Μια εβδομαδα προθεσμια!!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 32
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    2,363

    Μια εβδομαδα προθεσμια!!

    Παιδια μου αρεσει μια κοπελα απο την δουλεια μου αλλα το προβλημα ειναι οτι σε μια εβδομαδα τελειωνω απο την δουλεια τι προλαβαινεις σε μια εβομαδα?? (Η κοπελα ηρθε πριν 5 μερες στη δουλεια)

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Dreamland
    Posts
    894
    Και σε ενα λεπτο πολλα μπορεις να κανεις, απλα να εχεις επιμονη και να μην δειλιασεις να της πεις πως σου αρεσει. Για αρχη βγαινετε για ενα καφε και απο εκει κρατατε επαφη και για μελλοντικες συναντησεις.
    Αν δεν εκδηλώνεις όσα βρίσκονται μέσα σου, αυτά που δεν εκδηλώνεις θα σε καταστρέψουν

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,602
    Quote Originally Posted by andreas86 View Post
    Παιδια μου αρεσει μια κοπελα απο την δουλεια μου αλλα το προβλημα ειναι οτι σε μια εβδομαδα τελειωνω απο την δουλεια τι προλαβαινεις σε μια εβομαδα?? (Η κοπελα ηρθε πριν 5 μερες στη δουλεια)
    προλαβαινεις να της πεις να ανταλλαξετε τηλ και να εχετε επικοινωνια και να κοψεις αντιδρασεις.
    αν στο δωσει προθυμα, τα υπολοιπα τα συνεχιζεις απο τηλεφωνου, αν δεν βολεψει να της κανεις πριν φυγει, καποια προταση για καφε.

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    1,022
    Έχεις αργήσει ήδη.Από την πρώτη ημέρα έπρεπε να κάνεις παιχνίδι.Κυνηγα το πριν να είναι αργά

  5. #5
    Miliva21
    Guest
    να την προσεγγισεις ευγενικα και με ζεστο ειλικρινες ενδιαφερον απο αυριο κιολας...... :P

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    Quote Originally Posted by Miliva21 View Post
    να την προσεγγισεις ευγενικα και με ζεστο ειλικρινες ενδιαφερον απο αυριο κιολας...... :P
    malista ειναι κατι που φενεται δλδ?:p
    Σε κάποιον τοίχο έγραψα με κόκκινο μελάνι, πως η καρδιά μου δεν χτυπά αφού εσένα χάνει.

  7. #7
    Miliva21
    Guest
    γιατι χαζες ειμαστε..??? :P δεν ξερουμε αν καποιος μας τη πεφτει ετσι γτ δεν εχει τι αλλο ν κανει ή αν μας φλερταρει γτ οντως του αρεσουμε ....

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    Quote Originally Posted by Miliva21 View Post
    γιατι χαζες ειμαστε..??? :P δεν ξερουμε αν καποιος μας τη πεφτει ετσι γτ δεν εχει τι αλλο ν κανει ή αν μας φλερταρει γτ οντως του αρεσουμε ....
    αντε ρε ψαρακι το καταλαβαινεις δλδ? :p
    Σε κάποιον τοίχο έγραψα με κόκκινο μελάνι, πως η καρδιά μου δεν χτυπά αφού εσένα χάνει.

  9. #9
    Miliva21
    Guest
    Quote Originally Posted by nick190813 View Post
    αντε ρε ψαρακι το καταλαβαινεις δλδ? :p
    πλεον νομιζω πώς ναι...πιστευω πως μπορω να τ διακρινω..εκτος και αν εισαι φουλ μες στη καψουρα κ δν καταλαβαινεις τι σ γντ.....αλλο αυτο :P ...αλλα οσο κ ν εθελοτυφλεις δν το βλεπεις στ τελος..??

  10. #10
    Miliva21
    Guest
    αναλογως βεβαια για τι πραγμα θελει ο θεματοθετης τη συγκεκριμενη κοπελα....του εχει καρφωθει στ μυαλο γτ του αρεσει η συγκεκριμενη ή απλα θελει να απαφτωσει....αναλογως το τι θελει..ας το διεκδικησει γτ οχι....

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    Quote Originally Posted by Miliva21 View Post
    πλεον νομιζω πώς ναι...πιστευω πως μπορω να τ διακρινω..εκτος και αν εισαι φουλ μες στη καψουρα κ δν καταλαβαινεις τι σ γντ.....αλλο αυτο :P ...αλλα οσο κ ν εθελοτυφλεις δν το βλεπεις στ τελος..??
    μαλιστα..
    π.χ εαν εμεις οι δυο γνωριζομασταν....και σου εκανα προταση να βγουμε εξω....σου εκανα κομπλιμεντα ,ειμουνα φιλικος και περναγες πολυ ωραια....και μετα απο δυο μερες ξαναβγαιναμε ξαναειμουνα ετσι οπως ηθελες απο που θα το καταλαβαινες?
    δεν Σ ΜιΛΑΩ ΝΑ ΕΧΕΙΣ μια σχεση 2 χρονια ε τοτε ναι θα το ξερεις...αλλα για αρχη γνωριμιας
    Σε κάποιον τοίχο έγραψα με κόκκινο μελάνι, πως η καρδιά μου δεν χτυπά αφού εσένα χάνει.

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    523
    Quote Originally Posted by andreas86 View Post
    Παιδια μου αρεσει μια κοπελα απο την δουλεια μου αλλα το προβλημα ειναι οτι σε μια εβδομαδα τελειωνω απο την δουλεια τι προλαβαινεις σε μια εβομαδα?? (Η κοπελα ηρθε πριν 5 μερες στη δουλεια)
    Μίλα της μη χανεις χρονο.. !!!!!!!!!!!!!!

  13. #13
    Banned
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    1,022
    Συμφωνώ.Σε μια εβδομάδα προλαβαίνεις τα πάντα.. μέχρι και να διαιωνίσεις το είδος :p

  14. #14
    Miliva21
    Guest
    Quote Originally Posted by nick190813 View Post
    μαλιστα..
    π.χ εαν εμεις οι δυο γνωριζομασταν....και σου εκανα προταση να βγουμε εξω....σου εκανα κομπλιμεντα ,ειμουνα φιλικος και περναγες πολυ ωραια....και μετα απο δυο μερες ξαναβγαιναμε ξαναειμουνα ετσι οπως ηθελες απο που θα το καταλαβαινες?
    δεν Σ ΜιΛΑΩ ΝΑ ΕΧΕΙΣ μια σχεση 2 χρονια ε τοτε ναι θα το ξερεις...αλλα για αρχη γνωριμιας
    τωρα το παμε αλλου το θεμα και ξεφευγουμε απο το προβλημα του φιλου μας......κοιταξε αληθινο ενδιφερον δεν ειναι νμζ τα κοπλιμεντα και οτι σου αγγιζει το αυτι....και μπορεις να προσποιεισαι αληθινο ενδιαφερον ομως η γλωσσα του σωματος οπως επισης και μικρες, αυθορμητες κινησεις που φαινονται ασημαντες αλλα δν ειναι ...σου μαρτυρουν τι πραγματικα νιωθει ο αλλος ...και πρεπει να ειναι πολυ καλος ηθοποιος γ να το κρυψει
    απλως κρατας μικρο καλαθι και βλεπεις πιστευω απο τις πραξεις του αλλου....και απο αυτες κρινεις περισσοτερο...
    ωστοσο δεν ειμαι και απολυτη..ανθρωπος ειμαι μπορει και να μπερδευτω....:P

  15. #15
    Banned
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    1,022
    Αμα σου αρέσει πραγματικά κάποια,φαίνεται πιστεύω.Βέβαια καμμιά φορά μπορεί κάποια να κάνει λίγο την "χαζούλα" και να περιμένει λιγο μέχρι να δει τις προθέσεις του άλλου αλλά δε πιστεύω ότι δε φαίνεται..

Page 1 of 3 123 LastLast

Similar Threads

  1. Μία εβδομάδα με Zoloft...
    By Dimitris1979 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 20
    Last Post: 11-02-2019, 17:42

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •