ερωτεύτηκααααα - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 14 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 31 to 45 of 196
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    Quote Originally Posted by melina20 View Post
    Χμμμ τι να πω μπορει...παντα μου αρεσαν οι καπως μεγαλυτεροι μου αλλα οχι τοσο.ενιωθα πιο ανετη και ασφαλης...τωρα οσον αφορα την πατρικη φιγουρα δεν ξερω τι να πω.με τον πατερα μου ειχαμε πολλες προστριβες αυτα τα χρονια αλλα τωρα λογω της καταθλιψης μου εχει δειξει τοση αγαπη οση δεν μου ειχε δειξει ολον αυτον τον καιρο.αλλα πιο πολυ σαν φιλαρακια ειμαστε τωρα παρα σαν πατερας-κορη.

    Μηπως στο μυαλο σου εχεις φτιάξει μια σχεση που νομιζεις οτι σου προσφερει ασφαλεια?
    για αρχη αυτο που λες οτι επαθες....να σου πω οτι γινεται συχνα -ασθενης να ερωτευεται τον θεραπευτη του...
    συνηθως νιωθει μια ασφαλεια και σχεση εξαρτησης...

    δλδ σου αρεσει σαν αντρας θα ηθελες να κανεις π.χ μια σχεση μαζι του?
    Σε κάποιον τοίχο έγραψα με κόκκινο μελάνι, πως η καρδιά μου δεν χτυπά αφού εσένα χάνει.

  2. #32
    Nefeli28
    Guest
    Εγω ας πουμε nick,οταν τον σκεφτόμουν ερωτικα μου φαινοταν γελοιο....
    Πιο πολυ ήθελα μια πνευματική ασφαλεια, καθοδηγηση, αδελφη ψυχη....

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    Quote Originally Posted by Nefeli28 View Post
    Εγω ας πουμε nick,οταν τον σκεφτόμουν ερωτικα μου φαινοταν γελοιο....
    Πιο πολυ ήθελα μια πνευματική ασφαλεια, καθοδηγηση, αδελφη ψυχη....
    μα γι αυτο την ρωταω γτ μου φενεται σχεδον -απιστευτο να την ελκυεει σεξουαλικα ενας αντρας 20++ χρονια μεγαλυτερος της...
    και προσπαθω να την βοηθησω να καταλαβει εαν αυτο ειναι οντως ερωτικο η κατι αλλο
    Σε κάποιον τοίχο έγραψα με κόκκινο μελάνι, πως η καρδιά μου δεν χτυπά αφού εσένα χάνει.

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    264
    Μπορει να εινσι κ αυτο νικ...σαν αντρας ειναι ναι.μεν γοητευτικος και δεν του φαινεται η ηλικια του αλλα οχι κατι το ιδιαιτερο...

  5. #35
    Nefeli28
    Guest
    Μπορεις να τον φέρεις στο νου σου ερωτικά; Σε μια ερωτική κατάσταση μεταξυ σας;
    Άλλο γοητεια, αλλο νιωθω ασφαλεια, άλλο θελω καποιον ερωτικα.

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    Quote Originally Posted by melina20 View Post
    Μπορει να εινσι κ αυτο νικ...σαν αντρας ειναι ναι.μεν γοητευτικος και δεν του φαινεται η ηλικια του αλλα οχι κατι το ιδιαιτερο...
    ναι αλλα δεν μ απαντησες σε ελκυει σεξουαλικα..η νιωθεις αλλα πραγματα?οπως π.χ ασφαλεια και εξαρτηση μαζι του?

    να σου δωσω ενα παραδειγμα για να καταλαβεις τι σου λεμε....

    αυτο που σου κανει ο ψυχιατρος σου ειναι ακριβως το ιδιο...με π.χ εγω που ειμαι 25 και εχω εμπειριες να παω σε ενα κοριτσακι 15 ετων και να προσπαθησω να την ριξω...δλδ παρανομο-ανηθικο-
    Σε κάποιον τοίχο έγραψα με κόκκινο μελάνι, πως η καρδιά μου δεν χτυπά αφού εσένα χάνει.

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    264
    Πιο πολυ με κερδισε το γεγονος οτι με καταλαβσινει με ενθαρρυνει και οπως ανεφερα δεν εινακ μονο αυτο...και τα αλλα που μου ελεγε

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    Quote Originally Posted by melina20 View Post
    Πιο πολυ με κερδισε το γεγονος οτι με καταλαβσινει με ενθαρρυνει και οπως ανεφερα δεν εινακ μονο αυτο...και τα αλλα που μου ελεγε
    η δουλεια του ψυχιατρου ειναι αυτη ακριβως....να σε καταλαβαινει να σε ανθαρυνει και να σε καθοδηγει,αλλιως δεν θα υπηρχαν αμα δεν κανανε αυτα τα πραγματα.....

    τι αλλα σου ελεγε θες να δωσεις μερικα παραδειγματα?
    Σε κάποιον τοίχο έγραψα με κόκκινο μελάνι, πως η καρδιά μου δεν χτυπά αφού εσένα χάνει.

  9. #39
    Nefeli28
    Guest
    Πες μας ακριβως τι ελεγε.
    Δεν ειναι ξεκαθαρο το τι εχεις ακουσει που σε κανει να αισθάνεσαι ετσι.
    Συμφωνώ με νικ για το παράνομο ανηθικο. Ετσι ακριβώς ειναι.

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    264
    Καταρχην μου λεει οτι ειμαι πολυ ομορφη και πολυ ευαισθητη για να αισθανομαι ετσι οπως αισθανομαι οτι κ κλ ειναι αδικο για μενα και μου ειπε κιολας και φαντασπυ στα λεω εγω αυτα που για να πω καλο λογο για γυναικα δεν παιζει.επισης μου ειπς οτι οταν τελειωσουν οι συνεδριες μας θα εχουμε καποια αλλου ειδους σχεση..την τελευταια φορα που πηγα και ημουν μπνη μ η συζητηση κινηθηκε γυρω απο το σεξ χωρις να εχω αναφερει κατι εγω γι αυτο το κομματι..επισης ειναι καπως αμηχανος οταν ειμαστε μαζι ειδικα την τελευταια φορα που ημασταν μονοι και τον εχω πιασει να με κοιταει αρκετες φορες οταν φευγω σε διαφορα σημεια αυτα :p

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    900
    Ολοι τα ιδια σου λεμε αν συνεχισεις εσυ που εισαι και ψυχικα ευαλωτη οποτε εσυ θα την πληρωσεις πολλοι παντρεμενοι δεν φορανε σημερα βερα μην σε ξεγελα...

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    1,741
    η απόλυτη ξεφτίλα....!!!! θα ήθελα πολύ να γνωρίσω αυτόν τον ψυχίατρο....! :@

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    Quote Originally Posted by melina20 View Post
    Καταρχην μου λεει οτι ειμαι πολυ ομορφη και πολυ ευαισθητη για να αισθανομαι ετσι οπως αισθανομαι οτι κ κλ ειναι αδικο για μενα και μου ειπε κιολας και φαντασπυ στα λεω εγω αυτα που για να πω καλο λογο για γυναικα δεν παιζει.επισης μου ειπς οτι οταν τελειωσουν οι συνεδριες μας θα εχουμε καποια αλλου ειδους σχεση..την τελευταια φορα που πηγα και ημουν μπνη μ η συζητηση κινηθηκε γυρω απο το σεξ χωρις να εχω αναφερει κατι εγω γι αυτο το κομματι..επισης ειναι καπως αμηχανος οταν ειμαστε μαζι ειδικα την τελευταια φορα που ημασταν μονοι και τον εχω πιασει να με κοιταει αρκετες φορες οταν φευγω σε διαφορα σημεια αυτα :p
    μαλιστα...
    και θα σε ενδιεφερε ενας αντρας που χρησιμοποιει την θεση του για να προσεγγιζει γυναικες?
    ενοω οτι αυτος μπορει να γοητευσει οποιαδηποτε γυναικα παει εκει,και οχι γτ ειναι ομορφος η γοης αλλα γτ ειναι ψυχιατρος και του ειναι πολυ ευκολο να χτισει εξαρτηση ποσο μαλλον με μια κοπελα που ξερει οτι εχει παρα πολλες αδυναμιες..
    δεν το θεωρεις ως εκμεταλευση?δεν θεωρεις οτι σε εκμεταλευεται?
    επισης σε ρωτησα και κατι αλλο αλλα μαλλον δεν θες να το απαντησεις:p

    ισως η σχεση σου με τον πατερα σου να μην ηταν η πρεπουσα και να σου λειπει αυτη η σχεση...
    δεν ξερω αισθανεσαι οτι θα μπορουσες να ειχε σχεση με εναν αντρα που φτανει τα 50?
    Σε κάποιον τοίχο έγραψα με κόκκινο μελάνι, πως η καρδιά μου δεν χτυπά αφού εσένα χάνει.

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    900
    Για το σεξ τι ακριβως σε ρωτησε; βρε τι σατυρος είναι αυτός!! Κανονικός σάτυρος όμως.

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    1,741
    αν ήτανε καλά η κοπέλα δεν θα σκεφτότανε τον γιατρό ερωτικά....!!!!

    θα μιλήσω στα ισα... μια άλλη στην θέση σου θα τον είχε κάνει ξεφτίλα...! θα έτρεχε μέχρι και στα δικαστήρια γιαυτο τον λόγο..

    αλλα βλέπεις εδώ είναι το πρόβλημα.... δεν έχεις μυαλό να σκεφτείς σοβαρά σε αυτή την φάση τις ζωής σου...

Page 3 of 14 FirstFirst 1234513 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •