ερωτεύτηκααααα - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 14 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 16 to 30 of 196
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    1,741
    αν ήτανε σοβαρός ο γιατρός δεν θα έκανε ότι έκανε...! ψάχνει να βρει να εκμεταλλευτή τις κοπέλες σεξουαλικά.. λυπάμαι που θα στο πω αλλα ο γιατρός σου δεν είναι καθόλου τυπικός... αυτο το πιστεύεις εσύ και η φαντασία σου μονο επειδή είσαι κολλημένη και τον σκέφτεσαι συνεχεια...! το πρόβλημα λοιπόν δεν είναι τόσο ο γιατρός αλλα και εσύ... καλο θα ήτανε να το κοιτάξεις λίγο το θέμα σου μελίνα δεν γίνετε να ερωτεύεσαι τον καθένα έτσι ξαφνικά....!

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,689
    Με καισ με καισ εσύ με καισ όταν δε σε βλέπω έχω ακεφιεσ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    264
    Το ξερω οτι εχω προβλημα γι αυτο παω και δε γιατρο.απλα δεν ξερω ο συγκεκριμενος κατι μου εκανε απο την πρωτη στιγμη....μπορει και να μου φυγει.

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    900
    Είναι ωραίος μελίνα ; γοητευτικός; τι ακριβώς σου έκανε κλικ; go away μονο θέματα περισσότερα θα δημιουργήσεις και νοσείς αυτη τη στιγμή ψυχικά δεν θες και αλλα τραβαλα

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    264
    Είναι γοητευτικος αρκετα ωραιο τωρα ενταξει ετσι κ ετσι....βασικα μου καλλιεργηθηκε οταν ειδα καποια πραγματακια απο εκεινον απο αυτα που μ ελεγε κλπ...

  6. #21
    Nefeli28
    Guest
    Μελινα εκανα κι εγω το "αγροτικο" μου σε εναν ατυπο θεραπευτή που νόμιζα πως ειχα ερωτευτεί.
    Στη θεση μου ισως καποια αλλη να εβλεπε κινησεις απο μέρους του (οταν ας πουμε μου μιλουσε για τα σεξουαλικα του με γκομενες, ή οταν το λεξιλογιο του ηταν κατα 90% αυτο που θα ειχε με τον κολλητο του φουλ στα χυδαία ή όταν μου κρατούσε να φορεσω το παλτό κάπως και οταν για να με φιλησει μου κραταγε το προσωπο με τα χερια του επισης καπως ή οταν.γραφαμε καθε μερα mail ο ενας στον αλλον....)
    Ισως δεν τα ειδα πονηρά ολα αυτα για πολλούς λόγους. (Ενοχες, ουσα με οικογένεια και παιδια...)
    Όπως και να'χει ΔΕΝ ηταν ο τυπικος θεραπευτης που πας για να βοηθηθείς.
    Ηταν και πολλα άλλα ύποπτα ταυτόχρονα.
    Εμενα αυτο μου εκανε ζημια.
    Κολλησα πολυ άσχημα. Επαθα τρομερη εξαρτηση με τον τύπο. Ζουσα μονο για εκείνον και τα 45 λεπτα συνεδρίας.
    Εχω σταματησει 5 μηνες απο κει και ακομα μιλαω γι'αυτον.
    Προσπαθω να απεξαρτηθω το φαντάζεσαι;;Πηγα να γινω καλυτερα και απεκτησα κι αλλο κουσουρι.
    Ειναι λογικο και αναμένονενο να τον εχεις ερωτευτει.
    Πόσες και πόσες το επαθαν αυτο....
    Όμως εκεί πήγες για ενα προβλημα που θελεις να λυσεις. Και αυτος ειναι ο ΜΟΝΟΣ υπεύθυνος να φερθει επαγγελματικα και να σε βοηθησει στο αίτημά σου.
    Συμβουλη απο καποιον που το φυσαει και δεν κρυώνει: μην συνεχισεις μαζι του αν νιώθεις ετσι.
    Πρεπει να πας αλλου.
    Προτιμησε γυναικα, αφου εισαι επιρρεπής σε αυτα...
    Α, και σκεψου οτι αυτος ο έρωτας κατι κρυβει απο κατω...
    Κατι δικό σου προβληματικο, κενό,αναγκη, οτιδήποτε....

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    264
    Ειναι κατι που μου δινει χαρα σε αυτην την φαση που ειμαι..οπιτε δεν θελω να παω σε αλλον.σιγιυρα εχω κενο μεσα μου και ειναι καποιος που με καταλαβαινει.εσυ νεφελη ποτε αρχισες να ερωτευεσαι? Απο την αρχη υπηρχε κατι η στο μετεπειτα?

  8. #23
    Nefeli28
    Guest
    Quote Originally Posted by melina20 View Post
    Ειναι κατι που μου δινει χαρα σε αυτην την φαση που ειμαι..οπιτε δεν θελω να παω σε αλλον.σιγιυρα εχω κενο μεσα μου και ειναι καποιος που με καταλαβαινει.εσυ νεφελη ποτε αρχισες να ερωτευεσαι? Απο την αρχη υπηρχε κατι η στο μετεπειτα?
    Κι εμενα χαρα μου έδινε στην αρχη.
    Ηταν ο μονος λογος που είχα για να ζω.
    Να περιμένω πως και πως τη μερα της συνεδρίας που θα τον εβλεπα.
    Αρχισα να νομιζω πως αυτο που νιωθω ειναι ερωτας, στους 3 μήνες....
    Βεβαια απο την πρωτη μερα υπηρχε τρομερη οικειοτητα,και απίστευτη χημεια μεταξυ μας σαν να τον ξερω απο παντα.
    Κατι φορες ενιωθα πως ειναι το αλλο μου μισο, η αδελφή ψυχη μου...

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    900
    Βρε μελίνα μου χαθήκανε οι τριαντάρηδες; τι δουλειά έχεις με εναν 45αρη που μπορει να ναι και παντρεμένος με παιδιά; βρες εναν στην ηλικια σου να ερωτευτεις εκει δεν πηγες να γ ιορτασεις τον αγιο βαλεντινο να γίνεις καλά πήγες!

  10. #25
    Nefeli28
    Guest
    Ξεχασα να σου πω οτι μου ειπε πως ειναι εργενης και οταν πια εφυγα απο κει, εμαθα οτι ειναι παντρεμενος.
    Για να καταλαβεις τι κυκλοφορεί....

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    264
    Ααα τοσο καλα καταλαβα...εμενσ γισ την προσωπικη του κατασταση δεν μου εχει μιλησει παντως βερα δεν φοραει δεν νομιζω να ειναι παντρεμενος αλλα και σε μενα συμπεριφερεται σαν εργενης.μ αυτα που ελεγε δηλαδη.εδω μου ειπρ οτι οταν τελειωσει η ψυχοθεραπεια μας τους ρπομενους μηνες δηλαδη θα εχουμε αλλου ειδους σχεση.τωρα τι εννοουσε μ αυτο δεν μπορω να καταλαβω.παντως δεν εχει κανει κινηση να με πλησιασει παιρετερω εκτος αυτων που πεταει..

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    ας αφησουμε το οτι ο γιατρος σου ειναι λαθος και ας το δουμε απο αλλη πτικη

    συμφωνω .να πεις ηταν καμια 30αρια να πεις οκ...

    αλλα 45 ρε μελινα ειναι γερος....δλδ ελεος εχετε 20 χρονια διαφορα...
    σου λειπει η πατρικη φιγουρα?
    Σε κάποιον τοίχο έγραψα με κόκκινο μελάνι, πως η καρδιά μου δεν χτυπά αφού εσένα χάνει.

  13. #28
    Nefeli28
    Guest
    Quote Originally Posted by melina20 View Post
    Ααα τοσο καλα καταλαβα...εμενσ γισ την προσωπικη του κατασταση δεν μου εχει μιλησει παντως βερα δεν φοραει δεν νομιζω να ειναι παντρεμενος αλλα και σε μενα συμπεριφερεται σαν εργενης.μ αυτα που ελεγε δηλαδη.εδω μου ειπρ οτι οταν τελειωσει η ψυχοθεραπεια μας τους ρπομενους μηνες δηλαδη θα εχουμε αλλου ειδους σχεση.τωρα τι εννοουσε μ αυτο δεν μπορω να καταλαβω.παντως δεν εχει κανει κινηση να με πλησιασει παιρετερω εκτος αυτων που πεταει..
    Κι εμενα εργενης μου το έπαιζε και μου το ειπε κιολας στη 2η συνεδρια.
    Λες και με ενοιαζε έμενα που ημουν στην κολαση απο τη διαταραχη μου αν ηταν ή δεν ηταν παντρεμένος.
    Η ολη κατασταση εξελίχτηκε εντελως ατυπα οπως σου ειπα.
    Εισαι στην αρχη ακόμα και μπορεις να το σωσεις.
    Εγω διαλυθηκα απο αυτη τη σχεση. Ο nick μιλησε για πατρικη φιγούρα. Μπορει να εχεις αυτο αναγκη. Εγω στο τελος καταλαβα οτι πιο πολυ απο ολους τους ρολους που του εδωσα, ηταν αυτος του πατερα. Τον έβλεπα στον υπνο μου να με κραταει απο το χερι και να ειμαι 6 χρονων παιδακι.
    Καταλαβαινεις τι ζημια επαθα;
    Σου θυμιζω πως εχω οικογένεια και παιδια.
    Το μπέρδεμα μεσα μου τεράστιο....
    Δεν αξιζει. Ουτε για σενα που εισαι μεν μικρη χωρις υποχρεωσεις. Γιατι να την πατησεις με αυτον; Μονο σχεση εκμετάλλευσης ειναι απο την πλευρα του.
    Τοσοι και τοσοι φωνάζουμε εδω μεσα για τους μαλακες που κυκλοφορούν.
    Ειναι ΕΝΤΕΛΩΣ αντιδεοντολογικό αυτο που υπονοησε για σχεση μετά....

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    264
    Χμμμ τι να πω μπορει...παντα μου αρεσαν οι καπως μεγαλυτεροι μου αλλα οχι τοσο.ενιωθα πιο ανετη και ασφαλης...τωρα οσον αφορα την πατρικη φιγουρα δεν ξερω τι να πω.με τον πατερα μου ειχαμε πολλες προστριβες αυτα τα χρονια αλλα τωρα λογω της καταθλιψης μου εχει δειξει τοση αγαπη οση δεν μου ειχε δειξει ολον αυτον τον καιρο.αλλα πιο πολυ σαν φιλαρακια ειμαστε τωρα παρα σαν πατερας-κορη.

  15. #30
    Nefeli28
    Guest
    Εισαι ευαλωτη στη φαση που εισαι. Αυτο πρεπει να το καταλαβεις.
    Κατανοω την αναγκη σου να ζήσεις κατι δυνατο, οπως το απαγορευμενο. Ειναι ιδιαιτερα γοητευτικο το ξερω.
    Εμεις ομως εδω, που έχουμε παθει, οφειλουμε να σε προειδοποιησουμε/προστατευσουμε οσο μπορούμε.

Page 2 of 14 FirstFirst 123412 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •