ΓΑΔ ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ ΚΑΙ ΚΑΙ ΕΛΑΦΡΙΑ ΙΔΕΟΛΗΨΙΑ - Page 54
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 54 of 54 FirstFirst ... 444525354
Results 796 to 805 of 805
  1. #796
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2017
    Location
    Earth
    Posts
    763
    Quote Originally Posted by xristoforos28 View Post
    Jahaaja μπορει να εχω παρανοικη διαταταχη ξερω γω..οχι δν κανω γτ δν εχω λεφτα να δινω καθε βδομαδα
    Η ψυχοθεραπεια θα σε βοηθησει!μην πας καθε εβδομαδα αλλα ποτε μπορεις!!πανε ομως!!το χρειαζεσαι!δεν μπορεις να το διαχειριστεις μονος σου ολο αυτο!το βλεπεις κ ολας!!
    No matter how you feel..Get up..Dress up..Show up and..NEVER GIVE UP!!

  2. #797
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    4,537
    για το ρεμερον ..βασικα ειναι το μονο που δεν κανει αγχος αλλα ηρεμει το αγχος..ομως εχει μια τρομερη παρενεργεια...γινεσαι μπογος σε 10 μερες!!χααχχα! παχαινει απιστευτα..βαλε θεμα εδω στο φορουμ, γνωμες για το ρεμερον να δει τι θα πουν οσοι το ξερουν..

  3. #798
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    404
    Παχαινει χωρις να τρως?

  4. #799
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    4,537
    πιιινκ! μπες δες στο μνμ σου το λινκ που σου εστειλα με ενα ρουχαλακι αποστευτο!! αχ εχω αρρωστησει σημεραΑΑΑ, θελω να τα παρω ολα!!!

  5. #800
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    1,184
    Quote Originally Posted by anxious4ever View Post
    ε μα για ολα αμφιβαλλεις..κατσε κει περα κ κανε κατι τελος παντων ο.τι κ αν ειναι αυτο κ σταματα να αμφιβαλλεις..οκ! ολα καλα θα πανε ειτε ετσι, ειτε αλλιως..
    Αυτο θα κανω..ε στα κανονικα μ δν ειμαι ετσι τωρα σε λεω δν λειτουργει καλα το μυαλο σαν να χαζεψα νοιωθω λογω γαδ μαλλον..αυτο για τν διαταραχη τν παρανοικη θυμαμαι μ το ειχε πει η πρωτη ψυχιατρος π ειχα παει..με λεει τν εχεις επειδη εχω πολυ καχυκοψια για ολα

  6. #801
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    404
    Quote Originally Posted by xristoforos28 View Post
    Αυτο θα κανω..ε στα κανονικα μ δν ειμαι ετσι τωρα σε λεω δν λειτουργει καλα το μυαλο σαν να χαζεψα νοιωθω λογω γαδ μαλλον..αυτο για τν διαταραχη τν παρανοικη θυμαμαι μ το ειχε πει η πρωτη ψυχιατρος π ειχα παει..με λεει τν εχεις επειδη εχω πολυ καχυκοψια για ολα
    Χριστοφορε μπας και την εχω κι εγω????? χαχαχα!! μια απο τα ιδια οσον αφορα την καχυποψια!

  7. #802
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2017
    Location
    Earth
    Posts
    763
    Quote Originally Posted by anxious4ever View Post
    πιιινκ! μπες δες στο μνμ σου το λινκ που σου εστειλα με ενα ρουχαλακι αποστευτο!! αχ εχω αρρωστησει σημεραΑΑΑ, θελω να τα παρω ολα!!!
    Ξανα στειλτο!δεν εχω κατι!
    No matter how you feel..Get up..Dress up..Show up and..NEVER GIVE UP!!

  8. #803
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    1,184
    Quote Originally Posted by Demi71 View Post
    Χριστοφορε μπας και την εχω κι εγω????? χαχαχα!! μια απο τα ιδια οσον αφορα την καχυποψια!
    Ahahahaja ξερω γω.ρωτα τν γιατρο..παντως μονο μια μ το ειπε αυτο..σε αλλους 3 που πηγα με ειπαν δν ισχυει κατι τετοιο..απο το ανχος σου με λενε φερεσαι ετσι

  9. #804
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    1,184
    Quote Originally Posted by pink floyd View Post
    Η ψυχοθεραπεια θα σε βοηθησει!μην πας καθε εβδομαδα αλλα ποτε μπορεις!!πανε ομως!!το χρειαζεσαι!δεν μπορεις να το διαχειριστεις μονος σου ολο αυτο!το βλεπεις κ ολας!!
    Λες ε pink.?.θα παω να κανω κ αυτο με τν πρωτη ευκαιρια που θα εχω λεφτα..

  10. #805
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2020
    Posts
    13
    καλησπερα η γυναικα μου εχει απο τ 2017 με ελαφρια καταθληψη και τ 2018 με δυπολικη διαταραχη. παμε σε ψυχειατρο εχει περαση παρα πολλα φαρμακα και απο το 2/2020 ξεκινησε και την πιανουν σαν εμμονες ψυχαναγκασμους ζηταει γλυκα συνεχια εχει παρει 40 κιλλα ο γιατρος ολο μας λεει πρεπει μονη της να το αντιμετοπιση. δεν ξερουμε τι να κανουμε υπαρχη καποιος να μας πει κατι αν το εχει ζυση η να μας συστηση ενα καλο ψυχιατρο αλλο

Page 54 of 54 FirstFirst ... 444525354

Similar Threads

  1. ιδεοληψια....
    By anxious4ever in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 16
    Last Post: 24-11-2016, 14:15
  2. Ιδεοληψια μου
    By μυσπ in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 7
    Last Post: 01-04-2013, 02:15
  3. ΠΑΡΑΞΕΝΗ ΙΔΕΟΛΗΨΙΑ
    By stefanos_la_del_barrio in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 14
    Last Post: 06-07-2009, 15:02
  4. ιδεοληψια
    By MARIMARIANNA in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 0
    Last Post: 27-05-2009, 18:01
  5. Ιδεοληψια
    By mixalakis in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 2
    Last Post: 26-06-2008, 19:37

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •