εθελοτυφλώ μα αρκούμε στο να είμαι (καλά) - Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 46 to 56 of 56
  1. #46
    Banned
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    1,022
    Quote Originally Posted by Mauroslosk View Post
    Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση.
    μη δίνεις σημασία θα έλεγα εγώ φίλος..επειδή η κουβέντα αυτή ξεκίνησε απο εμένα θα σου πω ότι εγώ σε παραδέχομαι που ενημέρωσες τι παίζει..Αλλοι που γουστάρουν απλά να "φτιαχτούν" και όχι να "πεθάνουν" -->έχει διαφορά αυτό που λέω καλό θα είναι να ξέρουν για το τι παίζει στην πιάτσα..Να ξέρει δηλαδή το παιδάκι που θέλει να το παίξει "μάγκας" ότι άμα τον πλησιάσει ο πακιστανός στην πλατεία ομονοίας και πάει να του πουλήσει,να προστατευτεί.
    Last edited by Aeon; 07-02-2017 at 19:54.

  2. #47
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    Quote Originally Posted by nick190813 View Post
    το μήνυμα διαγράφηκε από την ομάδα διαχείρισης για παραβίαση των όρων χρήσης.

    ΥΓ. Έδωσα άκυρη αιτιολογία προειδοποίησης, διότι αν έδινα την κανονική, θα είχαμε αποκλεισμό χρήστη (ban).

    Νικ, σε παρακαλώ να προσέξεις την συμπεριφορά σου.
    Είναι αυτονόητο πως σε ένα φόρουμ ψυχολογικής υποστήριξης ΔΕΝ δίνουμε οδηγίες χρήσης για το πως θα μπει κάποιος στον κόσμο των ναρκωτικών.
    συγνωμη αλλα εγω τι φταιω?αφου ηθελε να μπει...τι να κανω...
    εγω προσπαθω να τον βοηθησω να μην του δωσουν τπτ και δεν τον ξαναδουμε μετα..

    κανονικα θα επρεπε να μου δινεις ποντους με ευχαριστω ,οχι ποντους ποινης
    Σε κάποιον τοίχο έγραψα με κόκκινο μελάνι, πως η καρδιά μου δεν χτυπά αφού εσένα χάνει.

  3. #48
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2017
    Location
    thessaloniki
    Posts
    427
    Ενταξη αφου επαιξε και με εσενα προειδοποιηση τοτε παω πασο.Γιατι νομιζα πως τρελαθηκα εντελως παραλιγo να φαω μπαν χωρις καν να γνωριζω γιατι...
    Εχει δικαιο ο διαχειριστης κατα καποιον τροπο μονο που εμεις δεν παροτρυναμε κανεναν να δοκιμασει τιποτα.Ο νικ οπως και πολυ καλα εκανε ειπε το εξης:Αφου θες να την ψαξεις με ναρκωτικα καλυτερα να μεινεις στο χορταρακι και μετα εγω επισημανα πως αφου θες να την ψαξεις και με το χορταρακι καλο θα ηταν να την ψαξεις λιγο ποιο εξειδικευμενα και να μην εθιστεις με τα αλβανομπουροχα της πιατσας μα με κατι εντελως φυσικο και προσεγμενο-φιλικο.Αυτο ειναι ολο guys.SAFE ΠΑΝΤΑ

  4. #49
    Mauroslosk μια χαρα εισαι και μη σου και παραπανω γιατι δεν εισαι κακοπροαιρετος.
    Εδω μπορεις να διαβασεις για το φορουμ

    https://www.e-psychology.gr/forum/fo...B5%CE%B9%CF%82
    "Make sure your worst enemy isn't you"

  5. #50
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,689
    Να σασ πω κι εγώ που δεν παίρνω εγώ κατάλαβα τι κάνουν τα ναρκωτικά από αυτά που λέτε σαν βιντεοπαιχνίδια είναι αλλάζει όλη η ψυχολογία με αυτά
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  6. #51
    Super Moderator
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    382
    Quote Originally Posted by admforall View Post
    Aeon μου έριξες ποινή επειδή ρώτησα που θα βρω σούμπο? Εγώ με κάθε ευκαιρία θα ζητάω και θα γράφω ότι θέλω και όπως θέλω.Πάρτο χαμπάρι ότι απο εδω μέσα θα φύγω μόνο όταν θέλω εγώ.Και να με κάνεις ban ακομη και την ip μου,θα μπαίνω απο wifi γειτόνων,απο net cafe,απο vpn,απο ότι θες αλλά εδώ θα μπαίνω και θα γράφω ότι γουστάρω όταν γουστάρω..
    Admforall,

    κάτι έχεις μπερδέψει.
    Είναι απλά τα πράγματα: δεν βάζεις τους δικούς σου κανόνες συμπεριφοράς στο φόρουμ. Είτε αποδέχεσαι τους υπάρχοντες κανόνες, είτε αν δε σου ταιριάζουν, αποχωρείς.

    Εάν δεν καταλαβαίνεις το άκυρο της ερώτησης σου, δεν έχω λόγια. Είναι δημόσιο φόρουμ και τέτοιες πληροφορίες, ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΝΤΑΙ.

  7. #52
    Super Moderator
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    382
    Quote Originally Posted by Mauroslosk View Post

    Αιτιολογία: Παραβίαση δεοντολογίας (διαγνώσεις ή/και προτροπές για φαρμακευτική αγωγή ή/και ανάρμοστες υποδείξεις για θέματα ψυχικής υγείας κτλ)
    Παιδια ειστε με τα καλα σας?Αληθιες λεμε εδω μεσα!Ναι εννοειτε πως αν καποιος που πινει χορτο καλο θα ηταν να το κανει μονος του να ξερει και τι πινει!
    Mauroslosk,

    καταλαβαίνω τις καλές προθέσεις σου στη συζήτηση αυτή, όμως σε δημόσιο φόρουμ είναι φρόνιμο -για όλους- να μην παρέχουμε τέτοιες πληροφορίες.
    Δεν μπορούμε να μετατρέψουμε το φόρουμ σε οδηγό χρήσης για το που θα βρούμε καλό χόρτο. Το καταλαβαίνεις αυτό φαντάζομαι, και παρακαλώ θερμά να συμβάλλεις στην ομαλή εξέλιξη της συζήτησης.

  8. #53
    Banned
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    1,022
    Aeon έχεις δίκιο.Ζητώ συγνώμμη για ότι έγινε.Δε θα επαναληφθεί.

  9. #54
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2017
    Location
    thessaloniki
    Posts
    427
    Quote Originally Posted by Aeon View Post
    Mauroslosk,

    καταλαβαίνω τις καλές προθέσεις σου στη συζήτηση αυτή, όμως σε δημόσιο φόρουμ είναι φρόνιμο -για όλους- να μην παρέχουμε τέτοιες πληροφορίες.
    Δεν μπορούμε να μετατρέψουμε το φόρουμ σε οδηγό χρήσης για το που θα βρούμε καλό χόρτο. Το καταλαβαίνεις αυτό φαντάζομαι, και παρακαλώ θερμά να συμβάλλεις στην ομαλή εξέλιξη της συζήτησης.
    Καταλαβαινω απολυτος Aeon του κανονες αυτης εδω της ιστοσελιδας...Καλο ομως θα ειναι να ενημερωνετε ο κοσμος και πιο συγκεκριμενα η πιτσιρικαρια που μπενει σε αυτον τον κυκλο...Μακρια απο το μαυρο ακα παρανομο.Δηλαδη μακρια απο τα νταλαβερια με ατομα που σε βλεπουν καθαρα για ευρω.Τουλαχιστον λεω τουλαχιστον εαν καποιος κανει χρηση να το προμηθευετε απο δικο του ατομο.Αυτα.

  10. #55
    Banned
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    1,022
    …........................
    Last edited by Deleted-150217; 13-02-2017 at 16:24.

  11. #56
    Banned
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    3,250
    Quote Originally Posted by nick190813 View Post
    συγνωμη αλλα εγω τι φταιω?αφου ηθελε να μπει...τι να κανω...
    εγω προσπαθω να τον βοηθησω να μην του δωσουν τπτ και δεν τον ξαναδουμε μετα..

    κανονικα θα επρεπε να μου δινεις ποντους με ευχαριστω ,οχι ποντους ποινης
    Τετοια κανεις και μπαναρίστηκες βρε?

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234

Similar Threads

  1. Ειμαι αρκετα καλος ειμαι η μηπως δεν βλεπω αρκετα καλα
    By ImLost in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 6
    Last Post: 20-08-2014, 13:56
  2. Δεν ειμαι καλα
    By maria49 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 2
    Last Post: 31-01-2014, 06:55
  3. ειμαι καλα αλλα δε θελω να ειμαι καλα γιατι βαριεμαι
    By favvel in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 6
    Last Post: 17-09-2012, 13:12
  4. ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ!!!ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΛΑ!!!
    By elenkouf in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 6
    Last Post: 03-11-2011, 22:29
  5. είμαι καλά...
    By kely28 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 10
    Last Post: 18-07-2008, 13:02

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •