ΓΑΔ ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ ΚΑΙ ΚΑΙ ΕΛΑΦΡΙΑ ΙΔΕΟΛΗΨΙΑ - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 54 FirstFirst 12341252 ... LastLast
Results 16 to 30 of 805
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    1,184
    Εχω τρομαξει πολυ με τν ψυχωση μπορει να εχω και.εγω τν προδιαθεση.και τωρα εχω αγχοσ και καταθλιψη και αργοτερα να μου βγει και μενα..εισαι λειτουργικος στν ζωη σου ? Δουλευεις? Εγω παντως ετσι πως ειμαι ουτε να δουλεψω μπορω δεν δουλευει το μυαλο σε τιποτα σε τιποτα

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    3,621
    στο παρελθον και δουλεψα και σπουδασα.τωρα ειμαι 29.απο τα 24 που αρχισα να χανω επαφη επεσαν οι επιδοσεις μου σε ολα.τωρα προσπαθω να διαβασω για να ξαναδωσω πανελληνιες.δεν ειμαι και πολυ λειτουργικη.δεν εχω βρει ακομα φαρμακα να με στρωνουν τελειως και απο οτι φαινεται δε θα βρω και στο μελλον καποιο.εκτος αν βρουν κανενα μαγικο χαπακι σε 10 χρονια ξερω γω..
    ρε συ μην αγχωνεσαι.αμα ηταν ολοι οσοι περνανε αγχος και καταθλιψη να βγαλουν ψυχωση θα ειμασταν ολοι ψυχωτικοι.χαλαρωσε.κοιτα να πας στο ψυχολογο να βρειτε την αιτια και να τη λυσετε.
    μην ψαχνεσαι απο μονος σου να βαλεις ταμπελακια.
    και κατι ακομα..η συντριπτικη πλειοψηφια των ψυχωτικων δεν καταλαβαινουν οτι εχουν προβλημα.οπως κι εγω.που οτι και να γινει πιστευω οτι εχω ειδεικες ικανοτητες και εχω αυτο που οι γιατροι ονομαζουν ψευδαισθησεις.
    δεν εχω ακουσει κανεναν ψυχωτικο να ανησυχισε ποτε του αν ειχε ψυχωση.απλα του συνεβη.δεν το καταλαβαινεις οτι το εχεις
    κουλαρε..
    ακου το γιατρο σου και τον ψυχολογο σου!
    φιλικη συμβουλη..μην ψαχνεσαι απο μονος σου να βρεις τι εχεις και μη διαβαζεις για συμπτωματα στο ιντερνετ θα μουρλαθεις και θα καταληξεις να πιστευεις οτι πασχεις απο 15 διαταραχες
    είμαι ςοδοπανα ανθρωπος

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    1,184
    Ευχαριστω!! σορρυ νομιζα εισαι αντρας.. ιδια ηλικια εχουμε σχεδον 28 ειμαι εγω..εγω αυτο το λαθος κανω ψαχνομαι συνεχεια καθε μερα ολο το 24ωρο εχει κολησει το μυαλο μου το ψαχνω σαν τρελος παντου εχω τρελο αγχος μoνό μέ αυτο ασχολουμε διαβαζω βιβλια βλεπω ταινιες με καταθλιψη διαβαζω αρθρα εχω παθει εμμονη δεν με νοιαζει τιποτα αλλο αφου λεω αμα ειχα φαει τετοιο κολλημα με τν σχολη μου θα ειχα γινει αριστουχος..θελω να γινω καλα και το ψαχνω παντου γιατι δεν αντεχω να ζω ετσι..ευχαριστω για τισ συμβουλες σου

  4. #19
    Nefeli28
    Guest
    Quote Originally Posted by xristoforos28 View Post
    Ευχαριστω!! σορρυ νομιζα εισαι αντρας.. ιδια ηλικια εχουμε σχεδον 28 ειμαι εγω..εγω αυτο το λαθος κανω ψαχνομαι συνεχεια καθε μερα ολο το 24ωρο εχει κολησει το μυαλο μου το ψαχνω σαν τρελος παντου εχω τρελο αγχος μoνό μέ αυτο ασχολουμε διαβαζω βιβλια βλεπω ταινιες με καταθλιψη διαβαζω αρθρα εχω παθει εμμονη δεν με νοιαζει τιποτα αλλο αφου λεω αμα ειχα φαει τετοιο κολλημα με τν σχολη μου θα ειχα γινει αριστουχος..θελω να γινω καλα και το ψαχνω παντου γιατι δεν αντεχω να ζω ετσι..ευχαριστω για τισ συμβουλες σου
    ...τα κολληματα πιο πολυ εχουν να κανουν με εμμονες, παρα με ψυχωση.
    Εγω με ιδψ, τετοια κολληματα τρωω.
    Μην διαβάζεις internet, εμπιστευσου τους γιατρους και προχωρα στη θεραπεια σου.
    Οσο σκαλιζεις, βγαίνουν κι άλλα...

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    1,184
    Απο ιδψ μπορει καποιος να χασει τα λογικα του η απο καταθλιψη , αγχωδη διαταραχη..γενικα απο νευρωση και οχι ψυχωση..γιατι εγω νοιωθω ρε παιδια οτι το εχασα δεν ειμαι ο εαυτοσ μου πια...

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    ρε φιλε γαδ εχεις και εγω τα ιδια σκεφτομουνα..δεν ειναι τπτ...
    θα σου περασει...
    Σε κάποιον τοίχο έγραψα με κόκκινο μελάνι, πως η καρδιά μου δεν χτυπά αφού εσένα χάνει.

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    1,184
    Sorry που σας επριξα αλλα εγω φοβηθει πολυ με την ολη κατασταση..

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    δεν μας επρηξες αλλα βαλε την λογικη σ να δουλεψει....σε παιζει το μυαλο σου..
    αγχολυτικα παιρνεις?
    Σε κάποιον τοίχο έγραψα με κόκκινο μελάνι, πως η καρδιά μου δεν χτυπά αφού εσένα χάνει.

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    1,184
    Ναι περνω xanax περνω και αγωγη με αντικαταθλιπτικα μεχρι και αντιψυχωτικα.εχω παρει και τιποτα..και εσυ γαδ εχεις?

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    Quote Originally Posted by xristoforos28 View Post
    Ναι περνω xanax περνω και αγωγη με αντικαταθλιπτικα μεχρι και αντιψυχωτικα.εχω παρει και τιποτα..και εσυ γαδ εχεις?
    ειχα παλια με ειχε τρελανει....απο σχιζοφρενεια μεχρι καρκινο στην σπονδυλικη στηλη νομιζα οτι ειχα
    κανε υπομονη μεχρι να δρασει και η αγωγη...
    ρωτα επισης τον γιατρο σου για το φριζιουμ το χαπι
    Σε κάποιον τοίχο έγραψα με κόκκινο μελάνι, πως η καρδιά μου δεν χτυπά αφού εσένα χάνει.

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    1,184
    Ποια λογικη αφου με τν γαδ δεν σ αφηνει λογικη καθαρο μυαλο.να σκεφτεις θολο ειναι τ μυαλο μ

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    1,184
    Και εγω τα ιδια εχω κανει απειρες εξετασεις παθολογικες μεχρι και για aids εκανα..αυτο ειναι το θεμα δεν δραει η αγωγη εχω αλλαξει 3 αγωγες..θα τον πω για αυτο το χαπι π με ειπες..εσενα σου περασε? Και πως εσενα?

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    Quote Originally Posted by xristoforos28 View Post
    Και εγω τα ιδια εχω κανει απειρες εξετασεις παθολογικες μεχρι και για aids εκανα..αυτο ειναι το θεμα δεν δραει η αγωγη εχω αλλαξει 3 αγωγες..θα τον πω για αυτο το χαπι π με ειπες..εσενα σου περασε? Και πως εσενα?
    αγωγη,διατροφη,γυμναστικη ε και ερωτευτηκα και μ φυγανε ολα...αφου σκεψου εφτυνα αιμα και δεν με ενιαζε μετα ουτε για εξετασεις
    Σε κάποιον τοίχο έγραψα με κόκκινο μελάνι, πως η καρδιά μου δεν χτυπά αφού εσένα χάνει.

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    1,184
    Ελα ρε φιλε μου δινεις ελπιδες μ αυτα π με λες..την αγωγη τν παιρνεις ακομα? Αντρασ δν εισαι σωστα?η γυναικα

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    Quote Originally Posted by xristoforos28 View Post
    Ελα ρε φιλε μου δινεις ελπιδες μ αυτα π με λες..την αγωγη τν παιρνεις ακομα? Αντρασ δν εισαι σωστα?η γυναικα
    ε αντρας ρε φιλε ειπαμε!!!!και μονο π το ανεφερες με προσβαλεις

    την αγωγη μονο για κανα 4μηνο την ειχα πηρα
    Σε κάποιον τοίχο έγραψα με κόκκινο μελάνι, πως η καρδιά μου δεν χτυπά αφού εσένα χάνει.

Page 2 of 54 FirstFirst 12341252 ... LastLast

Similar Threads

  1. ιδεοληψια....
    By anxious4ever in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 16
    Last Post: 24-11-2016, 13:15
  2. Ιδεοληψια μου
    By μυσπ in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 7
    Last Post: 01-04-2013, 01:15
  3. ΠΑΡΑΞΕΝΗ ΙΔΕΟΛΗΨΙΑ
    By stefanos_la_del_barrio in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 14
    Last Post: 06-07-2009, 14:02
  4. ιδεοληψια
    By MARIMARIANNA in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 0
    Last Post: 27-05-2009, 17:01
  5. Ιδεοληψια
    By mixalakis in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 2
    Last Post: 26-06-2008, 18:37

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •