ερωτεύτηκααααα
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 14 12311 ... LastLast
Results 1 to 15 of 196
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    264

    ερωτεύτηκααααα

    .................................................. .................................................. ........................,.......
    Last edited by melina20; 06-02-2017 at 00:10.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    264
    Εγω δεν ειμαι σοβαρη παντως και ουτε θελω αυτο μ εφαγε τοσα χρονια και λιγη τρελα κ ενθουσιασμος δεν βλαπτει :p

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    1,741
    ************************************************** ***
    ************************************************** ***
    ************************************************** ***
    ************************************************** ***
    ************************************************** ***
    ************************************************** ***
    ************************************************** ***
    ************************************************** ***
    ************************************************** ***
    ************************************************** ***
    ************************************************** ***
    Last edited by akis1; 06-02-2017 at 00:25.

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    446
    Quote Originally Posted by melina20 View Post
    Γεια σας και παλι παιδια...!!!Νομιζω οτι ειμαι ερωτευμενη με τον ψυχιατρο μου ξερω οτι δεν προκειται να γινει κατι αλλα νομιζω οτι δεν μπορω να το ελεγξω...ειστε οι πρωτοι που το λεω αλλα βλεπω καποια πραγμαατακια που μου δειχνουν οτι κατι υπαρχει.π.χ την τελευταια φορα αφησε να εννοηθει οτι οταν τελειωσει η ψυχοθεραπευτικη μας σχεση θα εχουμε καποιου αλλου ειδους σχεση...επισης ολες αυτες τις φορες πηγαινα με τη μαμα μου η οποια με περιμενε εξω και την τελευταια φορα πηγα μονη.και ολο μου γυροφερνε τη συζητηση γυρω απο το σεξ ενω εγω δεν ειχα αναφερει κατι τετοιο στην ολη φαση.επισης ηταν να παω αυριο παλι να τον δω μονη μου διοτι θα μου συνταγογραφουσε ενα χαπι για το σλκοολ και θα πηγαινα να παρω τη συνταγη αλλα εκανα τη μαλακια και το ειπα στη μανα μ και θα παει εκεινη λογω οτι εγω εχω μαθημα οδηγησης το πρωι και θα επρεπε να παω στα καπακια για να προλαβω και μου λεει θα παω εγω...πφφφφφ!!! Θα της ελεγα μην πας αστο αλλα θαα το καταλαβει και δεν γουσταρω....μην με γειωσετε σε φαση δεν κανεις κατι για το προβλημα σου κλπ και οτι δεν πρεπει κλπ τα ξερω ολα αυτα αλλα στη φαση που ειμαι ειναι κατι που μου δινει χαρα....και μαρεσει αυτο οσο παραλογο κι αν ειναι.αν ηταν κ αυτος τυπικος δεν θα μου εμπαιναν ιδεες ισα ισα θα ξενερωνα και θα τον επρηζα μονο σαν γιατρουλη αλλα βλεπω οτι κατι παιζει.εσεις τι λετε υπαρχει περιπτωση να γινει κατι?
    Βρες ψυχίατρο γένους θηλυκού.

    ΥΓ: ...ε δε φαντάζομαι να είσαι μπαϊ

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    ****************************************
    Last edited by Aeon; 06-02-2017 at 13:21.
    Σε κάποιον τοίχο έγραψα με κόκκινο μελάνι, πως η καρδιά μου δεν χτυπά αφού εσένα χάνει.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    καλημερα.
    διαβασα το θεμα σου απο την παραθεση που εγινε, και καλως εγινε γιατι το θεμα ειναι πολυ σοβαρο και αφορα πολλους, ασχετως αν το κανιβαλισαν απο κατω.
    δεν ριχνω καμια ευθυνη σε σενα.
    ΕΑΝ τα πραγματα εξελισσονται οπως περιγραφεις, ο μονος που εχει ευθυνες, οχι απλες, αλλα εγκληματικες για το επαγγελμα που κανει, ειναι ο θεραπευτης σου και μακαρι να ισχυαν καποιοι ελεγχοι στις καταγγελιες, να σωθει ο κοσμος. κανονικα θα επρεπε να του αφαιρεσουν την αδεια , αν σεξουαλιζεται με πελατες/ασθενεις του.
    εχω ακουσιε κι εγω για γυναικα συναδελφο του που την πεφτει κατα συστημα σε ανδρες επισκεπτες της.

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    1,022
    Μελίνα μπράβο ρε συ.Χρειάζεται ο έρωτας στη ζωή μας έστω και αν αυτός μοιάζει απαγορευμένος.Εγώ θα σου πω κυνήγησε το και όπου βγει.

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    1,741
    Quote Originally Posted by admforall View Post
    Μελίνα μπράβο ρε συ.Χρειάζεται ο έρωτας στη ζωή μας έστω και αν αυτός μοιάζει απαγορευμένος.Εγώ θα σου πω κυνήγησε το και όπου βγει.
    τι μπραβο ρε συ? είμαστε σοβαροί? αν γνώριζα τον γιατρό θα τον έκλεινα μέσα...!

    αυτά τα πράγματα είναι σοβαρά...! δεν μπορεί ένας γιατρός να εκμεταλλευταί σεξουαλικά τις κοπέλες...!!!

    απλά αίσχος και ντροπή...! θα έπρεπε να ύπαρξη λίγο σεβασμός...!

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    Quote Originally Posted by akis1 View Post
    τι μπραβο ρε συ? είμαστε σοβαροί? αν γνώριζα τον γιατρό θα τον έκλεινα μέσα...!

    αυτά τα πράγματα είναι σοβαρά...! δεν μπορεί ένας γιατρός να εκμεταλλευταί σεξουαλικά τις κοπέλες...!!!

    απλά αίσχος και ντροπή...! θα έπρεπε να ύπαρξη λίγο σεβασμός...!
    συμφωνω απολυτα με ακη
    Σε κάποιον τοίχο έγραψα με κόκκινο μελάνι, πως η καρδιά μου δεν χτυπά αφού εσένα χάνει.

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    4,537
    αρκετα αντιδεοντολογικο κ επικινδυνο για την ασθενη του..ε?

  11. #11
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Δύσκολη κατάσταση.
    Μου φαίνεται πρέπει να τον ξεχάσεις.

  12. #12
    Nefeli28
    Guest
    Θες να περιγραψεις λιγο την κατάσταση;
    Πες μας την ηλικια σου και τη δικη του, πόσο καιρο εισαι εκει και τι σε κανει να πιστευεις οτι υπάρχει ερωτικη διάθεση και απο την πλευρα του...
    Εχει πει/κανει κατι που υποδηλωσε επιθυμια;

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    264
    Δεν με εκμεταλλευτηκε ρε παιδια.εγω ειμαι 27 αυτος ειναι 45..εχω παει 4 5 φορες την τελευταια φορα πηγα μονη μου τις αλλες ημουν με τη μαμα μ οποτε ηταν πολυ τυπικος.γενικα αφησε να εννοηθει οτι οταν τελειωσει η ψυχουεραπευτικη διαδικασια θα εχουμε καποιου αλλου ειδους σχεση,μου μιλαει στον ενικο μου κανει κοπλιμεντα για την εμφανιση μου και την τελευταια φορα που πηγα μου γυροφερνε τη συζητηση γυρω απο το σεξ(ημουν μονη μ την τρλευταια φορσ,) χωρις να εχω αναφερει εγω κατι και γενικα τον πιανω να με κοιταει περιεργα οταν φευγω.αυτα....

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    Quote Originally Posted by melina20 View Post
    Δεν με εκμεταλλευτηκε ρε παιδια.εγω ειμαι 27 αυτος ειναι 45..εχω παει 4 5 φορες την τελευταια φορα πηγα μονη μου τις αλλες ημουν με τη μαμα μ οποτε ηταν πολυ τυπικος.γενικα αφησε να εννοηθει οτι οταν τελειωσει η ψυχουεραπευτικη διαδικασια θα εχουμε καποιου αλλου ειδους σχεση,μου μιλαει στον ενικο μου κανει κοπλιμεντα για την εμφανιση μου και την τελευταια φορα που πηγα μου γυροφερνε τη συζητηση γυρω απο το σεξ(ημουν μονη μ την τρλευταια φορσ,) χωρις να εχω αναφερει εγω κατι και γενικα τον πιανω να με κοιταει περιεργα οταν φευγω.αυτα....
    η εκμεταλλευση δεν αφορα το αν εισαι ανηλικη.
    εσυ μπορεις να τον ερωτευτεις οσο θελεις και μαλιστα ειναι αναμενομενο απο τον ασθενη.
    ΕΚΕΙΝΟΣ ειναι κατι παραπανω απο απαραδεκτο, να σου καλλιεργει, να υποννοει η να κανει κατι τετοιο (φλερτ), γιατι γινεται τερμα χειριστικος απεναντι σου και εκμεταλλευτης του προβληματος σου.
    επιπλεον, δεν δρουν θεραπευτικα τετοια μπερδεματα.

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    264
    Καταλαβαινω τι λες remedy και εχεις δικιο σ αυτο...οπως και να χει ειναι κατι που μου δινει χαρσ μες την καταθλιψαρα μου..οσοι θελουν να τρολαρουν ας μην απαντησουν!!

Page 1 of 14 12311 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •