τεστιν καθυστερημενος.Αλλα ευτυχως δεν ειναι καθολου ετσι!!!Τα μανικια αυτα μας δενουν περισσοτερο και μας βαζουν στο τρυπακι να σκεφτουμε πολλα για εμας και τους γυρο μας.Οποτε η ΑΠΟΔΟΧΗ ειναι το μεγαλυτερο δωρο που μπορεις να κανεις στον εαυτο σου!!!

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2017
    Location
    thessaloniki
    Posts
    427
    Quote Originally Posted by loca View Post
    νοοτροπια εννοω οτι θελω μονιμως κατι να με φτιαχνει οτι και να ναι αυτο
    Παλια ισως να ηταν και νοοτροπια SEX DRUGS&ROLLING STONES θυμαμαι τον γερο μου που το εχει και σε ταττου αρρωστη εποχη τοτε.
    Σεα μεα και ροκιες ηταν τοτε τα σκινικα.Επαιζε ομως και περιθωριο.Τωρα ομως παιζει αποβλακωση ειναι στην μοδα η εικονα του χασικλη τυπου νοε τον βλεπουν οι πιτσιρικαδες και πεφτουν με τα μουτρα στα χορτα με την μεγαλη ομως διαφορα οτι ο ΝΟΕ ΕΝΟΕΙ ΕΝΟΕΙΖΙ χαχα πινει ντοπια ξηγιμενα πραγματα ενω οι πιτσιρικαδες πετανε τα φραγκα στα μουχλοπαπαδα.Νταξη οκ εμπειριες ολοι τα καναμε αλλα οι περισσοτεροι δεν το ηπιαμε αλλα μας ηπιε για τον λογο οτι ειναι βλαβερα για το μυαλο!!!Ειμαι φουλ ανοιχτος ομως στα καλα καιναρια τα σπιτικα που εαν ξερεις να τα πινεις με μετρο σε αγκαλιαζουν με αγαπη...Ειχα την τυχη να τα δω και απο τις 2 και μπορω να πω ανεπιφυλαχτα οτι δικες μας παραγωγες ειναι απιστευτες με μαγικες ιδιοτητες.Ακομα θυμαμαι ενα σατιβακι που ειχα το ερωτευτηκα και μου εδωσε τις καλυτερες στουρες.Ενω κατι αλβανα που τα πινεις καθαρα για θεμα φτιξιματος-νταγκλας αιδιαζοντας ομως με ολο το υπολοιπο κομματι γευση αρωμα και τα σχετικα νομιζω αυτο ειναι ανωριμοτητα και χαζομαρα!

  12. #42
    Banned
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    1,022
    Quote Originally Posted by admforall View Post
    το μήνυμα διαγράφηκε από την ομάδα διαχείρισης για παραβίαση των όρων χρήσης.
    -------------------------------------------------
    Last edited by Deleted-150217; 07-02-2017 at 20:36.

  13. #43
    Banned
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    1,022
    --------------------------------------------------------------------------------------
    Last edited by Deleted-150217; 07-02-2017 at 20:36.

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2017
    Location
    thessaloniki
    Posts
    427
    Για καποιο λογο ο κυριος Aeon μου εκανε παρατηρηση λεγοντας μου πως προωθω τα νακρωτικα και συγκεκριμενα απο το εξης μυνημα.


    Αρχικά καταχωρημένο από nick190813

    Εμφάνιση Μηνύματος
    θα σου προτεινα εαν θες να μπεις στο κοσμο των ναρκωτικων να μπεις για αρχη με κατι ελαφρυ και μετα βλεπεις...
    δλδ το χορτο π ελεγες καλο ειναι.....αστα τα αλλα

    Δικη μου απαντηση

    Ναι καλο το χορτο.Αλλα αμα ειναι να την κανει ας την κανει αλατζαμαικα σπιτακι του με δικη του παραγωγη και οχι με τον τζουλιαν απο την πλατεια.
    Πραγματικα μακρια απο τα αλβανακια της πιατσας!!!

    Αιτιολογία: Παραβίαση δεοντολογίας (διαγνώσεις ή/και προτροπές για φαρμακευτική αγωγή ή/και ανάρμοστες υποδείξεις για θέματα ψυχικής υγείας κτλ)
    Παιδια ειστε με τα καλα σας?Αληθιες λεμε εδω μεσα!Ναι εννοειτε πως αν καποιος που πινει χορτο καλο θα ηταν να το κανει μονος του να ξερει και τι πινει!

  15. #45
    Δεν ανηκω στην διαχειριση αλλά επειδη το φορουμ ειναι δημοσιο δηλαδη ο,τι γραφουμε οποιος μπαινει στο διαδικτυο μπορει να το διαβασει ισως να ειναι για καποια πιο μικρα σε ηλικια ατομα που ψαχνουν με τι θα κανουν κεφαλι. Ισως καπως ετσι να σου εγινε η επισημανση. Εχω δεχθει και εγω αναφορα, δε το γραφω εκ του ασφαλους, δεν προσεξα πως εγραψα και σωστα δεχθηκα τους ποντους.

    Αυτο νομιζω οτι παιζει.
    "Make sure your worst enemy isn't you"

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Similar Threads

  1. Ειμαι αρκετα καλος ειμαι η μηπως δεν βλεπω αρκετα καλα
    By ImLost in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 6
    Last Post: 20-08-2014, 13:56
  2. Δεν ειμαι καλα
    By maria49 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 2
    Last Post: 31-01-2014, 06:55
  3. ειμαι καλα αλλα δε θελω να ειμαι καλα γιατι βαριεμαι
    By favvel in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 6
    Last Post: 17-09-2012, 13:12
  4. ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ!!!ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΛΑ!!!
    By elenkouf in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 6
    Last Post: 03-11-2011, 22:29
  5. είμαι καλά...
    By kely28 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 10
    Last Post: 18-07-2008, 13:02

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •