ΓΑΔ ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ ΚΑΙ ΚΑΙ ΕΛΑΦΡΙΑ ΙΔΕΟΛΗΨΙΑ - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 54 FirstFirst 123451353 ... LastLast
Results 31 to 45 of 805
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    1,184
    Δεν το πα για να σε προσβαλω απλως εδω μεσα με τα ψευδωνυμα μπερδευεσαι..μπραβο σου παντως ελπιζω να μ περασει κ εμενα..γιατι μπαινετε ακομα στο φορυμ οπως κ ενασ αλλος π μιλουσαμε και δεν το αφηνετε τελειως πισω το θεμα αφου ειστε μια χαρα ?

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    1,184
    Εγω πχ αν ενοιωθα καλα παλι και εβρισκα τν ευατο μου δεν θα ηθελα.να ξανακουσω για ψυχικες ασθενειες

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    Quote Originally Posted by xristoforos28 View Post
    Δεν το πα για να σε προσβαλω απλως εδω μεσα με τα ψευδωνυμα μπερδευεσαι..μπραβο σου παντως ελπιζω να μ περασει κ εμενα..γιατι μπαινετε ακομα στο φορυμ οπως κ ενασ αλλος π μιλουσαμε και δεν το αφηνετε τελειως πισω το θεμα αφου ειστε μια χαρα ?
    γτ μετα απο αυτο με τα ναρκωτικα που ρουφαγα επαθα κατι αλλο..
    τωρα ειμαι καλα..
    απλως μερικες φορες μ αρεσει να βοηθαω τους αλλους
    Σε κάποιον τοίχο έγραψα με κόκκινο μελάνι, πως η καρδιά μου δεν χτυπά αφού εσένα χάνει.

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    1,184
    Τι επαθες αν επιτρεπεται?

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    Quote Originally Posted by xristoforos28 View Post
    Τι επαθες αν επιτρεπεται?
    ειχα παρανοικες σκεψεις....αστο...αχταρμας ηταν το μυαλο μ....νομιζα οτι μ παρακολουθουσαν
    Σε κάποιον τοίχο έγραψα με κόκκινο μελάνι, πως η καρδιά μου δεν χτυπά αφού εσένα χάνει.

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    1,184
    Αρα ψυχωση?

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    Quote Originally Posted by xristoforos28 View Post
    Αρα ψυχωση?
    ε ας πουμε ελαφρυα
    Σε κάποιον τοίχο έγραψα με κόκκινο μελάνι, πως η καρδιά μου δεν χτυπά αφού εσένα χάνει.

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    1,184
    Αρα απο γαδ μπορει καποιος να παει στν ψυχωση με αυτα π με λες

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    Quote Originally Posted by xristoforos28 View Post
    Αρα απο γαδ μπορει καποιος να παει στν ψυχωση με αυτα π με λες
    τι λες ρε φιλε.....οχι....

    εγω επινα 1 γραμαριο κοκακινη ανα 3 μερες...και 2-3 μερες την εβδομαδα ψυχοτροππικα ναρκωτικα...ειμουν καθε μερα σε παρτυ....και τονους αλκοολ π πινω ακομα βεβαια αλκοολ.....
    ε αμα τα κανεις αυτα λογικο και επομενο
    Σε κάποιον τοίχο έγραψα με κόκκινο μελάνι, πως η καρδιά μου δεν χτυπά αφού εσένα χάνει.

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    1,184
    Katalava. Kai twra eisai komple.dld?

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    Quote Originally Posted by xristoforos28 View Post
    Katalava. Kai twra eisai komple.dld?
    ναι μια χαρα
    Σε κάποιον τοίχο έγραψα με κόκκινο μελάνι, πως η καρδιά μου δεν χτυπά αφού εσένα χάνει.

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    4,537
    ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΠΑΘΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΓΑΔ..
    εχω γαδ..κ δεν επαθα ποτε ψυχωση..ολα οσα αναφερεις ειναι συμπτωματα γαδ.
    πιθανον το φαρμακο κ αυτο δε σε πιανει, οταν δεν μας πιανουν τα φαρμακα..κανουν συνδυασμους,τα λεγομενα κοκτειλ..εχω παρει κ γω κοκτειλ για λιγο καιρο, ladose το πρωι κ remeron το βραδι κ ηρεμησα..
    πλεον με πιανουν οι χαμηελς δοσεις αντικαταθλιπτικων κ τωρα παινρω μονο 75 mg effexor κ πεταω..ισορροπησα εντελως.
    θα δεις τι θα σου πει ο γιατρος για φαρμακα..
    εχω κανει αγχωδη διαταραχη 7 φορες κ τις 7 ενιωθα οτι θα ρελλαθω κ οτι θα παθω ψυχωση,αποπραγματοποιηση στο φουλ, αχταρμας το κεφαλι σαν πουρες, νομιζαο τι θα μεινω για παντα ετσι κ θα παθω ψυχωση..τελικα ποτε δεν επαθα τιποτα.
    η ψυχωση εμφανιζεται μονη της οπως σου ειπε κ η boo.. κ αυτος που την παθαινει δεν φοβαται μη την παθει, απλα συμβαινει..οποτε αραξε..εμπιστευσου τον γαιτρο σου..
    η γαδ δημιουργει συναιασθηματα, χαους, στρες, τρεμουλες, αποσυντονισμενη σκεψη, αγωνια, τρομο, φοβο συνεχομενα ολα..τσιτα για 24 ωρες! μεσα σου γινεται πολεμος, νιωθεις ξοφλημενος, αρχιζεις κ αποσυρεσαι κ δεν αντεχεις να κανεις τιποτα..ουτε τηλεοραση δεν μπορεις να δεις, δεν μπορεις να συγκεντρωθεις! μεχρι κ θολα βλεπεις απο το πολυ στρες..
    ειναι ατιμη..αλλα περναει κ θεραπευεται..πριν 2 μηνες δες τα μνμτα μου τι εγραφα! ειχα μουρλαθει...ειχα ανησυχησει υπερβολικα κ καθε φορα νιωθω τα ιδια κ τα ιδια..κ καθε φορα τους ζαλιζω ολους με τα ιδια κ τα ιδια σαν να ναι η πρωτη φορα...
    κανε υπομονη..θα συνελθεις αρκει να βρεθει το σωστο ατνικαταθλιπτικο!
    πες ηλικια κ φυλο..ασχολια?δουλεια υπαρχει??

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2017
    Location
    Earth
    Posts
    763
    Εχω γαδ κ καταθλιψη,εχω τους ιδιους φοβους με εσενα!κ ο νευρολογος κ ο ψυχολογος μου ειπαν οτι δεν προκειται να παθω ψυχωση!απο τι εχω καταλαβει οσοι εχουμε γαδ εχουμε τον φοβο της τρελλας!οποτε προσπαθησε να χαλαρωσεις κ να μην το σκεφτεσαι!το ξερω οτι ειναι δυσκολο αλλα πρεπει να προσπαθησεις!!και μην ψαχνεις στο ιντερνετ γιατι πραγματικα θα τρελαθεις!!σε πληροφορω απο την ημερα που το σταματησα αισθανομαι λιγο καλυτερα!

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    4,537
    α κ μπαινουμε εδω ακομα παρολλο που νιωθουμε καλα καποιοι, να βοηθαμε, να ακουμε τους αλλους κ επισης επειδη εγω πασχω χρονια απο αυτο..παντα ειμαι σε επιφυλακη...κ αν ξανασυμβει??

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    4,537
    Quote Originally Posted by pink floyd View Post
    Εχω γαδ κ καταθλιψη,εχω τους ιδιους φοβους με εσενα!κ ο νευρολογος κ ο ψυχολογος μου ειπαν οτι δεν προκειται να παθω ψυχωση!απο τι εχω καταλαβει οσοι εχουμε γαδ εχουμε τον φοβο της τρελλας!οποτε προσπαθησε να χαλαρωσεις κ να μην το σκεφτεσαι!το ξερω οτι ειναι δυσκολο αλλα πρεπει να προσπαθησεις!!και μην ψαχνεις στο ιντερνετ γιατι πραγματικα θα τρελαθεις!!σε πληροφορω απο την ημερα που το σταματησα αισθανομαι λιγο καλυτερα!
    παιδια οταν ειμαι χαλια..η παει να με πιασει η γαδ..νταξ..το καταλαβαινω επειδη ξεκιναω να αναζητω στο νετ για ψυχωσεις...κ οσο διαβαζω τοσο παθαινω γαδ..γινομαι πουλ χειροτερα κ τελος φτανω στον γιατρο με μαυρα χαλια...
    ξερω ιεναι δυσκολο να το κοψεις γτ παντα ψαχνεις επιβεβαιωση, ομως τελικα ειναι φαυλος κυκλος κ δεν βοηθαει πουθενα..
    θελει μονο ψυχραιμια κ υπομονη να περασει η γριππη του μυαλου, ετσι τη λεω εγω..
    φαρμακακι, αναπαυση, βολτουλες, υπομονη,θετικες παρεες, θετικα βιβλια, θετικες ταινιες..οχι θρυλερ..οχι σε ο.τιδηποτε δημιουργει τρομο..
    βλεπε δαιφημισεις κ ακου χαρουμενες μουσικες..κ τυπικοτητα στο φαρμακο κ στον γαιτρο..
    ψυχοθεραπεια επισης ευεργετικη..λαδακι λεβαντας να καις στο σπιτι, αναπνοες, γιογκα απο youtube..κ τετοια..δλδ δωσε στον εαυτο σου α υτο που ζηταει..ειναι στην τσιτα? τοτε δωσε του χαλαρωση κ οχι ιντερνετ κ ψυχωσεις.

Page 3 of 54 FirstFirst 123451353 ... LastLast

Similar Threads

  1. ιδεοληψια....
    By anxious4ever in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 16
    Last Post: 24-11-2016, 14:15
  2. Ιδεοληψια μου
    By μυσπ in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 7
    Last Post: 01-04-2013, 02:15
  3. ΠΑΡΑΞΕΝΗ ΙΔΕΟΛΗΨΙΑ
    By stefanos_la_del_barrio in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 14
    Last Post: 06-07-2009, 15:02
  4. ιδεοληψια
    By MARIMARIANNA in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 0
    Last Post: 27-05-2009, 18:01
  5. Ιδεοληψια
    By mixalakis in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 2
    Last Post: 26-06-2008, 19:37

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •